Anna Daszuta

Popularność: 1462
Bardzo dobry coach (32)
Jestem profesjonalnym Life & Business Coachem. Pomagam Klientom odnieść sukces, żyć z pasją i być szczęśliwym. JA - KOBIETA Z PASJĄ Wiem, co chcę robić w życiu, co daje mi radość i szczęście, żyję z pasją, inspiruję, wierzę w olbrzymią siłę człowieka, siłę serca i rozumu. Ma to wpływ na wyjątkową atmosferę spotkań ze mną. Zarażam swoją energią, pasją, wspieram i pomagam w odkrywaniu pełni potencjału. Specjalizuję się w - Coachingu Poczucia Własnej Wartości - Coachingu Odkrywania Kobiecości - Coachingu Pasji - Coachingu Kariery i Awansu Wspieram moich Klientów w takich obszarach jak: stawianie celów, w tym życiowych, motywacja, zarządzanie czasem, realizacja planu, poczucie szczęścia, przekonania, wartości, rodzicielstwo, relacje interpersonalne, relacje seksualne itp.. Jestem osobą, dla której bardzo ważne jest udzielanie wsparcia drugiemu człowiekowi. Dlatego też współpracuję non profit z fundacjami wspierającymi osoby nieuleczalnie chore, z Fundacją Centrum Promocji Kobiet i Fundacją Humanites (Mam Rodzinę). Prywatnie jestem mamą 6 letniej Lilianki. Swojej pasji poszukiwałam przez wiele lat. Obecnie jestem pasjonatką życia!, podróżowania, rozwoju osobistego i motoryzacji - z motocyklami na czele. Piszę w każdej wolnej chwili, obdarzonej weną. Jestem autorką powieści wydanej w marcu 2015 r. Jestem autorką bloga oraz współautorką programu Pasjonaci TV. JA - KOBIETA PROFESJONALNA Długo szukałam swojego miejsca na świecie. Na swojej drodze spotkałam ludzi, którzy wspierali mnie w rozwoju. Teraz ja czuję się gotowa wspierać i rozwijać tych, którzy tego potrzebują i szukają. Ukończyłam certyfikowane w ICF (International Coaching Federation) szkolenie CoachWise Essentials Coach™ & CoachWise Equipped Coach™. Jestem psychologiem organizacji i zarządzania po Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam również studium podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego ze specjalizacją Zarządzanie Ludźmi w firmie. Posiadam 9 letnie doświadczenie w obszarze HR, w tym 6 letnie z poziomu HR Managera. Jestem sympatykiem ICF (International Coaching Federation) i postępuję zgodnie z Kodeksem Etycznym ICF oraz członkiem Stowarzyszenia Coachów Polskich.
Kontakt
tel. 660441501
skype: ad_coaching
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Czy można zmieniać swoje życie mając lat 55+? Nie wierzyłam w to i nie myślałam, że jest to możliwe. Spotkałam na swej drodze Anię jako LifeCoacha. Pomyślałam na pierwszym spotkaniu, że skoro już mam pracować z taka osobą (wcześniej nie miałam takich doświadczeń), to spróbuję czegoś niemożliwego, co nie tylko nie udawało mi się zmienić, wprowadzić w moim życiu, ale pozostawało tylko w sferze niewypowiedzianych marzeń (zmniejszenie nadwagi, poprawa sprawności fizycznej i trudność poruszania się, zmiana pracy, nauka nieznanego języka obcego). Tak naprawdę, to przy pierwszym spotkaniu, gdy werbalizowałam swoje oczekiwania (w zasadzie marzenia), w ogóle nie miałam przekonania, że jest możliwa ich realizacja. Profesjonalizm Ani, konsekwentne prowadzenie, podsuwanie stosownej literatury, rozmowy coachingowe i to, co wiązało się z kierowanym przez nią procesem oraz z mojej strony tylko wolą współpracy, w sposób dla mnie samej zadziwiający, doprowadził do tego, że po 6 miesiącach niemożliwe stało się rzeczywistością. Codziennie z radością ćwiczę, jestem sprawna, nie potrzebuję wizyt u rehabilitanta, sukcesywnie powoli obniża się waga, bez żadnych nakładów finansowych uczę się angielskiego, planuję zmianę pracy i nie myślę o tym ze strachem. Wiem, że nie byłoby to możliwe bez udziału Ani, bez jej prowadzenia, wsparcia, sugestii. Nawet nie wiem, czego jeszcze, ale nazwałaby to wyjątkową charyzmą i darem, który umiejętnie wykorzystuje we wspieraniu. Uczy odwagi myślenia, wspomaga w procesie zmiany, ułatwia przejście przez trudności, jest wnikliwym obserwatorem i wspaniałym przyjacielem prowadzącym drogą zmiany osobistej . Jestem dla niej za to ogromnie wdzięczna. I mając lat „55 +” czuje się zdecydowanie odmłodzona, radosna, świadoma swoich talentów, gotowa stawić czoła nowym wyzwaniom.
1 lipca 2015 Barbara - dyrektor szkoły
Bardzo dobry coach
Ania jest nie tylko profesjonalnym coachem ale i koleżanką. Jest świetnym motywatorem do działania. Uwielbia wchodzic do strefy komfortu klienta. Dzięki temu klient patrzy na zadanie czy problem z innej perspekty. Dla Ani nie ma rzeczy niemożliwych. Ania zmieniła moje podejście do życia. Dzięki niej wiem,że jeśli nie ja to kto i konsekwencja to numer jeden w działaniu. Ania daje przepis na sukces. Dziękuje bardzo Aniu. Zmieniasz życie ludzi.
16 maja 2015 Ania - początkujący przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Po wielu pytaniach, z którymi musiałam się zmierzyć zrozumiałam, że pozytywne nastawianie, dystans, ale przede wszystkim działanie - mogą przynieść zaskakujące efekty :) Ania dała mi do myślenia, a ja wciąż odrabiam swoją pracę domową...zaufałam sobie i swoim marzeniom. Pomogła mi zrozumieć, że najlepiej jest po prostu być sobą, nabrać powietrza i cieszyć się życiem. Życie to ciągła fascynująca wędrówka, Ania pomogła mi uwierzyć, że mam swój własny kompas i powinnam śmiało z niego korzystać. Chcę i mogę :) Dzięki!
15 maja 2015 Ola - Designerka
Bardzo dobry coach
Spotkania z Anią sprawiły, że rozpoczynam nowy etap w swoim życiu. Już nie jestem bierną osobą, która czeka na to, co przyniesie jej życie. Zaczęłam działać i realizować wyznaczone przeze siebie cele. Moja motywacja bardzo się wzmocniła jak nigdy. Przybyło mi energii i siły do działania. Wiem dokładnie czego w tym momencie chcę od życia. Zamierzam po to „sięgnąć” i nic ani nikt mnie w tym momencie nie zatrzyma DZIĘKUJE I POLECAM
10 grudnia 2014 Karolina - analityk internetowy
Bardzo dobry coach
Ania zainspirowała mnie do zmian, pomogła pokonać nieuświadomione bariery. Dzięki niej zajrzałam po raz pierwszy w siebie tak głęboko, usłyszałam głos wewnętrzny. Uwierzyłam w swoje możliwości i poczułam, że umiem "latać", a nawet "góry przenosić". Profesjonalnie mnie pokierowała, naprowadziła na właściwe tory, pomogła odkryć pasje. Lektury, które dzięki niej przeczytałam były i są inspirujące. Ania, to doświadczony coach, super otwarta i bezpośrednia osoba, przed którą nie sposób się nie otworzyć. Brakuje mi jej.
5 grudnia 2014 Stanisława - Kierownik działu jakości i mama dwójki dzieci
Bardzo dobry coach
Sesje z Anią pomogły mi na nowo uwierzyć w siebie. To co wcześniej wydawało mi się kresem moich możliwości to po sesjach z Anią okazało się że to dopiero 20%:). Ania to wspaniały coach. Otwiera na świat, na możliwości, na chęć dalszego rozwoju. POLECAM. Aniu Dziękuję.
17 listopada 2014 Żaneta - Ekspert ds. sprzedaży
Bardzo dobry coach
Szukając coacha, skorzystałem z tej strony. I tak jak w podjęciu decyzji pomogły mi opinie innych, tak i ja chciałbym dorzucić parę zdań, by polecić Anię. Minionych sześć miesięcy naszej wspólnej pracy to był dobry czas. Spojrzałem z zupełnie innej perspektywy na swoje cele, plany, zamierzenia. Zweryfikowałem marzenia. Dziś wiem, że nigdy nie wolno z nich rezygnować. Tak, życie z pasją jest możliwe! Potrzeba tylko znaleźć właściwą drogę, przełamać wewnętrzne blokady, a przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie: czego tak naprawdę chcę, a co jest wypadkową oczekiwań innych wobec mnie...? W tym wszystkim pomaga Ania - osoba ciepła, życzliwa, skutecznie zarażająca optymizmem i motywująca do działania. I te pytania... niekoniecznie sam bym je sobie zadał. A odpowiedź na nie jest kluczowa w procesie coachingu. Teraz czas na pracę domową. Jej pierwsze namacalne efekty już wkrótce. Dziś z pełną świadomością mogę powiedzieć, że uwolniłem swoją pasję i wreszcie dałem jej dojść do głosu. Dzięki Ania! :-)
11 listopada 2014 Marcin - prawnik
Bardzo dobry coach
Ania jest bardzo dobrym coachem, dzięki któremu po pierwsze moje cele coachingowe uległy całkowitemu przekształceniu. Droga do zmian, a w szczególności do tych "w głowie" była czasami ciężka, po drodze pojawiało się dużo wątpliwości, jednak z pomocą Ani udało się je rozwiać. Wiele zmian, które udało mi się wprowadzić w trakcie procesu coachingowego pozwoliło mi zrozumieć siebie lepiej oraz zmotywować do nowych działań/planów. Ania potrafi zadbać o swobodną, luźną, atmosferę podczas sesji. Jeśli stoisz przed ważnymi dla Ciebie dylematami/wątpliwościami polecam coaching z Anią.
10 listopada 2014 Michał - Analityk/Kontroler
Bardzo dobry coach
Czytałam ostatnio artykuł o tym z jakimi prawidłami musi zmierzyć się dwudziestoparolatek. Może choć z pozoru beztroski, to trudny czas na drodze ku dorosłości, gdzie społeczeństwo obliguję młodych ludzi do powielania szczęśliwego trendu życia. Szybko, mocno i z uśmiechem 24/7. Łatwo jest się zgubić pośród tych szlagierów. Kady chciałby być szczęśliwy. Ja doskonale wpisałam się w ten model, tysiące pytań i niewiadomych nie sprzyja byciu TOP. Zgubiła nieodłączny mi wcześniej uśmiech. Ania pokazała mi alternatywę tej autostrady życia, na której widzimy tylko punkt docelowy a ekrany poustawiane przy nitce, przesłaniają nam piękne widoki i objazdy. Gdzie możemy znaleźć po drodze szczęście , przyjaźń, miłość i co najważniejsze spokój ducha. Mieć odwagę wybrać swoją drogę, gdzie pewność siebie jest jak dobry samochód a radość i uśmiech jak paliwo. To Moja ścieżka może nie najszybsza ale jakże przyjemna, gdzie uśmiech gości, każdego dnia a z nim wszystko staje się prostsze. Dziękuję Aniu Może Ty też szukasz swojej drogi. Powiem Ci jedno. Ania to świetny drogowskaz.
15 października 2014 Agata Bubiłek -
Bardzo dobry coach
Droga Aniu! Chcę Ci powiedzieć, że proces coachingowy z Tobą, to jedna z najlepszych rzeczy jaka mi się w życiu przytrafiła. To dzięki Tobie odkryłam, że mogę robić w życiu coś zupełnie innego i otworzyłam się na zupełnie nowe życie. Dziś robię to co kocham i okazuje się, że jestem w tym naprawdę dobra. Nie ma nic piękniejszego, niż otrzymać brawa za swoją pracę…i to od najlepszych  Każdego dnia cieszę się swoją Nową Życiową Ścieżką, której nie odkryłabym bez Ciebie. Dziękuję za wszystkie małe i duże cuda, które się nam po drodze przytrafiły. Nasz proces coachingowy był po prostu magiczny! Zwykłe Dziękuję to za mało 
2 czerwca 2014 Izabela - Wizażystka i Stylistka
Bardzo dobry coach
Dzięki Ani stanęłam na nogi i zaczęłam "sprzątać" w swoim życiu. Pucuję, poleruję, lukruję i jestem coraz szczęśliwsza:) Na nowo poukładałam swoje priorytety. Nawiązuję wartościowe relacje z wartościowymi ludźmi, nie rozpraszam się na wszystkich. Doceniam siebie i to co robię. Czy można dostać od coacha coś lepszego?.
2 czerwca 2014 Agnieszka - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Do Ani trafiłam przez przypadek. Szukałam swojego celu w życiu zawodowym i Ania pomogła mi go określić. Bardzo mnie motywowała do pracy nad sobą. Dawała cenne wskazówki a przy tym była ciepła i życzliwa. Ja osiągnęłam to co sobie założyłam dzięki sesjom z Anią. Polecam współpracę z Anią jako cocha, bo to solidna firma. Dziękuję :)
15 maja 2014 Justyna - pracownik administracyjno biurowy
Bardzo dobry coach
Do momentu, w którym trafiłam na Anie spałam / dryfowałam / wegetowałam. Jedno jest pewne NIE żyłam. Dawna ja – aneta? Marionetka. Niby silna, ale słaba. Bez sensu. Bez celu. Nie wiedząca czego chce, nie umiejąca mówić, grająca tak jak jej każą. Biedna, bezbronna. Nieszczęśliwa. Pozbawiona radości życia. Wszystko widząca w odcieniach szarości. Nie umiejąca się cieszyć z siebie, z życia. Nie umiałam lubić siebie o miłości już nie wspominając. Bojąca się mówić o tym czego chce, oczekuje bądź pragnie. Uciekająca od życia, od miłości i od odpowiedzialności. Problemy? Świetnie ukrywająca przed sobą że ich nie ma. Dzisiaj Ja ANETA! Z podniesioną głową. Szczęśliwa, radosna, ciesząca się z życia, Pewna siebie. Kocham siebie i kocham ludzi. Wierzę w dobro. Czuję miłość. Akceptuję uczucia, które mi towarzyszą. Daję sobie prawo do łez, miłości, radości, złości, smutku, słabości, bo to jest moją siłą. Biorę odpowiedzialność za siebie i już od niej nie uciekam. Chcę spełniać swoje marzenia. Myślę o celach małych i dużych, daję sobie szanse. Szukam pasji. Jestem na właściwej drodze. Spełniam się codziennie. Problemy zamieniam na wyzwania. Doskonale wiem czego chcę od siebie, od życia i mówię o tym. Ania jest wspaniałym wyzwalaczem. Pomogła mi znaleźć siłę do zmiany tego co uwierało i ogromnie wyczerpywało. Dzięki Ani umiem dostrzec szansę i wykorzystać ją. To jest bardzo długa i dobra podróż, w którą nie odważyłabym się wyruszyć gdyby nie Ona - Pasjonatka. Dziękuję
30 kwietnia 2014 Aneta - Przekazuję dalej Szczęście Radość i Pasję
Bardzo dobry coach
Ja najprawdopodobniej sama nie zdecydowałabym się na coaching. Jako współwłaścicielka firmy kochałam swoją pracę i oddawałam się jej bez reszty. Sukcesy osładzały mi ogromny wysiłek i zaangażowanie. Stopniowo jednak praca stawała się moim…wszystkim. Ignorowałam i przemęczenie, i złe samopoczucie, i ból… W końcu wylądowałam w szpitalu. Na długo. Tylko ja, metalowe łóżko, strach i łzy. Czas, którego nigdy nie mogłam znaleźć, dopadł mnie i zmusił do przemyśleń. Postanowiłam zmienić swoje życie… Byłam otwarta, zdecydowana i naprawdę chciałam, ale nawet to czasami nie wygrywało z moim wątpliwościami. Polecane książki kupowałam…bez entuzjazmu i ze zdumieniem odkrywałam, że są wspaniałe. Wreszcie zaskoczyłam. Poczułam pierwsze efekty i radość z nich. Odzyskiwałam utraconą moc. Odzyskiwałam utraconą wiarę. Odkrywałam siebie na nowo, a właściwie powracałam do siebie samej. Metoda była indywidualna i bardzo elstyczna. Pracowałam sama, w swoim własnym tempie, bez żadnych nacisków, a Ania czuwała i raz na jakiś czas swoimi prostymi pytaniami zbijała mnie z tropu. I tak w kółko ;-) Ona poradziła sobie nawet ze mną, więc jest naprawdę bardzo dobrym coachem!!! DZIĘKUJĘ i POLECAM :-)
14 stycznia 2014 Asia - współwłaścicielka firmy a wkrótce pisarka
Bardzo dobry coach
Ja najprawdopodobniej sama nie zdecydowałabym się na coaching. Jako współwłaścicielka firmy kochałam swoją pracę i oddawałam się jej bez reszty. Sukcesy osładzały mi ogromny wysiłek i zaangażowanie. Stopniowo jednak praca stawała się moim…wszystkim. Ignorowałam i przemęczenie, i złe samopoczucie, i ból… W końcu wylądowałam w szpitalu. Na długo. Tylko ja, metalowe łóżko, strach i łzy. Czas, którego nigdy nie mogłam znaleźć, dopadł mnie i zmusił do przemyśleń. Postanowiłam zmienić swoje życie… Byłam otwarta, zdecydowana i naprawdę chciałam, ale nawet to czasami nie wygrywało z moim wątpliwościami. Polecane książki kupowałam…bez entuzjazmu i ze zdumieniem odkrywałam, że są wspaniałe. Wreszcie zaskoczyłam. Poczułam pierwsze efekty i radość z nich. Odzyskiwałam utraconą moc. Odzyskiwałam utraconą wiarę. Odkrywałam siebie na nowo, a właściwie powracałam do siebie samej. Metoda była indywidualna i bardzo elstyczna. Pracowałam sama, w swoim własnym tempie, bez żadnych nacisków, a Ania czuwała i raz na jakiś czas swoimi prostymi pytaniami zbijała mnie z tropu. I tak w kółko ;-) Ona poradziła sobie nawet ze mną, więc jest naprawdę bardzo dobrym coachem!!! DZIĘKUJĘ i POLECAM :-)
14 stycznia 2014 Asia - współwłaścicielka firmy a wkrótce pisarka
Bardzo dobry coach
Zgłosiłem się do Ani, ponieważ byłem sfrustrowany. To taki rodzaj frustracji, gdy człowiek wie, że ma potencjał, ale nie potrafi nic z nim zrobić. Ania pomogła mi dopiąć swego: zostawić etat i robić to co kocham. A nie było łatwo, gdyż w trakcie coachingu dwukrotnie awansowałem i wizja kariery w korporacji wydawała się coraz bardziej atrakcyjna ;) Dzięki sesjom i rozmowom, a w szczególności jednemu spotkaniu, w trakcie którego przespacerowaliśmy całe Stare Miasto, bardzo mocno dotarło do mnie, że tylko ode mnie zależy moje szczęście. Po czterech miesiącach rzeźbienia umysłu nastąpił moment przełomowy i wtedy już się posypało: wypowiedzenie, przeprowadzka, nowe życie. Ania cały czas mnie wzmacniała, dzięki czemu ani przez chwilę nie bałem się tego, co robię. Udało mi się dokonać zamierzonego celu: odwróciłem model życia. Pasja zajmuje tyle czasu, co wcześniej praca, która z kolei została zepchnięta na margines. Ania będzie pierwszą, która otrzyma płytę mojego zespołu i wejściówkę na koncert :)
17 grudnia 2013 Paweł - już tylko muzyk
Bardzo dobry coach
Ciepło, życzliwość, zrozumienie, wsparcie, choć tylko przez skype, dotarły do mnie dogłębnie. Ania niesamowicie skupia się na drugim człowieku, wychwytuje każdy gest, zmianę tonacji głosu, zadaje niewygodne pytania, skałaniające do głębszej niż dotychczas refleksji. Sesje z Anią pozwoliły mi zrozumieć, że człowiek może mieć różne oblicza, zmienne nastroje, wiele pasji na raz i nie ma w tym nic złego. I nawet kiedy nie wiadomo co się tak naprawdę lubi, co chce się w życiu robić, czego się pragnie, za czym się tęskni, Ania, niczym niewidzialna dłoń prowadzi nas do celu, pomaga odkryć wszystko to, co jest "nasze". Wszystkim gorąco polecam sesje z Anią w celu poszukiwania własnej drogi :)
16 listopada 2013 Klaudia - Specjalista HR
Bardzo dobry coach
Z pewną dozą nieśmiałości podchodziłem do zagadnienia. Za namową żony zdecydowałem się na spotkania z Anią. Po pierwszej wizycie byłem już przekonany. Choć sporo wiedziałem teoretycznie o coachingu, to z każdą sesją otwierały mi się nowe klapki w głowie i bardziej poznawałem siebie. Sesje pogłebiały moją samoświadomość i pozytywnie wpływały na moją motywację.... Choć jeszcze dużo do zrobienia przede mną... Dla tych, którzy są na rozstaju dróg - POLECAM.
7 listopada 2013 Marek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Ania inspiruje i pyta "A dlaczego nie?" Stan zobojętnienie na rzeczywistość jaki towarzyszył mi w dniu, w którym rozpoczęłam coaching przerodził się u mnie w wir działań, z których każde ma sens. Ma sens, bo dzięki coachingowi z Anią go odkryłam. Dziś wiem już jakie są moje pasje, co lubię i chcę w przyszłości robić. Coraz więcej jest dni, w których robię tylko to co lubię- coaching to dla mnie powrót do świata pasjonatów życia:-) Poleciłam Anię już kilku znajomym - Wam też polecam!
4 listopada 2013 Alicja - Product Manager
Bardzo dobry coach
Rozpoczęcie procesu coachingowego z Anią było jedną najlepszych i najważniejszych decyzji w moim życiu. Poczułam się tak, jakbym nagle w wieku 41 lat założyła okulary i zaczęła widzieć świat wyraźniej, mądrzej, ciekawiej, jakbym nagle skorygowała wadę wzroku, z którą "jakoś" żyłam przez tyle lat. Polecam wszystkim słabowidzącym. Pilnie.
16 października 2013 Ewa - marketingowiec / początkująca przedsiębiorczyni
Bardzo dobry coach
Coaching z Anią był dla mnie jak rozmowa z najlepszą przyjaciółką, która wspiera, a gdy trzeba zadaje niewygodne pytania. Po każdej odbytej sesji widziałam różnicę w swoim myśleniu, działaniu, życiu - czułam motywację, czułam siłę coachingu. Dzięki coachingowi z Anią uświadomiłam sobie co źle robię, a co powinnam wzmocnić. Stałam się osobą pewną siebie, wierzącą, że się uda to, co chce zrobić. Gdyby nie Ania to nie byłabym tutaj, gdzie jestem. Dziękuję Ani i wszystkim polecam coaching z bardzo dobrym coachem.
27 sierpnia 2013 Mariola - Osoba, która chce działać;)
Bardzo dobry coach
Z całym przekonaniem polecam współpracę z Anią Daszutą. Ania pomogła mi zrozumieć nad czym muszę pracować, żeby lepiej się rozwijać i żyć tak, jak bym chciała. Spotkania z nią pozwalają spojrzeć z innej perspektywy na, jak się wydaje, oczywiste tematy. Przy tym atmosfera jest radosna, życzliwa i inspirująca! Ania potrafi świetnie wypchnąć poza sferę komfortu, w której często tkwimy, ale nie do końca czujemy się dobrze, tak żeby rozwinąć skrzydła i odnaleźć swoje pasje. Pracowałyśmy dużo z wyobraźnią. Dzięki wspólnej pracy bardziej świadomie stawiam sobie cele i łatwiej jest mi je realizować. Kilka problemów rozbiłyśmy na małe kroki, żeby lepiej mi było je pokonać. Ania motywowała mnie, żeby udało mi się znaleźć własne sposoby na zwalczanie stresu, szukałyśmy razem pasji, ustalałyśmy wspólnie źródło motywacji do zmian i siłę do ich wprowadzania, a także dostałam od Ani wsparcie w szukaniu pomysłów na moją drogę zawodową. Ania potrafi z dystansu spojrzeć na czyjąś sytuację i zmobilizować do zmian, które akceptujemy. Przy tym świetnie ‘kibicuje’, dając serdeczne wsparcie. Ania jest osobą niezwykle optymistyczną i energetyczną, co sprawia, że czas z nią spędzony pozwala spojrzeć z uśmiechem i odwagą na nadchodzący czas, a przy tym zawsze jest profesjonalna i dobrze przygotowana do spotkania. Na pewno bardzo dobrze zapamiętam nasze rozmowy. Aniu, serdecznie dziękuję za wdrożenie mnie w proces zmiany i życzę Ci wszystkiego najlepszego na Twojej drodze!
23 sierpnia 2013 Ania Janu - realizująca zmiany
Bardzo dobry coach
Trafilam do Ani w kluczowym momencie mojego życia, w trakcie wielkich zmian, które cały czas trwają :) Nasz sesje dały mi siłę, niesamowitą motywację do działania i do walczenia o swoje, do walczenia o siebie. Pokazały mi, że wszystko w życiu jest zależne od nas samych, że nie wolno dawać za wygraną. Sesje były pełne pięknych emocji, myślę, że sama Ania nie wie jak wiele tematów do przemyśleń i również wzruszeń mi one dostarczyły. Powiem krótko. Niesamowity coaching, który polecam każdemu na każdym etapie życia. Bo warto!
31 maja 2013 Ania - jeszcze bezrobotna
Bardzo dobry coach
Na Anię trafiłam tego samego dnia w którym powiedziałam że chcę żeby jakiś mądry coach mi spadł z nieba. No i spadł :) Jestem bardzo zadowolona z naszej pracy, uważam że po Aniowym coachingu jestem szczęśliwszą osobą. Nie bardzo wiem, co więcej napisać bo to właściwie najważniejsze. Polecam z całego serca.
15 kwietnia 2013 Basia - w trakcie zmian :)
Bardzo dobry coach
Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm, uwaga, skupienie, obecność dla klienta. Trafne pytania i wysilające umysł zadania. Takie, które pozwalają zajrzeć dużo głębiej niż robimy to na co dzień. Niby tylko 3 godziny, a zmiany ogromne. Olbrzymi kop motywacyjny i uśmiech na twarzy po sesjach. A co najważniejsze - nie jest to krótkotrwały efekt. Jak mija wystarczy wrócić do przemyśleń, zapisków i wniosków z sesji. I dopisać nowe. I iść do przodu. I dalej, i dalej aż na sam szczyt. Czasami nie jesteśmy w stanie sami zobaczyć kierunku, w który chcemy maszerować. Ale jest Ania. To drogowskaz, który kieruje nasze życie dokładnie w to miejsce, w które chcemy podążać. I na życiowej ścieżce i na ścieżce w głąb siebie.
26 marca 2013 Wojtek - szczęśliwy człowiek, który nie potrafi tego pola w
Bardzo dobry coach
Praca z Anią otworzyła mi oczy na wiele rzeczy których dotychczas nie widziałam. Poza tym stworzyła klimat sprzyjający otwarciu się, już na drugiej sesji czułam się jakbym znała ją od zawsze. Część celów które założyłam sobie zrealizowały się, część jest w trakcie realizacji. Polecam Anię jako coascha.
14 marca 2013 Sylwia - Terapeuta
Bardzo dobry coach
Ania pozwoliła mi nabrać pewności siebie, spojrzeć na siebie jak na osobę dojrzałą, gotową do podejmowania nowych wyzwań. Ania jest elastyczna, świetnie dopasowuje się do osoby jednocześnie prowadząc jej tok myślowy do celu. Spotkania z Nią dodają energii, dają "kopa" do działania, wyzwalają pokłady radości, zadowolenia z siebie, wiary w siebie. Jest właściwą osobą na właściwym miejscu, jest stworzona do coachingu, dba o relacje, można jej zaufać, oddać się w jej ręce. Odbyłam 3 sesje a wniosły one w moje życie nowy sens. Jeżeli będę w przyszłości planować kolejne sesje, an bank wybiorę Anię. :))))
12 marca 2013 Karina - Manager ds. Exportu/ Ekonomista
Bardzo dobry coach
Co dały mi sesje coachingowe z Anią? 1. Możliwość spojrzenia na siebie z boku. 2. Możliwość zadania i odpowiedzenia sobie na wiele pytań, których sam z siebie bym sobie nie zadał. 3. Możliwość zatrzymania się na chwilę i zastanowienia się nad zdefiniowanym problemem. Jaki był w tym udział Ani? 1. Była za mną w tym procesie. 2. Pomagała w formułowaniu pytań i kierowała na udzielenie sobie odpowiedzi. 3. Pomagała podsumować to, co wynikało z udzielonych odpowiedzi. Jak mógłbym jednym słowem określić Anię? INSPIRACJA :-) Dlaczego tak? Przekonaj się sama/sam :-) ANIA, DZIĘKUJĘ :-)
12 marca 2013 Paweł - analityk biznesowy IT
Bardzo dobry coach
Ania lubi ludzi. To się czuje niemal od pierwszej chwili. Lubi i jest ich ciekawa, a przy tym nie ocenia, zachowuje życzliwy obiektywizm. To tworzy na sesjach klimat zaufania i otwarcia. Empatyczna, o głębokiej intuicji, słucha i myśli, aby zadawać pytania trafiające nierzadko w samo sedno. Trudne pytania, od których zwykle samemu chce się uciec...A coaching? Jest doświadczeniem trudnym, ale niezwykle satysfakcjonującym, uczy rozwijać większą elastyczność swoich zachowań, odróżniać wewnętrzne przekonania dot. danego tematu (często narosłe przez lata i sumę doświadczeń) od faktów. Porządkuje myślenie, pomaga spojrzeć na życie z dystansu, od innej strony, otwiera nowe perspektywy. Coaching motywuje do wysiłku dla dobra samego siebie. Ania jest świetnym przewodnikiem i motywatorem w podejmowaniu tego wysiłku, ponieważ u podstaw jej pracy z ludźmi leży przekonanie, że każdy ma w sobie potencjał do rozwoju. Ania pomaga zrobić ten pierwszy krok, a potem...pilnuje, aby nie poszedł na marne;-) Dziękuję Aniu.
11 marca 2013 Kama - specjalista
Bardzo dobry coach
Niezmiernie mi miło, że mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami po kilku sesjach treningowych z Anią. Postaram się w kilku słowach przekazać swoje wrażenia i mam nadzieję żę pomogą onne innym. Dodam iż Ania miała podwójnie cieżko z racji tego że się znamy prywatnie i nie zawsze człowiek chce powiedzieć i otworzyć się ... gdyż miałem blokadę, niemniej ku mojemy zaskoczeniu udało się ja ominąć. Postaram się być obiektywny w swej opinii i nie słodzić, a przekazać swoje własne odczucia. - ustaliliśmy zasady (takie jak: punktualność, zmiana terminu następnego coachingu w nagłych sytuacjach, zasady poufności i jak ma sie zachować coach gdy pytania są trudne) itp - sam wybrałem co ma być tematem naszych choachingów i to co jest dla mnie ważne ... czego oczekuje od coacha i to co chce osiągnąć poprzez szkolenie - (i tutaj krótka informacja o tym iż dużo zależy odemnie samego, od mojego wkładu i zaangażowania sie) - pojawiają się bardzo głębokie i konkretne pytania! pytania są bardzo dobre ... i powiedziałbym odpowiedź na nie jest niezbędna by kontynuować podróż (gdy słyszy się trudne pytanie, człowiek się zamyka i nie chce na nie odpowiedzieć, wręcz ucieka .. niesamowite uczucie gdy się przez to przebrnie :) ) - Coach podczas szkoleń nie ocenia mnie samego, moich myśli czy pragnień i to jest kolejna super rzecz w tym ! dzięki temu też otwieram się i pojawia się więź, jak i chęc kontynuowania ... - na początku nie wiadomo czego się spodziewać i gdzie to szkolenie mnie zaprowadzi ... i nagle nie możesz się doczekać kolejnego coachingu :) nagle otwierają się oczy ... "I JUZ WSZYSTKO WIESZ" ! (wiesz czego już chcesz i jak to zrobić, reszta zależy od Ciebie samego) powiedzmy że to mniej więcej jak w tym filmie "Jesteś Bogiem" Dziękuję Aniu za poświęcony czas i trud ... obiecuję że któregoś dnia sama nazwiesz mnie "CZŁOWIEK ORKIESTRA"
30 stycznia 2013 Konrad - Team Lider
Bardzo dobry coach
Ania jest swietnym coachem, z jednej strony pomaga Ci zrozumiec samego siebie i twoje potrzeby ale z drugiej nie naciska i nie zmusza do wysilku, ktory moze byc ponad nasze sily. Tak jak wspomniala Monika, Ania jest rzeczowa ale za razem ciepla i dajaca poczucie bezpieczenstwa. Polecam w 100%, jesli nie wiesz, ktora sciezke obrac i jak dokonac trudnych wyborow to konsultacje z Ania na pewno pomoga Ci to odkryc.
20 stycznia 2013 Joanna - Fotograf
Bardzo dobry coach
Niesamowita osoba, konkretna i rzeczowa ale jednocześnie ciepła i uważna. Niezwykle skupiona na drugiej osobie, potrafi świetnie odgadnąć to, co nie zawsze potrafimy wyrazić słowami. Pojawiła się na zakręcie mojego życia i dodała skrzydeł :) Jeśli ktokolwiek zastanawia się, czy skorzystać z usług Ani, to w tysiącu procentach polecam. Współraca z Anią to nie tylko przyjemność ale i rezultaty. Dziękuję.
14 stycznia 2013 Monika - właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

PO CO ŻYJESZ? LUŹNE DYWAGACJE W TEMACIE...
7 maja 2014
Powiedzmy, że to nie jest mały kaliber jak na dzisiejszy wieczór. Na półkach w księgarniach z poradnikami i literaturą psychologiczną jest wiele pozycji na ten temat. Zaliczam tu też książki „Żyj z pasją” czy „Jak być szczęśliwym?”. Pierwszym krokiem, żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie jest zapytać siebie: „Po co żyję?”. Zdanie, które przed chwilą przeczytałeś/aś może się wydawać banalne.
PRAWDOPODOBNIE NIGDY NIE ROZWIKŁAMY TAJEMNICY CZARNYCH DZIUR ORAZ ....
9 listopada 2013
...NIE DOWIEMY SIĘ DLACZEGO KOBIETY ZAKOCHUJĄ SIĘ DO SZALEŃSTWA W PALANTACH! Kilka dni temu, przypadkiem na facebookowej tablicy koleżanki, spotkałam się z takim stwierdzeniem: „Prawdopodobnie nigdy nie rozwikłamy tajemnicy czarnych dziur oraz nie dowiemy się dlaczego kobiety zakochują się do szaleństwa w palantach!” Nie byłabym sobą, gdybym nie przekuła tego na pytanie. Uwaga skupiła się nie na czarnych dziurach, a na kobietach, bo sama nią jestem
ZAJRZYJ DO SWOJEJ SZAFY Z CIUCHAMI. CZY POWIE CI JAKA/I JESTEŚ?
25 sierpnia 2013
Krótki autocoaching odzieżowy. Przyjrzyjmy się dość prowokacyjnie postawionemu pytaniu. Co ma wspólnego zawartość naszej szafy z autorefleksją na temat naszej własnej osoby? A idąc dalej jak świadomie wpływać na swoje samopoczucie czy nawet poczucie wartości za pomocą ubrań? Zanim wyjaśnię o co mi chodzi, wykonaj pewne ćwiczenie. Pomoże Ci ono pogłębić swoją samoświadomość
Pasja – o co w tym wszystkim chodzi i jak ją znaleźć?
25 czerwca 2013
Czym jest pasja? Kto powiedział, że jest nam potrzebna, żeby żyć pełniej, lepiej, radośniej? Dlaczego tak dużo o niej myślimy, jak jej nie mamy, nie czujemy? Patrzymy na siebie, na otaczających nas ludzi. Na ludzi, którzy dzięki pasji podejmują się tego, co nam wydaje się niemożliwym