Lista coachów Biznes coaching

Posiada artykuły
popularność: 401    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Zapraszam Cię na Coaching, jeżeli potrzebujesz zmiany w środowisku zawodowym, czy prywatnym. Mam 12 letnie doświadczenie w dużej organizacji międzynarodowej, na stanowiskach związanych z rozwojem personelu, badaniami jakościowymi, Customer Journey. Ukończyłam studia podyplomowe z "Coaching menedżerski", szkolenie dla Coachów w firmie NOVO i obecnie przygotowuję się do akredytacji ACC w ICF. Procesy coachingowe w trakcie moje rozwoju zawodowego były kluczowe. Dlatego moją misją wspierać obecnie również innych.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Chcesz cieszyć się pracą, doprowadzić do sukcesu własny biznes, przebiec maraton, być wspaniałym rodzicem lub po prostu budzić się rano naładowany energią? Zapraszam Cię na Business & Life Coaching. Gracjan Sasim
popularność: 906    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Coach ACC ICF. Wspieram w drodze do tworzenia poczucia sensu w życiu, zarówno w obszarze prywatnym, jak i zawodowym. Pracuję na mocnych stronach klienta, zachęcam do stawiania sobie ambitnych celów, stawiam wyzwania. Trener biznesu i certyfikowany konsultant badania iP121 – Profilowanie Osobowości Zawodowej. Jako towarzysz drogi wnoszę wsparcie, czas, pełną uwagę, głęboką wiarę w pełnię możliwości mojego klienta. Jako człowiek wnoszę zachwyt i wielką wdzięczność za możliwość współ-bycia w tak istotnych chwilach. Robię to dla tych chwil, kiedy słyszę: "dałem/dałam radę"
popularność: 329     pełny opis
Coach, trener, przedsiębiorca. Prowadzi: coaching menedżerski, business coaching oraz executive coaching.
popularność: 470     pełny opis
Akredytowany Coach Izby Coachingu, certyfikowany Coach w podejściu Multi-Level Coaching, Trener rozwoju osobistego, licencjonowany użytkownik kwestionariusza MTQ48 do diagnozy odporności psychicznej, Certyfikowany Trener FRIS®
popularność: 141    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Praca z ludźmi to moja pasja, która trwa już 10 lat. Na co dzień spełniam się w pracy jako coach, doradca zawodowy oraz wykładowca akademicki oraz terapeuta rodzin, par, osób indywidualnych.
popularność: 385    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Coach, Trener, Mentor pracujący głównie z biznesem. Certyfikowany Coach Noble Manhattan Coaching (NMC), International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Wieloletnie doświadczenie jako Trener i Manager operacyjny oraz Manager HR w dużych korporacjach miedzynarodowych i polskich firmach. Od ponad 10 lat wykładowca z zakresu coachingu w biznesie na studiach podyplomowych Coaching na SWPS. Certyfikowany HRBP, Top HR Manager 2016
popularność: 74     pełny opis
„Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się.” - Albert Einstein
popularność: 146    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
- Nie radzisz sobie ze stresem?  - Twoje myśli i emocje potrafią być bolesne?  - Brakuje Ci motywacji? - Szukasz większego spokoju? ​ Chcesz by Twoje życie było bogate, pełne i znaczące? ​ Zapraszam do kontaktu.
popularność: 292    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Executive Coach/Faculty of Academy of Executive Coaching, PCC ICF, ECPC, WBECS Breakthrough Coaching Enhanced. W 2022 roku zaproszona do grona Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej w obszarze Business and Economics, 8 edycji. Jest ukierunkowanym ekspertem rozwijającym liderów i profesjonalistów w biznesie. Jej obszary specjalizacji to: leadership, executive coaching, diagnoza i rozwój kompetencji managerskich, komunikacja intra i interpersonalna, wzmacnianie talentów i mocnych stron, zarządzanie energią życiową oraz zarządzanie zmianą. 25 lat w biznesie, przez ponad 15 lat pracowała w dużych międzynarodowych organizacjach jako HR Manager.
popularność: 24     pełny opis
Witam, nazywam się Sławomir Mrugowski. Jestem coachem z dyplomem Wyższej Szkoły Bankowej Merito, a także mgr inż. budownictwa po Politechnice w Bydgoszczy. Przez ostatnie 25 lat pracowałem jako manager w firmach prywatnych, oraz w szczeblu dyrektora sklepów i dyrektora regionalnego w międzynarodowej korporacji zatrudniającej w Polsce ponad 10 tysięcy pracowników. Miałem przyjemność uczestniczenia w budowaniu karier wielu ambitnych ludzi i współpracy z zespołami w ramach projektów biznesowych, rozwojowych i restrukturyzacyjnych. Zapraszam do współpracy.
popularność: 52    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Coach, trener, mentor. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy; szkolenia i warsztaty z zakresu: kompetencji cyfrowych, zarządzania sobą w czasie, rozwijania motywacji, kreatywności, wizualizacji informacji, budowania wizerunku, metod aktywizujących, zarządzania domowym budżetem, budowania i zarządzania zespołem, tworzenia mapy marzeń-mapy celów, tworzenia magnetycznych prezentacji, nowoczesnego sposobu pracy z dziećmi i młodzieżą i wielu innych.
popularność: 306     pełny opis
_silniejszy jest ten, kto się uśmiecha /przysłowie japońskie/___ Coach | Trener biznesu | Mentor | Doradca_Strateg marki | Kulturoznawca | Człowiek :)
popularność: 454    ocena: (0)pełny opis
Life & Business Coach, Coach Kariery, Manager, Praktyk HR, (Polish & English sessions). Absolwentka Wydziału Zarządzania UW oraz Certyfikowany Coach Erickson Coaching International na poziomie ECPC, potwierdzający kompetencje na poziomie PCC ICF. W swojej pracy wykorzystuje głównie podejście coachingu zorientowanego na rezultat. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR, również managerskie, w pracy z biznesem, w dużych, rozpoznawanych firmach, głównie z sektora IT i Finansów, jak i w startup'ach. Specjalizuje się w coachingu kariery, wydobywaniu kompetencji menedżerskich, jak również wsparciu procesu życiowych zmian.
popularność: 336     pełny opis
Akredytowana coach ACC ICF i certyfikowana Erickson Professional Coach. Mentorka Fundacji Liderek Biznesu (EY) i Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet w programie "Biznes w Kobiecych Rękach". Doświadczona menadżer z ponad 20 letnim stażem w miedzynarodowych korporacjach. Jako coach wspieram moich Klientów w przechodzeniu przez procesy zmian i w osiąganiu założonych celów. Specjalizuję się w tematach dotyczących biznesu, przedsiębiorczości i przywództwa, ale nie unikam tematów z obszaru life coachingu, ponieważ uważam, że nie da się oddzielić sfery prywatnej od zawodowej.
popularność: 784    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Międzynarodowo certyfikowany i akredytowany coach NMC, IIC&M i ILM. Około 10.000 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych. Nauczyciel i mentor ponad 500 certyfikowanych coachów w Polsce i za granicą. Praktyk biznesu, wieloletni dyrektor największej i najstarszej szkoły coachingu w Europie - Noble Manhattan Coaching. Członek Zarządu i Dyrektor ds. Akredytacji IIC&M w Polsce, wykładowca akademicki na studiach Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz na studiach podyplomowych z coachingu i mentoringu na Old Polish University. Pracuje po Polsku i Angielsku (coaching in English). Współautor książki o etyce coachingu i autor licznych artykułów branżowych w obszarze coachingu, kariery i rozwoju.
popularność: 20753    ocena: Bardzo dobry coach (64)pełny opis
Mam na imię Alicja. Z wielką pasją pomagam ludziom dokonywać zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Moją rolą jest przeprowadzenie klientów z miejsca, w którym są, do miejsca, w którym chcieliby być. Zatem moje miejsce jest wszędzie tam, gdzie pojawiają się potrzeby: wskazania kierunku zawodowego, rozwojowego bądź wsparcia. Mojej praktyce zawodowej towarzyszy ponad 10 letnie doświadczenie, które pomaga ludziom dokonywać zmiany w życiu i podnosić jego jakość. Coach, doradca zawodowy, Trener, członek Akademickiego Towarzystwa Andragogicznego oraz Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego. Jestem autorką licznych artykułów naukowych i książki: Doświadczenia uczenia się w średniej dorosłości. Zapraszam!
popularność: 90     pełny opis
Wspieram w realizacji celów i pokonywaniu wyzwań. Moją intencją jest wywieranie pozytywnego wpływu i motywowanie do zwiększania samoświadomości. Stawiam na doświadczanie i rozwój. Korzystam z ciekawych i najnowszych badań i narzędzi.
popularność: 0     pełny opis
Jestem dyplomowanym psychologiem, Nie kończyłem krótkiej "szkoły coachingu", aby szybko i łatwo zarabiać na innych przy minimalnym poziomie wiedzy. Do zawodu doradcy i coacha przygotowywałem się przez 5 lat wartościowych studiów psychologicznych. Prowadzę coaching dla innych coachów, również w języku angielskim (coaching in english). Posiadam 6 lat praktyki we współpracy z takimi grupami zawodowymi, jak m.in. menedżerowie różnych szczebli, nauczyciele, trenerzy, przedstawiciele handlowi.
popularność: 2795    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Akredytowany Coach ICF i Certyfikowany Coach LCC. Od 5 lat jestem Dyrektorem Hotelu, swoją karierę zawodową rozpoczynałam jako kelnerka. Wiem jak trudna była droga do sukcesu i jak ważna jest własna motywacja by iść do przodu. Na co dzień zarządzam ludźmi, pomagam im w odkrywaniu własnych wartości i silnych stron aby dążyli do swoich marzeń... Ważne jest dla mnie spełnianie się nie tylko w życiu prywatnym ale również zawodowym, mam dużo planów i pomysłów na swoje życie, ciągle dążę aby każdy z nich został zrealizowany. A Ty...?
popularność: 536     pełny opis
Language Coaching www.przelambarierejezykowa.pl www.arkadiuszwlodarczyk.pl
popularność: 2346    ocena: Bardzo dobry coach (10)pełny opis
popularność: 162    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Funkcjonujemy jako rodzinna firma szkoleniowa przygotowująca warsztaty dla zespołów z przedsiębiorstw i NGO oraz urzędów . Promujemy i propagujemy idee na temat kompetencji społecznych.
popularność: 5     pełny opis
popularność: 183    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem i specjalizuję się w pracy z kobietami żyjącymi w pędzie, z mamami, które nie mają czasu dla siebie, piją zimną kawę, żyją w niedoczasie i chcą by ich życie wskoczyło na właściwy dla nich tor. Pomagam postawić siebie samą na pierwszym miejscu bez poczucia winy i w zgodzie ze sobą. Uczę, jak ładować zasoby, które dają siłę do działania i odnosić sukcesy w życiu osobistym i zawodowym.
popularność: 64    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem dyplomowanym Coachem (Akademia Leona Koźmińskiego), w trakcie akredytacji EMCC i Praktykiem PRISM narzędzia, służącego do identyfikowania i mapowania preferowanych przez ludzi zachowań. Z wykształcenia jestem ekonomistką (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie), oraz posiadam tytuł MBA (Akademia Leona Koźmińskiego).
popularność: 47     pełny opis
Socjolog, trener, coach, doradca zawodowy, konsultant biznesu. Specjalizuję się w coachingu (zwłaszcza kariery, life i kryzysu), doradztwie zawodowym oraz HR (głównie szkolenia, konsulting). Posiadam także uprawnienia coacha finansowego. Moją pasją jest wspieranie ludzi w znajdowaniu swojej własnej ścieżki oraz rozwijaniu talentów przy jednoczesnym zachowaniu równowagi między życiem osobistym i zawodowym. Pomagam także organizacjom w lepszym zarządzaniu Kapitałem Ludzkim i budowaniu zdrowego środowiska pracy. Zapraszam na mój kanał na YouTube Twoja Kariera i Psyche, na którym znajdziesz filmiki poradnikowe i praktyczne ćwiczenia. https://www.youtube.com/channel/UCSt-Ew_erYTSnlTU9LA4Kvw/videos
popularność: 5365    ocena: Bardzo dobry coach (94)pełny opis
Jak każdy dobry coach przywracam radość i energię. Jestem z Tobą w trudzie zmian. W pokonywaniu lęków. I, co najważniejsze, Empowerment Coaching Kraków sprawia, że stajesz się właścicielem/ką swojego Życia. Zapraszam na coaching zarówno w Krakowie, jak i on-nline. Pierwsza sesja jest zawsze bezpłatna.
popularność: 358    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
W czym mogę Ci pomóc? - gdy potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz jak ruszyć z miejsca - przejściu przez zmianę życiową lub zawodową - zbudowaniu samoświadomości i pewności siebie by osiągać więcej - dokonywaniu wyborów życiowych zgodnych z twoim potencjałem i potrzebą - pracy nad priorytetami i lepszą organizacją - doskonaleniu siebie w obszarze zawodowym i prywatnym - pokonywaniu oporu, który powstrzymuje przez osiąganiem celów - wytyczeniu ścieżki prowadzącej do celu - zdefiniowaniu twoich życiowych fundamentów - zidentyfikowaniu i eliminacji ograniczających przekonań - zbudowaniu silnych kompetencji przywódczych - poprawie komunikacji i relacji i wielu więcej…
popularność: 227    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
Iga Marczyńska - dyplomowany coach po studiach "Profesjonalny Coaching" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, filololog po Uniwersytecie Warszawskim. Jestem w trakcie kończenia jednolitych studiów magisterskich z psychologii na SWPS-ie. Swoją pracę poddaję superwizji. Działam zgodnie z kodeksem EMCC. Praktykę opieram na podejściu evidence based coaching. Gwarantuję profesjonalne podejście do każdego klienta.
popularność: 97     pełny opis
Trener Pozytywnej Mentalności i Pewności siebie
popularność: 29     pełny opis
„Kiedy czegoś pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć” Uświadom sobie, czego pragniesz…pozwól, aby wszechświat działał potajemnie, a Ty działaj ze mną!
popularność: 1222    ocena: Dobry coach (7)pełny opis
popularność: 456    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Dyplomowany coach, doradca zawodowy. Przygotowuję się do akredytacji ICF.
popularność: 527    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Miłośniczka podróży, nurkowania, wolontariatu i gier drużynowych. Absolwentka studiów Master Business Administration w Szczecinie, pasjonatka emocjonalnych transformacji
popularność: 1271    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem oraz trenerem. Inspiruję kobiety do działania, realizacji celów oraz wzmacniam je mentalnie budując ich wiarę w siebie! Napisz do mnie i umów się na konsultacje. Określimy Twój cel, sprecyzujemy w którym miejscu jesteś i nakreślimy wspólnie drogę do realizacji owego celu! 512-198-501 ; info@mind-revolution.pl obserwuj mój profil na Instagramie: mind_revolution_coaching
popularność: 27    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Czas na zmiany - pokonaj w sobie pomrukującego LWA. Coaching menedżerski i osobisty w relacji bezpośredniej, telefonicznej, przez skype. Masz w sobie gotowość do zmian? Zadzwoń. Nic nie tracisz a wiele możesz zyskać. Przygotuj się na sporą dawkę humoru i prowokacji.Zasmakuj lepszej jakości życia ;-)
popularność: 1007    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
Psycholog, akredytowany coach ACC ICF, coach PCD, dyrektor oddziału ICF Rzeszów, mentor w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Doświadczenie w prowadzeniu procesów coachingowych dla kadry menedżerskiej, akademickiej oraz klientów indywidualnych. Doświadczenie menedżerskie (HR Manager) oraz akademickie (wykładowca przedmiotów psychologicznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi). Certyfikowany trener w prestiżowej Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK. Od 14 lat w branży szkoleniowej. Prowadzi diagnozę potencjału w oparciu o narzędzia Extended DISC®, D3 Assessment® Belbin Team Roles® oraz specjalistyczne testy psychometryczne. Właściciel Pracowni Psychologii Biznesu (www.pracowniamassimo.pl). Ekspert portalu zmianywzyciu.pl.
popularność: 7340    ocena: Bardzo dobry coach (20)pełny opis
Jestem mgr psychologii oraz certyfikowanym coachem ACC posiadającym akredytację International Coaching Federation. Specjalizuję się w przywracaniu równowagi życiowej osobom, które doświadczyły problemów natury: emocjonalnej, rodzinnej, społecznej, czy zawodowej. Pracuję na przekonaniach, wartościach oraz zasobach klientach. Realizuję nurt psychologii pozytywnej, społecznej i humanistycznej. Moja praca opiera się na międzynarodowych standardach etyki coachingowej zgodnych z ICF. Prowadzę gabinet psychologiczno - coachingowy w Opolu. Spotkajmy się: ul. Książąt Opolskich 29, piętro III. www.coachingopole.com
popularność: 343    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Certyfikowany coach i konsultant HR, doświadczony menedżer.
popularność: 86     pełny opis
Trener, Mentor, Akredytowany Coach PCC ICF
popularność: 8852    ocena: Bardzo dobry coach (47)pełny opis
Dyplomowany i akredytowany coach, certyfikowany superwizor coachingu. Dyrektor merytoryczny Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie.
popularność: 3058    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowany coach GPO i psychoterapeuta Gestalt.
popularność: 94     pełny opis
Business Coach, Life Coach
popularność: 248    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Coach &Trener Sprzedaży. - wspieram działy handlowe w osiąganiu lepszych wyników sprzedaży
popularność: 50    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
* Jestem certyfikowanym coachem (Erickson Professional Coach), trenerem rozwoju osobistego, konsultantem managerów, praktykiem biznesu. * Wspieram swoich klientów w osiąganiu takich celów, do których sami nie mogliby dotrzeć. * Praca coacha jest moją pasją i wiem co robić, aby inni czerpali radość z tego jak pracują. * Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w dużych organizacjach, małych firmach i NGOs, gdzie zdobywałam bezcenne doświadczenia jako pracownik i szef.
popularność: 296    ocena: Bardzo dobry coach (26)pełny opis
popularność: 620    ocena: Bardzo dobry coach (41)pełny opis
Nazywam się Tomasz Trzciński. Jestem psychologiem i trenerem biznesu. Poza tym prowadzę wydawnictwo Leaderheart Publishing. Piszę i wydaję książki dotyczące przywództwa i zarządzania. Zapraszam do oglądania mojego video-blogu o przywództwie transformacyjnym: www.leadermore.pl/vblog/
popularność: 473    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Coach, Koneser Zdrowia i Pieniędzy, Kreator i Pasjonat Życia, Wieczny Student Siebie i Otoczenia
popularność: 113     pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj