Krzysztof Zamiara

Popularność: 343
Bardzo dobry coach (5)
DLA CIEBIE: *********************************** "Jeżeli nie zdecydujesz się na realizację swoich marzeń, ktoś inny zatrudni Cię byś realizował jego." - Michael Dell *********************************** Dlatego nie czekaj, przyjdź opowiedz o swoich marzeniach, chętnie pomogę zmienić je w cele i będę Cię wspierał, kiedy wejdziesz na ścieżkę ich realizacji. Zabierz ze sobą chęć zmienienia czegoś w swoim życiu, resztę wypracujesz w czasie sesji. Coaching - jest jeden, dlatego nie określam jego rodzaju. Czy będziesz chciał pracować w obszarze prywatnym, rozwoju kariery, biznesowym, zależy jedynie od Ciebie. Będę pracował z Tobą z wykorzystaniem procesu coachingowego i odpowiednio dobranych narzędzi w określonym przez Ciebie temacie. Jeżeli w czasie sesji zmienisz cel, również będę Cię wspierał. A jeżeli marzysz o tym by zostać managerem, przygotowałem proces mentor - coachingowy: "Myśleć jak manager, zostać managerem", który pozwoli Tobie na zbudowanie kompetencji, otwierających drzwi kariery na stanowisku managera. DLA BIZNESU: *********************************** "Jeszcze żaden dyrektor nie ucierpiał na tym, że zarządzał silnymi i skutecznymi ludźmi." - Peter Drucker *********************************** Jestem również zawodowym managerem z doświadczeniem w zarządzaniu kilkoma działami oraz usługami świadczonymi na skalę ogólnoeuropejską. Posiadam na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów i mam w swoim portfolio doświadczenie w budowie i odbudowie zespołów oraz kilku wyszkolonych managerów. Dzięki temu doświadczeniu w biznesie do coachingu mogłem dodać mentoring i stworzyć innowacyjną ofertę pokrywającą podstawowe kryzysy kompetencyjne managerów, oparte na procesach implementacji wiedzy w obszarach: - Mentor-Coaching Narzędzi Managera - dostarczający wiedzy niezbędnej w pracy na stanowisku kierowniczym, - Mentor-Coaching Projektów - wprowadza do organizacji praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenia projektów. - Mentor-Coaching Strategii - wspierający dyrektorów, prezesów oraz właścicieli firm w opracowaniu i implementacji strategii, - Mentor-Coaching Liderów - jest procesem transformacji umiejętności managerskich do umiejętności lidera, który podoła zadaniu przewodzenia organizacji, Specjalną ofertę dla zabieganych właścicieli małego i średniego biznesu stanowi: - Mentor-Coaching Właściciela Małego Biznesu - dostarczający przekrojowej wiedzy z powyższych obszarów. Zapraszam na sesję!
Kontakt
Gildia Intelektu
Krzysztof Zamiara

tel. 697–475–123
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Certyfikacje
Posiadam kilkanaście certyfikatów, z których najważniejsze to:
- Coach SET Akademy (w trakcie certyfikacji ICF)
- TOGAF Foundation Level 1 Corporate Architecture Architect (Architekt Korporacyjny)
- ITIL Foundation Certificatein IT Service Management (Certyfikat z Zarządzania Usługami)
- Prince 2 Foundation Certified Project Manager (Zarządzanie Projektami)
Doświadczenie zawodowe
Gildia Intelektu
03.2017 - Właściciel

Inea S.A.
08.2016 – 02.2017 - Manager Infrastruktury IT, Data Center i Bezpieczeństwa Informacji / CISO (Działy: Serwerów, Data Center, Security, Workplace)
02.2016 – 07.2016 – Inea S.A. - Kierownik Działu Infrastruktury IT (Działy: Serwerów, Data Center)
12.2015 – 02.2016 - Inea S.A. - Kierownik Działu Infrastruktury IT (Dział Utrzymania Serwerów)

Lorenz Sp. z o.o.
2015 – 2015 Lorenz Services Sp. z o.o. – Kierownik IT ds. Utrzymania Systemów Międzynarodowych
2012 – 2015 - Lorenz Snack-World Services Sp. z o.o. Spółka Komandytowa – IT Operation Manager PL
2009 – 2011 Lorenz Bahlsen Snack-World Sp.z O.O. Poland – IT Project Manager
2005 – 2008 Lorenz Bahlsen Snack-World Sp.z O.O. Poland – Administrator Systemów

Wcześniej
2005 – 2005 KS Logistik GmbH Polska Sp. k. – Administrator Systemów
2001 - 2004 Computerland S.A. – Inżynier Systemowy / Konsultant systemów Zarządzania
1999 - 2000 Computerland S.A. - Inżynier Systemowy / Serwis Systemów Bankowych
1998 – 1999 Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Administrator Sieci i Systemu Bankowego
1996 – 1998 Biznes Prywatny

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo fajny człowiek i bardzo dobry fachowiec, pierwszy raz się do niego zgłosiłem jak miałem problemy, dla których nie wiedziałem które rozwiązanie jest najlepsze, bardzo mi pomógł, potem przerobiliśmy mentor-coaching narzędzi managera i to też bardzo polecam, dzięki niemu zmieniłem postrzeganie ludzi i problemów co mi bardzo pomaga szybciej je rozwiązywać, uwielbiam spokój, który od niego bije, na pewno jeszcze będę korzystał z jego usług i każdemu polecam
16 września 2018 Jacek - Manager
Bardzo dobry coach
To moje pierwsze doświadczenie z Coachingiem , nie mam wiec porównania. Po kilku sesjach i ukończeniu procesu Mentor-Coachingowego Narzędzia Managera, jestem jednak więcej niż zadowolony. Nie sądzłlem ze w ciągu kilku godzin ktoś może sprawić zmianę sposobu mojego myślenia. Osiąganie założonych celów stało się dla mnie dużo łatwiejsze.Polecam Krzyśka. Jest profesjonalistą i świetnym mentor-coachem.
5 września 2018 Marcin - kierownik produkcji
Bardzo dobry coach
Krzysztof pomógł mi w rozwoju osobistym, przy budowaniu ścieżki mojej kariery, w zwiększeniu efektywności i jakości mojej pracy zawodowej oraz w przejściu przez zmianę w życiu prywatnym, dlatego polecam go jako coacha i mentor-coacha zarządzania.
5 luty 2018 Marcin - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Pracowałam z kilkoma coachami, więc mam porównanie. Krzysiek w swojej pracy łączy czysty coaching z elementami mentoringu z obszarów zarządzania. Duży nacisk kładzie na skuteczność w realizacji zadań i dobrą komunikację. To połączenie świetnie sprawdza się w pracy z celami prywatnymi i zawodowymi. Podnosi jakość życia. Polecam!
2 luty 2018 Marta - Kierownik HR
Bardzo dobry coach
Szłam sama nie wiem po co? Po prostu szukałam drogi. Najpierw pomógł mi ustalić, czego tak naprawdę pragnę. Które z moich marzeń, tak naprawdę chcę spełnić. Wyszłam z celami i zadaniami, które sama ogarnęłam. Teraz moje plany realizują się niemal same. Bez wysiłku osiągam to, o czym do niedawna tylko marzyłam. Żałuję tylko, że tak długo zwlekałam z rozpoczęciem coachingu. Polecam Krzyśka. Ma miękki ale zdecydowany styl coachingowy. Potrafi wyzwolić energię.
25 stycznia 2018 Barbara - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj