Monika Kaleta

Popularność: 32
Mój sposób pracy coachingowej opiera się na uważności, współczuciu i uważnej komunikacji (NVC). Jestem certyfikowaną nauczycielką mindfulness i coachem. Moja specjalizacja to Mindfulness Coaching, czyli do swojego warsztatu narzędzi coachingowych włączam uważność. Skontaktuj się ze mną, jeśli szukasz kogoś z bardziej holistycznym podejściem do coachingu. Obszary w których mogę pomóc: * zwiększenie wytrzymałości na stres * znalezienie balansu między pracą a życiem prywatnym * autentyczne przywództwo - mocne ale z sercem * autentyczna komunikacja, która buduje relacje i jasno wyznacza granice * planowanie, znalezienie klarowności, podejmowanie decyzji * ustabilizowanie swojej codziennej praktyki medytacji, wszelkie trudności z tym związane * życie w chwili obecnej zamiast w przyszłości lub przeszłości Zapraszam serdecznie! Moja ścieżka kariery: * Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny * Animas Centre for Coaching, Diploma in Transformational Coaching (Coaching Transformacyjny), Londyn * Animas Centre for Coaching, Certificate in Group Coaching, Londyn * Mindfulness Association, Wielka Brytania: - nauczycielka mindfulness MBLC (8-tygodniowy kurs Życie Oparte na Zasadach Mindfulness) - nauczycielka CBLC (8-tygodniowy kurs współczucia)
Kontakt
Telefonicznie: 790 830 424 lub mailowo
Cena
50zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Tychy,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Opinie moich klientów:
"Mniej martwię się tym, co myślą o mnie inni, przestałam zamartwiać się o przyszłość. Często odczuwam spokój. Nabrałam dystansu do sytuacji, które wcześniej powodowały stan napięcia i odczuwałam stres. Zwiększyła się moja umiejętność oceny trudnych sytuacji "na chłodno". Nie działam automatycznie pod wpływem impulsu czy emocji. Dzięki mindfulness nauczyłam się "zwalniać" tempo, zauważam więcej codziennych przyjemnych chwil. Zajęcia prowadzone były w bezstresowy sposób, bardzo refleksyjnie otwierały oczy". (Marzena)
Opinia Klaudii:
"Przede wszystkim ulga, odpuszczanie kontroli, dostrzeganie różnicy między możliwością wpływu na siebie a na innych ludzi, czy zdarzenia. Łatwiej mi wychodzić z roli ofiary, odwracać uwagę od przymusu doszukiwania się winnych, a obserwować swoje ciało i jego procesy i postrzegać je jako coś fascynującego. Doświadczam w praktyce coraz częściej co to ta Akceptacja i jak ją odczuwam w sobie".

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom