Konrad Gurbała

Popularność: 114
Bardzo dobry coach (7)
Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe, od 2011 roku zajmuję się coachingiem (posiadam certyfikat ICF), w tej chwili jestem w trakcie dodatkowych Studiów podyplomowych w tym obszarze. Posiadam doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu metod Lean Coaching (na bazie standardów Toyota – Toyota Kata oraz własnego doświadczenia). Mogę je zaprezentować podczas sesji demonstracyjnej. Działam w obszarach Lean Coaching | Gemba Coaching | Lean Leadership. LEAN COACHING Lean coaching ma na celu doskonalenie pracowników i zespołów, w odróżnieniu od procesów. Procesy doskonalimy z wykorzystaniem innych metod i narzędzi. Praca metodami coachingowymi jest wsparciem w realizacji codziennych celów, zwiększaniu efektywności oraz rozwiązywaniu problemów. GEMBA COACHING Gemba coaching ma na celu rozwój codziennych praktyk i metod zarządzania w miejscu pracy. Oparty jest o narzędzia stosowane w przedsiębiorstwie i ma na celu jak najefektywniejsze ich wykorzystanie na bazie założeń Lean Management (eliminacja marnotrawstwa i zwiększanie efektywności procesów z ukierunkowaniem na Klienta). LEAN LEADERSHIP Rozwój kompetencji Lean Leadership ma na celu podnoszenie wiedzy i umiejętności liderów zmian. Mogą to być osoby pełniące funkcję agenta zmian lub przełożeni na różnych poziomach organizacyjnych.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Referencje
Do sprawdzenia na życzenie

Opinie

Bardzo dobry coach
Od dłuższego czasu borykałem się poczuciem posiadania mizernych umiejętności posługiwania się językiem angielskim (szkoła podstawowa – język rosyjski, szkoła średnia- język niemiecki, studia – kilka semestrów lektoratu języka angielskiego). Wiele rozumiałem słuchając osób mówiących w tym języku, ale moje wyobrażenie o zbyt małym zasobie słownictwa blokowało mnie przed próbami komunikowania się. Spotkania z Konradem pozwoliły mi wytyczyć ścieżkę do przezwyciężenia tego problemu. Zdawałem sobie sprawę z tego, że kluczem do osiągnięcia sukcesu w moim przypadku jest wyrobienie w sobie nawyku systematyczności w działaniu. Ale po mimo prób, nigdy wcześniej nie udało mi się tego uzyskać. Dzięki spotkaniom z Konradem uświadomiłem sobie dlaczego jest to dla mnie takie ważne. Co sam mogę zrobić wykorzystując własne zasoby, aby wzmocnić mój proces dążenia do celu. Jakich technik używać i jak je wymiennie stosować, aby ten proces był atrakcyjny sam w sobie, a nie męczący. Uważam, że udało się to dzięki profesjonalnemu podejściu Konrada. Ciekawe ankiety, wnikliwe pytania, prowokowanie do szukania nowych pomysłów, sprawiało że to ja budowałem swój proces, to ja wyznaczałem zadania do realizacji, to ja ustalałem kalendarz przyszłych zdarzeń w moim procesie. Kiedy to się już udało, Konrad wspierał mnie w utrwalaniu nawyków moich działań, które przyczyniły się do znacznego poszerzenia zasobu mojego słownictwa oraz zwrotów w języku angielskim. Mam też plan co dalej z tym robić samodzielnie. Gorąco polecam profesjonalizm Konrada.
4 lipca 2020 Zbyszek - zawodnik i trener Carrom
Bardzo dobry coach
Moja przygoda, a raczej chęci na przygodę z "podnoszeniem własnego ja" w różnych ujęciach tego "ja", rozpoczęła się dość dawno. Plany na skorzystanie z pomocy specjalisty, by lepiej gospodarować, planować, działać, lepiej rozumieć swoje potrzeby i otoczenie, zrodziły się w przeszłości,ale ich realizacji wciąż nie było .... he he ...... No i wtedy w dość spektakularnych, a raczej zaskakujących okolicznościach pojawił się Konrad. Sam cel procesu ewaluował i zmieniał swoje oblicze, wszystko jednak dotyczyło mnie i mojej relacji z córką. Chciałam, pewnie trochę nietypowo jak na typową he he .... pracę z coachem, wpłynąć na poprawę atmosfery związanej ze wspólnymi wyjściami ..... ot taka codzienna nerwówka, którą trzeba było poskromić. Rozmowy i praca z Konradem pokazały mi, że "to" można" zrobić, i że są na to proste techniki, a nie górnolotne rozmowy i wywody. Sama świadomość, że zapyta mnie w trakcie procesu, o pozytywy dnia, powodowała iż ja te pozytywy dostrzegałam. Bardzo fajne doświadczenie, otwierające dla mnie drzwi dla dalszej pracy nad ulepszaniem własnej codzienności .... Głowa zaczyna myśleć, zanim usta wypowiedzą nerwowe słowa do córki ... jeszcze nie w 100% , ale to doświadczenie zaczęło już działać he he ..... Dziękuję ....
30 czerwca 2020 Iwona - Pracownik budżetówki
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z coachem Konradem Gurbała, Przez dłuższy czas zastanawiałem się nad sposobem przyspieszenia rozwoju Zawodowego. Skupiłem sie na własnym rozwoju przede wszystkim poprzez szkolenia i kursy, rozbudowałem i poszerzyłem wiedzę techniczną, jednak brakowało mi ciągle pewności co do skuteczności metod pracy i prowadzenia projektów. W pracy zawodowej jestem odpowiedzialny za usprawnianie procesów w związku z tym niezbędna jest umiejętność partnerskiej pracy z klientem. I właśnie ten cel był przedmiotem naszej wspólnej pracy z Konradem. W sumie 4 miesiące ciężkiej pracy, znacznie poprawiło moją świadomość i pewność co do dalszego kierunku rozwoju, ale przede wszystkim dało wiele odpowiedzi na pytanie jak do tego celu dojść. Przez te kilka tygodni, Konrad dał się poznać jako osoba, która doskonale łączy ze sobą cechy coacha, który wspiera, z konsekwencją w odnalezieniu rozwiązań, które okazywały się dokładnie tym czego oczekiwałem. Każda sesja zakończona trafnym podsumowaniem pozwalała usystematyzować aktualny status i miejsce w którym jestem. Podsumowując, jeszcze raz gorąco polecam wspólpracę z Konradem, czeka Was ciężka praca, ale wyniki będą dla Was miłym zaskoczeniem.
19 czerwca 2020 Piotr - Lean Manager, przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Konradem. Zawsze świetnie przygotowany do sesji, zaraża optymizmem i motywuje do działania, bardzo zaangażowany w rozwój podopiecznego! Przedstawił kilka ciekawych metod podejścia do problemu, który po rozłożeniu na czynniki pierwsze nie był już taki wielki. Udało mi się zamienić kilka złych nawyków na coś dla mnie korzystnego. W ramach lepszego planowania dnia / tygodnia wprowadziłam ‘tablicę’, co sprawiło, że efektywniej wykorzystuję wolne chwile. Sporo czasu poświęciliśmy motywacji, co pomaga a co przeszkadza. Coaching z Konradem z pewnością pomógł mi ‘uporządkować’ priorytety. Polecam serdecznie.
6 maja 2020 Patrycja - Analyst
Bardzo dobry coach
Przede wszystkim Konrad jest cierpliwy. Ja nie jestem "łatwym" coache. W całym procesie, dla mnie sprawą najważniejszą, było uporządkowanie myśli. Ponieważ wykonuję zawód artystyczny, to wcale nie jest takie proste i... nie zawsze potrzebne. Jednak są dziedziny życia, w których porządek, dzielenie spraw na ważne i pilne, wyznaczanie priorytetów i celów jest po prostu użyteczne. Sztuka sztuką, ale te sprawy "bardziej przyziemne" lepiej mieć opanowane. I właśnie na tym polegał trening - wyjaśnieniu co jest w tej chwili ważne, co będzie za chwilę. To jedno. Drugie dotyczyło moich wartości, oraz sprawdzenie, jak mają się one do tego co robię, a właściwie odwrotne jakie one są i jak, to co robię, jest lub nie jest z nimi zgodne. Na prawdę Konrad dał sobie świetne radę. Polecam, będziecie zadowoleni
19 kwietnia 2020 Marcin - freelancer, muzyk, event manager
Bardzo dobry coach
Konrad to doskonały coach! Korzystałem z jego usług przed i w trakcie epidemii koronawirusa. W tym okresie zajmowaliśmy się zwiększeniem efektywności działania mojego biznesu poprzez wdrożenie dobrych praktyk lidera zmian. Szczególnie dobrze i trwale udało się nam wyeliminować chaos w zarządzaniu czasem i wprowadzić nawyki osobiste oraz w komunikacji z pracownikami. Na uwagę zasługuje indywidualne podejście do coachee oraz ponadprzeciętne zainteresowanie jego całożyciowym planem kariery. W branży finansowej korzystałem z usług wielu szkoleniowców, w sporcie na codzień współpracuję z wieloma trenerami i niezwykle rzadko spotykam się z takim nastawieniem na rozwój podopiecznego, jakie prezentuje Konrad Gurbała. Już podjąłem decyzję, że będę kontynuował z nim współpracę. Jest mi to potrzebne szczególnie teraz, w momencie otwierania nowych przedsięwzięć biznesowych oraz w czasie zbliżających się zawodów sportowych wysokiego szczebla. Z czystym sumieniem polecam!
7 kwietnia 2020 Tomasz - Wicemistrz Europy w Kulturystyce, przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Duża wiedza, profesjonalne podejście do klienta. Coach wykazuje się dużą wnikliwością i uwagą na kliencie. Współpraca była udana i z pewnością w razie potrzeby skorzystam ponownie. Serdecznie polecam.
27 marca 2020 Monika - przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj