O stresie na luzie

Warszawa
Od 9 maja 2015 do 12 maja 2015 17.00-19.00

Monika Perdjon
O STRESIE NA LUZIE - cykl 4 spotkań warsztatowych

Czy czujesz się przemęczony?
Jesteś przytłoczona obowiązkami?
Wątpisz w swoje możliwości?
Jesteś rozdrażniony bez powodu?
Reagujesz impulsywnie i żałujesz swoich reakcji?
Masz trudności z nawiązywaniem relacji?
Źle sypiasz?
"Zajadasz" problemy?
Cierpisz na powracające bóle głowy?
Masz napięte mięśnie i bóle kręgosłupa?

Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowedziałaś/łeś twierdząco, to prawdopodobnie żyjesz w przewlekłym stresie!

Stres jest naszym codziennym towarzyszem. Nie jest on jednak czynnikiem zewnętrznym, a reakcją naszego organizmu na bodźce. Stres może nas motywować do działania, ale może też obezwładniać. Konsekwencje nadmiernego napięcia, to wiele poważnych chorób; takich jak zawał, wylew, wrzody żołądka, a nawet cukrzyca.

Co możesz zrobić z tą wiedzą?

Możesz nauczyć się reagować w inny, LEPSZY sposób. Zamiast reakcji automatycznych, możesz wypracować takie, które pozwolą Ci w sytuacjach stresujących panować nad swoimi emocjami i ciałem. Możesz wypracować nowe - wzmacniające przekonania na swój temat. Możesz zacząć odbierać sygnały ostrzegawcze wysyłane przez Twój organizm i nauczyć się rozładowywać nadmierne napięcie. Dzięki temu - unikniesz przykrych konsekwencji życia w przewlekłym stresie.
Pomoże Ci w tym cykl spotkań w Klinice Stresu. Dzięki pracy ze stresscoachem zrozumiesz mechanizmy, które w nas zachodzą w sytuacjach stresujących, wypracujesz nowe przekonania i zachowania, nauczysz się technik relaksacyjnych, odzyskasz spokój i kontrolę nad swoim życiem.Inwestycja: 100 zł za spotkanie
Jedna sesja to 2 h - łącznie 8 h zegarowych!
Kiedy i gdzie?
Spotkania będą odbywały się w soboty, w siedzibie Kliniki Stresu przy ul. Marszałkowskiej.
Startujemy już 9.05.15!!!
Ilość miejsc ograniczona!!! (max 10 osób)

Bilety dostępne na: http://45496-4.evenea.pl/

Program szkolenia:
Pojęcie stresu
Stres adrenalinowy i kortyzolowy
Eustres i dystres
Fizjologiczne reakcja organizmu na stres
Autodiagnoza
Stres w komunikacji
Analiza Transakcyjna i asertywność
Sygnały SOS
Objawy stresu
Skutki życia w przewlekłym stresie
Wizualizacje
Kotwiczenie stanu relaksacji i wyzwalanie kotwic
Praca z przekonaniami metodą Racjonalnej Terapii Zachowań
Trening Autogenny Shultza
Trening Uważności

O prowadzącej:

Monika Perdjon
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, oraz w Studiu Aktorskiego. Przez ponad 10 lat pracowała w teatrach, prowadziła własne studio lektorskie i szkoliła młodzież zdającą do szkół teatralnych. Jako osoba występująca publicznie, poddawana ocenie, prująca w różnych zespołach i pod presją czasu - borykała się z codziennym stresem. Zaczęła zgłębiać ten temat i wypracowywać własne metody panowania nad emocjami w trudnych sytuacjach. Następnie ukończyła Studium Coachingu Biznesowego, oraz Coaching Grupowy i Zespołowy w Pracowni Coachingu NOVO.
Obecnie pracuje jako trener wystąpień publicznych i autoprezentacji. Współpracuje z Kliniką Stresu , gdzie współtworzy nową na polskim rynku ofertę stresscoachingu. Na forum gazeta.pl: "Stres i emocje" dzieli się swoja wiedzą z użytkownikami. Udziela wielu wywiadów na temat sposobów radzenia sobie ze stresem. Publikuje m.in. na portalu magazynu Zwierciadło, portalu biznesowym Na kawie. W tym miesiącu rusza jej cyl artykułów dla pisma Busisnesswoam&life.

Metody pracy:
Aby zmaksymalizować korzyści płynące ze szkolenia wszystkie spotkania będą łączyły wiedzę teoretyczną i działanie. Sesje coachingu grupowego przepleciemy zadaniami wykonywanymi w parach i indywidualnymi pracami między sesjami. Otrzymasz nie tylko fachową wiedzę, ale też indywidualne podejście do uczestników, dzięki czemu przepracujesz swoje własne "stresowry".

http://evenea.pl/imprezy/rozwoj-zawodowy-i-osobisty/warszawa/cykl-4-spotkan-warsztatowych-o-stresie-na-luzie-79029/?source=directory

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj