Joanna Mach

Popularność: 179
Bardzo dobry coach (3)
Jestem doradcą osobistym i coachem. Pomagam ludziom w rozwiązywaniu problemów, towarzyszę w rozwoju osobistym , wspieram na drodze do zmian na lepsze. Uczę, jak się relaksować, jak rozumieć swoje ciało , jak go słuchać i odczytywać sygnały, które nam daje. Pracuję także przez skype.
Kontakt
mail lub telefon : 737 403 040
Cena
75zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Legnica,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
magister ekonomii, certyfikowany i licencjonowany coach, specjalista Racjonalnej Terapii Zachowań,

Opinie

Bardzo dobry coach
Joanna jest wspaniałym coachem. Już na pierwszej próbnej sesji poczułem, że coś dobrego wyniknie z naszej współpracy. Joanna pozwoliła mi uzmysłowić sobie wiele rzeczy. Dzięki niej przestawiłem moje myślenie na pozytywny tor. Uświadomiłem sobie, że wiele przekonań, którymi się kierowałem, wcale mi nie służyło. Zacząłem myśleć w sposób, który przynosi mi korzyści. Dzięki pracy nad sobą na sesjach i w domu potrafię codziennie pozytywnie się nakręcić. Korzyści z coachingu z Joanną odniosłem nie tylko ja, ale też moja cała rodzina, która teraz odczuwa pozytywną zmianę w moim zachowaniu. Pozdrawiam serdecznie.
6 luty 2017 Filip - spedytor
Bardzo dobry coach
Pani Joanna słucha i SŁYSZY. Tyle razy prosiłam ją o radę. Nie dała. ALE - po kilku wizytach zaczęłam sama podejmować decyzje - dobre dla siebie - jak się później okazało. Decyzje z pozycji pewności, wartości siebie, znajomości swoich zalet, ale też świadomej własnych słabości. Dzięki pracy z Panią Joanną podczas sesji oraz ćwiczeniom, które zadawała do domu, zaczęłam zmieniać się. Uwierzyłam w siebie. Nie jestem już strachliwą, niepewną siebie kobietą, którą byłam mimo wielu lat doświadczeń życiowych i wyższego wykształcenia. Serdecznie polecam ciepłą, konsekwentną, profesjonalną pracę z Panią Joanną. Krystyna
28 września 2016 Krystyna Marcinkiewicz -
Bardzo dobry coach
Joanna jest fantastycznym coachem! Skuteczna, profesjonalna, ciepła, przygotowana na każde spotkanie. Potrafi słuchać jak nikt inny. Dzięki ćwiczeniom realizowanym pod Jej okiem zaczęłam dostrzegać proste rozwiązania problemów. Niesamowite zaangażowanie i atmosfera podczas sesji sprawiają że chętnie tam wracam. Polecam!
6 listopada 2014 Alicja - kosmetolog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom