Jacek Zbikowski

Popularność: 1441
Bardzo dobry coach (8)
Nazywam się Jacek Zbikowski. Jestem coachem, trenerem rozwoju osobistego, prawnikiem oraz mediatorem. Psychologia sukcesu oraz szeroko pojęty rozwój osobisty, a także pomaganie innym w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów biznesowych, osobistych, emocjonalnych i zawodowych jest od wielu lat moją pasją, dla której zrezygnowałem z zawodu adwokata, którym byłem przez trzynaście lat. Wiem, co to życiowa zmiana, więc jeśli naprawdę chcesz coś zmienić w swoim życiu, to dobrze trafiłeś. Być może masz obecnie jakiś problem, który chcesz rozwiązać, a może po prostu chcesz być skuteczniejszy, bardziej spełniony i szczęśliwy w jakimś obszarze swojego życia. Może czujesz, że nie do końca wykorzystujesz swój potencjał i chcesz to zmienić po to żeby czerpać jeszcze większą satysfakcję z tego co robisz i mieć jeszcze lepsze relacje z innymi ludźmi. A może, chcesz odkryć swoją życiową misję i dowiedzieć się jak ją zrealizować. Jeżeli chcesz tworzyć swoje życie według najwyższych standardów, zapraszam Cię do mojego świata, Świata Dobrej Zmiany. Świata, w którym możliwe jest więcej niż sądzisz. Zapraszam Cię do wspólnej podróży, podczas której, lepiej poznasz siebie, nauczysz się skutecznie radzić sobie z emocjami i życiowymi wyzwaniami, odkryjesz i rozwiniesz swój potencjał i nauczysz się go efektywnie wykorzystywać, zmienisz ograniczające Cię przekonania i nawyki oraz wypracujesz nowe, skuteczne strategie, po to żeby, stać się tym, kim naprawdę chcesz być.
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalizacja
Coaching zawodowy i osobisty dla prawników; Coaching kadry kierowniczej i menadżerskiej, mentoring dla prawników i menadżerów, Leadeship, komunikacja i wywieranie wpływu, wystąpienia publiczne, strategie sukcesu, skuteczna sprzedaż, rzucanie palenia wg. autorskiej metody EasyQuit
Doświadczenie
13 lat adwokat prowadzący obsługę prawną biznesu; 4 lata - dyrektor działu prawnego w spółce giełdowej; 3 lata doświadczenia jako coach, trener, mediator, mentor
Wykształcenie
Prawnik/adwokat , Certyfikowany Coach i Trener rozwoju osobistego, Zaawansowany Master NLP, Psychologii Zmiany i Rozwoju Osobistego, Certyfikowany Mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych, Mentor - członek IMA (International Mentoring Association)

Opinie

Badzo słaby coach
Bardzo nie polecam. Ten człowiek źle mnie naprowadził, namieszał w głowie, mówiąc dosłownie co jest zle, a co jest dobre na podstawie jego opinii, nie pozwalając mi na własną ocenę i dojście do pewnych wniosków, narzucając swoje zdanie, przez co zrujnowałem sobie kilka aspektów w życiu poprzez nietrafne decyzje, kierując się na „rady coacha”. To było po prostu złe. Pełna manipulacja. Mam do tego człowieka żal. Strata pieniędzy. Odradzam każdemu, niezależnie od sprawy.
21 listopada 2020 Patryk - student
Patryka-studenta nie znam. Od kilku lat współpracuję z grupą stałych, wybranych klientów, do których Patryk-student z cała pewnością nie należy. Zamieszczony na moim profilu negatywny komentarz dotyczący rzekomej pracy ze mną jest albo pomyłką (co wydaje mi się mało prawdopodobne i świadczyłoby o dużym roztargnieniu jego autora), albo, co wydaje mi się bardziej prawdopodobne celowym dziełem najemnego trolla. Ptryku-studencie (chociaż zakładam, że nie jest to twoje prawdziwe imię, a raczej pseudonim artystyczny), jeśli to nie pomyłka, i piszesz tego rodzaju posty na zamówienie, to raczej zachęcałbym do intensywnej pracy z dobrym psychoterapeutą, bo na ewentualny coaching jest dużo za wcześnie.
Jacek Zbikowski
Bardzo dobry coach
Pan Jacek potrafi dotrzeć z klientem do tego, co trudne i na co czasem ciężko spojrzeć samemu. Dzięki dokładnemu poznaniu tego, co nas powstrzymuje na naszej drodze, zmiany i osiągnięcia to tylko kwestia czasu. Dzięki sesjom z Panem Jackiem lepiej wiem, co jest dla mnie ważne i dlaczego jest to ważne, co daje potrzebną siłę do pokonania wszelkich przeszkód. Niezapomniany proces, za który bardzo dziękuję.
12 października 2017 Aneta - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Miły i profesjonalny człowiek, polecam dla tych, którzy planują poważne negocjacje biznesowe. Bardzo mi się przydało. Dodatkowo przeszkolił mnie z wystąpień publicznych, bo jak się okazało, to po tylu latach w zawodzie, wciąż czułem lęk przed robieniem prezentacji.
5 czerwca 2014 Krzysztof - Radca Prawny
Bardzo dobry coach
Bardzo fajny i pozytywny człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Najbardziej w naszych coachingach lubię tę przyjazną atmosferę i profesjonalizm, mimo że praca jest dosyć intensywna i czasem mocno wyczerpująca :) Te coachingi pomogły mi poznać i odkryć moją kobiecość w innej odsłonie za co bardzo dziękuję.
26 marca 2014 Olga - Rzeczoznawca Majątkowy
Bardzo dobry coach
Empatyczny, dobry, życzliwy a jednocześnie silny, bezstronny i dążący do celu - celu, który wyznaczył sobie klient. Polecam Jacka Żbikowskiego jako coacha silnych mężczyzn i wrażliwych kobiet a także wrażliwych mężczyzn i silnych kobiet. Polecam wszystkim, którzy poszukują rozwiązań swoich problemów.
20 marca 2014 Monika - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Świetny coach i świetny człowiek! Potrafi widzieć daleko i zadawać trafne pytania. Swoją osoba tworzy przestrzeń, w której człowiek czuje się przyjęty takim, jakim jest i w której dojrzewa w nim gotowośc do zmian. Mi osobiście Jacek bardzo pomagał w najtrudnieszych i najciemniejszych chwilach, dzięki niemu udało mi się znaleźć w sobie siłę. Bardzo wszystkim polecam!
20 marca 2014 Ania - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Jacek jest nie tylko moim przyjacielem, ale i superwizorem. Ciepły, otwarty, ale i mocno stąpający po ziemi. Zapewne moja ocena nie jest obiektywna co do człowieka, ale co do jakości coachingu oraz stosowanych technik, narzędzi i budowanej relacji ze mną - jako klientką - trzeba powiedzieć, że to profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dziękuję mu za każdą zmianę w moim myśleniu, która wydarzyła się podczas sesji coachingowej, jak i po niej.
18 marca 2014 Klaudia - Trener, coach, autorka
Bardzo dobry coach
Aby być świetnym coachem nie wystarczy dobre wykształcenie, zdobyte dyplomy i przebyte kursy. Trzeba być niezwykle kreatywnym, empatycznym, dalekowidzącym, pełnym ciepła i zaangażowania w to, co się robi... I taki właśnie jest Jacek Zbikowski. Jego profesjonalizm jest dla mnie czymś nadzwyczajnym i unikatowym. Nie do przecenienia jest podróż, w którą mnie zabrał podczas sesji coachingu. Jego udział jako coacha w pożądanej jakości zmian w moim życiu był na najwyższym poziomie.
18 marca 2014 Karolina - mediator, właściciel firmy doradczej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Ile kosztują Cię Twoje problemy ?
17 marca 2014
Każdy nierozwiązany problem kosztuje. Płacimy za to pieniędzmi, ale też czasem, zdrowiem, klęskami w relacjach, nieosiąganiem celów. Lepiej nie czekać na rachunek i zrobić z tym coś wcześniej.