Mateusz Łętowski

Popularność: 303
Bardzo dobry coach (4)
Nazywam się Mateusz Łętowski, jestem coachem, filozofem, ojcem, podróżnikiem, podróżnikiem i włóczęgą. Ukończyłem 3-letnie studia licencjackie Coaching Filozoficzny, na Uniwersytecie Opolskim, a moją pracę można pobrać w zakładce Enneagram. Od dwóch lat uczęszczam na spotkania grupy, która pracuje w nurcie terapii filozoficznej pod skrzydłami Polskiego Towarzystwa Terapii Filozoficznej i Doradztwa Filozoficznego, którgo jestem członkiem. Od 2019 roku uczęszczam na dwuletnie studium psychologii procesu, w celu otrzymania uprawnień terapeutycznych. Wierzę, że coaching to spotkanie dwóch osób, a które to spotkanie, podobnie, jak w alchemii, zmienia te osoby. Do pracy wykorzystuje zarówno narzędzia coachingowe, czy psychologiczne, ale również tradycję i ćwiczenia duchowe, które poostawili nam wielcy filozofowie tego świata. Filozofia dla mnie, to nie jest martwa nauka, zrozumiała tylko przez garstkę wybrańców. Jest to część każdego z nas, a kiedy zaczyna sie słuchać filozofów, to zobaczymy, że ich problemy były takie same, jak nasze. W historii jednak zachowało sie wiele myśli, czy konkretnych wskazówek, które pozwalają podejśc do tych problemów w inny - często o wiele głębszy - sposób.  Chętnie sięgam również do Enneagramu, który jest jednym z centrów mojej pracy, jako coacha. Enneagram jest narzędziem, które jest współczesnie wykorzystywane na całym świecie, jego korzenie zaś sięgają IV w. naszej ery. Coaching nie powinien ograniczać się tylko do zadawania pytań, ale również do obserwacji ciała, czy do odczytywania stanów i emocji. Staram się więc w trakcie sesji odnosić do każdego z ośrodków, dzięki czemu proces coachingowy może być pełny i przynosić trwałe rezultaty.
Kontakt
Tel, sms: 535 283 711
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Wrocław, Opole,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
coaching filozoficzny
.

Opinie

Bardzo dobry coach
Mateusz jest nie wątpliwe osobą, która intryguje już od pierwszej minuty spotkania, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kilka zdań zamienionych z Mateuszem pozwala wgłębić się w swój umysł i ujrzeć rzeczy, których nie dostrzegaliśmy na pierwszy rzut oka. Ponad to Mateusz jest osobą, która uważnie słucha, uważam, że jest to jedna z ważniejszych cech coach'a, który chcę zrozumieć swojego słuchacza i przekazać mu jak najlepsze rady i instrukcje. Polecam porady Mateusza, ponieważ poza świetnym couchem jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem z głową pełną pomysłów i wspaniałych pasji. :)
25 maja 2017 Paulina - Architekt Wnętrz
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i zupełnie niestandardowe podejście. Mateusz pomaga zapuścić się w zakamarki nas samych, nad którymi prawdopodobnie nigdy nawet się nie zastanawialiśmy. Skutecznie prowokuje, w pozytywnym tego stwierdzenia znaczeniu:) Za ciekawymi technikami, stoi teź ogromna wiedza, ciekawość życia i świata, ktòrą potrafi zarazić. Sama z tej energi korzystam regularnie, polecam z pełnym przekonaniem!
16 maja 2017 Julia - Specjalista ds. Płac
Dobry coach
Przed rozmową z Mateuszem wszystkim wam bym ODRADZAŁ coachingu dla zasady, wydawało mi się ze to kolejny wymysł naszych czasów. Byłem bardzo pesymistycznie nastawiony. Jako człowiek twardo stąpający po ziemi z zasady negatywnie jestem nastawiony do coachingu. Wydawało mi się że to coś miałkiego, nienamacalnego, niemającego żadnego przełożenia na życie. Podczas wielu spotkań uświadomiłem sobie jak łatwo stać się więźniem własnego umysłu. Zdołałem odnaleźć klucz otworzyć drzwi, spakować plecak przemyśleń i ruszyć w mentalną podróż Z perspektywy czasu wszystkim POLECAM warto naprawdę warto. Dobry trener z ciekawymi poglądami, bardzo szerokim spojrzeniem na wiele aspektów życia. Przede wszystkim PRAKTYK a nie teoretyk. Posiada fajny warsztat i techniki które pomogą nawet największemu sceptykowi.
15 maja 2017 Marcin - Manager
Dobry coach
Profesjonalnie i ciekawie. Z początku nie byłem przekonany do coachingu filozoficznego, ale po kilku sesjach się przekonałem. Ciekawe podejście do life coachingu, od strony, której nie spodziewałbym sie.
11 maja 2017 Jarosław - Handlowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj