Lista coachów Life coaching

Posiada artykuły
Spotkajmy się przy rozmowie.
popularność: 94     pełny opis
Certyfikowany coach biznesowy z ponad 10 letnim doświadczeniem korporacyjnym oraz 5 letnim prywatnym. Skuteczność jest miarą mojej pracy a osiągane cele moich klientów to najlepsze referencje.
popularność: 143     pełny opis
Witaj na moim profilu :) Nazywam się Eliza Skórczyńska i zajmuję się life coachingiem, a także coachingiem sportowym i zawodowym. W swojej pracy coachingowej pomagam klientom znaleźć równowagę w ich życiu codziennym i zawodowym. Wspieram w osiąganiu celów, inspiruję do rozwoju wewnętrznego i doskonalenia własnych umiejętności. Pomagam wypełnić lukę pomiędzy tym, gdzie jesteś teraz, a tym, gdzie chcesz być, nie tylko w sporcie, ale też życiu prywatnym i zawodowym. Ukończyłam studia z zakresu socjologii i komunikacji społecznej. Jestem dyplomowanym trenerem biznesu i certyfikowanym coachem Coach Masters Academy. Zainspirowana metodą Horse Assisted Education, ukończyłam kurs Train the Trainer, akredytowany przez European Association of Horse Assisted Education. Jestem, współautorką nowatorskiego projektu pt. “Galopem do celu”, mającego na celu aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnością przy użyciu metody Horse Assisted Education. W latach 2015-2018 prowadziłam Equesta Horse-Coaching, firmę szkoleniową. Mam ponad 20 lat doświadczenia w treningu sportowym i współpracuje z osobami indywidualnymi i grupami. Organizowałam wiele szkoleń, warsztatów dla sędziów, trenerów, jeźdźców, a także dla kadry zarządzającej i osób indywidualnych. Zapraszam do kontaktu!
popularność: 32     pełny opis
Jestem Certyfikowanym Coachem ICC, akredytowanym coachem superwizorem Polskiej Izby Coachingu, trenerką, mentorką, facylitatorką metody Horse Assisted Education oraz facylitatorką Job Craftingu. Od prawie 25 lat jestem przedsiębiorczynią i przez cały ten czas wspomagam ludzi w ich rozwoju. Prowadzę własną, indywidualną praktykę coachingową, oferuję superwizje dla coachów, indywidualne programy rozwojowe, grupowe warsztaty rozwojowe oraz warsztaty w asyście koni (metoda HAE). Pracuję przede wszystkim z kobietami, przedsiębiorczyniami, lub planującymi otworzyć własną działalność. Pracuję z nimi indywidualnie oraz grupowo. W swojej pracy łączę warsztat coachingowy, metodę HAE, proces grupowy, master mind, mentoring oraz wiele innych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.iwonazbikowska.pl. Jeśli jesteś na progu zmiany, potrzebujesz odnaleźć w niej siebie, swoją energię i cel, jesteś w dobrym miejscu. Ze mną będziesz mogła/mógł zatroszczyć się o siebie i o swój biznes.
popularność: 204    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Business Coach, Life Coach, Trener. Jestem głęboko przekonana, że jeśli tylko zechcesz to narzędzia coachingowe rozwiążą wiele Twoich dylematów, co spowoduje, że Twoje Życie stanie się Jeszcze Lepsze, Radośniejsze i Spokojniejsze. Życzę tego z całego serca Wszystkim.
popularność: 670     pełny opis
Planujesz rozwój zawodowy lub osobisty? Masz dość powtarzania nieefektywnych działań? Chcesz konstruktywnie rozwiązywać konflikty? Chcesz poprawić relacje w swoim związku? Szukasz możliwości poprawienia jakości swojego życia? Chcesz efektywnie poradzić sobie ze stresem i oporami w byciu asertywnym? W tych tematach mogę Cię wesprzeć. Mam doświadczenie i wykształcenie pozwalające na wsparcie w powyższych tematach.
popularność: 303     pełny opis
Chcesz wykreować pracę i życie, jakich pragniesz, żyć bardziej autentycznie, pełniej realizować siebie i doświadczać więcej wolności i radości każdego dnia? Zapewniam Cię, że to jest możliwe! Sama tego dokonałam i wiem, co zrobić, żeby pomóc w tym Tobie! Jestem coachem. Moją specjalizacją jest praca z kobietami, które od jakiegoś czasu coraz wyraźniej czują, że są nie tam, gdzie chcą być w swoim życiu, że marnują czas na pracę i działania, które nie przynoszą im satysfakcji, że nie realizują jakiegoś ważnego aspektu siebie, swojego talentu, pasji, marzenia i czują, że zbliża się ostatni moment na to, żeby coś z tym wreszcie zrobić.
popularność: 329    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
Jestem Psychologiem, certyfikowanym Coachem i Trenerem Biznesu, który oferuje sesje indywidualne i grupowe dla osób, które chcą pracować nad sobą oraz planują wprowadzić zmiany w swoim życiu lub biznesie. Jestem współwłaścicielem firmy szkoleniowo-coachingowej Eneba Szkolenia Coaching, w której pracujemy na rozwojem osobistym naszych klientów. Dodatkowo zarządzam organizacją, która zajmuje się prowadzeniem placówek edukacyjnych.
popularność: 65    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Coach, Mentor EIA EMCC, Trener Integrowania Oddechem
popularność: 4     pełny opis
Mam na imię Patrycja. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku Komunikacja wizerunkowa specjalizacji Communication design.Kolejne studia ukończyłam w Dolnośląskiej Szkole Wyższej na kierunku Human Resources and Coaching specjlizacja Lerning and Development Manager. Posiadam także certyfikat Coach szkoły IBD. Jestem także certyfikowanym Scrum Masterem oraz Agile Project Mangerem. Ukończyłam także Akdemię Profejsonalnego Mediatora i jestem mediatorem sądowym oraz specjalizuję się w mediacjach pracowniczych. Aktualnie studiuję Psychologię.
popularność: 20     pełny opis
Certyfikowany Trener EFT, Terapeuta Cellular EFT, Hipnoterapeuta, Certyfikowany praktyk Theta Healing®, Soul Body Fusion®️, Access Bars. Praktyk techniki kwantowe i pracy z energią. Udzielam wsparcia w zakresie poprawy jakości życia i rozwoju potencjałów w oparciu o indywidualne potrzeby zmian określonych obszarów funkcjonowania, w tym emocjonalnego, fizycznego, duchowego. W ramach czasu sesji możemy wspólnie: - pracować nad redukcją stresu; - pracować z trudnymi emocjami, poczuciem winy i brakiem wybaczenia; - pracować nad akceptacją siebie i poczuciem własnej wartości; - wprowadzać w życie metody zapobiegające chorobom; - pracować ze sposobami na łagodny, a zarazem skuteczny i szybki efekt uwolnienia emocjonalnego po ciężkich przeżyciach traumatycznych; - docierać do źródeł problemów, przekonań, emocji, schematów myślowych i życiowych, których nie jesteśmy świadomi i których nie pamiętamy, a które determinują wydarzenia w naszym życiu; - pracować nad usuwaniem blokad na drodze do realizacji Twojego celu np. poprawy: zdrowia, sytuacji finansowej, relacji towarzyskich czy rodzinnych.
popularność: 40     pełny opis
popularność: 165     pełny opis
„Spytaj siebie co jest naprawdę ważne i miej mądrość i odwagę, by budować wokół TEGO swoje życie.”
popularność: 180     pełny opis
Chcesz znależć motywację? Czujesz, że nie odkryłeś jeszcze Swoich mocnych stron? Szukasz pomysłu jak ruszyć do przodu? Pomogę ci! Prowadzę coaching stacjonarny oraz rozwijam mój autorski sposób: coaching w ruchu. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany na lepsze - to dobrze trafiłeś.
popularność: 11     pełny opis
Jestem certyfikowaną trenerką mocnych stron i talentów Gallupa (certyfikacja w Instytucie Gallupa w Stanach Zjednoczonych) oraz coachem, specjalizującym się w obszarze osiągania i zwiększania satysfakcji zawodowej. Jako trenerka mocnych stron prowadzę warsztaty dla grup i zespołów dotyczące rozwoju talentów Gallupa na bazie programu edukacji psychologicznej stworzonego przez Instytut Gallupa. Prowadzę również indywidualne sesje skoncentrowane na rozwijaniu i efektywnym wykorzystaniu talentów oraz procesy coachingowe mające na celu zwiększenie satysfakcji zawodowej. Zajrzyj na moją stronę julialenarczyk.pl i dowiedz się więcej!
popularność: 1860    ocena: Bardzo dobry coach (23)pełny opis
Rozwiń swoje skrzydła, zacznij latać bo masz w sobie ten potencjał i pamiętaj, że nie ważne jest to co o Tobie myślą inni, ale ważne jest co Ty myślisz o sobie, zbuduj swoją pewność siebie, bądź profesjonalnym, spełnionym managerem, specjalistą, rodzicem, nauczycielem...
popularność: 216    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Psycholog/ Coach. Jestem tutaj po to aby towarzyszyć Ci w drodze do poznania siebie, określenia celu i zrealizowaniu go.
popularność: 88     pełny opis
Coach, trener biznesu, trener rozwoju osobistego, trener interpersonalny, mediator sądowy, autorka audycji "Kubatura związków", autorka książki "Jak rozłączyć, co Bóg złączył?" Jestem menedżerem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na kierowniczych stanowiskach międzynarodowych przedsiębiorstwach (logistyka, finanse, bankowość, sprzedaż). Specjalizuję się w zarządzaniu strategicznym, operacyjnym, przywództwie, efektywności, przedsiębiorczości oraz innowacyjności. Prowadzę coachingi z przedsiębiorcami oraz osobami indywidualnymi, specjalizując się w coachingu menedżerskim, życia i rodzicielskim. Pomagam w odkryciu i przezwyciężeniu barier utrudniających realizację założonych celów w dziedzinach związanych z kompetencjami miękkimi, pracą z emocjami, wartościami i biznesem. Wspieram w systemowych procesach zmiany i reorganizacji firm, rozwijam kadrę menedżerską w obszarze zarządzania przez cele, komunikacji, sprzedaży. Prowadzę business i executive coaching dla członków zarządu, kadry menedżerskiej, specjalistów i ekspertów. Opracowuję, przygotowuję i wdrażam programy tworzenia kultur organizacyjnych opartych na coachingu i mentoringu. Jestem propagatorką rozwoju osobistego młodzieży licealnej i studenckiej. Wartościowe cele życiowe zawsze można znaleźć więc jestem do Państwa dyspozycji. Specjalizuję się również w rozwoju osobistym, zmianie przekonań oraz komunikacji interpersonalnej. Prowadzę warsztaty dla dorosłych z zakresu poczucia własnej wartości, prawidłowych relacji międzyludzkich i asertywności. Jestem autorką audycji "Kubatura związków" w Dobrym Radiu (www.dobre.radio) oraz autorką książki "Jak rozłączyć, co Bóg złączył". Jeśli chcesz zmienić swoje życie, pracę, otoczenie - skontaktuj się ze mną
popularność: 495     pełny opis
Zapraszam do skorzystania z coachingu bezpośredniego (Warszawa) lub zdalnego (w dowolnym miejscu na świecie). Specjalizuję się w coachingu międzykulturowym i coachingu dla coachów.
popularność: 968     pełny opis
Zbuduj zespół. Napraw relacje. Odkryj potencjał zdrowego i efektywnego zespołu.
popularność: 287     pełny opis
Cześć, tu Ela. "Rozmowy i zmiany" prowadzę od 2020 roku. W mojej pracy skupiam się na wspieraniu innych w zakładaniu własnego biznesu. Wiem z własnego doświadczenia, że ten proces wymaga czasu, planu działania, a często także wsparcia innych osób. Dlatego zdecydowałam się taką pomocą służyć przyszłym przedsiębiorcom.
popularność: 47     pełny opis
Cześć, mam na imię Ania, jestem coachem, liderką zespołu oraz sportowcem amatorem. Na moim profilu na instagram możesz lepiej mnie poznać, znaleźć morze motywacji oraz przydatne tipy do natychmiastowego zastosowania. Instagram: @annacybowska_coach FB: Anna Cybowska Coach & Mentor
popularność: 0     pełny opis
Zapraszam Cię w niezwykłą podróż do Twojego celu. Jako coach akredytowany /ACC/ przez Międzynarodową Federację Coachów /ICF/, gwarantuję profesjonalny poziom usług i skuteczność w polepszaniu efektów działań. Pomogę przyspieszyć rozwój Twój, Twojego zespołu i Twojej firmy. Ze mną osiągniesz nadzwyczajne rezultaty, zwiększysz swoją kreatywność i innowacyjność, w pełni wykorzystasz swój potencjał, skupisz się na tym co najważniejsze i osiągniesz harmonię w życiu osobistym i zawodowym.
popularność: 943    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Psycholog, akredytowany coach ACC ICF, coach PCD, dyrektor oddziału ICF Rzeszów, mentor w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Doświadczenie w prowadzeniu procesów coachingowych dla kadry menedżerskiej, akademickiej oraz klientów indywidualnych. Doświadczenie menedżerskie (HR Manager) oraz akademickie (wykładowca przedmiotów psychologicznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi). Certyfikowany trener w prestiżowej Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK. Od 14 lat w branży szkoleniowej. Prowadzi diagnozę potencjału w oparciu o narzędzia Extended DISC®, D3 Assessment® Belbin Team Roles® oraz specjalistyczne testy psychometryczne. Właściciel Pracowni Psychologii Biznesu (www.pracowniamassimo.pl). Ekspert portalu zmianywzyciu.pl.
popularność: 7340    ocena: Bardzo dobry coach (20)pełny opis
Doświadczony Coach (międzynarodowa akredytacja PCC ICF) http://coachLodz.com.pl Stacjonarnie zapraszam w Łodzi, prowadzę również Coaching online.
popularność: 1997    ocena: Bardzo dobry coach (83)pełny opis
Ulubione metody pracy: coaching na spacerze, praca z ciszą, kąpiele leśne
popularność: 336    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem coachem specjalizującym się w obszarach: career, work-life balance i life coachingu.
popularność: 111     pełny opis
Zapraszam Cię jeżeli potrzebujesz skutecznej zmiany... ...z dobrego na lepsze, z lepszego na bardzo dobre, z bardzo dobrego na wyśmienite ;) ...a czasami z czegoś co Ci nie pasuje i doskwiera na coś co czyni Twoją codzienność łatwiejszą To co dostaniesz na sesjach ze mną to czas na zajęcie się swoimi sprawami plus moją uwagę i pytania które pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie - Warto
popularność: 0     pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem (absolwentem Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET), członkiem Stowarzyszenia Coachów Polskich, certyfikowanym trenerem biznesu, psychologiem (Absolwentem UW). Działam według standardów ICF, aktualnie przygotowuję się do akredytacji. Moje doświadczenie obejmuje 200 godzin indywidualnych sesji coachingowych (life i biznes coaching)
popularność: 139     pełny opis
Wierzę w potencjał osoby z którą pracuję oraz w to, że decyzje, które podejmuje Klient są najlepsze jakie na dany moment może podjąć. Cieszy mnie możliwość bycia przy Kliencie, kiedy szuka drogi i osiąga swój cel. Zapraszam do kontaktu :-)
popularność: 526    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation (ICF) na poziomie Associated Certified Coach (ACC)
popularność: 1019    ocena: Bardzo dobry coach (13)pełny opis
Jestem coachem i mentorem. Specjalizuję się w coachingu osobistym i zawodowym oraz mentoringu biznesowym (optymalizacja procesów, poprawa rentowności w SME, moja specjalizacja to branża usługowa) POMOGĘ W: + OPRACOWANIU ŚCIEŻKI KARIERY, WYBORU PRACY, ODKRYWANIU MOCNYCH STRON + ANALIZIE TESTU GALLUPA- NA PODSTAWIE WYNIKÓW PROWADZĘ COACHING ZAWODOWY + COACHINGU KARIERY (MANAGEROWIE, OSOBY WRACAJĄCE NA RYNEK PRACY) + COACHINGU I TERAPII METODĄ KOGNITYWNO-BEHAWIORALNĄ + MENTORINGU DLA SME Z BRANŻY USŁUGOWEJ + PROWADZĘ TEŻ WEBINARY DLA KORPORACJI Z TEMATYKI FINANCIAL WELLBEING, WORK&LIFE BALANCE
popularność: 911    ocena: Bardzo dobry coach (16)pełny opis
Pomagam mikro i małym przedsiębiorcom odnaleźć esencjonalną wartość ich biznesu, by mogli z łatwością oferować swoje produkty i usługi. Dzięki temu przedsiębiorcy przestają mieć problem z konkurencją cenową, czyli obniżaniem swoich cen i walką o przeżycie. Dzięki temu mają więcej czasu dla siebie i rodziny. Doświadczenie zdobywałem w małych firmach jak i w korporacjach. Jeżeli chcesz rozwinąć swój biznes, zwiększyć swoją sprzedaż jako sprzedawca, zrealizować swoje cele, masz trudną sytuację lub stoisz przed trudnym wyborem - jestem tą osobą, z którą warto się spotkać.
popularność: 1002    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Jestem Coachem, mentorką, trenerką biznesu, masterem NLP i jedyną trenerką w Europie posiadającą licencję na prowadzenie certyfikowanych szkoleń z metody Instant Influence czyli Błyskawicznej Motywacji, którą wykorzystuję w pracy jako coach. Uczę się od mistrzów i uważam, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko go odkryć. Podobnie jest z motywacją :)
popularność: 770     pełny opis
Każda żyjąca istota chce być szczęśliwa. Chce być wolna od problemów i wszelkich trudności . Chce wieść życie w dostatku , radości i spełnieniu. Jednak nie zawsze tak jest. Mam jednak dobrą wiadomość - wszystko można zmienić. Wszystko !!! I przekonania, i nawyki, i złą passę i wiele innych przyczyn, aspektów, które powodują, że nie jesteś w życiu szczęśliwy/a.
popularność: 1382    ocena: Bardzo dobry coach (26)pełny opis
COACHING JĘZYKOWY Moją główną specjalizacją jest aktualnie coaching językowy, natomiast prowadzę też sesje z zakresu rozwoju osobistego oraz biznesu. W razie pytań proszę o kontakt! :) Coaching językowy Chętnie przeprowadzę sesję/sesje z zakresu uczenia się języków obcych pod kątem motywacji, eliminacji barier/przeszkód oraz blokujących Was przekonań w nauce języka czy też nawyków tak, by nauka stała się łatwiejsza bazując na Waszych naturalnych predyspozycjach do nauki czy form rozrywki oraz Waszej codziennej rutynie! Jestem po Warsaw International Studies in Psychology na Uniwersytecie Warszawskim, po specjalizacji Business Psychology oraz Wspieranie Rozwoju Osobowości - po ścieżce trenersko-coachingowej. Na sesjach pracuję w podejściu Multi Level Coaching. Prowadziłam również wielokrotnie szkolenia i warsztaty z metod uczenia się/regulacji emocji/motywacji/radzenia sobie z porażkami. Nauczaniem języków zajmuję się już 7 rok, szkoleniami od 5 lat, a aktualnie moim celem jest pomóc osobom, które borykają się z nauką języków wykorzystać narzędzia z zakresu rozwoju osobistego tak aby szybciej i przyjemniej oraz zgodnie z własnymi nawykami i mocnymi stronami usprawniły proces swojego uczenia się języka obcego! Zapraszam na sesję!
popularność: 37    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem, socjologiem, aktualnie rozwijam się na studiach psychologicznych. Jestem dla Ciebie, jeśli znajdujesz się w procesie zmiany na płaszczyźnie prywatnej, bądź zawodowej. Wierzę w moc oddziaływania relacji coachingowej w dążeniu do zmiany. Pasjonuje mnie nurt psychologii pozytywnej, który skupia się na zasobach jednostki oraz na tym, jak każdy z nas może wykorzystać swoją niepowtarzalność.
popularność: 42     pełny opis
Od 2000 r. prowadzę projekty rozwijające kompetencje społeczne i menedżerskie. Jestem trenerem, coachem, a także asesorem weryfikującym kompetencje uczestniczącym w procesach AC/DC. Realizuję oceny 360 stopni, rozmowy feedbackowe, moderuję spotkania menedżerskie.
popularność: 37     pełny opis
Pozwól sobie na życie w pełni... Coach z powołania, Trener wspierania rozwoju osobowości, Psycholog.
popularność: 778    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Coach, trener, psycholog biznesu, pracuję w oparciu o standardy ICF
popularność: 535    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Jestem coachem VCC, psychologiem, terapeutą dialektyczno - behawioralnym w trakcie szkolenia. Pomagam kobietom odnaleźć ich wilczą duszę – obudzić siebie wolną i autentyczną, bez lęków, wpadania w depresyjne nastroje i poczucia bycia nie dość dobrą, by prowadziły życie, o którym marzą, zgodnie ze swoimi wartościami i najgłębszymi pragnieniami. Specjalizuję się w zagadnieniu regulacji emocji i osiągania dobrostanu.
popularność: 370    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Prowadzę coachingi online. Pomagam Kobietom stanąć w ich własnej MOCY. Podczas sesji odblokowujemy i uwalniamy blokady emocjonalne i mentalne, bo to one, zapisane głęboko w podświadomości, sabotują cele, które sobie zakładamy, rujnują związki i doprowadzają do tego, że ludzie są, najprościej mówiąc, nieszczęśliwi.
popularność: 16    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Pomagam: wprowadzać zmiany | zwiększyć produktywność | rozwinąć biznes i kompetencje menedżerskie
popularność: 208    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Od niemal szesnastu lat po godzinach realizuje wykłady z , filozofii projektowej AGILE, współpracy handlowej w trybie b2b jak również asertywnego działania i postawy. Słuchaczami są w dominującym stopniu przedstawiciele sprzedaży i departamenty marketingu – co jest efektem specjalistycznego doświadczenia zawodowego coacha.
popularność: 5     pełny opis
Coach Kariery i nie tylko, zachęcam do przeczytania całego profilu
popularność: 252     pełny opis
Trener biznesu i coach od 2009 roku. Daje wsparcie stosując zasady "turkusowego zarządzania" , Agile Coachingu, Coachingu ICF ACC, Coachingu Narzędziowego Indywidualnego i Grupowego, dysponuje rzetelnym warsztatem, ponad dwudziestoletnim różnorodnym doświadczeniem zawodowym oraz życiowym. Prywatnie żona jednego męża i mama trójki dzieci. Fajna osoba. Za swoje główne narzędzia pracy uznaje: umiejętność słuchania, nie oceniania, stosowania właściwych, a także trudnych i prowokatywnych pytań, analizowania atutów i rezerw, dawania informacji zwrotnej. Więcej na https://www.linkedin.com/in/anita-mansfeld-37ba9119/
popularność: 383    ocena: Bardzo dobry coach (40)pełny opis
Certyfikowany life & business coach (certyfikat HPR Group), Uczelnia Łazarskiego, Warszawa.
popularność: 155    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Jestem psychologiem, coachem (w latach 2015 - 2021 r. akredytacja na poziomie PCC w International Coach Federation), pracuję psychoterapeutycznie z osobami indywidualnymi i parami, przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, swoje umiejętności psychoterapeutyczne rozwijam w Polskim Instytucie Ericksonowskim i pod okiem superiwzorów. Od ponad 7 lat kieruję firmą Turango Coaching & Training w ramach której realizowałam sesje team coachingu i executive coachingu, a także akredytowane w ICF szkolenia i mentoringi dla coachów. Wspieram liderów chcących rozwijać kompetencje miękkie. Od ponad 16 lat zajmuje się pracą z zespołami, coachingiem, wsparciem psychologicznym.
popularność: 279    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Cześć, jestem Agnieszka i zajmuję się wspieraniem w innych w poznawaniu i wykorzystywaniu swoich mocnych stron. Jestem certyfikowanym Coachem mocnych stron i zajmuję się omawianiem wyników badania Gallupa.
popularność: 19    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Dyplomowany coach i trener (studia podyplomowe ukończone z wynikiem celującym). W trakcie akredytacji ICF, stopień ACC.
popularność: 179     pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj