Spirit of Leadership. Warsztaty z końmi.

Rzucewo
14 maja 2015

Iwona Żbikowska
Proponuję Państwu innowacyjne rozwiązanie szkoleniowe Spirit of Leadership - jak zwiększać samoświadomość i chęć rozwoju osobistego, które wykorzystuje metodę Horse Assisted Education.
Horse Assisted Education to metoda uczenia się ludzi w której uczestniczą konie. Jej celem jest szeroko rozumiany rozwój osoby – samoświadomości, przywództwa, umiejętności psychologicznych i społecznych oraz pomoc w zmianie do której dąży. Zapewnia ona wielowymiarowy rozwój wybranego obszaru uwzględniając wszystkie istotne perspektywy. Obecność koni i związany z tym poziom świadomości, percepcji i wrażliwości powoduje, że rozwijany obszar integrowany jest na poziomie jednostki, grupy, społeczności i świata.
W trakcie programu Horse Assisted Education mamy możliwość uczenia się poprzez bezpośrednie uczestniczenie w relacji. Ćwiczenia z końmi pozwalają na odkrywanie różnych sposobów nawiązywania relacji, wielowymiarowe doświadczenie przywództwa oraz na ujrzenie siebie jako osoby aktywnie tworzącej otaczającą rzeczywistość. Ćwiczenia z końmi silnie angażują i aktywizują, a podczas nich uaktywniają się nieuświadomione do tej pory kompetencje i umiejętności, zaś tych nabytych wcześniej nie zapomina się.
Warsztaty przy udziale koni to innowacyjna i nowatorska propozycja w Polsce, uznana w skali światowej i wykorzystywana w wielu krajach od kilkunastu lat.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.

www.akademia-ja.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom