Zaprojektuj siebie na nowo

Płock
1 września 2015 6 spotkań po 3 godziny

Monika Łobodzińska
Zaprojektuj siebie na nowo – grupowe warsztaty coachingowe.

Wiesz, kto jest najważniejszą osobą w Twoim życiu?
TY.
Dbając o swoje szczęście i zadowolenie z życia obdarzysz taką samą energią swoich najbliższych.

Jeżeli zadając sobie pytanie, czy Twoje obecne życie w pełni Cię satysfakcjonuje odpowiadasz: NIE – to jest ten moment, w którym możesz to zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jak wygląda Twoje życie. Ty jesteś jedyną osobą, która może coś w nim zmienić.

Zapraszamy na cykliczne, grupowe warsztaty coachingowe, na których odnajdziesz Siebie i na nowo zaprojektujesz Swoje życie.
Dowiesz się, jak skutecznie wyznaczać i realizować cele, zbudujesz wewnętrzną pewność siebie, nauczysz się budować zdrowe relacje z innymi, pokonasz lęk przed zmianami, odnajdziesz źródło siły i radości, stworzysz plan na własne życie.

Uczestnicy: min. 4 osoby, max. 6 osób.

Spotkania: 6 spotkań po 3 godz. + 15 minut przerwy (2 razy w miesiącu),
planowany termin rozpoczęcia zajęć - wrzesień 2015 r.

Zastosowane techniki: wykład, prezentacja, dyskusja, filmy szkoleniowe, ćwiczenia w przestrzeni, ćwiczenia z użyciem gier coachingowych, metafora.

Prowadzący szkolenie: Monika Łobodzińska - coach, trener rozwoju osobistego z zawodu, z zamiłowania, z przekonania, z wyboru. Pracuje z ludźmi i dla ludzi. Wspiera ich w podejmowaniu trudnych decyzji, motywuje do działania, pomaga uwierzyć w siebie. Ponadto ekonomista, wieloletni członek Rad Nadzorczych i wielu zespołów projektowych, HR - owiec, znawca i wielbiciel rozwoju osobistego. Współpracuje z Politechniką Warszawską, Akademią Kreatywnych Mam, członek Klubu Coacha Norman Benett Academy oraz Klubu Przedsiębiorczych Kobiet. Od nowego roku akademickiego - wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku.
www.myharmony.pl

Cena: 360 zł brutto (w cenę wliczone materiały szkoleniowe, przerwa kawowa, poczęstunek, koszulka z własnym logo). Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 raty (2 x 200 zł).


Coaching grupowy polega na pracy coacha z grupą kilku osób nad tym samym tematem, ale cele są różne w zależności od osoby. Ten rodzaj coachingu jest stosowany w pracy z grupą ludzi o podobnych potrzebach, np. komunikacja, kreatywność, zmiana stanowiska, budowanie pewności siebie czy rozwiązywanie problemów. Ważnym elementem coachingu grupowego jest dokonywanie własnych odkryć przez poszczególnych uczestników w ważnych dla nich kwestiach. Możliwe jest to poprzez rozmowę, wymianę doświadczeń, słuchanie wykładu, udział w ćwiczeniach oraz zabawę.

HARMONOGRAM:

Sesja 1. Wprowadzenie do coachingu. Metody wyznaczania celów.
Sesja 2. Cel – kierunek – sukces. Zbuduj Swój plan na życie.
Sesja 3. Określanie własnych zasobów i mocnych stron. Budowanie pewności siebie.
Sesja 4. Relacje to podstawa.
Sesja 5. Jedyna pewna rzecz – zmiana. Pokonaj lęk przed zmianami.
Sesja 6. Moja najważniejsza rola życiowa. Podsumowanie sesji grupowej.

Zapisy:
Informacje merytoryczne: 885 245 053, myharmony.office@gmail.com.

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj