Forum o coachingu

Wróć do tematów Odpowiedz

Rozwój osobisty- fakty i kontrowersje

Rozwój osobisty to dziedzina na wskroś enigmatyczna. Wzbudza bardzo wiele kontrowersji. Od superentuzjastów po zagorzałych krytyków, którzy uważają to za czarną magię i szarlataństwo. O czym należy pamiętać, aby rozwijać się w sposób mądry i korzystny zarówno jeśli chodzi o efekt, jak i komfort? Czytaj cały artykuł
Odpowiedzi
Bardzo zagadkowo Pan to ujął. Jednak rozumiem o co chodzi. Tutaj zachowanie balansu pomiędzy wychodzeniem naprzód a relacjami społecznymi, bądź wspólne wyruszanie w podróż ku lepszemu jest kluczem do sukcesu. Najlepiej dlatego dobierać takie środowisko, które wspiera i motywuje i podąża za Nami tą samą ścieżką. Jest to droga trudna szczególnie, gdy pochodzimy ze środowisk dysfunkcyjnych, bądź mentalnie i emocjonalnie biernych. Tutaj odpowiednia selekcja jest kluczem do wyzwolenia się z kajdan. Trzeba jednak ją robić umiejętnie, aby koszty nie były za duże, jak na możliwości naszego organizmu, emocji i intelektu. Tutaj należy słuchać Swojego instynktu. Pozdrawiam!
2016-03-15 13:54 Zbigniew Godziński
Potrzebą Dynamika Rozwoju oparta na sprawdzonych filozofiach, dostosowana kulturowo.Ponadnormatywność=geniusz-pustelnik, za duża przepaść informatyczna, brak łączności z otoczeniem i bliskimi.Rozwój osobisty=CEL:,,aby osiągnąć lepszą jakość w Swoim życiu,,&społeczne dowartościowanie.Teza odchodzenia od stada i wkraczanie w niezależność relatywna,człowiek=współdziałanie w grupie, akceptacja,związek pokoleniowy i ostęp cywilizacyjny w przyszłość.Wybornie poruszone zagadnienie, Panie Zbigniewie pozdrawiam!
2016-03-15 13:29 ~Josef Lukoschek
Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom