Rzucanie palenia metodą EasyQuit

Warszawa
5 kwietnia 2014 10.00-18.00

Jacek Zbikowski
W łatwy, bezstresowy sposób i w przyjemnej atmosferze rzuć palenie dzięki unikalnej metodzie EasyQuit. Przychodząc na sesję EasyQuit możesz tylko zyskać. Albo rzucisz palenie i wówczas Twoja inwestycja zwróci Ci się po jednym miesiącu, albo my zwrócimy Ci pieniądze a wiedza, którą otrzymasz pomoże Ci szybciej wyjść z nałogu.


EasyQuit to jedyna na rynku metoda pomagająca rzucić palenie, będąca skutecznym połączeniem procesu poznawczego, edukacyjnego oraz pracy coachingowej.


Biorąc udział w sesji EasyQuit:

• otrzymasz najbardziej aktualną i zaawansowaną wiedzę o istocie swojego nałogu;
• dowiesz się, dlaczego sięgnąłeś po papierosa, dlaczego i po co palisz oraz dlaczego nie możesz przestać;
• zrozumiesz jak działa nikotynowa pułapka, pętla nałogu i konflikt motywacyjny;
• dowiesz się, dlaczego rzucenie palenia jest dla Ciebie trudne i co zrobić, żeby to stało się łatwe;
• dowiesz się dlaczego najczęściej reklamowane sposoby rzucania palenia nie działają;
• otrzymasz najnowocześniejsze narzędzia psychologiczne i coachingowe, dzięki którym zmienisz swoje szkodliwe przekonania związane z paleniem;
• zbudujesz silną wewnętrzną motywację, aby uwolnić się od nałogu;
• nauczysz się skutecznie relaksować i łatwo radzić sobie ze stresem i nieznacznymi objawami odstawienia.


Celem sesji EasyQuit jest, abyś świadomie i niezależnie podjął decyzję o rzuceniu palenia i wytrwał w niej bez odczuwania negatywnych objawów fizycznych i psychicznych, bez poczucia straty i lęku. Celem procesu EasyQuit jest takie zwiększenie Twojej świadomości i wewnętrznej motywacji, abyś sam uznał, że palenie nie jest Ci już dłużej do niczego potrzebne.

Sesja EasyQuit trwa ok. 8 godzin i jest procesem grupowym. Ma ona charakter interaktywnego wykładu połączonego z warsztatem. W trakcie sesji na uczestników nie jest wywierana jakakolwiek presja. Uczestnik dostaje kwintesencję wiedzy niezbędnej do podjęcia świadomej decyzji o rzuceniu palenia oraz najbardziej skuteczne narzędzia pomocne w wyjściu z nałogu.

W trakcie seminarium wykorzystywane są nowoczesne techniki pracy coachingowej, takie jak: przekotwiczanie stanów emocjonalnych związanych z paleniem, zmiana submodalności wizualnych związanych z procesem palenia nawykowego i kontekstowego, konstruowanie zasobnych dialogów wewnętrznych, wzmacniających motywację do definitywnego rzucenia palenia.
Pracujemy również w oparciu o techniki behawioralno-poznawcze oraz RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań), jak też techniki wywodzące się z metody MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), czyli redukcji stresu metodą uważności. Brzmi to bardzo poważnie, ale w istocie wszystko jest bardzo proste, zrozumiałe i intuicyjne. Ćwiczenia mogą być zmieniane i modyfikowane w zależności od dynamiki i potrzeb grupy.

W trakcie warsztatów mogą być stosowane ćwiczenia wizualizacyjne i afirmacje, nie są, natomiast, stosowane żadne techniki nieświadomego programowania i wywierania wpływu. Wychodzimy z założenia, że tylko świadomie podjęta decyzja o zerwaniu z nałogiem, oparta na rzetelnej wiedzy, indywidualnych wartościach i motywacji wewnętrznej, gwarantuje pełny sukces.
Warsztaty kończą się krótką relaksacją, służącą utrwaleniu i wzmocnieniu zasobnych przekonań i stanów emocjonalnych, sprzyjających uwalnianiu się od nałogu.

Sesja nie ma charakteru psychoterapii.

Sesja EasyQuit objęta jest gwarancją skuteczności i zwrotu pieniędzy, stosownie do Warunków Gwarancji, z którymi można się zapoznać na stronie: www.easyquit.com.pl

Rzucanie palenia z EasyQuit

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj