Monika Spychalska

Popularność: 903
Bardzo dobry coach (8)
Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, pracuję według standardów ICF Global. Jestem także wieloletnim praktykiem biznesu oraz wykładowcą. W chwili obecnej jestem oddana Fundacji MOGĘ - CHCĘ - POTRAFIĘ, stworzonej przez kobiety dla kobiet, gdzie prowadzę coaching i warsztaty. W praktyce coachingowej skupiam się na wspieraniu klientów w budowaniu samoświadomości i osobistego rozwoju. Wspieram Klientów w rozwoju nie tylko zawodowym, ale również osobistym tak, aby mógł on żyć szczęśliwiej i spełniał się w różnych obszarach swojego funkcjonowania. Bezgranicznie wierzę w ludzkie możliwości. Zawsze zachęcam do wychodzenia poza strefę komfortu i podejmowania wyzwań. Uwielbiam wspierać rozwój innych oraz być ich towarzyszem w drodze do osiągania zamierzonych celów.
Kontakt
tel. 502 651 881
Specjalizacje
Miasta
Wałbrzych, Lubin, Legnica, Złotoryja,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Słaby coach
Podejście i metodyka pracy pozostawia wiele do życzenia. Zmarnowany czas. Nie polecam! Spotkałem w życiu wiele osób, ale ta wyróżniła się niespotykanym wręcz antytalentem do wykonywanej "pracy". Jednym słowem: ŻENADA!
5 czerwca 2018 Dorota - Geodeta
Bardzo dobry coach
Spotkania z Panią Moniką były dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Odnalazłam siebie na nowo i już wiem dokąd zmierzam. Pani Monika uświadomiła mi jak wielki potencjał posiadam, dzięki niej konsekwentnie zmierzam do celu.
29 stycznia 2015 Katarzyna - specjalista ds. marketingu i reklamy
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba, dzięki której odnalazłam swoją wewnętrzną siłę.
5 lipca 2014 Anna Kubiak -
Bardzo dobry coach
Dla Pani Moniki kategoria bardzo dobry coach to za mało. Jest ŚWIETNA!!! fantastyczna osobowość, Pełen profesjonalizm, rzetelność, sumienność, doświadczenie i dobra energia sprawiły, że udało mi się zrozumieć siebie, wytyczyć swoje cele i realizować je świadomie i konsekwentnie! Polecam!!
27 maja 2014 Ewa - tłumaczka języka angielskiego
Bardzo dobry coach
Pani Monika jest super coachem. Dzięki sesjom zrozumiałam, jak wiele zależy od nas samych. Profesjonalne podejście Pani Moniki pozwoliło mi znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, dało wiarę w siłę sprawczą tkwiącą w każdym z nas.Nie sposób przecenić sesji z Panią Moniką- poza rzeczowym podejściem, serdeczność i optymizm to cała pani Monika. Polecam !
16 maja 2014 Anna - nauczyciel informatyki
Bardzo dobry coach
Pani Monika zmieniła moje życie ! Do tej pory tylko czytałam o sukcesie i motywacji a nie robiłam ani kroku by ten sukces osiągnąć-to zrozumiałam na sesjach z Panią Moniką. Wyznaczyłyśmy cele najważniejsze dla mnie i powstał plan by to zrealizować. Plan realizuję każdego dnia z sukcesami na koncie. Cudowna atmosfera i osobiste zaangażowanie coach'a, dostosowanie metod do mojej osobowości pomogły mi zrozumieć przekaz. Gorąco polecam
11 maja 2014 Anna - nauczyciel języka angielskiego
Bardzo dobry coach
Profesjonalny coach z profesjonalnym podejściem, Pani Monika w kilka sesji uświadomiła mi gdzie leżą moje problemy. Dzięki niej zrozumiałem jakie mam cele, Jednocześnie nieustannie mnie motywowała. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić tego coacha,
11 maja 2014 Dariusz - Specjalista ds. sprzedaży usług HR
Bardzo dobry coach
Niezwykły czas w moim życiu. Sesje z Panią Moniką przebiegają niezwykle profesjonalnie. Dbała ona o wszystkie szczegóły, merytorycznie perfekcyjnie przygotowana, wiedząca jakie pytania zadać ale jednocześnie potrafiąca stworzyć atmosferę sprzyjającą do pracy nad sobą. Pani Monika swoją wiedzą i doświadczeniem wsparła mnie w ważnym momencie w moim życiu zawodowym. Te sesje były dobrą inwestycją i mogę potwierdzić, że zrealizowałem swoje cele biznesowe. Marek - Dyrektor
11 maja 2014 Marek - Dyrektor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj