Wspieram.to

Warszawa
Od 14 kwietnia 2014 do 17 kwietnia 2014

Anna Daszuta
Zapraszam do udziału w wydarzeniu wsparcia wydania powieści "Anioł na ramieniu".

O czym będzie ta książka?
To było jeszcze zanim spotkała Krzysztofa na przystanku. Adelina Gelans, młoda i atrakcyjna redaktorka wydawnicta Get Lucky, za namową swojej przyjaciółki zakłada sobie konto na portalu randkowym. Jej naiwność styka się ze światem pieczołowicie ukrywanych erotomanów, seksoholików i dupczycieli. Na przekór swojej Cheru, mieczonośnej anielicy, umawia się na spotkanie z Janem, który wprowadza ją w krainę grzesznej rozpusty.
- Uciekaj kobieto. - Cheru wrzeszczała do niej z całych sił. - On nie potrafi kochać! Jest groźny.
- Co ty możesz mówić o kochaniu, jak jeszcze nie zamieniłaś z nim słowa na żywo???
- Rób jak chcesz! Będziesz cierpiała. - odpowiedziała.
- A ty co taka pewna? Wycierpiałam już swoje. Kto nie ryzykuje, ten nie ma. - Adelina nie chciała się poddać.
- Dobra. Twoja decyzja. Będziesz płakać.
Możliwe, że wszystko ułożyłoby się tak jak trzeba, gdyby nie jego tajemnice. Czy piękna dziewczyna z Aniołem na ramieniu będzie przy nim szczęśliwa? Czy odkryje zagubione puzzle całej układanki? Czy narazi siebie i swoją czteroletnią córkę Julcię na niebezpieczeństwo?

Książka jest próbą odpowiedzi na pytanie dokąd może zaprowadzić ślepa miłość i czy ludzka podłość ma granice. Czytelnik podąża losami bohaterki. Akcja jest wartka i przybiera nieoczekiwane zwroty. Jest pełna metafor, ciekawych przemyśleń, radości, tragedii i ... erotyki.
Uzyskała pozytywne opinie kilku wydawnictw i niezależnych czytelników. Kiedy ją pisałam jak w amoku, nie zastanawiałam się, jak zapukam do szczelnie zamkniętych drzwi przed debiutantami. Na szczęście są wydawnicta, które współfinansują wydania "świeżaków" i pomagają spełnić marzenia. Co oznacza, że potrzebny jest wkład własny.

Szczegółowe informacje- zajrzyj na link :)

https://wspieram.to/1329-aniol-na-ramieniu-powiesc-z-innego-wymiaru.html#

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj