Forum o coachingu

Wróć do tematów Odpowiedz

Nieosiąganie, jakie przyczyny

Witam , w dzisiejszej rozmowie chciałbym porozmawiać o typowym które blokuje proces dochodzenia do Sukcesu.. Czytaj cały artykuł
Odpowiedzi
Przekraczanie granic to także sprawa współodpowiedzialności rozwojowej.Jeśli przekazy wyraźnie mówią że wraz z wzrostem postępu technologicznego może dochodzić do jeszcze bardziej napiętych sytuacji przeciwstawnych , to nader ważnym konsolidacja wysiłku by jednoczyć to wspólne dążeniu ku szczeblom wyższym .Wtedy bowiem będzie możliwy powrót do domu,czyli życie na podobieństwo boskie w wyższych wymiarach duchowych..dla Pana również Wiele dobrych wyników i pozdrawiam!
2016-05-25 20:09 ~Josef Lukoschek
Nieosiągalność tutaj jest ustalana przez Nasze możliwości i ta granica może się zawężać z czasem, gdy coraz więcej rzeczy staje się dla Nas osiągalne. Są pewne fizyczne granice, ale ludzie coraz bardziej je przekraczają, zbliżając się do roli mitycznych "herosów" czyli "półbogów". Człowiek ma tą "Bożą iskrę", jednak zawsze będzie miał ograniczenia, ale smak przekraczania tych granic jest magiczny. Pozdrawiam, ku Wielkiemu Sukcesowi!
2016-05-25 14:20 Zbigniew Godziński
Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom