Iwona Żbikowska

Popularność: 184
Bardzo dobry coach (2)
Jestem coachem, trenerem, facylitatorką metody Horse Assisted Education, facylitatorką Job Craftingu, właścicielką własnej firmy www.iwonazbikowska.pl, oferującej wsparcie rozwojowe kobietom - przedsiębiorczyniom, oraz takim, które chciałyby przedsiębiorczyniami zostać. W swojej działalności proponuję zarówno indywidualne programy rozwojowe, łączące narzędzia coachingowe, warsztaty rozwojowe z końmi, mentoring, jak i grupowe warsztaty rozwojowe oparte na procesie grupowym, coachingu, master mind i metodę HAE. Przez wiele lat byłam również współwłaścicielką Akademii JA Sp. z o.o., działającej w obszarze rozwoju osobistego. Ukończyłam studia na Akademii Morskiej w Gdyni o kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Akademię Rozwoju Umiejętności Trenerskich na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Posiadam certyfikat coacha International Coaching Community (ICC) oraz akredytację coacha superwizora Polskiej Izby Coachingu. Jestem specjalistką public relations i doradztwa personalnego oraz expertem Master Business Trainer, aktywnie działam w dziedzinie rozwoju osobistego. Mam wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów i treningów dla wszystkich grup odbiorców (Klientów indywidualnych, instytucji państwowych, placówek oświatowych oraz firm). Zawodowo wciąż się rozwijam, poszerzam swoje kwalifikacje i umiejętności biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, superwizjach i interwizjach. Doświadczenie: Prowadząc przez prawie 25 lat własną firmę, zarządzałam ludźmi, budowałam zespoły i szkoliłam wiele grup odbiorców. Praca coacha jest moją pasją, którą rozwijam od 2011 roku. Współpracuję z klientami indywidualnymi, właścicielami małych i średnich przedsiębiorstw, kadrą zarządzającą średniego i wyższego szczebla oraz zespołami jako life, business i team coach.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Gdynia, Dębogórze, Reda, Rumia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Iwona odczarowała w mojej głowie ‘instytucję "coacha". W płynny sposób przepracowałyśmy teamty z którymi długo się męczyłam. Założeniem była praca nad sprawami biznesowymi i finansowymi, ale płynne zazębiło się to z relacjami w zespole i otoczeniu. Dużo kroków milowych i nowych, ciekawych informacji o sobie. Bez ściemy i widoczne efekty pracy nad sobą. Za jakiś czas na pewno wrócę, aby przepracować kolejne tematy. Bardzo, bardzo polecam Iwonę to profesjonalna, serdeczna osoba która potrafi wyciągnąć z nas to co najlepsze. :)
9 sierpnia 2022 Marta - Margeting Manager
Bardzo dobry coach
Iwona, to przede wszystkim profesjonalna marka. Rekomenduje sesje coachingowe z Iwoną. Jej uwazność, wsparcie, bycie z klientem jest tym czego każdy z nas oczekuje - Iwona to właśnie reprezentuje. Jej szeroka wiedza i doświadczenie są wspierające również w rozmowach poza sesjami.
28 grudnia 2021 Monika - Head of HR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj