Lista coachów Life coaching

Posiada artykuły
Coach kariery i rozwoju osobistego.
popularność: 172    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Absolwentka Szkoły Profesjonalnej Coachingu w Krakowie, wspieram w procesie odkrywania swoich nowych możliwości, w określeniu osobistych celów, w zmianie przekonań, w dokonywaniu wyborów, które wzmocnią poprawią i zmienią jakość Twojego życia. Daj sobie szansę na profesjonalne poznanie wszystkiego co w Tobie niezwykłe. Moją misją jest dzielenie się doświadczeniem i radością odkrywanych aktywności.
popularność: 304     pełny opis
Coach efektywności osobistej i zawodowej psychodietetyk doradca zawodowy/ trener biznesu Akredytowany coach ICF (ACC).
popularność: 285    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Professional Coach SFCP (Solution Focused Coaching Polska-Centrum i Szkoła Coachingu Skoncentrowanego na Rozwiązaniach). Absolwentka psychologii w SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych Life&Business Coaching w WSAiB w Gdyni.
popularność: 341     pełny opis
Dobrze, że jesteś - Inspiruje i wspieram proces odkrywania siebie. - Ukończyłam Akademię Trenerów Mentalnych im Jakuba B Bączka. - Obecnie uczę się w Instytucie Psychologii Stosowanej na kierunku psychotronika. - Autorka dwóch książek 1. "Dziennik szczęścia i sukcesu"- workbook, który poprzez odpowiednie pytania i zadania pomaga dotrzeć do tego co ukryte jest w naszej podświadomości. 2. "Widzę Cię. Dotyk Duszy. Z dziennika uległej anielicy. - piękna historia miłosna dwóch dusz i ukryty między kartkami trening mentalny. Ta książka dostępna jest w wielu internetowych księgarniach w tym Empik. - trenerka mentalna, która łączy pracę umysłu, ciała i duszy
popularność: 62    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowany coach życia i kariery (ACC/ICF)
popularność: 38    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
ENG: I coach people who long to live a life of fulfillment, balance, and joy. PL: Jestem coachem wspierającym osoby, które pragną poczuc w swoim zyciu więcej spełnienia, równowagi, i radosci.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Inspiruje do pozytywnych zmian, wspiera w integracji ciała i umysłu. Doradza firmom i klientom indywidualnym
popularność: 940    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Zapraszam na sesje coachingowe podczas których rozpoznasz swoje mocne strony, będziesz miał szansę zerwać ze starymi nawykami i wprowadzić nowe odpowiednie do twoich aktualnych potrzeb i sytuacji życiowej. Poznasz również fizjologiczną, emocjonalną naturę głodu i sytości oraz techniki pomagające kontrolować apetyt. Cele, jakie wspólnie wyznaczymy będą mapą, która umożliwi panowanie nad dietą, wagą i emocjami w całym procesie zmiany. A na koniec … SAM będziesz mógł dokonać oceny postępów i kontynuować wprowadzone zmiany podczas codziennych sytuacji życiowych.
popularność: 378    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Doktor nauk hum. Certyfikowany coach. Life coaching, zapobieganie wypaleniu zawodowemu, artcoaching, diet coaching, wsparcie w trudnej zmianie. Właścicielka jedynego w Polsce Centrum Szkoleń i Coachingu dla pracowników i pracodawców ,,budżetówki" Sprawdź nas na: www.robiewbudzetowce.pl
popularność: 1138    ocena: Bardzo dobry coach (88)pełny opis
Jestem dyplomowanym Coachem (Akademia Leona Koźmińskiego), w trakcie akredytacji EMCC i Praktykiem PRISM narzędzia, służącego do identyfikowania i mapowania preferowanych przez ludzi zachowań. Z wykształcenia jestem ekonomistką (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie), oraz posiadam tytuł MBA (Akademia Leona Koźmińskiego).
popularność: 47     pełny opis
Specjalizuję się w pracy z osobami, które zamierzają zmienić pracę, awansować, chcą swoje życie zawodowe uczynić bardziej twórczym, nadać mu sens, zbudować markę osobistą.
popularność: 455    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Jestem psychologiem, certyfikowanym i akredytowanym coachem ICF na poziomie ACC (International Coach Federetion) i wierzę, że potencjał drzemie w każdym z nas, tylko czasami trzeba mu pomóc się wydobyć :)
popularność: 82     pełny opis
Zakres mojego działania wyznacza klient. - Coaching Holistyczny - wsparcie rozwoju osobistego, duchowego i zawodowego - Business & Life Coach - dyplomowany coach
popularność: 380     pełny opis
Jestem coachem pracującym wg. standardów i kompetencji ICF. Ukończyłem Studia Zawodowe Coachingu na Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid, otrzymując certyfikację ACSTH. Dzisiaj dumnie idę w kierunku akredytacji ACC ICF.
popularność: 135     pełny opis
Life Coach. Wykorzystuję techniki wspierające ciało i mózg. Jestem na bieżąco z najnowszymi badaniami na temat ludzkiego mózgu oraz technik zarządzania mózgiem.
popularność: 159     pełny opis
certyfikowany coach i mentor EMCC
popularność: 16     pełny opis
Psycholog, Master Certified Coach ICF. Pomagam rzucać etaty i zakładać biznesy freelancerskie!
popularność: 2546    ocena: (1)pełny opis
Pomagam w osiąganiu stanu bycia w zgodzie ze sobą i wewnętrznej równowagi, jako Life Coach. Wspieram przyszłych i aktualnych liderów na różnych etapach ich rozwoju w ramach mentor-coachingu biznesowego. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu. Pełna oferta na: https://nadhoryzontami.pl
popularność: 80     pełny opis
Jestem life i biznes coachem. Coaching to moja pasja i odpowiedź na potrzebę budowania dobrych relacji zawodowych i osobistych. Prowadzę spotkania z pasją. Uczę się zarówno od moich klientów jak i innych coachów. Poszerzam swoja wiedzę na warsztatach oraz podczas regularnych spotkań superwizyjnych w Izbie Coachingu. Wspólnie z Gdańskim Wydawnictwem Psychologicznym tworzę i prowadzę warsztaty oraz kursy LIfe Coachingu i coachingu menadżerskiego. Uruchomiliśmy i koordynujemy międzynarodowy projekt Coaching Burnout Syndrome Solution. Posiadam doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem, w tym w budowaniu startupów. Moimi atutami są humor, wyobraźnia, kreatywność, umiejętność analizy, syntezy oraz dynamika. :-) Zajmuję się przede wszystkim coachingiem osobistym, biznesowym i executive.
popularność: 882    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Gdybym miał określić siebie w kilku słowach, powiedziałbym: szczęśliwy mąż, pasjonat wypraw górskich oraz człowiek nie bojący się nowych wyzwań w życiu prywatnym i zawodowym. Na co dzień doskonalę swój warsztat w obszarze coachingu, rozwoju osobistego i szkoleń sprzedażowych. Coaching jest jednym z głównych obszarów mojej działalności, dlatego kieruje się standardami obowiązującymi coachów w ICF. To fascynujące zajęcie, które za każdym razem zaskakuje mnie na nowo, daje szerokie pole do rozwoju dla mnie, ale w szczególności dla drugiego człowieka.
popularność: 330    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
„Nie czekaj na idealny moment na zmianę w swoim życiu, wybierz moment i spraw by był idealny.”
popularność: 146    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Certyfikowany Coach i Trener, Mistrz NLP, hipnoterapeuta, mówca publiczny. Lider projektu szkoleniowego Społeczności Rozwoju PJM (Paweł Jan Mróz) Poznań i Bydgoszcz. Stale praktykując, aktywnie rozwijam swoje kompetencje i pozyskuję wiedzę od czołowych światowych mówców, terapeutów i filozofów.
popularność: 436    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Działamy jako niewielka fundacja konsultingowa i edukacyjna prowadząca treningi dla kursantów z wiodących firm i koncernów i podmiotów publicznych oraz niedochodowych. Rozwijamy umiejętności dotyczące zarządzania projektami. Oferujemy też coachning rozwoju osobistego. Pracowaliśmy dla: Tenneco Automotive Polska sp. z o.o. , Rafako SA GK , Goldbeck sp. z o.o. , Diagnostyka sp. z o.o. GK , Adamietz sp. z o.o. , Danfoss Poland sp. z o.o. , JWM Energia sp. z o.o., Mylan Epd sp. z o.o., Viessmann sp. z o.o., Remak-Energomontaż SA, Korporacja KGL SA, Electrum sp. z o.o. GK, East West Spinning sp. z o.o., IMI International sp. z o.o.
popularność: 35     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem ICF (International Coaching Federation), zajmuję się coachingiem przywództwa osobistego, jestem certyfikowanym coachem budowania odporności psychicznej (MTQ) oraz licencjonowanym praktykiem badania osobowość i stylów zarządzania i komunikacji badania Insights Discovery. https://www.linkedin.com/in/tatiana-miaskiewicz-9969079b/
popularność: 37    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Coaching to rozwijanie wewnętrznej automotywacji, stymulowanie warunków zewnętrznej motywacji oraz ciągłej i nieustającej informacji zwrotnej budującej samoświadomość, ale również stymulowanie kreatywności i przedsiębiorczości, a to są dla mnie cele nadrzędne.
popularność: 232     pełny opis
Nazywam się Monika Kliber. Jestem psychoterapeutką Gestalt w procesie szkolenia oraz trenerem. Specjalizuję się w pomaganiu Klientom w dążeniu do pełniejszego życia, rozwijaniu samoświadomości oraz inteligencji emocjonalnej oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez psychoterapię, procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania rozwojowego i terapeutycznego. Prowadzę certyfikowane warsztaty Journal to the Self® oraz program dla coachów, trenerów, psychologów i pedagogów Pisanie rozwojowe i terapeutyczne dla profesjonalistów. Jestem akredytowanym coachem International Coach Federation (ICF) na poziomie ACC oraz pracuję według kodeksu etycznego ICF.
popularność: 220    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Pracuję z ludźmi niewierzącymi w siebie i w swoje możliwości, którzy mają już dość własnych ograniczeń oraz chowania kolejnego pomysłu do szuflady i odkładania życia na później. Pomogę Ci odkryć siebie na nowo, poczuć swoją autentyczność i sprawczość. Poczujesz przypływ energii oraz radość w życiu każdego dnia. Czy warto dłużej czekać?
popularność: 4     pełny opis
Jeśli jesteś kobietą, prowadzącą swój biznes, nie masz na nic czasu, a za to masz nadmiar stresu i brak zadowolenia z życia rodzinnego - Zapraszam na rozmowę. Pomagam kobietom, które samodzielnie prowadzą swoją firmę osiągnąć równowagę pomiędzy życiem osobistym i zawodowym. Witam Cię serdecznie.
popularność: 232    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem certyfikowanym mentorem i coachem European Mentoring & Coaching Council, członkiem EMCC Poland, asesorem, trenerem kompetencji miękkich.
popularność: 63     pełny opis
popularność: 67     pełny opis
✔Coach biznesowy/kariery ✔ Mentor ✔ Konsultant - wsparcie w języku polskim i angielskim
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Właścicielka marki NieOdwlekaj.pl, coach prokrastynacji - pomaga radzić sobie z odkładaniem rzeczy na później. Certyfikowany Coach Biznesu NOVO, trenerka umiejętności miękkich, trener językowy. Lektorka języka angielskiego i właścicielka szkoły językowej Naucz Się. Współpracuje z osobami nastawionymi na rozwój osobisty i zawodowy poprzez skuteczne realizowanie postawionych sobie celów. Realizuje projekty szkoleniowe i coachingowe po polsku i angielsku.
popularność: 30     pełny opis
Dyplomowany Life coach (UŁ), Konsultant kryzysowy, Facilitator Points of You, Specjalista Totalnej biologii, Prowadzę Ustawienia systemowe w biznesie, rodzinne wg Berta Helingera.
popularność: 48    ocena: Bardzo dobry coach (10)pełny opis
Certyfikowany Trener Biznesu i Coachingu - członek ICF, Trener Rozwoju Osobistego, Certyfikowany Praktyk NLP i NLP w biznesie. Dziennikarz, fotograf.
popularność: 327    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Zainwestuj w siebie. To inwestycja z najlepszym zwrotem. Podczas pracy z Coachem omów sprawy, które chcesz rozwiązać. Z moją pomocą rozwiąż problemy, które wydają Ci się trudne do rozwiązania.W ten sposób osiągniesz najlepsze rezultaty.
popularność: 276    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Dla mnie coaching jest pomaganiem ludziom, aby mieli w życiu więcej tego czego chcą, w najszybszy i najbardziej komfortowy dla nich sposób. Wierzę, że marzenia tworzą zmiany. Pozwól, że razem poszukamy najlepszego rozwiązania, planu idealnego dla Ciebie, a potem najlepszej drogi do osiągnięcia Twojego celu.
popularność: 22     pełny opis
Podstawowe specjalizacje: • Precyzyjne określanie cech, predyspozycji i osobowości • Rozwój cech i predyspozycji • Praca z emocjami i relacjami
popularność: 139    ocena: (0)pełny opis
Dyplomowany coach, trener rozwoju osobistego, szkoleniowiec.. Prowadzę sesje coachingowe, głównie w obszarach związanych z rozwojem kariery, business coaching, a także coaching indywidualny nastawiony na realizację Twoich celów życiowych. Pracuję zgodnie z najwyższymi standardami oraz kodeksem etycznym International Coach Federation. Moją misją jako coacha jest wspieranie drugiego człowieka, by mógł spełniać swoje marzenia i realizować zamierzone cele, zachowując równowagę i harmonię między życiem prywatnym i zawodowym. Coaching jest jak "poręcz przy schodach prowadzących do celu". Czas wyruszyć w GÓRĘ!
popularność: 519     pełny opis
Certyfikowany coach biznesowy z ponad 10 letnim doświadczeniem korporacyjnym oraz 5 letnim prywatnym. Skuteczność jest miarą mojej pracy a osiągane cele moich klientów to najlepsze referencje.
popularność: 143     pełny opis
Zapraszam na sesje life coachingu oraz unikalne połączenie sesjii coachingowej z profesjonalnym masażem, sesje online lub sesje w czasie spaceru w terenie
popularność: 171    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Certyfikowany coach akredytowanej przez ICF Szkoły „The Art and Science of Coaching" prowadzonej przez Erickson College. Mediator i trener rozwoju osobistego. Trener Akademii Trener Biznesu. Specjalizuję się w takich tematach jak: • Komunikacja • Zarządzanie swoim życiem, w służbie jakości i efektywności • Odkrywanie swoich potencjałów • Pytania o sens i cel życia • Praca z relacjami • Kryzysy • Ciężka choroba w rodzinie Ponadto prowadzę szkolenia i warsztaty dla grup zamkniętych, w następujących obszarach: • Rozwiązywanie konfliktów w zespole i w życiu prywatnym • Efektywna komunikacja • Komunikacja bez przemocy (NVC) • Od planowania do działania – jak robić to efektywnie? • Zarządzanie sobą w czasie • Ciężka choroba – kryzys czy szansa?
popularność: 547    ocena: Bardzo dobry coach (12)pełny opis
1. Psycholog Organizacji oraz Sportu 2. Coach Biznesu oraz Twórczości grupowej 3. Trener z zakresu: Zarządzanie stresem; Zarządzanie czasem; Komunikacja w grupie; Komunikacja w Organizacji; Rozwój grupowy
popularność: 224    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem psychologiem, certyfikowanym Coachem ICC, certyfikowanym Dietcoachem oraz trenerem.
popularność: 425    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
popularność: 657     pełny opis
Pomagam w odnalezieniu ŻYCIOWYCH pasji oraz codziennej RADOŚCI. Dni powinny być wypełnione tak jakbyśmy sobie to sami zaprojektowali. Właściwe wydarzenia, sympatyczne osoby i ciekawe miejsca zaczną się pojawiać a my to wspólnie osiągniemy.
popularność: 252     pełny opis
Jestem zafascynowany człowiekiem, możliwościami jakie w nim drzemią i coachingiem, który te możliwości pomaga dostrzec i się nimi cieszyć. Po spotkaniu często zdarza mi się słyszeć od Klientów, że mam w sobie dużo empatii, że daję dużo wsparcia i wiary we własne siły. Od współpracowników z kolei słyszę pytanie: „Co ty tam im mówisz, że wychodzą tacy szczęśliwi?”. A ja po prostu pracuję w oparciu o przekonanie, że każdy ma w sobie wszystko, by stać się tym kim naprawdę pragnie. Moją misją jest pomóc Ci pomóc spojrzeć na siebie w nowy, inspirujący i pełen miłości sposób.
popularność: 496     pełny opis
Efektywna komunikacja w rodzinie, zespole. Efektywne zarządzanie ludźmi. Pokonanie trudności w realizacji swoich marzeń i planów. Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, stresem, konfliktami.
popularność: 174     pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem i mentorem, w swojej pracy prowadzę także psychoterapię. Ukończyłem z wyróżnieniem m.in. Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Stale podnoszę swoje kompetencje, Ukończyłem kurs psychoterapii Katowickiego Instytutu Psychoterapii w nurcie Systemowo - Ericksonowskim, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaję superwizji. Aktualnie przyjmuję: Strefa Rozwoju ul. Rymera 4/12 Katowice oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Miriada" ul. Woźniaka 78 Bytom oraz Gabinet Synergia ul. Cegielniana 30/12 Jaworzno
popularność: 636     pełny opis
Wspieram kobiety we wzmacnianiu wiary w siebie i swoje możliwości zawodowe. Przygotowuję do zmiany zawodowej. Pomagam zadbać o kondycję psychiczną w pracy. Certyfikowany coach, mentor i menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj