Małgorzata Chołuj

Popularność: 637
Bardzo dobry coach (2)
JAKI COACHING PROPONUJĘ: - oparty na twórczych, kreatywnych działaniach - metaforyczny - wspierający, inspirujący - skłaniający do refleksji nawet wówczas, gdy pojawia się element zabawy - zaangażowany MOJE MOCNE STRONY JAKO COACHA: - łatwość w nawiązywaniu relacji - otwartość na drugiego człowieka - akceptacja różnorodności - nie ocenianie drugiego człowieka - wiara w potencjał - kreatywne podejście do coachingu - autentyczność MOJA OFERTA WARSZTATOWA: - NIE NARZEKAJ, MYŚL POZYTYWNIE - ODKRYJ NAJBLIŻSZEGO CI CZŁOWIEKA- SIEBIE - NIE ODPUSZCZAJ, CZYLI JAK PODTRZYMAĆ MOTYWACJĘ - BĄDŹ SZCZERY WOBEC SIEBIE COACHING INDYWIDUALNY: - life coaching - art coaching - coaching zawodowy - coaching dla uczniów i studentów W SWOJEJ PRACY CZĘSTO WYKORZYSTUJĘ SZTUCOACHING, jest to moja autorska metoda skierowana do tych, którzy chcą poznać swój potencjał, dotrzeć do prawdziwej tożsamości, wartości, wizji i misji życia. Opiera się ona na obcowaniu ze sztuką i jej kreowaniu. Jest to niezwykle ekologiczna metoda, pozwalająca wniknąć w swój wewnętrzny świat
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Powiem tylko jedno - naprawdę było warto :) Jestem bardzo zadowolona z udziału w life coachingu u Małgosi, z jej twórczego i kreatywnego podejścia do pracy ze mną i zaangażowania w cały proces. Warto słuchać głosu swojego serca i dać sobie szansę na zaistnienie pozytywnej zmiany w swoim życiu. Szczerze polecam wszystkim sprawienie sobie takiego PREZENTU.
23 maja 2017 Karolina - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Mój pierwszy life coaching. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość i profesjonalne podejście coacha sprawiają, że spotkania są przyjazne, inspirujące, ciekawe i twórcze. Gorąco wszystkim polecam.
20 luty 2015 Małgorzata - pielęgniarka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj