Best Practice -Advanced Coaching Tools 2

Warszawa
Od 2 października 2015 do 3 października 2015 9:00 - 18:00

Łukasz Wieczorek
Czy Ty również kończąc szkolenie/kurs/studia z coachingu czułeś niedosyt?
Czy czujesz, że potrzebujesz więcej narzędzi coachingowych i praktycznego podejścia do procesów coachingowych i mentoringowych?
A może mimo zdobytych i poznanych do tej pory narzędzi, masz poczucie, że nie były one wytłumaczone w odpowiedni sposób lub nie działają tak, jak powinny?

W przypadku wielu osób odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące. Dodatkowo, w trakcie kursów przygotowujących do roli coacha, rzadkością jest prezentowanie poszczególnych narzędzi i modeli coachingowych przez osoby prowadzące szkolenie. Często brakuje czasu na odpowiednie ich przećwiczenie przy jednoczesnej superwizji praktyków coachingu. Wiele narzędzi i modeli znanych i dostępnych na rynku, pokazanych jest i nauczanych w ograniczonej formie, co powoduje, że świeżo certyfikowany coach/mentor zniechęca się przy korzystaniu z nich albo musi przeprowadzić setki sesji coachingowych, aby zmodyfikować je do odpowiedniej formy…
Jeśli czujesz właśnie ten niedosyt, szukasz większej liczby skutecznych narzędzi
i modeli coachingowych – zapraszam na moje szkolenia Best practice – Advanced Coaching Tools!

Dla kogo?
Zapraszamy coachów, mentorów, trenerów, menedżerów i wszystkich tych, którzy pracują nad rozwojem innych. Zachęcamy do udziału te osoby, które zetknęły się już do tej pory z coachingiem lub pracują jako coachowie/mentorzy
i zależy im na doskonaleniu i uzupełnieniu swojego warsztatu coacha/mentora.

Cel szkolenia
Celem szkolenia jest dostarczenie wachlarza precyzyjnie dookreślonych
i sprawdzonych rynkowo narzędzi do pracy coachingowej i mentorskiej, prezentacja ich i przećwiczenie przez uczestników pod okiem doświadczonego coacha prowadzącego szkolenie.
Dodatkowo będziesz miał okazję przepracowania swoich własnych celów podczas pracy w grupach pod superwizją coachingową i w trakcie prezentacji narzędzi przez prowadzącego.

Szczegółowe informacje: szkolenia@letmecoachu.pl
Koszt inwestycji: 1999 zł brutto (obie części)

Best Practice -Advanced Coaching Tools 2

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj