Krystyna Salitra

Popularność: 384
Bardzo dobry coach (3)
Zapraszam przede wszystkim kobiety, które chcą doświadczać więcej radości w swoim życiu i przy mojej wspierającej obecności odkryją na to swój sposób i przełożą na plan gotowy do realizacji. Jeśli czujesz, że: • pragniesz zmiany w swoim życiu • chcesz spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy niż obecna • ruszyć na przód w nowym kierunku • zrealizować swoje marzenia • chcesz żyć zgodnie ze swoimi pragnieniami • poczuć, jak to jest dążyć do szczęśliwego, spełnionego życia, skrojonego na miarę własnych potrzeb i pragnień; - to najlepszy moment na coaching, na podjęcie zmiany w swoim życiu, wyjścia z utartych dróg i ścieżek swoich nawyków i przyzwyczajeń, by zrealizować swoje ważne pragnienia i potrzeby. Jestem trenerem, tutorem i coachem, prowadzę sesje indywidualne z coachingu, a od ponad dwudziestu lat zajmuję się prowadzeniem warsztatów szkoleniowych, głównie z zakresu skutecznych strategii nauczania i uczenia się oraz komunikacji interpersonalnej oraz coachingu. Ukończyłam Studia Podyplomowe Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej, współpracowałam z wieloma partnerami w kraju i za granicą (m.in. Association for Teacher Education in Europe) tworząc i realizując programy wspierające innowacje procesu kształcenia, również jako stypendystka programu H.Humphrey Fellowship w USA. Bardzo ważne są dla mnie możliwości własnej ekspresji, w szczególności poprzez taniec (improwizacja w kontakcie, salsa, 5 rytmów, tańce w kręgu), a także poprzez śpiewanie pieśni ludowych, obrzędowych (śpiew biały) i wspólny improwizowany śpiew (np. z Emmą Bonnici z teatru „Pieśń Kozła”). Uwielbiam góry, nieprzetarte ścieżki, na których szczególnie jest widoczne piękno natury, nie potrafię żyć bez kwiatów, a na co dzień jestem zapaloną cyklistką:) https://www.facebook.com/krysalit
Kontakt

tel. 665480714
Cena
80zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Krystyna to bardzo ciepła,mądra,empatyczna osoba. Jest uważna, potrafi aktywnie słuchać, a jej zainteresowanie jest szczere; podczas sesji czuje się ,ze ma czyste intencje.Atmosfera spotkań jest fantastyczna, dzięki temu można otworzyć się na siebie, mówić i mówić bez zbędnej krępacji. Coaching był dla mnie niezwykle ważnym doświadczeniem. Uświadomił mi wiele spraw, mogłam spojrzeć na siebie inaczej,lepiej, mądrzej. Wiele rzeczy odkryłam na nowo;przede mną jeszcze sporo pracy, ale gdy spojrzę wstecz na nasze pierwsze spotkania jestem z siebie bardzo dumna. Dzięki własnej pracy i pomocy Krystyny moje życie stało sie lepsze.
13 maja 2014 Agnieszka - polonistka
Dobry coach
Bardzo mądra, wspierająca i życzliwie nastawiona osoba. Wspaniale się z nią współpracowało. Dzięki niej udało mi się uzyskać odpowiedz na wiele nurtujących mnie pytań. Z każdego ze spotkań wychodziłam podbudowana i spokojniejsza. Polecam.
23 marca 2014 Kinga - doradca klienta
Bardzo dobry coach
Coaching dla mnie był jednym z najbardziej rozwijających wydarzeń w życiu. Pozwolił mi inaczej spojrzeć na wiele spraw i znaleźć w sobie nowe wartości ...POZNAĆ SIEBIE... i efektywniej to wykorzystywać. Profesjonalizm Krystyny połączony z umiejętnością decentracji jeszcze to spotęgowały. Słowem- właściwa osoba na właściwym miejscu. Wiele z tego czego się nauczyłem już zaowocowało w moim życiu i jeszcze długo będzie miało na nie wpływ.
20 marca 2014 Łukasz - Pracownik biurowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom