Piotr Majkusiak

Popularność: 580
Dobry coach (3)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Siemianowice Śląskie, Katowice,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Korzystałem z sesji indywidualnych u Piotra, bardzo serdecznie polecam! Zaangażowany, konkretny, dający techniki i metody na konkretne problemy. Przyszedłem z intencją zbudowania pewności siebie, okazało się, że tego nie trzeba budować, tylko przypomnieć sobie jak to jest.
22 września 2022 Michał - Informatyk
Bardzo dobry coach
Polecam! Pan Piotr pomaga zmienić podejście w wielu aspektach. Widać, że jego praca jest jego pasją i wkłada w to całe serducho. Praca coacha jest wymagająca, a Pan Piotr angażuje się całym sobą i przedstawia najlepsze, sprawdzone metody, które oferuje w swoich kursach. Korzystałam z kursu Stop Prokrastynacji i Motywacja PRO. Jestem mega usatysfakcjonowana. Dziękuję i polecam dalej :)
8 czerwca 2022 Magdalena - Psycholog
Badzo słaby coach
szału nima, dupy nie urywa pierdoli to co wszyscy :( Strefa komfortu, iść do przodu, twarda praca, siła i spokój :) Weźmy się do roboty :d zamiast wydawać hajsy na pierdolenie o szopenie. I oczywiście język nlp na nas tez używany
14 stycznia 2022 andrzej - DTH
Dzień dobry Panie Andrzeju! Podziwiam poziom energii o 1 w nocy - moc hejtu musiała być w Panu silna! Żeby znaleźć ten profil, wylać swoje żale oraz zatwierdzić maila. Dziwi mnie tylko to, że w roku 2021 i 2022 nie miałem żadnego Andrzeja na sesji u siebie. Ciekawe :)
Piotr Majkusiak
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj