Wewnętrzny sabotażysta–kochaj albo rzuć!

Wrocław
18 marca 2015 18.00 - 21.00

Marta Smolińska
„Przyszłość, którą przewidujesz, jest przyszłością, którą dostajesz”, rzekł Robert G. Allen. I nie ma tu nic metafizycznego – ukierunkowanie percepcji w jakimś kierunku powoduje, że głównie te elementy rzeczywistości, które są z tym kierunkiem zgodne, są w pierwszej kolejności wyłapywane przez nasz mózg. Tak funkcjonujemy – i lepiej się z tym pogodzić... a jeszcze lepiej - wykorzystać na swój użytek. Szczególnie, jeśli w Twoim działaniu coś Cię powstrzymuje i nie pozwala osiągać tego, co osiągnąć chcesz – Twój wewnętrzny krytyk, który się mądrzy, że „nie dasz rady”, „jesteś za słaby”, „jesteś nie dość dobra” . Jeśli ten wewnętrzny głos powoduje, że nie korzystasz z szans, porzucasz działanie, tkwisz w bierności, a czujesz się z tym podle – to jest dla Ciebie dobra wiadomość – z wewnętrznym sabotażystą, krytykiem można się dogadać, albo nawet pracować na rzecz jego wyprowadzki.

CO BĘDZIE NA WARSZTACIE?
Natura krytyka wewnętrznego, czyli poznaj swego wroga
Twój osobisty, prywatny krytyk – identyfikacja strategii myślenia i nieefektywnego działania
Radzenie sobie z niepowodzeniami – wyciąganie nauki z doświadczeń. Czas się odkorkować
Wróg też człowiek, czyli ludzka twarz krytyka wewnętrznego
Twoje mocne strony, czyli co Ci może pomóc
Negocjacje czy całkowita eksmisja? Praktyczne strategie radzenia sobie z krytykiem wewnętrznym i odbierania mu władzy
Strategie na przyszłość – praktyczne rozwiązania na lepsze czasy :)

Warsztat oparty na narzędziach i założeniach Racjonalnej Terapii Zachowania, Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach , pozytywnej psychologii porażki oraz coachingu transpersonalnego.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA:
- dawka porządnej wiedzy
- praktyczne ćwiczenia coachingowe umożliwiające zidentyfikowanie swojego krytyka wewnętrznego i podejmowanie skutecznych interwencji w zakresie odzyskiwania kontroli nad swoim myśleniem i działaniem
- rozwój w niewielkiej grupie - max 10 osób
- materiały szkoleniowe i dodatkowe materiały do pracy własnej
- zadanie domowe (również dobierane indywidualnie)
- pyszna kawa, aromatyczna herbata... i coś do tego ;)

PROWADZĄCA:
Marta Smolińska – jestem certyfikowanym coachem i trenerem, specjalistą w zakresie doradztwa psychologiczno – pedagogicznego, autorem programów szkoleniowych, rozwojowych i dydaktycznych, wykładowcą coachingu. Pracuję z ludźmi od ponad 10 lat. Jestem dyrektorem Dolnośląskiego Oddziału Izby Coachingu, koordynuję Klub Coacha we Wrocławiu. W swej pracy sięgam do narzędzi wywodzących się z podejścia poznawczo – behawioralnego, Racjonalnej Terapii Zachowań, Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, Gestalt i Kaizen.
Prywatnie – uwielbiam podróże, koty i fotografię.

INWESTYCJA – 40 zł

Liczba miejsc ograniczona!
Wyślij swoje zgłoszenie na: marta@harmonycoaching.pl

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia bez podania przyczyn. Uczestnikom przysługuje wówczas zwrot kosztów

DO ZOBACZENIA!

wydarzenie na facebooku

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj