ZAPROJEKTUJ SWÓJ POZYTYWNY UMYSŁ

Cała Polska
Od 25 maja 2015 do 28 maja 2015 Kurs trwa 30 dni

Marta Żubrycka
ZAPROJEKTUJ SWÓJ POZYTYWNY UMYSŁ - COACHINGOWY KURS PROJEKTOWANIA WŁASNEGO ŻYCIA

Zobacz zaproszenie na Trening: https://www.youtube.com/watch?v=v-DrpHvFvl4

Autorski kurs projektowania coachingowego. Pierwszy i jedyny taki w Polsce i prawdopodobnie na świecie.

Kurs trwa 30 dni, wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie.
Ilość miejsc ograniczona.

Pozytywny umysł to naturalny stan naszego umysłu. Doświadczenie, media, społeczeństwo, wychowanie i wszystko, co na nas oddziałuje, wpływa na nasz sposób myślenia. Na to, jakie myśli wybieramy, jakie emocje odczuwamy, a tym samym, jakie działania podejmujemy. Niestety u większości ludzi działa umysł negatywny, sprawiając że wybierają negatywne myśli, zamiast pozytywnych, że boją się porażki, zamiast oczekiwać sukcesu, że oceniają siebie i innych, zamiast akceptować. W końcu, że nie są szczęśliwi, żyjąc swoim własnym życiem.

Zaprojektuj swój pozytywny umysł to kurs coachingowo-mentorski, oparty o profesjonalną wiedzę z zakresu coachingu, motywacji, technik pozytywnego myślenia i sukcesu. Kurs jest holistyczną całością i zapewnia pracę na wielu poziomach jednocześnie: na poziomie Twojego myślenia, uczuć, kształtowania nawyków i codziennego życia. Dzięki temu, zmiany jakie wprowadzisz, będą całościowo oddziaływać na Ciebie i Twoje życie. Kurs trwa miesiąc, aby w Twoim życiu mogły w tym czasie zajść realne zmiany.

Kurs prowadzony jest przez profesjonalnego coacha i psychologa od 3 lat zawodowo zajmującego się zmianami myślenia, dobrymi nawykami i od 4 lat psychologią pozytywną. Wiedza, jaką otrzymasz jest poparta naukowo i szeroko stosowana przez ludzi sukcesu, trenerów rozwoju osobistego i osoby, które chcą zwiększyć swoją satysfakcję z życia.

Praca przebiega na dwóch poziomach. Pierwszy to konkretne ćwiczenia, które robisz, wiedza którą będziesz codziennie stosować, kształtowanie nawyków i wyzwania, jakie dostaniesz. Drugi poziom to sesje coachingowe i wsparcie mentora w czasie całego trwania kursu. Będzie to praca z Twoimi przekonaniami, motywacją i realnymi problemami, z którymi się stykasz w swoim codziennym życiu.

Kurs jest indywidualny, w czasie pracy dostajesz 100% uwagi i zaangażowania Twojego coacha i mentora. Przez miesiąc wspólnie pracujecie nad wspaniałym projektem TY. W czasie trwania kursu, a także po jego zakończeniu, masz wsparcie i możliwość pracy mentorskiej. Dzięki kursowi zaprojektujesz swój umysł, wybierzesz najlepsze dla Ciebie techniki i wprowadzisz je w życie. W pełni dopasujesz wiedzę do swoich potrzeb i do swojego tryby życia.

Inwestycja: Z uwagi, że jest to pierwsza edycja, cena kursu wynosi jedynie 650zł za cały miesiąc intensywnej pracy!
Jest możliwość wykupienia kursu bez sesji coachingowych w cenie 399zł (z mailingiem mentorskim).
Regularna cena kursu to zł 1250zł.

Więcej informacji:
http://coach-martazubrycka.pl/zaprojektuj-swoj-pozytywny-umysl.html

Myśl pozytywnie

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj