Irmina Pytlowany-Jankowska

Popularność: 69
Bardzo dobry coach (2)
"Życie jest ciągiem doświadczeń, z których każde czyni nas silniejszymi, mimo że czasem trudno nam sobie to uświadomić" Henry Ford Z wykształcenia jestem psychologiem, bo od zawsze fascynował mnie człowiek: jego myśli, uczucia, pragnienia, wątpliwości i rozterki. Ale dopiero w coachingu zakochałam się po "dym z komina", bo ukierunkowany jest na teraźniejszość i przyszłość; na identyfikację Twoich pragnień i celów; i na znalezienie takiej Twojej motywacji, która da Ci potrzebny napęd do ich realizacji. Prywatnie jestem żoną i mamą. Pracującą w tzw. wolnym zawodzie. Od urodzenia synka często zmagałam się z wątpliwościami, rozterkami – jak pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Ile czasu z dzieckiem to za mało, bo przecież mnie potrzebuje, a może za dużo – bo nie chcę wypaść „z obiegu”, bo chcę pracować, rozwijać się, zarabiać. Wiem, że nie ma gotowych rozwiązań. Że potrzebna jest elastyczność, otwarty umysł, że w pozornie ślepej uliczce również można znaleźć zakamuflowane wyjście. To dlatego coaching jest tak genialną drogą. Bo coach zawsze wierzy w swojego klienta. Że wiesz, jakie masz zasoby (choć czasem o niektórych zapominasz). Że wiesz, co chcesz osiągnąć (nawet, gdy wydaje się to tylko mrzonką). Że jesteś w stanie znaleźć taką drogę, najlepszą właśnie dla Ciebie, aby tę mrzonkę zamienić na cel. I że ten cel zrealizujesz. Pozwól mi uwierzyć w Ciebie.
Kontakt
tel. 662 213 377
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Całym sercem polecam Irminę jako wspaniałego coacha. Każde spotkanie z nią było dla mnie inspirującą przygodą, w trakcie której mogłam zajrzeć wgłąb siebie i poznać swoje wartości, aby lepiej radzić sobie z trudnościami w życiu zawodowym i prywatnym. Szczerość, ciepło , pozytywna energia, empatia i ogromna wiedza z zakresu ludzkiej psychiki , to cechy Irminy, które sprawiają, że jest ona cudowną osobą, a także profesjonalistką w swoim fachu. Pozdrawiam serdecznie
4 sierpnia 2015 Iza - stomatolog
Bardzo dobry coach
Swoją opinię kieruję do tych nieprzekonanych, bo sama byłam wcześniej nieprzekonana- co do coachingu i tego, ze może on mieć realny wpływ na moje życie. Coaching miał być raczej ciekawym doświadczeniem niż znalezieniem rozwiązań. Gdyby ktoś przed pierwszym spotkaniem z Irminą powiedział mi, gdzie będę dziś, pewnie uśmiechnęłabym się z politowaniem i podziękowała mu za wiarę we mnie:) Irmina jest świetnym, skutecznym coachem, którego szczerze polecam!
28 czerwca 2015 Magda - stamotolog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom