Małgorzata Polańska

Popularność: 471
Bardzo dobry coach (2)
Z wykształcenia jestem pedagogiem i teologiem. Całe moje życie zawodowe obraca się wokół człowieka na różnych etapach jego życia. Jestem absolwentką akredytowanych przez Izbę Coachingu podyplomowych studiów Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Nie powiem Ci jak masz żyć, ale będę Ci towarzyszyć w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany. Wiem z własnego doświadczenia, że to wymaga odwagi i wiąże się z podjęciem ryzyka, ale daje w zamian radość i wolność. Coaching pomaga szybciej osiągnąć cele. Jest pomocny zarówno wtedy, kiedy jesteśmy u szczytu kariery i poszukujemy nowych wyzwań, jak i wtedy, gdy stoimy przed życiowym zakrętem i zastanawiamy się co dalej? Jakie ponosisz koszty, gdy nie robisz tego, co dla Ciebie ważne w życiu? Czy żyjesz tak, jak chciałbyś żyć? Te proste pytania wiele zmieniły w moim życiu, choć odpowiedzi na nie wcale nie były proste. „Życie jest krótkie”- czy to tylko przekonanie, które lepiej zmienić czy motor napędzający do życia wartościowego, radosnego, satysfakcjonującego, inspiracja, by zmienić coś dziś. Pracuję z młodzieżą, która zajmuje ważne miejsce w moim życiu, jak i z dorosłymi w obszarach kariery i życia osobistego. Tematy pracy z młodzieżą: • odnajdywanie motywacji do nauki • planowanie kariery edukacyjno - zawodowej • rozpoznawanie własnego potencjału • budowanie wiary w siebie • porozumienie z rówieśnikami Tematy pracy z dorosłymi: • zwiększenie efektywności osobistej lub zawodowej • poprawa relacji w pracy, w rodzinie • dobra organizacja czasu • mądra troska o samego siebie • osiąganie harmonii • rozwój życia duchowego • umiejętność odpoczywania • życie w zgodzie ze sobą, czerpanie radości z życia • rozwiązywanie problemów, pokonywanie trudności • odkrywanie własnych pragnień i potrzeb Na nowo rozbudzić w sobie entuzjazm i żyć! Tego życzę sobie i wszystkim, których spotkam na swojej coachingowej drodze.
Kontakt
tel. 601698853
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Biłgoraj,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam wszystkich Coacha Małgorzatę ze względu na profesjonalne podejście do każdej sesji, dyskretność i otwartość. Po każdej sesji byłam bardzo zadowolona, pełna energii i chęci do spełniania swoich celów i marzeń. Zawsze z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkanie i nigdy nie byłam zawiedziona. Dzięki sesjom nabrałam więcej pewności siebie, wiary we własne możliwości oraz optymizmu. Na pewno w przyszłości będę korzystać z coachingu i jeszcze raz serdecznie wszystkim polecam sprawdzonego przeze mnie Coacha.
29 stycznia 2020 Dorota - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Bardzo inteligentna, błyskotliwa, profesjonalna, dyskretna. Zadaje pytania w taki sposób, że odpowiadając na nie, znajdowałam rozwiązania swoich problemów. Wzbudza zaufanie taką „normalnością” i otwartością. Ta pewność, że trafiło się na właściwą osobę, pozwala otworzyć się, przyjrzeć uważnie sobie i swoim działaniom. Po każdej kolejnej sesji przybywało mi dobrej energii, wiary w siebie i swoje możliwości. Pojęcia: „chcę”, „mogę”, „potrafię”- na stałe zagościły w moim słowniku i nabrały nowego znaczenia. Wierzę w ich i swoją siłę. Cieszę się, że na swojej drodze spotkałam właśnie takiego coacha. Nasze spotkania nie zmieniły mojej rzeczywistości, ale mnie zmieniły. Wszystko wydaje mi się łatwiejsze, lepsze, piękniejsze….
13 lipca 2019 Ala - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj