Lista coachów Biznes coaching

Posiada artykuły
Coach, trener, doradca.
popularność: 192     pełny opis
Coach&Trener dla psich specjalistów i teamów psio-ludzkich
popularność: 29     pełny opis
Psycholog - Certyfikowany Coach - Trener Rozwoju - Pomagam odkryć i świadomie wykorzystać wewnętrzny potencjał a także skuteczniej realizować cele i walczyć o marzenia. Umów się już dziś na bezpłatną konsultację. Pracuję w języku polskim i angielskim. Sessions available in both, Polish and English.
popularność: 69    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
BE SO GOOD, THEY CAN’T IGNORE YOU
popularność: 274     pełny opis
Jestem pedagogiem, certyfikowanym coachem z akredytacją ACC International Coach Federation. W pracy z klientami łączę techniki coachingowe z 26 - letnim doświadczeniem lidera i managera w globalnych firmach. Specjalizuję się w coachingu relacji i coachingu menedżerskim.
popularność: 110    ocena: Bardzo dobry coach (10)pełny opis
Coach, Terapeuta RTZ, Facylitator, Trener
popularność: 208     pełny opis
Jestem coachem, konsultantem i trenerem. Specjalizuję się w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz rozwojem indywidualnym i zespołowym. Wspieram działania strategiczne HR organizacji biznesowych korzystając przy tym z mojego ponad 15-letniego doświadczenia menedżerskiego.
popularność: 762    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Jestem life coachem, coachem kryzysowym. Obszary, w których pracuję to coaching skierowany do pracowników ochrony zdrowia, coaching kariery, life coaching, business coaching.
popularność: 439    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
Czasami aby osiągnąć cele wystarczy przestać robić to co się robi. Co chcesz zmienić? Porozmwiajmy... Business & Leadership Coaching
popularność: 300    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Absolwentka Szkoły Profesjonalnej Coachingu w Krakowie, wspieram w procesie odkrywania swoich nowych możliwości, w określeniu osobistych celów, w zmianie przekonań, w dokonywaniu wyborów, które wzmocnią poprawią i zmienią jakość Twojego życia. Daj sobie szansę na profesjonalne poznanie wszystkiego co w Tobie niezwykłe. Moją misją jest dzielenie się doświadczeniem i radością odkrywanych aktywności.
popularność: 304     pełny opis
Coach ACC w ICF, Psycholog, Trener
popularność: 719     pełny opis
Doświadczony Coach z międzynarodową akredytacją ACC ICF. Executive Career Coach współpracujący z firmą Architekci Kariery
popularność: 2413    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Witaj! Nazywam się Agata Nadulska. Jestem dyplomowanym Coachem, ukończyłam Studia Podyplomowe Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
popularność: 28     pełny opis
Doświadczony i dyplomowany coach i trener biznesu z 11-letnim stażem, mentor, doradca, filolog, przedsiębiorca, prezes. W swojej pracy kładzie nacisk na relacje, umiejętne słuchanie, konstruktywny feedback i wykorzystanie zasobów klienta. Umiejętnie tworzy przestrzeń do pracy i rozwoju.
popularność: 101     pełny opis
Nazywam się Magdalena Seńko, jestem coachem, trenerem, managerem HR. Specjalizuję się w life coachingu, gdzie skupiam się na rozwoju i efektywności poprzez pracę z wartościami i przekonaniami. Pracuje również jako bussines coach i prowadzę coaching zespołowy. Moja praca polega na rozmowie, która wydobędzie już istniejące, choć ukryte jeszcze w Tobie odpowiedzi na dręczące Cię pytania i wątpliwości. Zapraszam do przyjrzenia się Sednu Sprawy :)
popularność: 256     pełny opis
Nie doradzam i nie stwierdzam, nie chcę, abyś biernie przyjmował (-a) to, co mówią inni. Chcę Cię zainspirować do zastosowania Twoich własnych zdolności, wiedzy oraz doświadczenia w celu rozwiązania problemu, z którym się mierzysz.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem ICC coach z ponad 15sto letnim doświadczeniem i certfikowanym projektantem kariery. Wspieram w znajdowaniu rozwiązań wierząc w moc pytań i w to, że każdy zna odpowiedzi a rola coacha jest wpieranie klienta w ich odnalezieniu. Bliska jest mi koncepcja coacha jako lustra, które ma pomóc w znalezieniu jak najpełniejszego obrazu siebie. Moim coachingowym mottem jest stwierdzenie: "Niczego nie oczekuj, wszystkiego się spodziewaj" Posiadam uprawnienia do posługiwania się testami DISC D3, REISS Motivation Profile, Hoagan Assessment Systems, Belbin Team Role.
popularność: 30    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Działamy jako kameralna firma coachnigowo – doradcza organizująca programy rozwojowe dla kursantów z spółek komercyjnych i NGO oraz urzędów .
popularność: 5     pełny opis
Profesjonalny coach biznesu ICBT, Master coach ICU, Facylitator
popularność: 7     pełny opis
popularność: 219    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Beata Szymańska-Waczyńska Lektor języka angielskiego, doradca biznesowy, trener, wykładowca
popularność: 176     pełny opis
Doświadczony manager C - level (CEO, COO); Członek Zarządu International Coach Federation Polska Associate Certified Coach (ACC) - International Coach Federation; Certyfikowany Coach CoachWise; Członek International Coach Federation Global i Poland; Coaching prowokatywny, przedsiębiorczości, start-upowy, pokoleniowy oraz executive coaching;
popularność: 383     pełny opis
PCC ICF Coach, certyfikowany coach CoachWise. Coach zespołowy i grupowy. Trener rozwoju osobistego (5 poziom EQF), HR Business Partner. Specjalizacje: coaching biznesowy, coaching kariery, life coaching.
popularność: 434    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Pozytywny lider , pracujący w stylu coachingowego przywództwa . 25 lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu i rozwoju efektywnych zespołów sprzedażowych rynku detalicznego , hurtowego, Horeca oraz Modern Trade dla m.in. Coca-Cola HBC, Colgate-Palmolive, Agros Nova. Certyfikowany trener i mówca Brian Tracy International. Senior Consultant Scotwork® negotiation. Ekspert testu osobowości zawodowej Master Person Analysis® . Przedsiębiorca , pasjonat turystyki , motocyklista , żeglarz i motorowodniak , pilot samolotowy .
popularność: 101     pełny opis
Dyplomowany coach - mentor - konsultant kryzysowy - dzielna kobieta - Wspieram Kobiety, które w obliczu osobistych i zawodowych zmian, są gotowe stanąć po swojej stronie, powiedzieć sobie TAK i zrobić świadomy krok naprzód w kierunku nowego etapu w życiu. Pomagam przygotować się do zmiany, ruszyć z miejsca, oswoić stres, pokonać wszelkie obawy i wątpliwości, tak by z odwagą realizować zamierzone cele i czerpać satysfakcję ze swoich osiągnięć.
popularność: 277    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
ICF PCC Coach | Przywództwo | Mentoring
popularność: 140    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem Coachem i Managerem w branży logistycznej w obszarze relacji z zagranicznymi klientami biznesowymi, zarządzania projektami oraz budowania samodzielnych i zmotywowanych zespołów poprzez silne ukierunkowanie na rozwój indywidualny. Obszary mojej specjalizacji to kompetencje Managerskie i Leadership. Wierze w to, że świat daje każdemu z nas możliwość robienia tego, co jest dla nas najlepsze. Moją pasją jest sport i podróżowanie. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie online na którym możemy się lepiej poznać i porozmawiać o naszej dalszej współpracy. I am also available in English. For more information, please ask me by sending an email. Hoping to hearing from you soon.
popularność: 376    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Coach, trener rozwoju osobistego. Ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu na SWPS oraz posiadam certyfikat EMCC - Coach Praktyk Biznesu. Moje motto: Świat jest takim jakim ty go widzisz, więc spójrz na niego inaczej a Twoje życie się zmieni.
popularność: 249     pełny opis
Funkcjonujemy jako mała spółka mentorsko-coachingowa oferujaca kursy dla słuchaczy z przedsiębiorstw i NGO oraz urzędów . Szkolimy w zakresie planowania i wyznaczania celów w biznesie.
popularność: 1     pełny opis
Coach kariery, przywództwa, strateg biznesu. Wspieram osoby i zespoły w procesie realnej zmiany i rozwoju.
popularność: 20     pełny opis
Coach ACC ICF, Konsultant, Trener Biznesu, HRBP. Moją misją jest pomaganie Ludziom dostrzegać ich wartość oraz odnajdywać drogę do realizacji osobistej i zawodowej. Zapraszam do współpracy.
popularność: 140    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
popularność: 235     pełny opis
“Erickson Internationall College coach w procesie uzyskania aktedytacji.
popularność: 55     pełny opis
Droga w kierunku samorozwoju bywa nierzadko kręta i niewygodna. Na własnym przykładzie przekonałam się, że mimo wszelkich przeszkód, to najpiękniejsza podróż w jaką możesz siebie zabrać. Nie bój się iść powoli - każdy krok jest ważny. ⬇️⬇️⬇️ Zapoznaj się z pełnym opisem
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
DOŚĆ ODWLEKANIA – MOC JEST W TOBIE. Nie istnieje coś takiego jak lenistwo – problemem jest albo zbyt NISKA MOTYWACJA, albo BRAK ODWAGI, albo ŹLE OKREŚLONY CEL.
popularność: 64    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Coach, Trener, Nauczyciel Akademicki
popularność: 222     pełny opis
Lubię ludzi i wierzę w ludzi! Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji oraz coachem.
popularność: 609    ocena: Bardzo dobry coach (47)pełny opis
„Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się.” - Albert Einstein
popularność: 146    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Każdy z nas podejmuje w życiu wiele decyzji, ale dwie wydają się najważniejsze: wybór kariery, oraz wybór partnera/partnerki. Moją zawodową misją jest pomagać ludziom podjąć jak najlepsze wybory na podstawie ich typów osobowości, predyspozycji i wartości
popularność: 627    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
ICC Coach, ICC Business Coach, Arteterapeuta, life coaching, szkolenia interpersonalne dla firm, praca z głosem, wystąpienia publiczne, treningi interpersonalne, terapia dźwiękiem wg metody P. Hess'a, konsultant MindSonar
popularność: 5216    ocena: Bardzo dobry coach (37)pełny opis
"Bądź tym kim chcesz być i czyń zmiany jakie chcesz widzieć we wszechświecie" to misja mojej pracy z klientami indywidualnymi i grupowymi. Jestem certyfikowanym coachem, psychologiem i szkoleniowcem. W praktyce cenię sobie użyteczność metod, efektywność dzialań i holistyczne ujmowanie człowieka i tematu z jakim przychodzi. Problemy przekuwam z klientami w wyzwania, marzenia w cele, a plany w zadania. Bazuję na wartościach klientów i ich zasobach szanując ich gotowość do pracy i optymalne tempo zmian. Osobiście: "Lubię jak rzeczy działają i jak ludzie czują nadzieję." Dzięki takiemu podejściu tworzę Pracownię Unikatum. Na co dzień uważnie rozwijam tam siebie wraz z unikalnym rozwojem każdego z unikatowych klientów. Inspiruję ludzi którzy pragną zmian na lepsze by je czynili, a oni zwrotnie inspirują mnie. Najczęściej klienci zgłaszają się do mnie w następujących obszarach specjalizacji: POSZUKIWANIE ROZWIĄZAŃ, WDRAŻANIE ZMIAN, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ, MISJA I STRATEGIA OSOBISTA- PERSONAL BRANDING, WZMACNIANIE PEWNOŚCI SIEBIE, ZARZĄDZANIE STRESEM I ANTYSTRES, COACHING ZDROWIA.
popularność: 564    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
Nie wiesz kim jesteś? Masz poczucie, że Twoje życie jest bezcelowe? Pomogę Ci znaleźć Twój cel i motywację. Twój Coach Motywacji - Justyna Kwiatkowska
popularność: 431     pełny opis
Akredytowana coach Izby Coachingu, trenerka umiejętności społecznych, psycholożka
popularność: 1154    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Biznes coach, coach kariery, trener biznesu, facylitator. Jestem dyplomowanym coachem i trenerem biznesu. Ukończyłam Szkołę Coachów Akademii SET. Pracuję zgodnie ze standardami ICF, przestrzegając kodeksu etycznego. Towarzyszę ludziom w zmianach, szczególnie zawodowych. Pomagam dostrzec to czego ludzie często nie widzą - własny potencjał i swoje mocne strony. Mobilizuję do podsumowań oraz inspiruję do podejmowania działań. Jestem właścicielką firmy INSPIRACJA I ROZWÓJ. Od ponad 15 lat zajmuję się szkoleniami. Ukończyłam Szkołę Trenerów IBD Business School. Prowadzę programy rozwojowe dla pracowników i menadżerów. Pomagam osobom na zawodowym zakręcie. Posiadam 27 lat doświadczenia zawodowego, z czego 15 lat na stanowiskach menadżerskich. Prowadzę szkolenia, wykłady i prelekcje dla przedsiębiorców głównie o tematyce skutecznej komunikacji, kompetencji miękkich oraz menadżerskich. Pomagam rozwiązywać konkretne problemy w organizacjach tj.: konflikty w zespołach, spadek zaangażowania i motywacji pracowników, zbyt duża rotacja personelu, niska efektywność pracy zespołu czy też słaba komunikacja i atmosfera w zespole. Wspieram organizacje w rekrutacji oraz HR. Posiadam tytuł Master of Business Administration (MBA) z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Spełniam się jako żona i mama trójki dzieci. Kocham odkrywać nowe miejsca i nowe perspektywy - dla siebie oraz innych ludzi. Zapraszam Cię do wspólnej wędrówki a może nawet podróży w głąb siebie!
popularność: 458    ocena: Bardzo dobry coach (10)pełny opis
Coach certyfikowany przez International Coaching Community (ICC), psycholog, trener, mediator, menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym. Sesje coachingu indywidualnego i zespołowego prowadzi od 2010 roku. Jako coach wspierała zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych (business coaching oraz life - coaching) - w różnorodnych tematach i obszarach - związanych zarówno z podnoszeniem jakości życia (np. zwiększaniem pewności siebie i szczęścia), jak i z osiąganiem konkretnych celów życiowych i biznesowych. Jako trener z kolei, związana na co dzień z marką 4GROW, wspiera ludzi w rozwoju tzw. kompetencji miękkich, mn.in: asertywności, komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej, umiejętności zarządzania stresem oraz w rozwoju szeroko rozumianych kompetencji managerskich i przywódczych. W procesach life coachingu dopasowuje metodologię i narzędzia do celów klienta - nie zawsze stosuje czysty coaching, włączając w zależności od celu, gotowości klienta i maksymalizacji korzyści dla niego - także mentoring lub trening.
popularność: 115    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Międzynarodowy trener biznesu, akredytowany coach ICF, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w komunikacji w szerokim ujęciu, kreowaniu wizerunku, autoprezentacji, przywództwie osobistym, zarządzaniu zmianą w organizacjach. Posiada bogate doświadczenie pracy w środowisku multikulturowym, prowadząc międzynarodowe projekty w różnych branżach – biznes, kultura, edukacja.Obecnie świadczy swoje usługi jako trener umiejętności miękkich oraz prowadzi sesje coachingowe indywidulane i zespołowe W swojej pracy kieruje się poszukiwaniem rozwiązań, aktywnym słuchaniem uczestników, różnorodnością oraz nastawieniem na pozytywny wynik przy osiągnięciu celów strategicznych
popularność: 1319    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
JESTem SPOKO to moja dewiza. Moim marzeniem jest, aby każdy tak o sobie myślał! Jako coach specjalizuję się pracy z osobami, którym coś lub ktoś odebrał pewność siebie, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnie. Pomagam w odzyskaniu lub w budowaniu tej pewności, poprzez akceptację siebie (w tym także poprzez sesje fotograficzną) i koniecznych zmian, tak aby osiągnąć warunki spokoJU, a to wszystko doprowadzi Cię do skutecznego działania i osiągania upragnionych przez Ciebie celów. :)
popularność: 227    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Psycholożka biznesu, Wykładowczyni SWPS, Coach, Trener, Facylitator. Moim obszarem specjalizacji jest psychologia wypalenia zawodowego. Wspieram klientów indywidualnych jak i zespoły, a nawet całe organizacje na drodze do odzyskiwania albo wzmacniania dobrostanu w pracy. #PsychologiaWypaleniaZawodowego
popularność: 0     pełny opis
"Jeśli potrafisz coś wymarzyć, potrafisz także to osiągnąć " - Walt Disney. Moją pasją jest wspieranie kobiet w przejściu od marzenia , aż do konkretnych rezultatów.
popularność: 300    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
TRENER BIZNESU/ COACH Coaching indywidualny i zespołowy, TY i Twój biznes, Twoje cele, relacje w zespole
popularność: 418    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj