Justyna Czempik

Popularność: 728
Bardzo dobry coach (12)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam wszystkim przygode z coachingiem i wspolprace z Justyna. Caly proces zajal nam 12 spotkan i okolo 4 miesiace. Justyna pomogla mi odnalezc siebie, odzyskac sile i motywacje do rozpoczecia wlasnej dzialalnosci. Teraz czuje wielki przyplyw energii, motywacji i czuje ze moge wszysto :) Tego brakowalo mi, aby rozpoczac wlasna dzialanosc i swobodnie realizowac swoje pomysly. Justyna to przemila osoba, z ogromna iloscia energii, luzu i usmiechu. Ma duze doswiadczenie, ktorym bardzo chetnie sie dzieli. Bardzo podoba mi sie ta ogromna pasja z jaka podchodzi do coachingu oraz wyczucie potrzeb innych. Od pierwszej chwili czuc i widac ze robi to co kocha najbardziej. Jest mistrzem w komunikacji, mimo iz czasami ciezko bylo mi nazwac uczucie lub problem, zawsze potrafila mnie zrozumiec, wydobyc przekaz i miala wiele pomyslow i cwiczen na wprowadzanie nowych przyzwyczajen. Ciesze sie ze trafilam na tak fajnego coacha :)
28 kwietnia 2016 Aleksandra - swiezy start-up'er
Bardzo dobry coach
Justyna jest z gatunku tych osób, które nie wiadomo gdzie są ulokowane czasowo - czasem mam wrażenie, że pracuje ze mną młoda, pełna energii dziewczyna, czasem doświadczona życiem, dojrzała kobieta. Sesje z nią to za każdym razem niewiadoma. Przychodzę zagubiona z problemem nie do rozwiązania od lat, wychodzę z poczuciem uwolnienia i lekkości, odwagą do robienia tego, na co wcześniej bym się nie zdecydowała. Za każdym razem zaskakuje mnie pytaniem, które sięga sedna, potrafi dostrzec i nazwać rzeczy, wokół których ja się kręcę od lat i samej jest mi trudno złapać dystans, znaleźć rozwiązanie albo pójść o krok dalej. Po każdej sesji czuje w sobie moc i pewność do robienia tego co chcę. A przy tym jest dużo śmiechu, dobrej atmosfery i życzliwości.
23 luty 2016 Edyta - trener/coach
Bardzo dobry coach
Polecam coaching z Justyną, bo jej wrażliwość, obecność i trafność pytań sprawia, ze sesja z nią jest intensywną pracą nad sobą i w moim przypadku, bardzo skuteczną. Przerobiłam sobie ograniczające mnie przekonanie, które miało negatywny wpływ na moją pewność siebie i przez to pracę z moimi klientami. Dziękuję Justyna.
21 luty 2016 Ania - Coach
Dobry coach
Nasz coaching trwał 5 lub 6 miesięcy. To było rok temu. Niełatwo nam było zdefiniować cele, jako wytyczne naszych spotkań. Przyznam, że chciałam zobaczyć czym w ogóle jest coaching. Myślałam o studiach w tej dziedzinie. Justyna jest przemiłą osobą. Dobrze się z nią spędza czas. Twierdziła, że świetnie sobie radzę w różnych sytuacjach, a jedyne czego potrzebuję, to wiekszy komfort życia- w moim przypadku- podróże. Rezultatem pracy była podróż przez Turcję (bez biura podróży i super!), a w tym roku mam już zakupione bilety do Indii gdzie jadę na 5 tygodniu! Proszę, sami oceńcie jakim jest coachem!
31 stycznia 2016 Hanna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Spotkania z Justyną były dla mnie wielką przyjemnością i pomocą. Już po pierwszej rozmowie mogłam się przekonać, że jest osobą mądrą, otwartą i potrafi uważnie słuchać. Justyna pomogła mi wydobyć dobre cechy, które gdzieś ukryłam. Jej wiara we mnie i obecność, które dodały mi skrzydeł, przynosi pożądane efekty teraz, gdy zakończyłam sesje. Bardzo serdecznie namawiam, jeśli się wahasz. Dużo zyskasz...:)
25 stycznia 2016 Justyna - wychowawca
Bardzo dobry coach
Justyna pomogła mi zobaczyć z dystansu moje ograniczenie i spotkać sie z nim.Justyna aktywnie słucha,zadaje dobre pytanie , poszerza perspektywę,pomaga szukać zasobów i szans na rozwiązanie problemu,podążała za tokiem mojego myślenia, ale nie narzuca własnych map myślowych,dbała o moje bezpieczeństwo,ale przy tym wybijała mnie z mojej strefy komfortu. Narzędzia i ćwiczenia ,które zastosowała posunęły mnie bardzo do przodu.. Wszystko jest albo okazją do rozwoju, albo przeszkodą, która zatrzyma Twój rozwój. Wybór należy do Ciebie." A do pomocy POLECAM Justynę:)
15 września 2015 Iwona - manager
Bardzo dobry coach
Z panią Justyną spotykałam się 2 lata temu. Od tamtego czasu trochę się zmieniłam, część zmian zawdzięczam naszym spotkaniom. Każde z spotkań było bardzo motywujące. Pani Justyna prostymi pytaniami pomaga odkryć samego siebie. Pokazuję wyjścia z 'sytuacji bez wyjścia'. Dzięki niej wszystko staję się dużo prostsze. Kiedy znalazłabym się na kolejnym zakręcie życiowym na pewno zdecydowałabym się ponownie skorzystać z usług pani Justyny. I co bardzo ważne po pierwszych 10 minutach spotkania czułam się jakbyśmy się znały od dłuższego czasu. Pani Justyna jest bardzo kontaktową osobą.
6 września 2015 Małgorzata - Studentka/ Własna działalność gospodarcza
Bardzo dobry coach
Delikatnie dociekliwa i uważna, a do tego profesjonalna. Sesje z Justyną są bardzo wartościowe i głębokie. Polecam tym, którzy potrzebują zarówno wsparcia jak i motywacji. Ma duże doświadczenie i doskonałą intuicję. Wrażliwa i niesamowita osoba. Świetny, skuteczny i pomocny coach - polecam!
4 września 2015 Marta - socjolog
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra diagnoza, świetnie wyczuła co mnie męczy i znakomicie poprowadziła do samego końca. Bardzo umiejętnie zadawała pytania. Bardzo polecam Justynę jako coacha. Dla mnie te sesje były czymś niesamowitym!
3 września 2015 Andrzej - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Justyna ma niestamowitą wrażliwość i umiejętność nazwania tego czego ja często nie umiałam zwerbalizować. Jej zaletą jako coacha jest uważność, obecność i umiejętność zadania trafnych pytań, które poszerzają perspektywę patrzenia na rzeczywistość. Gorąco polecam.
1 września 2015 Dominika - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam! Korzystam z usług i profesjonalnej pomocy Justyny Czempik od jakiegoś czasu. Sesje zawsze pomagają mi ilekroć zagubię się w moich priorytetach. Justyna jak nikt inny potrafi pomóc w określeniu tego co najważniejsze w danym momencie, zmotywować do działania i wesprzeć, gdy czas trudny. Wrażliwa, mądra, skuteczna. :)
31 sierpnia 2015 Alicja Chlasta - włascicielka Ośrodka Rozwoju Osobistego Alcha
Bardzo dobry coach
amazing and very intuitive, from family problems to career pathways, she is very good and has a calm and soothing way to go bout it; thank you for the expierence. from all ages from facebook coaching to live it is both very effective
31 sierpnia 2015 lindita - massage therapist
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

KONTRAKT – czyli o tym, jak się dobrze umówić.
8 września 2015
Mało kto jest zakontraktowany z otoczeniem, a dobrze zakontraktowani to już naprawdę rzadkie zjawisko. Czy dobra umowa jest podwaliną dobrej relacji?