Forum o coachingu

Wróć do tematów Odpowiedz

Samorealizacja a rzeczywistość życia

Witam, Coaching proponuje rozwiązania optymalne, doskonalenie .Jak w tym wszystkim wygląda proces realizacji , dlaczego sukcesy nie zawsze urzeczywistniają się.. Czytaj cały artykuł
Odpowiedzi
Dziękuję!
2016-03-13 14:36 Zbigniew Godziński
Dziękuję pięknie za zainteresowanie. Brzmi to już wybornie co Pan napisał, ma sens docelowy.Jest bardzo istotnym w życiu każdego z nas pozostawanie sobą czyli dochowanie własnych wartości a z drugiej strony akceptacja innych, uznanie dla zasług i poważanie..Cieszenie się wolnością to zrozumienie, pomoc , bezinteresowność, bardziej przyjazne spojrzenie , wszystko co zmierza ku bardziej dobremu..Również pogodnej i miłej niedzieli dla Pana , pozdrawiam Wzajemnie..!
2016-03-13 10:38 ~Josef Lukoschek
Samorealizacja to jedno a rzeczywistość to drugie. Sztuka to podobnie jak w przypadku docenienia Siebie( poprzedni Pana artykuł pisałem) należy po prostu spełnić i jedno i drugie. Oczywiście rzeczywistość ma wiele wymiarów i wystarczy wpasować się w ten, który jest Nam bliski. Wówczas pogodzimy samorealizacje, bycie w zgodzie ze Sobą i uznanie społeczne osób, na których nam najbardziej zależy. Pozdrawiam Niedzielnie! Miłego, słonecznego dnia!
2016-03-13 09:23 Zbigniew Godziński
Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom