Renata Imbierowicz

Popularność: 196
Bardzo dobry coach (9)
Zanim znalazłam się tu, gdzie jestem …często słyszałam takie słowa „ty to taka zawsze spokojna, ugodowa”, „zawsze taka uczynna”, „z panem "T" tworzycie tak udany związek, tylko brać przykład”. ....Tylko oni nie wiedzieli ile to mnie kosztuje, jak moja dusza krzyczy „już dość”, jaka jestem zmęczona udawaniem bycia tym, kim nie jestem naprawdę, jak się czuję gdy moje potrzeby nie są brane pod uwagę. Moja radość życia i potencjał powoli umierał a w to miejsce weszło poczucie braku: pewności siebie, szacunku, decydowania o sobie. Nawet nie wiem, kiedy to się stało, kiedy zaczęliśmy oddalać się od siebie, przestałam czuć cokolwiek. ...Tak bardzo tęskniłam do samej siebie, chciałam czuć się spełniona i szczęśliwa prywatnie i zawodowo, czuć, że tworzę prawdziwą relację pełną zaufania i bezpieczeństwa. Jednak z drugiej strony coś powodowało, że nie robiłam tego. Dziś wiem, że to był wstyd i brak odwagi mówienia o swoich potrzebach „tu i teraz”, że to, co czuję jest ważne, że wszystko zależy ode mnie. Bo skąd ma ktoś wiedzieć co jest dla mnie ważne, skoro o tym nie mówię?! Ponieważ udało mi się zmienić moje życie, chcę pomóc innym kobietom, odnaleźć własny sposób na komunikowanie partnerowi swoich uczuć, przekonań i potrzeb, zgodnych z Tobą, nie tracąc przy tym miłości i sympatii tych, na których Ci zależy. ..... Renata Imbierowicz |Certyfikowany Coach ACC ASERTYWNOŚCI I PEWNOŚCI SIEBIE | Trener Points of You™"| Trener zmiany
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalizuję się...
COACHING - ASERTYWNOŚCI i PEWNOŚCI SIEBIE

Opinie

Bardzo dobry coach
Może zastanawiasz się po co Ci coaching i co zmieni się w Twoim życiu? Oprócz tego, że stracisz czas i wydasz pieniądze, co zyskasz? Jeśli, w Twoich myślach pojawiają się takie lub podobne wątpliwości, posłuchaj mojej historii… i podejmij decyzję… Renatę poznałam w magiczny sposób, w momencie, w którym pierwszy raz od bardzo dawna postąpiłam w ważnej kwestii, zgodnie z tym, co dyktowało mi serce. Miałam wtedy głębokie poczucie, że dzieje się magia i tak jak mawia Renata zaczęły się dziać „piękne rzeczy”…
13 listopada 2019 Bożena - Farmaceutka
Bardzo dobry coach
Z Panią Renatą wspólnie przebyłam drogę odnajdywania siebie. Przed rozpoczęciem współpracy byłam bardzo niepewna, zagubiona, trudno było mi wyrazić swoje myśli. Dzięki pomocy Pani Renaty udało mi się wiele zmienić w moim życiu! Pani Renata jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą przez co było mi łatwo się otworzyć, a jej zaangażowanie w pracę za każdym razem motywowało mnie do dalszej pracy nad sobą. Trafnie zadawane pytania pozwalały mi lepiej zrozumieć jak działają moje uczucia, a wsparcie dawało mi odwagę do pokonywania kolejnych przeszkód. Serdenczie dziękuję!
5 listopada 2019 Paulina - Studentka
Bardzo dobry coach
"Szczęście występuje, gdy to co myślisz to co mówisz i to co robisz jest w harmonii". Myślę, że te niezwykle cenne słowa obrazują Renatę. Jest to profesjonalna osoba z pasją i ogromnym zaangażowaniem - a to wszystko poparte wiedzą, nauką i doświadczeniem. Ogromnie się cieszę, że spotkałam Renatę na swojej drodze w procesie coachingu. To właśnie Renata otworzyła mi drzwi do poznania siebie na nowo. Dzięki pomocy Renaty udało mi się odkryć blokady, które miałam w głowie i zmienić podejście do życia. Stałam się osobą asertywną, która potrafi określić swoje prawa i granice. Uwolniłam się od bycia dla wszystkich....robię to na co ja mam ochotę a nie to co chcieliby inni. Odkryłam, że jestem osobą wartościową, potrafię docenić samą siebie i akceptować wszelkie niedoskonałości. Dzięki Renacie nauczyłam się bycia odpowiedzialną i świadomą konsekwencji swojego postępowania. Podczas sesji nauczyłam się bycia odważną. Potrafię wyrażać swoje zdanie i bronić go bez obawy przed ewentualną porażką. Bardzo polecam Renatę, jako coacha ze względu na to, że w trakcie spotkania stwarza poczucie bezpieczeństwa oraz przyjazną i komfortową atmosferę. Jest stu procentową profesjonalistką, skupioną na tym, aby pomóc zrealizować założone cele.
31 lipca 2019 Natalia - Specjalista HR
Bardzo dobry coach
Bardzo sympatyczna, profesjonalna osoba. Zawsze o wszystkim pamięta. Nic Jej nie umyka ale też nic i nigdy nie wyprowadza z równowagi.Bezbłędnie wyczuwa, kiedy trafia w "miękkie" i które obszary wymagają uwagi. Zawsze gotowa dostosować się do potrzeb Klienta. Zdecydowanie polecam!
6 maja 2019 Katarzyna - Operator
Bardzo dobry coach
Renata Imbierowicz jest osobą stworzoną do pracy z ludźmi, potrafiła wydobyć ze mnie potencjał jakiego się nie spodziewałam .. zaczęłam wierzyć, że coś zaczyna zależeć ode mnie… , że tak naprawdę całe moje życie zależy tylko i wyłącznie od moich decyzji!  Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze kogoś takiego jak Renata, której mogłam zaufać i była dla mnie ogromnym wsparciem.  Dziękuję !
3 kwietnia 2019 Magdalena - Specjalista ds. Kadr i płac
Bardzo dobry coach
Zanim trafiłam do Renaty na sesje coachingowe, byłam osobą rozdartą między rodziną, pracą a własnymi potrzebami, pełną poczucia winy, które przenikało każdy istotny aspekt mojego życia. Podczas pracy z Renatą zrozumiałam, że mam wybór mogę zdecydować którym aspektem mojego życia chcę się zająć bez poczucia straty i wyrzutów sumienia. Odkryłam swoją wartość, zrozumiałam, że to, kim jestem jest wystarczające. Uwolniłam się od poczucia bycia dla innych, to bardzo odkrywcze doświadczenie, dzięki któremu moje życie przestało być pasmem robienia rzeczy, na które nie miałam ochoty, a dzięki którym czułam się potrzebna. Frustracja i zmęczenie odeszło w zamian powrócił szacunek i godność do samej siebie. Każda sesja z Renatą wprowadzała w moje życie nowe zmiany, uświadomiłam sobie, skąd biorą się pewne moje zachowania, dzięki czemu mogłam je zmienić. Zdecydowanie stałam się bardziej asertywna, co pozwala mi osiągać sukcesy w różnych moich przedsięwzięciach zawodowych. Poprawiło to moją sytuację towarzyską, potrafię odsiać ziarno od plew, nie pozwalam się krzywdzić ani wykorzystywać. Renata pomogła mi wziąć odpowiedzialność za moje życie i działania pozwala mi to czuć „sprawczość” w moim życiu. Jestem wolniejsza niż kiedykolwiek....  Renata podczas sesji budowała atmosferę bezpieczeństwa, poczucia akceptacji dla moich uczuć oraz zachowań. Była dużym wsparciem dla mnie w odkrywaniu nowej wartości w sobie, co często łączyło się z mierzeniem się z przeszłością. Do końca współpracy czułam się zaopiekowana i bezpieczna w tej relacji. Świadomość, że ona też mocowała się z problemami w wyrażaniu swoich potrzeb, zawalczeniu o siebie i powiedzeniu STOP, kiedy to poczuję,jak ja dała mi siłę i wiarę w to, że jeżeli jej się udało, to ja też dam radę. Była dla mnie dużą inspiracją. Sesje były poruszające wymagające, dzięki czemu zmiany cały czas trwają Jestem odważniejsza łatwiej nazywam i wyrażam swoje uczucia. Potrafię werbalnie docenić siebie i innych wysyłam jasne komunikaty, jeśli czegoś nie akceptuję i jakiej zmiany oczekuję od tej osoby w stosunku do siebie ...  Życie rysuje się przede mną może nie łatwiejsze, bo jeszcze jestem w procesie, ale dzięki Renacie zdecydowanie ciekawsze i bardziej moje niż kiedykolwiek. Jak nigdy potrafię myśleć o swoim życiu w kontekście marzeń i pragnień do zrealizowania ... 
21 marca 2019 Joanna - Wiceprezes w firmie
Bardzo dobry coach
Renata jest rewelacyjnym coachem. Jest empatycznym człowiekiem, a to jest cenna cecha w pracy z ludźmi. Ona ma niezwykłą energię, którą "zaraża", że od razu chce się działać. Sesje z Nią pomogły mi w uświadomieniu swoich mocnych stron oraz jak ważne jest wykorzystanie ich w życiu. Zaczęłam sobie bardziej ufać i wierzyć, że mogę osiągnąć wszystko, czego tylko będę chciała. Trzeba tylko zacząć od zdefiniowania czego się chce, oraz pracować nad tym każdego dnia po trochu. Dzięki Renacie zrozumiałam, że to, jak poradzę sobie w danej sytuacji zależy tylko ode mnie. Zrobiło mi się lżej, bo odrzuciłam to, co mnie blokowało, a nie zdawałam sobie z tego sprawy. Dziękuję
15 stycznia 2019 Daria - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Renata zadawała trafne pytania. W momencie, w którym myslałam że już na wszystko znam odpowiedzi, padała kwestia, której się zupełnie nie spodziewałam. Jako coach, osoba otwarta oraz profesjonalna. Czułam sie zaopiekowana podczas rozmów. Miałam wrażenie, że Renata zapisuje najważniejsze kwestie, które mówię a następnie do nich wraca i podsummowuje :)
3 stycznia 2019 Natalia - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Bardzo udana współpraca! Nasze konsultacje odbywały się przez telefon, średnio co 2 tygodnie i po każdej rozmowie wychodziłam odmieniona, z nowym szerszym horyzontem. Wspólnie ustaliłyśmy terminy, aby nie kolidowały z harmonogramem dnia, za co jestem wdzięczna! Renata to niezwykle ciepła osoba do rozmowy. Bardzo trafnie wyłapuje też tematy, które warto poruszyć, być coś zmienić w swoim życiu. Godna zaufania osoba, która pomaga zmierzyć się ze sobą. Polecam!
30 grudnia 2018 Matylda - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom