Renata Imbierowicz

Popularność: 20
Bardzo dobry coach (3)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Chodzież,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Renata jest rewelacyjnym coachem. Jest empatycznym człowiekiem, a to jest cenna cecha w pracy z ludźmi. Ona ma niezwykłą energię, którą "zaraża", że od razu chce się działać. Sesje z Nią pomogły mi w uświadomieniu swoich mocnych stron oraz jak ważne jest wykorzystanie ich w życiu. Zaczęłam sobie bardziej ufać i wierzyć, że mogę osiągnąć wszystko, czego tylko będę chciała. Trzeba tylko zacząć od zdefiniowania czego się chce, oraz pracować nad tym każdego dnia po trochu. Dzięki Renacie zrozumiałam, że to, jak poradzę sobie w danej sytuacji zależy tylko ode mnie. Zrobiło mi się lżej, bo odrzuciłam to, co mnie blokowało, a nie zdawałam sobie z tego sprawy. Dziękuję
15 stycznia 2019 Daria - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Renata zadawała trafne pytania. W momencie, w którym myslałam że już na wszystko znam odpowiedzi, padała kwestia, której się zupełnie nie spodziewałam. Jako coach, osoba otwarta oraz profesjonalna. Czułam sie zaopiekowana podczas rozmów. Miałam wrażenie, że Renata zapisuje najważniejsze kwestie, które mówię a następnie do nich wraca i podsummowuje :)
3 stycznia 2019 Natalia - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Bardzo udana współpraca! Nasze konsultacje odbywały się przez telefon, średnio co 2 tygodnie i po każdej rozmowie wychodziłam odmieniona, z nowym szerszym horyzontem. Wspólnie ustaliłyśmy terminy, aby nie kolidowały z harmonogramem dnia, za co jestem wdzięczna! Renata to niezwykle ciepła osoba do rozmowy. Bardzo trafnie wyłapuje też tematy, które warto poruszyć, być coś zmienić w swoim życiu. Godna zaufania osoba, która pomaga zmierzyć się ze sobą. Polecam!
30 grudnia 2018 Matylda - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom