Wewnętrzny sabotażysta–kochaj albo rzuć!

Wrocław
18 marca 2015 18.00 - 21.00

Marta Smolińska
„Przyszłość, którą przewidujesz, jest przyszłością, którą dostajesz”, rzekł Robert G. Allen. I nie ma tu nic metafizycznego – ukierunkowanie percepcji w jakimś kierunku powoduje, że głównie te elementy rzeczywistości, które są z tym kierunkiem zgodne, są w pierwszej kolejności wyłapywane przez nasz mózg. Tak funkcjonujemy – i lepiej się z tym pogodzić... a jeszcze lepiej - wykorzystać na swój użytek. Szczególnie, jeśli w Twoim działaniu coś Cię powstrzymuje i nie pozwala osiągać tego, co osiągnąć chcesz – Twój wewnętrzny krytyk, który się mądrzy, że „nie dasz rady”, „jesteś za słaby”, „jesteś nie dość dobra” . Jeśli ten wewnętrzny głos powoduje, że nie korzystasz z szans, porzucasz działanie, tkwisz w bierności, a czujesz się z tym podle – to jest dla Ciebie dobra wiadomość – z wewnętrznym sabotażystą, krytykiem można się dogadać, albo nawet pracować na rzecz jego wyprowadzki.

CO BĘDZIE NA WARSZTACIE?
Natura krytyka wewnętrznego, czyli poznaj swego wroga
Twój osobisty, prywatny krytyk – identyfikacja strategii myślenia i nieefektywnego działania
Radzenie sobie z niepowodzeniami – wyciąganie nauki z doświadczeń. Czas się odkorkować
Wróg też człowiek, czyli ludzka twarz krytyka wewnętrznego
Twoje mocne strony, czyli co Ci może pomóc
Negocjacje czy całkowita eksmisja? Praktyczne strategie radzenia sobie z krytykiem wewnętrznym i odbierania mu władzy
Strategie na przyszłość – praktyczne rozwiązania na lepsze czasy :)

Warsztat oparty na narzędziach i założeniach Racjonalnej Terapii Zachowania, Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach , pozytywnej psychologii porażki oraz coachingu transpersonalnego.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA:
- dawka porządnej wiedzy
- praktyczne ćwiczenia coachingowe umożliwiające zidentyfikowanie swojego krytyka wewnętrznego i podejmowanie skutecznych interwencji w zakresie odzyskiwania kontroli nad swoim myśleniem i działaniem
- rozwój w niewielkiej grupie - max 10 osób
- materiały szkoleniowe i dodatkowe materiały do pracy własnej
- zadanie domowe (również dobierane indywidualnie)
- pyszna kawa, aromatyczna herbata... i coś do tego ;)

PROWADZĄCA:
Marta Smolińska – jestem certyfikowanym coachem i trenerem, specjalistą w zakresie doradztwa psychologiczno – pedagogicznego, autorem programów szkoleniowych, rozwojowych i dydaktycznych, wykładowcą coachingu. Pracuję z ludźmi od ponad 10 lat. Jestem dyrektorem Dolnośląskiego Oddziału Izby Coachingu, koordynuję Klub Coacha we Wrocławiu. W swej pracy sięgam do narzędzi wywodzących się z podejścia poznawczo – behawioralnego, Racjonalnej Terapii Zachowań, Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, Gestalt i Kaizen.
Prywatnie – uwielbiam podróże, koty i fotografię.

INWESTYCJA – 40 zł

Liczba miejsc ograniczona!
Wyślij swoje zgłoszenie na: marta@harmonycoaching.pl

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia bez podania przyczyn. Uczestnikom przysługuje wówczas zwrot kosztów

DO ZOBACZENIA!

wydarzenie na facebooku

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom