Marta Żubrycka

Popularność: 1940
Bardzo dobry coach (15)
miło mi Cię poznać Przyjacielu, Mam na imię Marta i jestem Life Designerem. Zapraszam Cię w najpiękniejszą podróż Twojego życia - w podróż po Twoim wewnętrznym świecie, po świecie Twojego serca, Twojej duszy. Abyś mógł odkryć i głęboko pokochać siebie i swoje wyjątkowe życie. Zapraszam Cię do pracy w procesach coachingowo-psychologicznych, które zmienią Twoje życie na głębokim poziomie. 1. Proces coachingowy POCZUCIE WARTOŚCI I SAMOOCENA A teraz, kiedy już nie musisz być idealny, możesz być szczęśliwy… Zapraszam Cię na głęboki proces budujący Twoje poczucie wartości, pozytywną samoocenę i samomiłość. Ten proces uzdrowi Twoje relacje z samą sobą na bardzo głębokim poziomie. Proces obejmuje 10 spotkań online. 2. POKOCHAJ SWOJE ŻYCIE - cykl coachingowy Wyruszmy razem w podróż do Twoich korzeni, do Twojej historii i prawdy o Tobie. Czasem tak oczywistej, że o niej zapomniałaś. Czasem tak bolesnej, że próbowałaś ją ukryć przez lata. Czas, abyś uleczyła swoje rany i napisała swoją historię na nowo. Nie mogę za Ciebie przeżyć Twojego bólu, ani zinterpretować Twojego życia. Ale mogę wyruszyć z Tobą w podróż, być przy Tobie, przypomnieć Ci, kim naprawdę jesteś. Pozwolić Ci zobaczyć prawdziwą siebie, bez filtrów i masek. Razem pójdziemy poszukać Twojej duszy, Twojego serca, Twojej historii. 3. Coaching duchowy, SOUL COACHING Coaching duchowy to głęboka podróż wewnętrzna, która prowadzi Cię do spotkania z najgłębszą częścią Twojej istoty. Tu nie ma celów, list zadań do wykonania, ani efektów. To spotkanie z Twoją prawdą, z Duchem, z Bogiem, Matką Ziemią... z głębią, której szukasz. Tu spotykasz się ze swoją duszą, uczysz się słuchać i słyszeć. Kierować jej głosem. Swoją intuicją. Tu pojawiają się pytania o sens życia, o śmierć i o życie. Tu możesz oswajać swoje lęki i nazywać to, za czym tęsknisz. Możesz zadawać najtrudniejsze pytania i odkrywać, że poszukiwane przez Ciebie odpowiedzi są już w Tobie. WIĘCEJ O MNIE ZAWODOWO Jestem life coachem, psychologiem i trenerem rozwoju osobistego. Wiedzę psychologiczną zdobyłam na kierunku Psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim. Coachingu uczyłam się na zaawansowanym kursie Practitioner Coach Diploma w najstarszej i największej w Europie szkole coachingu Noble Manhattan Coaching uzyskując międzynarodowy dyplom i akredytację Noble Manhattan Coaching (NMC) i International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Uczyłam się od najlepszych coachów i trenerów w Polsce i na świecie, m.in. od samego założyciela Noble Manhattan Coaching, Gerarda O’Donovan’a. W pracy wykorzystuję psychologię, coaching, mentoring, a także bardzo szerokie spektrum technik i wiedzy, dotyczących: motywacji, pozytywnego myślenia, rozwijania pewności siebie, wzmacniania samooceny, mindfulness i autentycznego życia. Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie: https://www.martawilgocka.com/ A TERAZ, KIEDY JUŻ NIE MUSISZ BYĆ IDEALNY, możesz być szczęśliwy
Kontakt
Wejdź na stronę, aby dowiedzieć się więcej.
Zadzwoń lub napisz, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

TELEFON: +48 728-281-444
SKYPE: marta_zubrycka
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Poznań, Zielona Góra, Kraków, Wrocław, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Practitioner Coach Diploma NMC, IIC&M, Magister psychologii
Artykuły Lifestylowe
http://www.kobieceevolucje.pl/maj-2014/ strona 24
http://www.kobieceevolucje.pl/czerwiec2014/ strona 13
http://www.kobieceevolucje.pl/lipiecsierpien-2014/ strona 19

Opinie

Bardzo dobry coach
Świetny Człowiek, coach... Poszukiwałam zmiany od dłuższego czasu, nie do końca wierząc w efekt , a jednak myliłam się!!! Marta ma w sobie otwartość na drugiego człowieka, profesjonalizm i naturalność to pomaga w przełamaniu siebie. Jej śmiech zabija ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) ), w każdej chwili , nie tylko w momencie spotkania , można liczyć na Jej wsparcie. Daje czas i wskazówki na przepracowanie tematów. Nic się samo nie wydarzy, ale Marta potrafi nakierować na włąsciwy tor ;) Szczerze polecam!!!!!
16 marca 2016 Marta - lekarz
Bardzo dobry coach
Marta jest bardzo efektywnym coachem. Ma wielką pasję do tego co robi i jest pełna pozytywnej energii. Coaching z nią był dla mnie nowym i cennym doświadczeniem. Pomógł mi poukładać pewne sprawy i przybliżył mnie do realizacji moich celów. Bardzo polecam Martę!
2 marca 2016 Łukasz - sportowiec
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Potrafi zmotywować, natchnąć optymizmem i wiarą we własne siły. Dzięki rozmowie z nią łatwiej podjąć działanie, które zaowocuje zmianą na lepsze.Ma mnóstwo empatii. Serdecznie polecam :)
27 luty 2016 Agata - rysowniczka
Bardzo dobry coach
Najlepszy coach, z jakim pracowałem. Umie słuchać - przede wszystkim tego, czego się nie mówi. Potrafi sformułować trafne podsumowania dotykające istoty problemu. Sprawia, że idziesz w tę stronę, która jest dla Ciebie najlepsza. Wystarczy tylko być gotowym zmienić własne życie. Na lepsze!
27 luty 2016 Paweł Budrewicz - prawnik
Bardzo dobry coach
Nic się samo nie wydarzy. Nie zrobi też za Was tego Marta. Ale...pokaże jak znaleźć w sobie energię na zmiany, jak uśmiechać się w życiu na nowo, nawet jak wszystko się wali. Nie wiedziałam co to coaching, nie bardzo wierzyłam, że coś da...poza tym odkrywanie siebie przed kimś obcym... początkowo to był eksperyment... potem ciężka praca, wreszcie pierwsze zmiany. Rozmowy? Od pierwszego słowa ani przez telefon ani twarzą w twarz nie było sztucznie czy krępująco. Pełen profesjonalizm, pasja, indywidualne podejście i dużo ciepła.
25 luty 2016 Kasia - Lekarz
Bardzo dobry coach
Cenię ludzi, którzy robią coś z pasją, a taka jest Marta. To co robi, robi bardzo profesjonalnie i jest w to bardzo zaangażowana. Swoim optymizmem zaraża innych i umożliwia im spojrzeć na świat bardziej przyjaźnie. Myślę, że obecnie bardzo dużo ludzi żyje w permanentnym stresie i pod presją czasu. Wielu z nas potrzebuje dlatego takich ludzi jak Marta, którzy profesjonalnie pomogą być może lepiej zorganizować sobie życie i znaleźć w tym zwariowanym świecie też czas dla siebie i bliskich. Ale jest też wielu tzw. pseudo psychologów, którzy nie potrafią pomóc a często tylko szkodzą. Tym bardziej polecam spotkanie z Martą, ponieważ wkłada dużo serca w to co robi.
29 marca 2015 Marzena - Tłumacz
Bardzo dobry coach
Nieprzebrane pokłady energii i optymizmu, a przy tym pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie, pasja oraz zaangażowanie. Sesje z Martą dają nowe, świeże spojrzenie na pojawiające się życiowe trudności i w rezultacie okazuje się, że wcale nie są takie ogromne i niemożliwe do przeskoczenia jak to się na początku wydawało :-) Marta jest niewątpliwe coachem z powołania, co można odczuć już podczas pierwszej rozmowy. Zdecydowanie, jest to najlepsza inwestycja w moim życiu do tej pory. Gorąco polecam!
22 marca 2015 Anna - Specjalista ds. Rekrutacji
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Martą można porównać z doładowaniem baterii. Ta wspaniała psycholożka potrafi w niewiarygodnie łatwy sposób zarazić ludzi swym optymizmem. Przy tym prezentuje postawę pełną profesjonalizmu, wzbudzającą zaufanie i sympatię. Jak dobrze, że istnieją takie osoby, jak Marta - coach, psycholog i po prostu dobry człowiek
11 marca 2015 Aga - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry sposób prowadzenia coachingu, mimo młodego wieku duże doświadczenie i kwalifikacje, stosuje różnorodne narzędzia terapeutyczne, które starannie dobiera w zależności od potrzeb i dynamiki sesji. Pani Marta jest osobą bardzo komunikatywną, pomocną, wykazuje przy pełnym swoim zaangażowaniu pomysłowość i kreatywność nawet przy najtrudniejszych problemach. Posiada umiejętność przekazywania swojej pozytywnej energii do wsparcia działań na które bardzo liczymy. Poprzez swój wewnętrzny spokój i pracę wykonywaną z pasją i wiarą potrafi wydobyć motywację do dalszego działania i odwagę do podejmowania zmian, nawet tych najtrudniejszych-życiowych. Bardzo polecam pracę z Panią Martą wszystkim, którzy zgubili swój zapał, stanęli na rozdrożu i ponownie potrzebują odkryć swoje mocne strony, zmienić swoje życie, odnaleźć pasję i siłę w tym co się robi. Pani Marta ma wspaniały humor, który w połączeniu z profesjonalnym podejściem do pracy pozwala na pozyskanie wewnętrznego spokoju i siły do rozwiązywania nawet tych problemów, które nam wydają się niemożliwe. Ważne jest również to, że na Panią Martę można zawsze liczyć, mogę do niej zawsze zadzwonić lub napisać. Gorąco polecam.
11 marca 2015 Artur - Dyrekto
Bardzo dobry coach
Bardzo gorąco polecam Martę Żubrycką.Oprócz kwalifikacji praktyki to ma to "cos"tzn talent, dar i dużo ciepła, ktore emanuje a to dla mnie bardzo istotne. Jest osoba zaangażowana w to co robi bo to jej pasja .Serdecznie polecam Renia z Katowic
9 marca 2015 Renia - ekonomistka
Bardzo dobry coach
O coachingu nie wiedziałem nic. Do czasu spotkania mojego coacha. Marta tak entuzjastycznie przedstawiła mi temat, że zgodziłem się na sesję wstępną. Na kolejne nie musiała mnie namawiać. Marta zawsze była zaangażowana i skupiona w czasie naszych sesji. Profesjonalna, a jednocześnie ciepła i pełna humoru. Uderzyła mnie jej bezpośredniość i otwartość w pracy. Nie owijała w bawełnę, co początkowo wbijało mnie w fotel, ale później zaczęło do mnie dochodzić, że ma rację. Motywowała mnie i wspierała na zmianę, abym realizował swoje cele, i nigdy nie odpuściła. Coaching pozwolił mi uświadomić sobie rzeczy, o których nie miałem pojęcia, do dziś szukam odpowiedzi na niektóre pytania. Nie obyło się bez kryzysów. Na szczęście Marta była ogromnym wsparciem, wiem, że zawsze mogę do niej napisać lub zadzwonić.
26 października 2014 Jędrek - pisarz
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam współpracę z Martą. Jest rzetelna, profesjonalna, ma indywidualne podejście do klienta, angażuje się 100% podczas sesji coachingowej. Dodatkowym atutem jest postawa Marty. Jest osobą bardzo pozytywną, świadomie żyjącą, a przez co działa niezwykle motywująco na innych. Serdecznie polecam!
30 lipca 2014 Kasia - Studentka
Bardzo dobry coach
Po pierwszej sesji wiedziałem, że Marta jest świetnym coachem. Swoją postawą i zaangażowaniem w prowadzeniu sesji, daje poczucie bezpieczeństwa i oparcia. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie!
29 lipca 2014 Kornel - IT Developer
Bardzo dobry coach
Marta to fascynatka pełna energii, optymizmu i empatii. Swoją postawą genialnie motywuje do działania i zmiany. Świetny psycholog i świetny coach. Korzystam z jej wiedzy i mądrości każdego dnia. Szczerze polecam!
29 lipca 2014 Magdalena - Psycholog
Bardzo dobry coach
Marta jest świetnym człowiekiem i równie dobrym coachem! Z ogromną dawką optymizmu i empatii pomaga zmienić życie na lepsze ;) Jeśli zastanawiasz się nad wyborem coacha dla siebie - serdecznie polecam współpracę z Martą!
28 lipca 2014 Asia - Dietetyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Najwyższa wartość w coachingu - część II
4 sierpnia 2014
Poznaj najważniejsze cechy postawy coacha, które wpływają na efektywność coachingu. Jest to moja osobista perspektywa na coaching i na to, co w coachingu przynosi największą wartość.
Najwyższa wartość w coachingu - część I
4 sierpnia 2014
Poznaj najważniejsze cechy postawy coacha, które wpływają na efektywność coachingu. Jest to moja osobista perspektywa na coaching i na to, co w coachingu przynosi największą wartość.
Coaching - czyli jak projektować swoje życie
1 sierpnia 2014
Czym jest coaching i do czego służy? Przeczytaj, a zrozumiesz dlaczego warto projektować swoje życie.