Paweł Tempczyk

Popularność: 553
Bardzo dobry coach (8)
Sesje rozwojowe - coaching oraz psychologia zorientowana na proces Przy pomocy technik coachingowych, psychologii zorientowanej na proces, ćwiczeń aktorskich, pracy z przekonaniami łączę kilka nurtów, ponieważ jestem zdania, że integracja różnych nurtów rozwojowych daje lepsze rezultaty rozwojowe. Tematyka sesji rozwojowych jest bardzo szeroka, dostosowana do potrzeb i celów Klienta. Sesje rozwojowe mogą Ci pomóc na przykład: > ustalić cele życiowe oraz zawodowe i dotrzeć do potencjału pozwalającego na osiągnięcie wyznaczonych celów > rozwinąć swoją zdolność autoprezentacji, asertywność > lepiej radzić sobie ze stresem > zintegrować "serce z rozumem" czyli sferę emocjonalną ze sferą intelektualną > uwolnić się od uogólnionych, krytycznych przekonań na swój temat Sesje polegają na rozwijaniu pozytywnej strony, która tkwi w każdym z nas - poprzez czerpanie z naszych zasobów pewności siebie, zadowolenia, ciekawości świata, satysfakcji, misji życiowej, duchowości. Pozwalają również na przepracowanie blokujących nas myśli i emocji z przeszłości, pojawiających się w kontekście zmiany, jakiej chcielibyśmy w życiu doświadczyć. Sesje odpowiednie są również dla młodzieży uczącej się - gimnazjalnej oraz licealnej. Koszt: 120 zł/h, u Klienta w obrębie Warszawy - 140 zł/h Na hasło DobryCoach pierwsza sesja za połowę ceny! Prowadzący: Paweł Tempczyk Jestem psychologiem, ukończyłem Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: Wspieranie rozwoju osobowości - 2009). Prócz tego ukończyłem kurs coachingu grupowego (Grupa TROP), dramy (STOP KLATKA), instruktorski jogi śmiechu (Laughter Yoga International). Jestem wiceprezesem Stowarzyszenia Poczucia (www.poczucia.pl). Wykształcenie psychologiczne połączyłem z edukacją w kierunku aktorstwa - ukończyłem Dwuletnie Studio Teatralne Tomka Zadróżnego (2008), trzy semestry Aktorstwa w WSKiMS im. Jerzego Giedroycia (2008-2010) oraz Kurs dramy Stowarzyszenia STOP-KLATKA (2009). W swoim dorobku jako trener rozwoju osobistego mam warsztaty m.in. w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Dobra4, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i programu Erasmus Plus (projekt DEMOcrisis), dla firm i organizacji (BlaBlaCar, Malwin BIS, Towarzystwo Ę, Stowarzyszenie WIOSNA); prowadzę również delfinoterapię w ramach współpracy z Fundacją Dobra Wioska. Zapraszam na moją stronę: http://www.paweltempczyk.pl.
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kreatywność, uważność i dobry warsztat - tymi trzema pojęciami mogłabym opisać sesje z Pawłem Tempczykiem. Sprawnie korzysta z różnych technik rozwojowych. Szeroka wiedza na tamat pracy indywidualnej z klientem i pracy z grupą jest jego atutem. Polecam sesje z Pawłem. Polecam.
5 czerwca 2020 Monika - Coach, trenerka rozwoju osobistego i pracy z ciałe
Bardzo dobry coach
After first couple of sessions my personal efficiency grew 50%. I do more to attract and retain new clients, try new ways of doing things. It helps to have somebody to talk over your goals and have them in check on weekly basis. Highly recommend.
6 lipca 2015 Andrew - Masseur
Bardzo dobry coach
Dzięki współpracy z Pawłem zyskałem wiele pewności siebie i wiary we własne możliwości. Przekroczylem własną strefę komfortu ocałe mile. Jestem teraz w punkcie o którym kiedyś nawet nie marzyłem. Dzięki Paweł !!
25 maja 2015 Łukasz - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w coachingu kreatywności metodą Walta Disney'a na początku września. Paweł zbudował przyjazną i otwartą atmosferę sprzyjająca do pracy, moje marzenie zyskało realnego kształtu. Polecam prowadzone przez Pawła coachingi!
12 luty 2014 Karin - instruktor zajęć dla dzieci
Bardzo dobry coach
Coach który potrafi stworzyć otwartą atmosferę sprzyjającą samopoznaniu i nieskrępowanemu rozwojowi procesu grupowego. Miło mi było wziąć udział w zajęciach, za co dziękuję zarówno prowadzącemu Pawłowi, jak i reszcie uczestników :)
22 sierpnia 2013 Miłosz - Psycholog
Bardzo dobry coach
Paweł jest bardzo otwartym i empatycznym trenerem, miałem okazję obserwować jego prace podczas warsztatów coachingu grupowego, jak i podczas warsztatów psychologii procesu. Ostatnio uczestniczyłem w sesji coachingu motywacji, gdzie Paweł stworzył niezwykle przyjazna domową atmosferę. Gorąco polecam.
14 sierpnia 2013 Jarek - konsultant
Dobry coach
Byłam uczestniczką Treningu motywacyjnego w formie coachingu grupowego prowadzonego przez Pawła Tempczyka. Był to bardzo ciekawy i rozwijający warsztat, który skłaniał do refleksji i inspirował. Duża wiedza prowadzącego a także zaangażowanie oraz niezwykła energia i otwartość. Atmosfera bardzo ciepła i rodzinna. Polecam!
13 sierpnia 2013 Agata - Psycholog, Terapeuta
Dobry coach
W miniony weekend byłam na coachingu grupowym prowadzonym przez Pawła Tempczyka. Metoda warsztatu choć początkowo była dla mnie niezrozumiała, ostatecznie spełniła moje oczekiwania. Dowiedziałam się kilku ważnych rzeczy o sobie. Poza tym miałam okazję poznać wspaniałych ludzi. Atmosfera była bardzo rodzinna a Paweł potrafił zadbać o każdego z uczestników. Polecam!!!
12 sierpnia 2013 Paula - - ---
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom