Monika Neubauer Muntowska

Popularność: 27
Wydaje Ci się, że powinieneś coś zmienić w swoim życiu... a może masz przekonanie, że koniecznie musisz to zrobić !? Ale co …. jak … w jakiej dziedzinie … sam ? Zachęcam Cię do skorzystania z mojego doświadczenia w podjęciu pierwszych kroków. Oferuję wsparcie w reorganizacji nawyków życiowych i organizacyjnych dbając o rozwój osobisty oraz zdrowie Twoje i najbliższych. Będę Cię wspomagać w wyznaczaniu celów i pomagać w ich realizacji. Jestem dyplomowanym coachem i mentorem, z wykształcenia mgr technologii żywności a od 15 lat pracuję zarządzając ludźmi. Sympatyk racjonalnego odżywiania, " działkingu ", kajakarstwa turystycznego oraz squash. Cechuje mnie chęć pomagania innym wdrażając metody małych kroków.
Kontakt
Zapraszam do pierwszego kontaktu drogą mailową.
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Zawodowo
Manager sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem. Praca w handlu to dla mnie wszechstronny rozwój osobisty w dziedzinach: zarzadzania ludźmi, produkcją czy realizacji wyników ekonomicznych.
Wykształcenie
Magister inżynier technologii żywności, certyfikowany kucharz małej gastronomii. Dyplomowany Coach i Mentor.
Co lubię ?
Realizację zmian w życiu metodą małych kroków. Uwielbiam temat racjonalnego odżywiania, a doskonałym dowodem lepszej jakości życia jestem ja sama. Wszystko eksperymentuję na sobie i moich najbliższych. Moje wsparcie dla innych wypływa z mego wnętrza i doświadczenia.
Moje pierwsze doświadczenie
Swoje pierwsze kroki stawiałam pracując w nadmorskiej gastronomii w wieku 14 lat. Następnie kiedy osiągnęłam 18 lat, po zdobyciu dyplomu Wychowawcy kolonijnego edukowałam grupy dzieci i młodzieży w temacie racjonalnego odżywiania. Realizując swój 10 dniowy autorski program zapoznawałam młodych ludzi: jak zdrowo żyć, czego unikać, co warto ograniczyć, jak gotować samodzielnie zdrowe przekąski. Wszystko oparte o ćwiczenia, zajęcie fitness i zadania grupowe i indywidualne.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom