Marta Smolińska

Popularność: 1721
Bardzo dobry coach (4)
Jestem: - certyfikowanym coachem, - trenerem, - specjalistą w zakresie doradztwa psychologiczno - pedagogicznego, ...i bardzo lubię to, co robię :) Towarzyszę osobom, przed którymi stają wyzwania osobiste i zawodowe, które chcą przezwyciężyć trudne sytuacje, przed którymi stają decyzje do podjęcia, które chcą zwiększyć swój poziom satysfakcji, motywacji czy efektywność własnego działania. W pracy coachingowej sięgam do narzędzi wywodzących się z podejścia poznawczo – behawioralnego, Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, Programowania Neurolingwistycznego czy Gestalt. Często stosuję Racjonalną Terapię Zachowań. Dbam o swój rozwój i poddaję superwizji. Jestem aktywnym członkiem Izby Coachingu, obecnie działam na rzecz integrowania środowiska coachów, promowania coachingu opartego o standardy i etykę jako dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Izby Coachingu. Obecnie współpracuję z Wyższą Szkołą Bankową jako wykładowca Studiów Podyplomowych Coachingu oraz jako opiekun merytoryczny przedmiotu Coaching i mentoring (zarządzanie kadrami) oraz prowadząca przedmiot trening interpersonalny. Wcześniej przez wiele lat pracowałam jako wykładowca - prowadziłam warsztaty i treningi z zakresu umiejętności interpersonalnych oraz pracy zespołowej dla studentów i czynnych zawodowo pracowników służb społecznych. Obecnie wiele moich działań i zainteresowań dotyczy możliwości aplikacji coachingu w pracy socjalnej i edukacji. Pracuję z osobami, które chcą: - swobodniej osiągać cele oraz zwiększyć swą efektywność i skuteczność działania, - skuteczniej i łatwiej przekraczać trudne sytuacje, pokonywać "niedziałanie", - podejmować lepsze decyzje przynoszące lepsze skutki, - zintensyfikować swój rozwój i zmianę opierając je na mocnych stronach, - poprawić swoje relacje i swobodniej czuć się z ludźmi, - zwiększyć pewność siebie, - lepiej siebie rozumieć, lepiej radzić sobie z emocjami i panować nad myśleniem tak, by wspierało działanie i motywację, - pozbyć się szkodliwych dla Ciebie nawyków, - żyć w zgodzie ze sobą i na własnych warunkach, a nie wypełniając plan i oczekiwania innych, Oprócz coachingu prowadzę również szkolenia, warsztaty rozwojowe i treningi grupowe oraz indywidualne zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Opole, Gliwice, Wrocław, Katowice, Bytom, Zabrze,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Kursy i szkolenia
14.11.2013 Superwizja w coachingu w oparciu o Model 7 Perspektyw, Izba Coachingu, Warszawa
15-16.06.2013 Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach w coachingu (Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Kraków)
04-06.2013 Kurs pierwszego stopnia w teorii i praktyce Racjonalnej Terapii Zachowania (52h) (Centrum Psychoterapii Integralnej, Poznań)
13-14.04.2013 Gestaltowskie narzędzia w pracy coacha (Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Kraków)
18-20.01.2013 Przywództwo zespołowe – AfT Executive Leadership Program, (Adventure For Thought, Wrocław)
19.10.2012 Wizualizacja, autohipnoza i techniki relaksacyjne w pracy z klientem (Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, Wrocław)
14-16.09.2012 Life Coaching – szkolenie specjalistyczne (Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Kraków)
05-07.2012 Szkoła Profesjonalnego Coachingu (310h) (Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie) – certyfikowany i licencjonowany coach, pierwsza akredytowana przez Izbę Coachingu szkoła coachingu w Polsce
03.2012 – 07.2012 Coaching Fundamentals Certificate (150h)(Noble Manhattan) Warszawa
2008 – 2009 Szkoła Trenerów „SIEĆ” rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (440h) (Pracownia Terapii i Psychoedukacji „PLUS”, Wrocław) - trener warsztatu umiejętności psychospołecznych
10.2005 – 02.2007 Studia podyplomowe „Szkoła Kontaktów Interpersonalnych” (Uniwersytet Wrocławski) - kwalifikacje w zakresie doradztwa psychologiczno – pedagogicznego
Zajrzyj też na:
www.ipri.com.pl
Bądź na bieżąco - polub fanpage Harmony Coaching na facebooku
http://www.facebook.com/HarmonyCoachingWroclaw
Działalność dodatkowa
Członek Izby Coachingu w Polsce, Dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Izby Coachingu
Klub Coacha Wrocław - koordynacja

Opinie

Bardzo dobry coach
Od pierwszego spotkania z Marta minal ponad rok. Laczna liczba spotkan-ok 10 w przeciagu 4mcy. Do Marty zglosilam sie aby poukladac kilka dla mnie waznych spraw. Rok temu bylam bez pracy po urodzeniu dziecka. Bez wiary w swoje kompetencje. Z rozpadajacym sie malzenstwem. Z poczuciem zrezygnowania. Przemeczona. Zrezygnowana. Obecnie wrocilam na rynek pracy, w ktorej realizuje sie i rozwijam. Nauczylam sie bardziej dbac o swoje potrzeby. Relacja z mezem na dobrej drodze. Odzyskalam wiare w siebie. Polubilam na nowo swoje zycie. W tej calej zmianie pomogla mi Marta. Jest empatyczna, ciepla, serdeczna osoba a przy tym wszystkim KOMPETENTNA. Zdecydowanie polecam rowniez tym, ktorzy ze wzgledu na odleglosc nie maja mozliwosci na bezposrednie spotkania. Spotkania na skypie, wbrew moim wczesniejszym obawom rowniez byly bardzo efektywne i nie roznily sie zbyt wiele od tych bezposrednich.
13 lipca 2015 Monika - Inzynier
Bardzo dobry coach
Marta towarzyszy mi w procesie dokonywania zmian w moim życiu i wyznaczania sobie właściwych celów, które wiodą do samorealizacji. Dzięki nowo odkrytym ścieżkom, na które razem z Martą weszłyśmy, odzyskałam wewnętrzne pokłady siły i wolności. Dzisiaj wiem, że z każdej sytuacji jest wyjście, a w wyniku decyzji, czasami trudnych, zyskuję czas „do przodu”, przybliżam się w kierunku realizacji celów i marzeń. Znajomi i rodzina gratulują mi odwagi w dążeniu do celów. Marta jest świetnym coachem, który oddał mi ster w ręce i towarzyszy mi na pozornie nieznanych wodach, gdzie odzyskałam siebie i bezpieczeństwo psychiczne, nie tylko w dobrych pogodowo warunkach
25 listopada 2013 Daniela - artysta
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Martą to prawdziwa przyjemność. Bardzo pozytywna, budząca zaufanie osoba. Z jej pomocą odkryłam źródło moich problemów i skutecznie zmieniłam nastawienie do wielu spraw. Nie krytykuje, słucha, doradza, a przy tym odkrywa to, co w Tobie najlepsze. Śmiało mogę polecić Martę jako bardzo dobrego coacha :)
10 czerwca 2013 Monika - studentka
Bardzo dobry coach
Gratuluję sukcesów :) Rozwój osobisty to niesamowita przygoda trwająca do końca życia :) Im więcej ludzi zachęcających oraz wspierających rozwój jednostek i grup społecznych, tym lepiej. Dziękuję Ci Marto za wymianę doświadczeń i możliwości współpracy z Tobą. Nasze najlepsze projekty powstawały gdy Ty i Ja miałyśmy bardzo odmienne stanowiska. Pozdrawiam serdecznie.
2 grudnia 2012 Julita Sadowska - specjalista terapii uzależnień
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Wellness coaching–letnie ładowanie akumulatorów! Wrocławski Klub Coacha 20.08.13
6 sierpnia 2013
Rozwój to nie tylko psychologia - to proces integrujący całego człowieka w każdym wymiarze - intelektualnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym. Czas zadbać o ciało, o siebie w całości :)
Gdy tracisz równowagę
4 sierpnia 2013
Kiedy normalny bieg codziennego życia zostanie nieoczekiwanie zakłócony, uświadamiamy sobie dobitnie, że jesteśmy niczym rozbitkowie...
O autentyczności słów kilka...
3 lipca 2013
Co znaczy być autentycznym? Czy to znaczy być zawsze pełnym pasji, a może zawsze "fajnym"? A może wyróżniać się? Albo iść tylko własną drogą? Co to znaczy być autentycznym?
Wiosenny remanent warsztatowy- WROCŁAW
7 kwietnia 2013
... między myciem okien a sprzątaniem szaf, zapraszamy 20 kwietnia na lekkie odkurzenie samych siebie :)
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom