Monika Łobodzińska

Popularność: 467
Bardzo dobry coach (2)
Coaching i rozwój osobisty to moja pasja. Interesuję się psychologią, komunikacją, relacjami międzyludzkimi. Uwielbiam góry o każdej porze roku. Z zamiłowaniem obserwuję świat i ludzi, lubię fotografować przyrodę i krajobrazy. Ukończyłam Ekonomię oraz Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu a także Zarządzanie Projektami na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracowałam jako ekonomista, Członek Rad Nadzorczych oraz członek wielu zespołów projektowych. Już wtedy interesowałam się relacjami w grupie i analizowałam wpływ rozwoju osobistego na postawy współpracowników i członków zespołu. Uzupełnieniem moich zainteresowań była praca w obszarze HR, skąd czerpałam nową wiedzę i motywację do pracy coachingowej. Ukończyłam również kurs „Psychologia motywacji” na Uniwersytecie Warszawskim oraz zdobyłam Certyfikat EQA Norman Benett Academy - Coach Praktyk Biznesu. Z zamiłowaniem i sukcesami realizuję się w pracy coacha. Zapraszam do kontaktu, jeśli czujesz, że potrzebujesz się wzmocnić psychicznie, odzyskać radość życia, znaleźć swój życiowy cel lub poprawić relacje z bliskimi lub współpracownikami. Szkoda czasu na negatywne myślenie i dołowanie się. Weź ster we własne ręce, otwórz drzwi swoich nowych możliwości. Chętnie Ci w tym pomogę.
Kontakt
tel. 885-245-053
Specjalizacje
Miasta
Płock,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam, brałam udział w kilku spotkaniach. Pani Monika podchodzi bardzo profesjonalnie do prowadzonych zajęć, wskazuje właściwy kierunek i schemat działania, motywuje odbiorcę do spojrzenia na problem z innej perspektywy, swoją osobą wzbudza zaufanie. Czekam do następnych zajęć.
17 marca 2015 Magda - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam. Bardzo rzeczowo i na temat poprowadzone warsztaty. Miałam okazję już po raz kolejny uczestniczyć w tych spotkaniach i na pewno jeszcze nie raz z nich skorzystam bo pomagają mi rozwiązać moje problemy i pokazać właściwą drogę. Dziękuję bardzo Pani Moniko
17 marca 2015 Grazyna - ekonomista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj