Forum o coachingu

Wróć do tematów Odpowiedz

Kiedy jesteś wspaniały..

Witam, postanowiłem sformułować charakterystykę wartości, które wiodą do tego że jesteś postrzegany pozytywnie, cała aura rzeczy zbiera się na aplauz Twej osoby... Czytaj cały artykuł
Odpowiedzi
Dziękuję bardzo. Ważne jest dokładnie znać Swoje wartości. Spójnie je realizować razem z innymi. Bo większość rzeczy robimy razem. Jeśli cenimy miłość- poznawajmy osoby, dla których to jest wartością. Jeśli cenimy dany gatunek muzyki- otaczajmy się ludźmi o podobnych gustach. Tak samo z rozwojem- cenimy go- to otaczajmy się ludźmi, którzy go szanują. Im lepsze dopasowanie, tym lepsze spełnienie. To uświadamiam moim klientom podczas sesji. Pozdrawiam!
2016-03-13 14:10 Zbigniew Godziński
Tak, to się zgadza, należy się wczuwać w sytuacje i położenie innych , być ludzkim, umieć przebaczać. Wzorzec jednostki chłodnej i wykalkulowanej,tej niby przebijającej opoki przetrwania , nie jest obrazem życiowym bo człowiekowi towarzyszą emocje , stany odczuwania. Naturalne zachowanie świadczy o prawdziwej woli, sztuczność osłabia nasz potencjał samowypowiedzenia..Zna Pan to perfekcyjnie, pozdrawiam serdecznie!
2016-03-13 10:55 ~Josef Lukoschek
Docenienie Siebie to podstawa. Do tego potrzeba zrozumieć potrzeby innych i wtedy będziemy mogli zbudować rzeczywisty Swój obraz na tle społeczeństwa i tej grupy, z którą jesteśmy najbardziej zżyci. Idealny motyw to taki, że My zachowujemy się naturalnie, jesteśmy naturalni a reszcie to się podoba( oczywiście nie musi wszystkim), innych zaś traktujemy z poszanowaniem. To daje najwięcej radości i satysfakcji. Pozdrawiam serdecznie!
2016-03-13 09:21 Zbigniew Godziński
Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom