Jacek Zbikowski

Popularność: 1030
Bardzo dobry coach (7)
Nazywam się Jacek Zbikowski. Jestem coachem, trenerem rozwoju osobistego, prawnikiem oraz mediatorem. Psychologia sukcesu oraz szeroko pojęty rozwój osobisty, a także pomaganie innym w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów biznesowych, osobistych, emocjonalnych i zawodowych jest od wielu lat moją pasją, dla której zrezygnowałem z zawodu adwokata, którym byłem przez trzynaście lat. Wiem, co to życiowa zmiana, więc jeśli naprawdę chcesz coś zmienić w swoim życiu, to dobrze trafiłeś. Być może masz obecnie jakiś problem, który chcesz rozwiązać, a może po prostu chcesz być skuteczniejszy, bardziej spełniony i szczęśliwy w jakimś obszarze swojego życia. Może czujesz, że nie do końca wykorzystujesz swój potencjał i chcesz to zmienić po to żeby czerpać jeszcze większą satysfakcję z tego co robisz i mieć jeszcze lepsze relacje z innymi ludźmi. A może, chcesz odkryć swoją życiową misję i dowiedzieć się jak ją zrealizować. Jeżeli chcesz tworzyć swoje życie według najwyższych standardów, zapraszam Cię do mojego świata, Świata Dobrej Zmiany. Świata, w którym możliwe jest więcej niż sądzisz. Zapraszam Cię do wspólnej podróży, podczas której, lepiej poznasz siebie, nauczysz się skutecznie radzić sobie z emocjami i życiowymi wyzwaniami, odkryjesz i rozwiniesz swój potencjał i nauczysz się go efektywnie wykorzystywać, zmienisz ograniczające Cię przekonania i nawyki oraz wypracujesz nowe, skuteczne strategie, po to żeby, stać się tym, kim naprawdę chcesz być.
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalizacja
Coaching zawodowy i osobisty dla prawników; Coaching kadry kierowniczej i menadżerskiej, mentoring dla prawników i menadżerów, Leadeship, komunikacja i wywieranie wpływu, wystąpienia publiczne, strategie sukcesu, skuteczna sprzedaż, rzucanie palenia wg. autorskiej metody EasyQuit
Doświadczenie
13 lat adwokat prowadzący obsługę prawną biznesu; 4 lata - dyrektor działu prawnego w spółce giełdowej; 3 lata doświadczenia jako coach, trener, mediator, mentor
Wykształcenie
Prawnik/adwokat , Certyfikowany Coach i Trener rozwoju osobistego, Zaawansowany Master NLP, Psychologii Zmiany i Rozwoju Osobistego, Certyfikowany Mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych, Mentor - członek IMA (International Mentoring Association)

Opinie

Bardzo dobry coach
Pan Jacek potrafi dotrzeć z klientem do tego, co trudne i na co czasem ciężko spojrzeć samemu. Dzięki dokładnemu poznaniu tego, co nas powstrzymuje na naszej drodze, zmiany i osiągnięcia to tylko kwestia czasu. Dzięki sesjom z Panem Jackiem lepiej wiem, co jest dla mnie ważne i dlaczego jest to ważne, co daje potrzebną siłę do pokonania wszelkich przeszkód. Niezapomniany proces, za który bardzo dziękuję.
12 października 2017 Aneta - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Miły i profesjonalny człowiek, polecam dla tych, którzy planują poważne negocjacje biznesowe. Bardzo mi się przydało. Dodatkowo przeszkolił mnie z wystąpień publicznych, bo jak się okazało, to po tylu latach w zawodzie, wciąż czułem lęk przed robieniem prezentacji.
5 czerwca 2014 Krzysztof - Radca Prawny
Bardzo dobry coach
Bardzo fajny i pozytywny człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Najbardziej w naszych coachingach lubię tę przyjazną atmosferę i profesjonalizm, mimo że praca jest dosyć intensywna i czasem mocno wyczerpująca :) Te coachingi pomogły mi poznać i odkryć moją kobiecość w innej odsłonie za co bardzo dziękuję.
26 marca 2014 Olga - Rzeczoznawca Majątkowy
Bardzo dobry coach
Empatyczny, dobry, życzliwy a jednocześnie silny, bezstronny i dążący do celu - celu, który wyznaczył sobie klient. Polecam Jacka Żbikowskiego jako coacha silnych mężczyzn i wrażliwych kobiet a także wrażliwych mężczyzn i silnych kobiet. Polecam wszystkim, którzy poszukują rozwiązań swoich problemów.
20 marca 2014 Monika - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Świetny coach i świetny człowiek! Potrafi widzieć daleko i zadawać trafne pytania. Swoją osoba tworzy przestrzeń, w której człowiek czuje się przyjęty takim, jakim jest i w której dojrzewa w nim gotowośc do zmian. Mi osobiście Jacek bardzo pomagał w najtrudnieszych i najciemniejszych chwilach, dzięki niemu udało mi się znaleźć w sobie siłę. Bardzo wszystkim polecam!
20 marca 2014 Ania - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Jacek jest nie tylko moim przyjacielem, ale i superwizorem. Ciepły, otwarty, ale i mocno stąpający po ziemi. Zapewne moja ocena nie jest obiektywna co do człowieka, ale co do jakości coachingu oraz stosowanych technik, narzędzi i budowanej relacji ze mną - jako klientką - trzeba powiedzieć, że to profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dziękuję mu za każdą zmianę w moim myśleniu, która wydarzyła się podczas sesji coachingowej, jak i po niej.
18 marca 2014 Klaudia - Trener, coach, autorka
Bardzo dobry coach
Aby być świetnym coachem nie wystarczy dobre wykształcenie, zdobyte dyplomy i przebyte kursy. Trzeba być niezwykle kreatywnym, empatycznym, dalekowidzącym, pełnym ciepła i zaangażowania w to, co się robi... I taki właśnie jest Jacek Zbikowski. Jego profesjonalizm jest dla mnie czymś nadzwyczajnym i unikatowym. Nie do przecenienia jest podróż, w którą mnie zabrał podczas sesji coachingu. Jego udział jako coacha w pożądanej jakości zmian w moim życiu był na najwyższym poziomie.
18 marca 2014 Karolina - mediator, właściciel firmy doradczej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Ile kosztują Cię Twoje problemy ?
17 marca 2014
Każdy nierozwiązany problem kosztuje. Płacimy za to pieniędzmi, ale też czasem, zdrowiem, klęskami w relacjach, nieosiąganiem celów. Lepiej nie czekać na rachunek i zrobić z tym coś wcześniej.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom