Tomasz Dulewicz

Popularność: 407
Tomasz Dulewicz – (ur. 1982 r.) trener i coach. Absolwent zarządzania i marketingu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Autor ćwiczeń szkoleniowych, gier, symulacji i publikacji z zakresu budowania zespołów, komunikacji, zarządzania i coachingu. Tyle encyklopedycznie, a teraz kilka słów o mnie. Współpracowałem z wieloma małymi, średnimi i dużymi firmami (np. Bahlsen, Aegon, BP Europa). Moim największym sukcesem w pracy trenera i coacha jest współpraca ze strukturami europejskimi jednej z największych na świecie korporacji. Jako coach i trener indywidualny współpracowałem z menedżerem Struktur Europejskich koncernu paliwowego BP (referencje dostępne na stornie TomaszDulewicz.pl). Na marginesie wspomnę, że dokonałem tego w wieku 28 lat. Co czyni mnie jednym z najmłodszych polskich trenerów i coachów, którzy współpracowali ze strukturami międzynarodowymi dużej korporacji. Od samego początku swojej pracy tworzyłem własne ćwiczenia i gry szkoleniowe oraz coachingowe. Z czasem zacząłem je wydawać i sprzedawać w Sklep.Trenera.pl . Potem zacząłem pisać blog Poradnik.Trenera.pl oraz dzielić się moją wiedzą i doświadczeniami z innymi trenerami i coachami. Jestem człowiekiem ambitnym nastawionym na praktyczne działanie. Lubię uczyć się w praktyce i uczyć innych poprzez praktyczne działania. Lubię praktykę, toteż zawodu trenera i coacha uczyłem się w praktyce. Przez kilka lat współpracowałem z czterema firmami, w których uczył się prowadzenia szkoleń i coachingu w praktyce. Dopiero później ukończyłem Szkołę Profesjonalnego Coachingu. Byłem też jej Koordynatorem przez 2 lata. Mam na swoim koncie ponad 1000 godzin udziału w szkoleniach uczących umiejętności interpersonalnych oraz prowadzenia szkoleń i coachingu. Lubię uczyć poprzez praktykę, toteż stosuję podczas szkoleń i coachingu wiele praktycznych ćwiczeń, symulacji i gier. Z jednej strony troska, opiekuńczość, zaufanie, wyrozumiałość a z drugiej konkretność, rzetelność, stanowczość i precyzja w działaniu – to hasła które przyświecają mi w pracy trenera i coacha.
Kontakt
791-760-145
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Moje wynagrodzenie
Cena 1 godziny coachingu wynosi 300 zł (sesja 2 godziny – 600 zł).

Podane kwoty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Przy szczególnie złożonych celach coachingowych moje wynagrodzenie może wzrosnąć.

W celu zasięgnięcia informacji organizacyjnych i ustalenia terminów sesji coachingowych proszę o kontakt telefoniczny (791-760-145), bądź e-mailowy (t.dulewicz@tomaszdulewicz.pl).
Czas trwania coachingu
Podczas coachingu indywidualnego sesja trwa od 1,5 do 3 godzin. Zazwyczaj 2 godziny. Jej czas trwania zależy od złożoności celów, tempa pracy i pilności celów.

Podczas coachingu zespołowego sesja trwa od 2 do 4 godzin. Jej czas trwania zależy od liczebności zespołu, złożoności celów, tempa pracy oraz pilności celów.

Prowadzony przeze mnie proces coachingu składa się zazwyczaj z 7 sesji. Przy złożonych celach ilość ta może wydłużyć się do 10 sesji, a przy prostych celach może ograniczyć się do 3-4 sesji.


Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj