Lista coachów Life coaching

Posiada artykuły
Coaching myśli. Głęboka praca na poziomie przekonań i myśli. Pozwalająca osiągnąć szybką i długotrwałą zmianę. Zapraszam do kontaktu!
popularność: 358    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
CEO&owner w MindProfit. www.mindprofit.pl Każdy człowiek jest właścicielem swojego potencjału, ja tylko pomagam mu go wydobyć. Z zamiłowania do psychologii i pracy z ludźmi podjęłam studia coachingowe w poznańskim Collegium Da Vinci. Praktykuję 6 lat. Opracowuje własną metodę pracy ze sztuką w coachingu, co w najbliższych miesiącach zaiwocuje tytułem magistra coachingu i doradztwa. Promuję holistyczne postrzeganie człowieka i empiryczne podejście do życia. Estetka z wielkim zamiłowaniem do sztuki i badań nad ludzkim umysłem.
popularność: 256    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem coachem, trenerem, psychologiem oraz certyfikowanym konsultantem kryzysowym. Wspieram w przechodzeniu przez proces zmian i odkrywaniu wewnętrznych zasobów, które popychają ku nowym działaniom i życiu pełnią życia. Mam za sobą szereg szkoleń z obszaru rozwoju osobistego i umiejętności w pracy psychologicznej z drugim człowiekiem. Zapraszam do wspólnej podróży.
popularność: 58    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Coaching to moja pasja. Uwielbiam obserwować pozytywne zmiany, jakie zachodzą w uczestnikach procesu coachingowego. Jestem dobrym obserwatorem i słuchaczem. Towarzyszę Ci od pierwszej, organizacyjnej sesji po ostatnią, podsumowującą. Wspieram Cię na drodze do osiągania celów i zadaję pytania skłaniające do głębokich przemyśleń. Moją misją jest pomoc w odkrywaniu Twoich mocnych stron, w stawaniu się takim, jakim zawsze chciałeś być.
popularność: 295    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Laugh & Massage Coach pracujący w oparciu o autorską metodę Laugh Massage Coaching Method (LMCM). Podczas sesji korzystam z wieloletniego doświadczenia jako coach ICF, dyplomowany masażysta oraz profesjonalny Jogin Śmiechu. Uwielbiam filozofię życia HYGGE. Wszyscy instynktownie rozpoznajemy uczucie hygge. Pojawia się, kiedy przybieramy ulubioną pozycję na kanapie z ciekawą książką albo jemy pyszny posiłek z przyjaciółmi. Nie wszyscy jednak potrafimy wygospodarować czas na takie momenty. Ciepło zapraszam do współnej pracy i doświadczania HYGGE.
popularność: 276     pełny opis
Wierzę w potencjał osoby z którą pracuję oraz w to, że decyzje, które podejmuje Klient są najlepsze jakie na dany moment może podjąć. Cieszy mnie możliwość bycia przy Kliencie, kiedy szuka drogi i osiąga swój cel. Zapraszam do kontaktu :-)
popularność: 526    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
popularność: 70     pełny opis
Celem każdego człowieka jest wzrost i samorealizacja, a to z kolei związane jest ze zmianą. Mimo, że zmiana towarzyszy nam od początku naszego istnienia, za każdym razem, kiedy przychodzi się nam z nią zmierzyć-stanowi nie lada wyzwanie. Ale kiedy decyzja o zmianie zostaje już podjęta, to jest ten czas, kiedy warto zwrócić się do coacha.
popularność: 759     pełny opis
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!" (Mark Fisher) Pomagam zacząć działać i cieszyć się tym, kim jesteś i co robisz.
popularność: 480    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
ENG: I coach people who long to live a life of fulfillment, balance, and joy. PL: Jestem coachem wspierającym osoby, które pragną poczuc w swoim zyciu więcej spełnienia, równowagi, i radosci.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Psycholog, coach, trener. Life coaching, coaching biznesowy. Jestem tutaj po to aby towarzyszyć Ci w drodze do poznania siebie, określenia celu i zrealizowaniu go.
popularność: 88     pełny opis
popularność: 45    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Pracuję z kobietami prowadząc sesje coachingowe, warsztaty, mowy motywacyjne, a także pisząc książki. Jeśli jesteś w trudnym dla siebie momencie życiowym mogę Ci pomóc w odbudowaniu poczucia własnej wartości, odnalezieniu tego, czego naprawdę chcesz i podjęciu najważniejszych decyzji, w zgodzie z wewnętrzną prawdą. W tym procesie najważniejszy krok to odbudowanie kontaktu ze swoim najgłębszym ja, które nazywam Mistrzynią Życia.
popularność: 1237    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Marta Pawłowska czyli KorzenieSkrzydła to coaching i doradztwo w zakresie zdrowia fizycznego i społecznego rodziny. W szczególności: odżywianie dla zdrowia, odchudzanie i zmiana nawyków żywieniowych oraz komunikacja i relacje społeczne. Człowiek rozumiany „pełnowymiarowo” – aspekt fizyczny, psychiczny i duchowy, oparcie na wartościach chrześcijańskich. Współpracuję z osobami mieszkającymi poza Polską (coaching via Skype, telefon).
popularność: 2298    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Motto: „ŚMIAŁE MARZENIA MOGĄ SIĘ PRZEKSZTAŁCIĆ W RZECZYWISTOŚĆ” W mojej pracy coachingowej najważniejsze są cele moich klientów. Wykorzystuję różnorodne narzędzia i metody, a także postawy i zachowania, aby jak najskuteczniej dać wsparcie w procesie. Zapraszam do współpracy.
popularność: 493    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Coaching Skoncentrowany na Rozwiązaniach - to najtrafniejszy opis mojego Coachingu. Zapraszam
popularność: 398    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
popularność: 517    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Certyfikowany coach i psycholog, wyzwala w ludziach energię kreowania zmian prowadzących do pełniejszego życia.
popularność: 494    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Firma Szkoleniowa BAKO Kreatywni to zgrany zespół trenerów/coachów o otwartych. Napisz do nas!
popularność: 363    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Pomagam liderkom i zespołom kobiecym w osiąganiu celów biznesowych
popularność: 15     pełny opis
Towarzyszę osobom w ich świadomej zmianę. Tworzę bezpieczną przestrzeń, pełną wsparcia, akceptacji i zaufania, w której możesz spotkać się z samą/samym sobą by odkryć czego potrzebujesz do świadomej zmiany w swoim życiu.
popularność: 39    ocena: (0)pełny opis
IN TRACTO PRO FUTURO. W drodze ku przyszłości.
popularność: 551    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem Coachem Chrześcijańskim i z wielką przyjemnością potowarzyszę Ci z miejsca, w którym jesteś do miejsca, w którym chciałby Cię widzieć Bóg.
popularność: 142    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Master Coach ICI, ICF ACC, Practitioner Coach Diploma®, Trener biznesu Firma "NOEZA"(www.noeza.pl).
popularność: 482    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
JEŚLI O CZYMŚ W ŻYCIU MARZYSZ - SIĘGNIJ PO TO! Magdalena Hanna Nagrodzka
popularność: 2476    ocena: Bardzo dobry coach (31)pełny opis
Specjalizuję się w coachingu kryzysowym. Dużą uwagę poświęcam osobom będącym w kryzysie. Taka praca, daje mi możliwość pełnego wykorzystania mojej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Często, właśnie praca w obszarze coachingu kryzysowego jest najważniejszą pracą, którą należy wykonać z klientem, aby przejść do coachingu tradycyjnego, doradztwa zawodowego czy podjąć szkolenie. Pracuję z osobami z różnych grup wiekowych, stojącymi w obliczu różnych wyzwań zawodowych i osobistych.
popularność: 1273    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Pomogę Ci znaleźć balans między życiem osobistym a zawodowym. Wspólnie poszukamy dla Ciebie wyjścia z pułapki przytłaczającej Cię zadaniowości.
popularność: 797    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Sebastian Gil - coach, trener, konsultant. Rozwojem osobistym zajmuję się od 2006 roku. Moją specjalizacją jest kształtowanie postaw asertywnych oraz pomoc w zauważaniu i dokonywaniu zmian nieskutecznych nawyków i wzorców zachowań. Podczas moich sesji coachingowych stawiam na zaufanie, otwartość i szczerość.
popularność: 460     pełny opis
========================================== A Ty, co byś zrobiła, gdybyś miała odwagę? ==========================================
popularność: 683    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
Coach ICF, trener biznesu, MBA, lekarz weterynarii -specjalista
popularność: 511    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
popularność: 117     pełny opis
Jestem coachem, trenerem mentalnym, nauczycielem akademickim. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Współpracuję z drużynami sportowymi i sportowcami w obszarze treningu mentalnego. Prowadzę sesję coachingowe w obszarze rozwoju osobistego.
popularność: 740    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
popularność: 5913     pełny opis
Life&Soul&Joy Coach, Trener i Facylitator, Instruktorka Jogi Śmiechu, Malarstwa Intuicyjnego, Praktyk Reiki II, Praktyk Access Bars®, Artysta i Wizjoner, Podróżniczka, Mors, Kreatorka życia, Pasjonatka rozwoju Osobistego&Duchowego.
popularność: 94    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
life coaching, health coaching, wsparcie w kryzysie i wzrost pokryzysowy
popularność: 50    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Coach / Trener Mentany - Partner Rozwoju Osobistego.Właściciel :MY Asia&Piotr Wind Of Changes. Wsparcie merytoryczne w w AIP. Wspieram na drodze nabywania inteligencji finansowej oraz w budowaniu poczucia wartości i pewności siebie. Autorka książki "Iluzja Wszystkiego" https://ridero.eu/pl/books/ebbok-iluzja_wszystkiego/
popularność: 584    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Cześć, nazywam się Przemysław Giziewski i chętnie pomogę Ci w osiągnięciu Twoich celów.
popularność: 252     pełny opis
Jestem certyfikowanym Coachem. Ukończyłam roczny trening Zen Coachingu w Warszawie oraz CoachWise Essentials™ W swojej pracy najbardziej cenię możliwość spotkania z drugim człowiekiem i towarzyszenie mu w procesie odkrywania przez niego własnego potencjału, przekraczania barier oraz poznawania i spełniania własnych potrzeb.
popularność: 1091    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
"Szukaj nowych dróg a odkryjesz nieznane miejsca"... Jestem Coachem, Trenerem biznesu i Mediatorem. Ukończyłam szkołę TROP gdzie obecnie prowadzę zajęcia dla przyszłych trenerów. Wspieram moich klientów w odkrywaniu swojego potencjału.
popularność: 840     pełny opis
Jestem Akredytowanym Coachem EMCC na poziomie Senior Practitioner, Akredytowanym Coachem Izby Coachingu, Certfikowanym Digital Coachem CoachHub. Posiadam doświadczenie ponad 2000 godzin coachingu indywidualnego i grupowego. Jestem w regularnej, profesjonalnej superwizji. Ponadto jestem też Certyfikowanym Trenerem Slow Jogging na licencji japońskiej, Certyfikowanym Praktykiem Soul Body Fusion, Licencjonowanym Praktykiem Motivational Maps. Pracuję w nurcie Body-Mind oraz świadomym traumy. Towarzyszę moim Klientom w przechodzeniu przez duże zmiany związane z przewartościowaniem spraw w życiu, odzyskaniem poczucia sensu i kontroli, realizacją marzeń i planów na życie, wychodzeniem z życiowego utknięcia i lęku. Pomagam odzyskać wewnętrzy spokój i zdrowe nawyki życiowe. Studia Podyplomowe z Coachingu ukończyłam na Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem autorką książek: "Kobieta" - Eta Kobi, "Jeden Obraz - Wiele Słów" - o fotografii w rozwoju osobistym, "Barwy zdrowia. Twórcze spacerowanie". Współpracuję z dużymi organizacjami o misji społecznej: MagoVox i stowarzyszenie PARS.
popularność: 214    ocena: Bardzo dobry coach (10)pełny opis
Coach potencjału i relacji, Coach integracji zespołu, Trener biznesu i rozwoju osobistego. Współpracuje z Pracownia Coachingu NOVO. Ukończyła Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego oraz Studium Coacha Biznesu (Pracownia Coachingu NOVO) oraz Szkołę trenerów biznesu (Akademia SET) . W pracy i poza nią "wiecznie uśmiechnięta" pasjonatka wyzwań wszelkiego rodzaju.
popularność: 1040     pełny opis
coach, certyfikowany trener biznesu, socjolog, wykładowca więcej: www.monikachodyra.pl
popularność: 795    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Nazywam się Przemysław Olesiński i zajmuje się coachingiem oraz konsultingiem biznesowym. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z różnymi firmami. Moje podejście opiera się na sprawdzonych i konkretnych rozwiązaniach bazujących na holistycznym połączeniu takich dziedzin jak psychologia, nlp i zarządzanie.
popularność: 25    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Business & Life Coach ***ICF ***Izba Coachingu ***Psycholog*** Manager*** Mentor*** Mój coaching: Executive & Leadership Coaching, Coaching kompetencji managerskich, Coaching Negocjacji, ******************************************************************************************* WEJDŹ i SPRAWDŹ mój profil
popularność: 1909    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Wyjaśnię i nauczę Cię jak czerpać więcej przyjemności z seksu.
popularność: 162     pełny opis
sadasda
popularność: 19     pełny opis
Coach kariery/Doradczyni zawodowa/Trener
popularność: 1     pełny opis
Profesjonalny coaching ICF, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Warszawa
popularność: 715     pełny opis
Doktor nauk społecznych w zakresie psychologii, coach, trener, HR Business Partner, wykładowca akademicki
popularność: 669    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Jako Coach ICF i trener korzysta z ponad 18 - letniego doświadczenia biznesowego, zdobytego w międzynarodowych korporacjach Prowadzi procesy coachingowe dla kadry menadżerskiej oraz klientów indywidualnych. Obecnie w procesie akredytacji ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC (Associate Certified Coach) . Korzysta z narzędzi rozwoju osobistego, prowadząc diagnozę potencjału w oparciu o narzędzie Extended Disc D3/DISC/TEAM/VALUES/BAI®.
popularność: 1590    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj