Monika Perdjon

Popularność: 428
Bardzo dobry coach (9)
DramaCoach, aktorka, trener skutecznej autoprezentacji. Ukończyłam mi. in. Studio Teatralne w Warszawie, Uniwersytet Warszawski (Filologia dla mediów i Animacja Kultury), Studium Coacha Biznesu, Coaching grupowy i zespołowy, oraz wiele szkoleń psychologicznych m.in. na SWPS. Jestem członkiem Stowarzyszenia Praktyków Dramy Stop-Klatka. Od 13 lat gram w teatrach i serialach. Obecnie dzielę się swoim doświadczeniem z klientami coachingowymi. Pomagam poznać własne emocje, świadomie wchodzić w relacje i otwarcie się komunikować. W tym celu łączę proces coachingowy z dramą stosowaną. Utworzyłam autorską metodę rozwoju DramaCoaching. Szkolę także z autoprezentacji. Pracuję z klientami na trzech poziomch - psychologicznym - uczy jak pokonać objawy stresu, technicznym - jak świadomie pracować głosem i ciałem, oraz wizualnym - jak tworzyć spójny wizerunek. Jej klienci to biznesmeni, prawnicy, politycy. Współpracuję z Kliniką Stresu, Centrum Praw Kobiet, Stowarzyszeniem Drama Point, prowadzę własną firmę szkoleniową, oras studio lektorskie, publikuje artykuły na portalu magazynu Zwierciadło. Zapraszam do współpracy Monika W. Perdjon
Kontakt
tel - +48 662 852 896
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
publikacje
Zapraszam do lektury moich artykułów na portalu magazynu Zwierciadło w dziale psychologia, oraz porad eksperckich, których udzielam na forum Stres i emocje portalu gazeta.pl.

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam! Kompetentna, na pewno po spotkaniach z p. Moniką Twój sposób myślenia radykalnie się zmieni, a Ty zapragniesz także zmian w swoim życiu, oczywiście zmian na lepsze!!! Jednym słowem - właściwa osoba na właściwym miejscu :-)
16 października 2014 Marta - stylistka
Bardzo dobry coach
Cudowna osoba, otwarta i bardzo empatyczna. Pomaga odnaleźć w sobie siły i motywację do działania. Właśnie korzystam z coachingu u p. Moniki i już zdązyłam zarazić się entuzjazmem a do tego poczynic trochę zmian w swoim życiu ! Polecam spotkania z MonikąGrudą-Perdjon, pomoże nabrać Wam wiatru w żagle :)
25 sierpnia 2014 Eliza - wizażystka
Bardzo dobry coach
Rewelacja. Szkolenia z Panią Moniką były prawdziwą przyjemnością. Ogromna wiedza, niesamowita cierpliwość i mnóstwo cennych wskazówek i porad. Trema przed wystąpieniami publicznymi minęła jak ręką odjął i teraz sama spokojnie mogę prowadzić warsztaty dla innych. Dziękuję i serdecznie polecam!
9 stycznia 2014 Ania - marketingowiec
Bardzo dobry coach
Pani Monika była pierwszą osobą, która przygotowywała mnie do egzaminów wstępnych na Akademię Teatralną. Wybór ten był zdecydowanie udany, gdyż oprócz ogromnej wiedzy, jaką mi przekazała, okazała mi także niezwykle dużo cierpliwości i psychicznego wsparcia, co pozwoliło mi odłożyć na bok tremę i w pełni rozwinąć skrzydła. Pani Monika ma niesamowite wyczucie do ludzi, łatwość nawiązywania z nimi kontaktu, a także dzielenia się swoimi umiejętnościami.
27 grudnia 2013 Eliza - studentka
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Panią Monikę to nie tylko świetnie pedagogicznie przygotowany coach ale i wspaniała osoba. Jej stanowczość i zaangażowanie pomogły mi rozwinąć swoje zdolności teatralne. To osoba pełna empatii ale i sumiennego , rzetelnego podejścia do studenta. Z całego serca polecam Panią Monikę. Dziękuję za świetną atmosferę podczas nauki, ciepło jakie mi Pani okazała, a przede wszystkim za ogromną wiedzę jaką mi Pani przekazała !
27 listopada 2013 Daria - epizodystka / modelka
Bardzo dobry coach
Pani Monika to wspaniały coach. Pomogła mi opanować techniki autoprezentacji, tak niezbędne w wykonywanym przeze mnie zawodzie prawniczym. Ma niesamowite wyczucie do ludzi i potrafi z nimi rozmawiać, a co najważniejsze, to co przekazuje nie jest czystą wiedzą teoretyczną, ale jest bardzo pomocne w życiu codziennym. Polecam Panią Monikę jako świetnego profesjonalistę.
24 listopada 2013 Olga - Prawnik
Bardzo dobry coach
super , profesjonalistka , zaangażowana w swoją prace. Nauczycielka z powołaniem, dawno już nie spotkałem takiej osoby. Wspaniała osoba pełna pasji i wspaniałego podejścia do słuchacza. Kilka lekcji i trema przed wystąpieniami publicznymi jest przeszłością. Dziękuje
22 listopada 2013 Rafał - Kierownik Biura Promocji
Bardzo dobry coach
Monika jest złotą żyłą do przekazania tego czego oczekiwałam od profesjonalisty. Teraz czas na schowanie tremy pod poduszkę. Świat jest przyjemniejszy i piękniejszy jeśli takie osoby wiedzą co przekazują bo mają to już okiełznane w praktyce!
21 listopada 2013 Ania - ekonomista
Bardzo dobry coach
Polecam panią Monikę z całego serca. Spędziłem z nią na ćwiczeniach wiele godzin, robiąc masę ćwiczeń, które nawet nie przyszły by mi do głowy. Jeżeli potrzebujesz warsztatu aktorskiego, warto zapytać właśnie panią Monikę. Po jej zajęciach można powiedzieć - "to był dobry wybór". A ja mówię: "Bardzo dobry coach"! Polecam
19 listopada 2013 Norbert - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Wiara czyni cuda
25 listopada 2013
Krótka refleksja na temat naszego nastawienia.