Łukasz Wieczorek

Popularność: 20753
Bardzo dobry coach (64)
Zapraszam serdecznie do kontaktu i wspólnej pracy. Wypijmy razem dobrą kawę - w cztery oczy albo na Zoomie :) I work in English as well, so you are welcome to contact me directly. Let's have a good coffee face to face or on the Zoom together :) Od wielu lat z wielkim zaangażowaniem szerzę ideę coachingu w Polsce. Moim niedościgłym mistrzem i wspaniałym nauczycielem w obszarze coachingu jest Gerard O’Donovan. W 2012 roku zostałem powołany do zarządu International Institute of Coaching & Mentoring, pełniąc rolę Dyrektora ds. Akredytacji (President of Accreditation). Jestem również członkiem Polskiej Izby Coachingu, będąc zaangażowanym w prace Komisji ds. Etyki i Standardów. Od wielu lat prowadzę coaching indywidualny (life, executive, coaching kariery), superwizje coachingowe i klasy mistrzowskie dla młodych coachów oraz warsztaty coachingowe dla firm i organizacji w języku polskim i angielskim. Pod moim okiem wykształciło się ponad 500 coachów. Przeprowadziłem około 10.000 godzin coachingu indywidualnego i ponad 5.000 godzin warsztatów, wykładów, superwizji i szkoleń o tematyce coachingowej. Jestem współautorem książki „Profesjonalny coaching. Zasady i dylematy etyczne w pracy coacha”. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Studiowałem na kierunkach Handel Zagraniczny, Finanse i Bankowość oraz Organizacje międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Przez wiele lat byłem związany biznesowo z Instytutem Rozwoju Biznesu (IBD School of Business), gdzie pełniłem funkcję Dyrektora ds. Rozwoju i odpowiadałem za rozwój i funkcjonowanie największej i najstarszej w Europie szkoły coachingu Noble Manhattan Coaching, którą miałem przyjemność otwierać w Polsce w 2012 roku. Obecnie pełnię tam rolę nauczyciela, mentora i przewodnika dla certyfikujących się coachów. Jestem również wykładowcą akademickim na studiach Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej i w programach studiów podyplomowych w zakresie coachingu rozwojowego i mentoringu na Old Polish University (Staropolska Szkołą Wyższa) Nieustannie rozwijam swoją wiedzę i samego siebie. Brałem udział w dziesiątkach szkoleń, warsztatów i seminariów biznesowych na całym świecie, sam również prowadząc warsztaty, szkolenia, wykłady, superwizje i seminaria. Posiadam międzynarodowe akredytacje coachingowe Noble Manhattan Coaching (NMC), International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M) oraz Institute of Leadership & Management (ILM). Mam bogate doświadczenie biznesowe, z którego czerpię w pracy coachingowej. Prywatnie jestem pasjonatem kolarstwa szosowego, podróży, literatury science fiction i dobrego kina. Realizuję swoje marzenia z dzieciństwa, aktywnie trenując razem z synem i córką sztukę walki Wing Tsun KungFu w której osiągnąłem 2 stopień mistrzowski.
Kontakt
Telefon komórkowy 512.99.77.18
Specjalizacje
Miasta
Krosno, Zielona Góra, Legnica, Suwałki, Nowy Dwór, Serock, Wołomin, Pruszków, Otwock, Piaseczno, Kalisz, Bytom, Sopot, Gdańsk, Tarnów, Radom, Częstochowa, Opole, Toruń, Sosnowiec, Chorzów, Bydgoszcz, Gdynia, Zabrze, Gliwice, Olsztyn, Szczecin, Białystok, Rzeszów, Łódź, Katowice, Warszawa, Kielce, Lublin, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Kraków, Bristol, Londyn, London, Brighton, Edinburgh, Edynburg, Liverpool, Manchester, Dublin, New York, Nowy Jork, Sandomierz, Chicago, Berlin, Busko Zdrój, Europa, Europe, Frankfurt, Glasgow, Łomża, Łańcut, Łowicz, Międzyzdroje, Mikołajki, Mysłowice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oslo, Piotrków Trybunalski, Pisz, Pruszcz Gdański, Paris, Paryż, Reda, Rabka Zdrój, Ruciane-Nida, Rybnik, Sanok, Stara Miłosna, Sulejówek, Starachowice, Stalowa Wola, Tarczyn, Turek, Konin, Bełchatów, Ateny, Athens, Rzym, Rome, Neapol, Naples, Mediolan, Milan, Monachium, Munich, Zurych, Zurich, Wien, Wiedeń, Insbruck, Genewa, Geneva, Brussels, Bruksela, Amsterdam, Helsinki, Rotterdam, Lisbon, Lizbona, Madrid, Madryt, Barcelona, Budapeszt, Budapest, Bukareszt, Bucharest, Praga, Prague, Bratysława, Bratislava, Sztokholm, Stockholm, Kopenhaga, Copenhagen, Luksemburg, Luxemburg, Ljubliana, Split, Belgrad, Talin, Tallinn, Ryga, Riga, Istambul, Istambuł, Ankara, Lwów, Lviv, Kijów, Kiev, Sofia, Reykjavik, Rejkjawik, Wilno, Vilnius, Minsk, Sarajewo, Sarajevo, Monacco, Monako, Zagrzeb, Zagrieb, Podgorica, Bern, Berno, Kolonia, Cologne, Hague, Haga, San Francisco, Moskwa, Moscow, Dubai, Dubaj,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Narzędzia psychometryczne
Psytech International - certyfikacja w wykorzystaniu i analizie badań przy pomocy narzędzi Psytech. Insights Discovery - certyfikacja. Thomas - Killman - certyfikacja. Schein Anchors - certyfikacja.

Opinie

Bardzo dobry coach
Byłam klientką Wiktorii przez ostatnie kilka miesięcy i (choć banalnie to brzmi) wywarło to ogromny wpływ na moje życie. Sposób, w jaki byłam w stanie zastanowić się nad swoimi działaniami i zakwestionowałam swoje motywy, pomógł mi lepiej zrozumieć, w jaki sposób podchodzę do swojej pracy, życia i relacji. Wiktoria pomogła mi w lepszym opracowaniu strategii poprawy mojej samooceny, mojej produktywności i zachęcenia mnie do pracy nad celami, które są istotne dla moich celów życiowych. Gorąco polecam jej coaching każdemu, kto czuje się zagubiony w swojej karierze lub potrzebuje kogoś, kto pomoże im lepiej zrozumieć siebie!
28 marca 2023 Anna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Dobry coach ma być tłem, kartką papieru i taki jest Łukasz. Można na niego liczyć w awaryjnych nagłych sytuacjach, ale też pracować systematycznie i długofalowo. Zaangażowany, cierpliwy, empatyczny. Podczas pracy z nim wiele zmieniłam w swoim życiu, a to dopiero początek zmian. Dziękuję Panie Coachu :)
17 października 2022 Agata Sługiewicz -
Bardzo dobry coach
Łukasza znam zawodowo wiele i z czystym sumieniem mogę go wszystkim polecić. Jako coach sprawdza się w 100 %. Lukasz ma w sobie dar odkrywania w ludziach tego czego sami nie byli w stanie w sobie odkryć- potencjału do działania w różnych obszarach zawodowych. Prowadził z naszym management sesje coaching indywidualne jak rowniez szkolił zespół doradców. Niezwykle pozytywny człowiek. Swoje szkolenia przeprowadza merytorycznie i z wielkim zaangażowaniem. Polecam wszystkim, którzy chcieliby uświadomić sobie jak bardzo moga być skuteczni w tym co robią najlepiej jak rowniez tym którzy chcą poprawic swoją samoocenę. Łukasz to Coach ale i Mentor. Sesje indywidualne i szkolenia z Łukaszem to inwestycja na przyszłość.
16 października 2022 Sylwia - Wlasciciel biura nieruchomosci
Bardzo dobry coach
Wyjątkowo skuteczna pomoc w trudnych momentach. Kiedy problem wydaje się przytłaczający, pomoc świetnego coach’a potrafi wiele naprawić. Dziękuję Łukasz za Twój czas i cierpliwość. Za to, że mogę liczyć na Ciebie :)
15 października 2022 Agnieszka - Specjalista IT
Bardzo dobry coach
Pracuję z Łukaszem ponad 10 lat. Poznałem jego kompetencje w obszarze coachingu jako współpracownik, partner biznesowy i klient. Bardzo wysoki poziom merytoryczny, ponadprzeciętne standardy etyczne i biznesowe to jego wizytówka. Efekt tego jest oczywisty, zachwyceni klienci, którzy rozwojowo zyskali bardzo dużo ze współpracy z Łukaszem.
15 października 2022 Marek - Szef Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Jedna dłuższa sesja i pozamiatane! Nigdy bym się nie spodziewał, że trzy godziny pracy rozwieje tak wiele wątpliwości i pozwoli mi wytyczyć klarowną drogę do moich celów. Wielki szacun, panie Coachu! Zdecydowanie polecam Łukasza w roli coscha i doradcy biznesowego.
15 października 2022 Leon - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam szczerze Łukasza - jest bardzo otwartą osobą roztaczającą wokół siebie pozytywną aurę. Widać, że lubi ludzi, przez co szybo budzi zaufanie. Oczywiście jest przy tym profesjonalistą - zadaje mądre pytania i skłania do pracy nad sobą. Bardzo mi pomógł w podjęciu ważnej decyzji - rzuceniu pracy po kilkunastu latach i założeniu własnej firmy. Dojrzewałam długo do tej decyzji i nasze spotkanie utwierdziło mnie w niej. Nie żałuję
5 grudnia 2019 Anna - była pracownica biurowcowa
Bardzo dobry coach
Mądrość, wsparcie i udzielający się optymizm Łukasza sprawiły, że nareszcie odnalazłam swoje miejsce w życiu zawodowym oraz pomogły skupić się na realizacji celu. Sesje coachingowe dotyczyły głównie kariery. Jednak dzięki empatii coacha otworzyłam się przed sobą, aby przyjrzeć się także w innym obszarom. Jestem wdzięczna Łukaszowi za uważne podążanie za moimi potrzebami i umiejętne dopasowywanie przestrzeni oraz sposobu pracy do mojej osobowości.
10 stycznia 2018 Ilona - Back office
Bardzo dobry coach
Po urodzeniu dziecka przez długi czas nie mogłam się zmobilizować, aby wrócić do pracy zawodowej. Z jednej strony czułam, że nie jestem na bieżąco z nowymi przepisami, że mam sporo zaległości i po prostu wypaliłam się jako prawnik. Miałam wymówki, że moja obecność w domu przy maleństwie będzie najlepszym rozwiązaniem dla całej rodziny. Z drugiej zaś strony ogarniała mnie nuda i marazm. Mąż piął się po szczeblach kariery, co mnie bardzo cieszyło, jednak sama odczuwałam brak satysfakcji z życia. Postanowiłam wypróbować sesji z osobistym trenerem. Ćwiczenia realizowane pod okiem Łukasza sprawiły, że dowiedziałam się o sobie nowych rzeczy, nabrałam apetytu na życie i bez względu na pojawiające się przeszkody chcę nadal pracować w zawodzie. Dziękuję Łukaszu za Twoją pracę, dzięki Tobie ze spokojem mogę łączyć życie prywatne i zawodowe.
4 stycznia 2018 Zuzanna - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
O Panu Łukaszu mogę powiedzieć, że jest zaangażowanym w swoją pracę człowiekiem, który podchodzi ze zrozumieniem i szacunkiem do swojego podopiecznego. Pan Łukasz jest przygotowany na każde zajęcia, daje mi zawsze porządną dawkę motywacji. Efekty współpracy są dla mnie zadowalające, nie mogłem trafić na lepszego Mentora. Polecam każdemu, bo warto zrobić coś dla siebie!
28 listopada 2017 Mariusz - Brygadzista
Bardzo dobry coach
Z natury jestem osobą mało komunikatywną, skrytą, nieśmiałą, zamkniętą w sobie i żyjącą w ciągłym stresie. Te cechy mojego charakteru powodują, że nie mogę odnaleźć się na rynku pracy, a każda próba podjęcia zatrudnienia kończy się fiaskiem, ponieważ nie potrafię nawiązać porozumienia ze współpracownikami, szefem, a nerwy mnie wręcz zjadają. Nie wiedziałam jak wybrnąć z tej sytuacji, rozmowy ze specjalistami nie przynosiły rezultatów. Postanowiłam za namową męża skorzystać z pomocy osobistego coacha. W Internecie znalazłam namiar na Łukasza Wieczorka, który ma wiele pozytywnych opinii i komentarzy. Zaryzykowałam. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Aktualnie jestem w trakcie sesji, ale już mogę powiedzieć, że te spotkania są dla mnie cennym czasem. Poznałam swoje mocne strony, znam swoją wartość i powoli zaczynam być asertywna. Małymi krokami próbuję przełamać nieśmiałość, a to wszystko za sprawą pracy z Łukaszem, który uważnie wysłuchał mnie, znalazł ze mną wspólny język. Podszedł do mojego problemu indywidualnie i rzetelnie, za co go cenię. Przed nami jeszcze sporo pracy, ale jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam Łukasza jako coacha!
14 października 2017 Sabina - Asystentka zarządu
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Pana Łukasza Wieczorka w pracy team coachingu, gdzie zespół stanowi dynamiczną, różnorodną i pełną pomysłów formację. Dzięki wspólnej sesji a przede wszystkim za sprawą odpowiedniego i rzetelnego podejścia naszego Coacha, który potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, który jest w stanie nawiązać kontakt interpersonalny z nawet najbardziej opornym i zniechęconym pracownikiem, i który przy okazji zaraża pozytywną energią, powoli zmierzamy ku sukcesowi. Po zaledwie trzech spotkaniach nasz zespół krok po kroku wypracował zamierzone cele, współpracownicy zyskali motywację i chęci do pracy, co z kolei w dalszym ciągu przekłada się na rezultaty działalności całego przedsiębiorstwa. Współpracując z naszą firmą Pan Łukasz wykazał się dużą wiedzą z zakresu zarządzania, komunikacji interpersonalnej i coachingu, którego narzędzia potrafi trafnie wcielić w życie. Dziękujemy!
2 września 2017 Janusz wraz z zespołem - Manager teamu
Bardzo dobry coach
Łukasz Wieczorek is very energizing person! I only can be grateful to my mentor. He has a perfect command of learning and practical use of skills. He is patient, professional and knows how to demand me the adequate tasks to progress. I fully recommend him for everyone.
22 sierpnia 2017 Michael - KYC Officer
Bardzo dobry coach
Namiar na Łukasza otrzymałam od koleżanki z pracy, która miała przyjemność współpracować z tym wspaniałym człowiekiem i wybitnym profesjonalistą. Od kilku miesięcy biłam się z myślami dotyczącymi założenia własnej działalności, jednak nie potrafiłam się zdecydować na konkretny plan. Kolejne koncepcje rodziły się w mojej głowie, po czym wybiórczo szukałam potrzebnych informacji w Internecie i w konsekwencji na tym kończył się mój słomiany zapał, bo zawsze znajdywałam przeszkody w realizacji przedsięwzięcia. Dopiero za radą koleżanki, skorzystałam z fachowej pomocy coacha – Łukasza i moja sytuacja ustabilizowała się i nabrała tempa. Nasze spotkania sprawiły, że stopniowo zaczęłam określać swoje priorytety, cele i zamierzenia, a każda sesja przynosiła konkretne rezultaty. Zmobilizowałam się, uwierzyłam we własne możliwości, ponieważ Łukasz wiedział jakich narzędzi użyć, aby rozszyfrować moją osobę. To świadczy o jego bardzo dużej wiedzy merytorycznej oraz autentycznym zaangażowaniu, po prostu „właściwy człowiek na właściwym miejscu”. Polecam!
11 sierpnia 2017 Sandra - bizneswoman
Bardzo dobry coach
Przeszedłem proces coachingowy pod opieką Łukasza i muszę przyznać, że jak się okazało, była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjąłem w ostatnim czasie. Ta inwestycja, do której z początku nie byłem przekonany, teraz owocuje i dostrzegam jej efekty. Spojrzałem na pewne sprawy i kwestie z innej perspektywy, poznałem oraz zaakceptowałem swoje mocne i te nieco słabsze strony osobowości. Co ważne, zyskałem pewność siebie i mam odwagę wkroczyć na rynek pracy bez obaw i lęków, że sobie nie poradzę. Dzięki Łukaszowi zyskałem konkretną wiedzę, doświadczenie i narzędzia, które pozwolą mi nadal kształtować swoją osobowość, a dodatkowo otrzymałem dawkę solidnej motywacji do działania i rozwijania się. Doceniam, że Łukasz okazał się człowiekiem wykazującym się empatią, cierpliwością, ogromnym zaangażowaniem, i przede wszystkim profesjonalizmem. Zdecydowanie polecam współpracę z Łukaszem!
29 lipca 2017 Patryk - Dziennikarz
Bardzo dobry coach
Od dłuższego już czasu zastanawiałam się nad zmianą w życiu. Nie oczekiwałam zawrotnych reorganizacji, jedynie chciałam przełamać monotonną codzienność dzieloną na życie domowe i pracę zawodową. Przyznam, że nigdy nie byłam zwolenniczką coachingu, co więcej, nie wierzyłam, że takie sesje mogą przynieść wymierne korzyści. Zapisałam się więc na indywidualny program coachingowy do Łukasza ze zwykłej ciekawości, myśląc, że niewiele stracę, a może rzeczywiście wyjdzie mi to na dobre. I wyszło! Dzięki zajęciom udało mi się przeanalizować pewne sfery życia i przeorganizować codzienne niekorzystne nawyki. Znalazłam czas na rozwijanie pasji, uprawianie sportu, spotkania z przyjaciółmi i najbliższą rodziną, a przy okazji rozwinęłam skrzydła w pracy, podniosłam swoje kwalifikacje i otrzymałam awans. Motywacja, którą dostałam od Łukasza zamieniła słomiany zapał w konkretne czyny. Wiara w nasze możliwości czyni cuda, a jeśli poprowadzi nas w tym kierunku ktoś, kto ma dużą wiedzę, charyzmę i tak zwaną „smykałkę”, to sukces murowany. Same prelekcje czy literatura z zakresu coachingu jest zdecydowanie mniej skuteczna, niż indywidualne spotkania. Pozytywny feedback, optymizm i konsekwencja Łukasza utwierdziły mnie w przekonaniu, że mogę i potrafię więcej zdziałać, za co bardzo dziękuję. Szczerze i serdecznie polecam indywidualny program coachingowy z Łukaszem Wieczorkiem.
15 lipca 2017 Ania - wesoła mama dwójki dzieci, manager w korporacji
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam współpracę z Łukaszem, to świetny, kompetentny i co najważniejsze zaangażowany coach – i tak naprawdę również mentor. Pomógł mi określić swoje zawodowe, ale również ogólnorozwojowe cele. Dzięki współpracy w końcu poukładałam sobie wszystko w głowie i zaczęłam realizować to, co postanowiłam. Przez cały czas mogę też liczyć na wsparcie ze strony Łukasza,, co jest bardzo cenne. Szczerze zachęcam do nawiązania współpracy, bo poza tym, że to niesamowicie kompetentna i profesjonalna osoba, to przy okazji fajny, pełen pozytywnej energii człowiek :-)
14 lipca 2017 Aneta - Eventy
Bardzo dobry coach
Jestem człowiekiem spełnionym prywatnie i zawodowo. Mam wspaniałą, kochającą się rodzinę, niezastąpioną żonę, zdolne dzieci, stabilizację finansową, bezpieczeństwo, wymarzone lokum, pracę, którą uwielbiam wykonywać, czyli wykładać na uczelni i kształcić młodych ludzi. Jednak po latach intensywnej i wzmożonej pracy, pewna część mnie „wypaliła się”. Nie potrafiłem odnaleźć inspiracji do dalszych badań naukowych, nie czułem potrzeby rozwijania się, nie miałem pomysłu, w jaki sposób urozmaicić zajęcia ze studentami, co w konsekwencji zaczęło odbijać się na życiu rodzinnym, gdyż często bywałem marudny, rozdrażniony, poddenerwowany, wręcz złośliwy. Za namową znajomego postanowiłem spróbować zajęć z osobistym coachem. Sesja indywidualna okazała się idealnym rozwiązaniem. Pan Łukasz Wieczorek zdecydowanie potrafi w coachingu wykorzystywać swoje umiejętności oraz duże doświadczenie, także jako wykładowca uniwersytecki, co pozwoliło nam złapać jeszcze lepszy kontakt. Jego inspiracje, pomysły, zrozumienie są godne podziwu. W trakcie wspólnych rozmów, dyskusji, spotkań uświadomiłem sobie, że praca, którą wykonuje daje mi niesamowicie dużo satysfakcji i radości. Odnalazłem pokłady siły i energii do dalszej pracy, a przy okazji poznałem wspaniałego człowieka!
4 lipca 2017 Jacek - wykładowca akademicki
Bardzo dobry coach
Łukasz pomógł mi w zdefiniwaniu moich celów zarówno tych krótko jak i długoterminowych związanych z rozwojem dalszej kariery zawodowej. W trakcie sesji jest bardzo zaangażowany i elastyczny potrafi dostosować się do twoich aktualnych potrzeb nawet jeżeli plan na daną sesje był inny. Współpracując z Łukaszem zauważyłam, że zmieniłam swoje nastawienie do życia. Odbieram życie jako okazje które należy wykorzystywać, bardziej koncentruję się na tym co chcę w życiu robić, gdzie być. Po prostu mam dobry plan na siebie. Łukasz jest nie tylko bardzo profesjonalnym i kreatywnym coachem ale też świetnym człowiekiem z dużym poczuciem humoru. Jeżeli szukasz coacha który łączy w sobie wszystkie te cechy to szczerze polecam Łukasza.
18 marca 2017 Karolina - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Łukasz jest moim nauczycielem i mentorem. Pomógł mi uwierzyć, że wybrałam właściwą drogę, podzielił się nie tylko wiedzą ale także doświadczeniem i własnymi wnioskami nt praktyki coachingowej. Jest bardzo otwarty, szczery i hojny. Nie żałuję, że zamiast wybrać szkolenie z akredyacją zdecydowałam się na naukę coachingu u niego. Mam nadzieję, że oboje będziemy dumni z efektów tego szkolenia.
20 luty 2017 Beata - Specjalista HR/Coach
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Wiedza łączona z doświadczeniem i nabytą praktyką. Bardzo dobrze zorganizowany, kreatywny i konsekwentny człowiek . Prowadzone zajęcia podyplomowe były tego najlepszym przykładem. W rozmowach to również świetny partner w sprawach zawodowych. Bardzo go polecam jako wykładowcę coachingu ale również jako coacha.
20 lipca 2016 artur - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Z Łukaszem pracowaliśmy wspolnie nad tradycyjnym pytaniem "i co dalej... jak żyć..." :) Dzięki jego wsparciu udało sie jasno okreslic co dla mnie jest ważne i jak w oparciu o tą wiedzę kierować swoim dalszym życiem zaowodo-prywatnym. Minęło już kilka miesięcy od pierwszych spotkań i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem już w innym miejscu i znacznie bliżej swoich celów - dzięki Łukasz!
19 lipca 2016 Łukasz - Marketing
Bardzo dobry coach
Każdy z nas staje czasem na życiowym zakręcie. Zastanawia się co dalej, jakich zmian dokonać, co zostawić takim jak dotychczas. W takiej właśnie chwili spotkałam na swej drodze Łukasza. Okazał się coachem budzącym ogromne zaufanie. Profesjonalizm z jakim podszedł do sesji pozwolił mi spojrzeć na pewne aspekty mojego życia z zupełnie innej perspektywy. Praca z Łukaszem dała mi ogromną motywację do dalszej pracy nad sobą. Mogę śmiało stwierdzić, że dostałam więcej niż oczekiwałam.
7 lipca 2016 Magdalena - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Lukasz Wieczorek is a very firm and intelligent man which always tells you the things really directly (this helps you to wake up) He has a everything in order, he is prepared for the sessions and he remembers many facts of things that are important for you and can help him to understand: How can he empower your personality. He always has a method to fix a problem, the excersices that he makes with you covers a multitude of aspects in a nutshell (self-steem, psychology, success, organizing your life, etc.) He is very open and it is ready to work and support you in everything what you could ask him for. He takes cared of you like a father, mentor, couch, teacher and friend, I personally higly recomend him if you are really serious enough to change and take your life to a higher standard, because he is a professional and he preaches with the example showing that absolutely anything is impossible.
13 czerwca 2016 Adrian Moreno - Specialist in vocal rehabilitation/ businessman
Bardzo dobry coach
Zdaję sobie sprawę, że zabrzmi to zapewne banalnie, ale warto chociaż od czasu do czasu coś w swoim środowisku czy życiu zmienić. Jeżeli już zdecydujemy się na ten pierwszy krok, wtedy najlepiej zwrócić się o fachową pomoc. Jeśli ten specjalista (coach) ma przyjazne usposobienie, jest konsekwentny, wymagający, potrafi wysłuchać a współpraca z nim to przyjemność, to odkryjemy swoje możliwości i nabierzemy wiatru w żagle. Łukasz pomógł mi przeorganizować życie zawodowe, połączyć pasję z karierą zawodową i teraz łączę przyjemne z pożytecznym, ciągle się rozwijając. Szczerze polecam!
30 kwietnia 2016 Patrycja Z - pracownik administracji publicznej, blogerka
Bardzo dobry coach
W ostatnim czasie coraz bardziej popularny staje się coaching. Na rynku aż roi się od „genialnych coachów”, którzy są w stanienie zrobić rewolucję w Twoim życiu, po której świat będzie piękniejszy i lepszy. Jednak żeby trafić na naprawdę dobrego i profesjonalnego osobistego trenera, trzeba poświęcić sporo czasu. Oszczędzę Ci tych wszystkich poszukiwań. Jeżeli szukasz swojego coacha, w głowie kłębią się wątpliwości, Twoja kariera i przyszłość stoją pod znakiem zapytania - zgłoś się do Łukasza. Jest to człowiek z wieloletnim doświadczeniem, potrafiącym złapać kontakt z drugim człowiekiem, empatyczny i wiarygodny. Nie zastanawiaj się.
27 kwietnia 2016 Szymon - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Tak jak wiele innych osób mogłabym podkreślić profesjonalizm i umiejętności Łukasza, ale ja po prostu chciałam podziękować mu za jego pełne zaangażowanie w czasie sesji, a także pomiędzy nimi, za dobre słowa i wsparcie, za pomoc w ruszeniu z miejsca i motywację do działania. Łukasz nie tylko posiada ogromną wiedzę, ale także emanuje ogromną empatią. Obie te rzeczy powodują, że jest bardzo dobrym coachem, którego mogę w 100% polecić.
4 kwietnia 2016 Anna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
I have met Lukasz as a coach, mentor and trainer. He is a very sensitive coach, focused on the other person, with extraordinary personality full od kindness for people. Working with him developes undoubtly and gives great and positive energy to action. As a trainer he is a storage of knowledge - as a mentor he gives space to develop ones competencies. Technically and merithorically stonning, always perfectly prepared to training led by nim. Professional and simply a good person. I recommend Lukasz to everyone who would like to work on his coaching workshop or as a client in coaching, mentoring, training. Working with Lukasz is a fantastic journey full of joy, spontanious and always contains a great dose of knowledge
3 marca 2016 Anne - Bank Regional Director
Bardzo dobry coach
Łukaszu, bardzo dziękuje Ci za wsparcie i wspólna prace nad moja pewnością siebie, profesjonalnym wizerunkiem i relacjami. Dzieki Tobie jestem innym człowiekiem i ta inność podoba mi sie niezmiernie! Czuje ze jestem w miejscu, gdzie powinnam sie była znaleźć juz dawno temu :) polecam Łukasza jako wspaniałego coacha!
1 marca 2016 Anna - Rektruter
Bardzo dobry coach
It still seems unbelievable to me, to find lost sense of safety, with a perfect stranger from far away, who has soon become a very important person - a friend and a lofe guide...
20 luty 2016 Barbara - future hotel owner
Bardzo dobry coach
Sam nie wiem z jakiego powodu nie napisałem tej opinii wcześniej - pewnie zwykłe przeoczenie. Łukasz jest doskonałym coachem i mentorem. Pracowaliśmy razem nad rozwojem mojego warsztatu coachingowego oraz działalności szkoleniowej. Jest też świetnym człowiekiem z którym można porozmawiać na wiele tematów. Wielki dystans do siebie połączony z ogromnym profesjonalizmem to coś co sprawia, że z Łukaszem po prostu chce się przebywać. GORĄCO POLECAM :)
17 luty 2016 Konrad - coach i trener
Bardzo dobry coach
Lukas changed my life. Came for two weeks to Egypt where I was part of hotel staff at that time. During that time, he managed to make a friend of me and spend quality good time to listen to my problems and life expectations. It was an unexpected journey. Left me with couple of the most important questions in my whole life... One month later I was living my dream... Shukran jazilan shaqiq. Ashoufak qaribanaan.
17 luty 2016 Loka - business owner
Bardzo dobry coach
Zgłosiłam się po pomoc do Łukasza w związku z zawirowaniami w mojej karierze. Wspólnie przeszliśmy najpierw przez dokładna analizę tego gdzie jestem i czego tak na prawdę chce i potrzebuje, a następnie w procesie mentoringu zbudowaliśmy szczegółowa strategie szukania pracy, która dałaby mi pełna satysfakcję. Było warto! Polecam Łukasza jako doskonałego i kompetentnego ciacha kariery.
15 luty 2016 Dorota - Wiceprezes
Bardzo dobry coach
Lukasz helped me to take tremendously important decision on my career path. Thanks to coaching process led by Lukasz I finally left all those unpleasent feelings and situations behind and could move forward. Managerial position, twice as big salary and my own projects at last! Thank you Lukasz for your time, effort and support. I would not be where I am right now without you...
15 luty 2016 Rafael - engineer
Bardzo dobry coach
Niewiarygodne, choć oczekiwane efekty dzięki Łukaszowi… Oczekiwane, bo kiedy wybiera się osobę o takiej renomie w świecie coachingu, to gdzieś tam głęboko pod skórą człowiek ma ogromną nadzieję, że i jemu uda się przy jej pomocy osiągnąć oczekiwane cele i rezultaty. Niewiarygodne, bo to nadal pozostaje w sferze nadziei i marzeń… a jednak :) Dziękuję Łukaszu!
1 sierpnia 2015 Marcin - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Miałam okazję współpracować z Łukaszem przez rok. Łukasz jest wyjątkowym przykładem managera, który w swojej pracy korzysta czynnie z narzędzi coachingowych i prowadzi swój zespół ze szczególnym zaangażowaniem i zrozumieniem. Będąc szefem jest jednocześnie dobrym coachem. Dzięki pracy w Jego zespole rozwinęłam zupełnie nowe umiejętności, a moja kariera zawodowa skupiła się w okół autentycznych predyspozycji i talentów, co bezpośrednio przełożyło się na poczucie satysfakcji z wykonywanej pracy. Głównym atutem Łukasza jest poszanowanie dla inteligencji oraz kreatywności osób, z którymi współpracuje. Przejawia się to w Jego zaufaniu w kompetencje oraz zaradność pracownika i stwarzanie mu warunków rozwoju zawodowego, a także tzw. kompetencji miękkich. Serdecznie polecam Łukasza jako coacha.
21 lipca 2015 Marta - Doradca klienta, sprzedawca
Bardzo dobry coach
Na podstawie własnych doświadczeń, szczerze polecam Łukasza tym, których życie przesłoniły ciemne lub najczarniejsze nawet chmury, ponieważ, bez względu na okoliczności, z tym coachem, natychmiast wyrusza się w stronę słońca:) barwną drogą, na skróty;) Gorąco polecam Łukasza, również, wszystkim pragnącym poprawy jakości życia, w dowolnie wybranym obszarze. Łukasz jest profesjonalistą w każdym calu, mistrzem skutecznego działania i tak wspaniałym człowiekiem, że brak mi słów, aby to opisać… Mogę tylko dodać, że praca z nim to prawdziwa przyjemność, przynosząca szybkie efekty.
22 kwietnia 2015 Basia - Klient - z trasy w stronę słońca:)
Bardzo dobry coach
Jak na moją pierwszą sesję coachingową w życiu, zdecydowanie mogę powiedzieć, że się nie zawiodłem :) Pan Łukasz pomaga otworzyć oczy i dość do sedna problemu. Nawet jak leży on głęboko ukryty. Zdecydowanie polecam gościa nawet do trudnych zadań, w tym pracy nad swoimi psychologicznymi aspektami - jak już się wie o co pytać i szuka się rozwiązania czy narzędzi.
11 kwietnia 2015 Dawid W - Manager
Bardzo dobry coach
Od poznania Łukasza moja kariera wyraźnie przyśpieszyła, ale nawet nie to zrobiło na mnie największe wrażenie, a fakt, że Łukasz w byciu coachem i mentorem dba o pozostanie człowiekiem i unikanie wpadania w totalną fiksację na punkcie rozwoju. Duża doza humoru, empatii i kompetencji. Dobry wybór.
25 marca 2015 Marek - Pracownik agencji marketingowej, coach, student
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem rekomenduję Łukasza, jako odpowiedzialnego, kompetentnego i niezwykle inspirującego Coacha i Mentora. Jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę, profesjonalną i godną zaufania. Człowiek, który nieustannie się rozwija, jest pracowity i rzetelny. Polecam wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu :)
24 luty 2015 Agnieszka - Account Manager
Bardzo dobry coach
Przez kilka lat miałam przyjemność współpracować z Łukaszem Wieczorkiem. Łukasz pracuje z pasją, jest pozytywnie zastawiony, zawsze poszukuje nowych możliwości i nowych wyzwań, ma ogromną biznesową klasę. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu, wiedzy, a zarazem otwartości i naturalności Łukasz zachęcił mnie do współpracy z NMC. Zawsze można liczyć na jego pomoc i wsparcie. Łukasz potraf idealnie połączyć kompetencje menadżerskie, trenerskie i coachingowe. Gorąco rekomenduję Łukasza! Dagmara Kucewicz Psycholog, Coach, Trener
23 luty 2015 Dagmara - Psycholog, Coach, Trener
Bardzo dobry coach
Łukasz prowadził superwizje moich sesji coachingowych, co było dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. Przede wszystkim, całość naszej pracy miała niezwykle wzmacniający charakter, co przekładało się na wzrost mojej motywacji do dalszego działania. W moim odczuciu Łukasz posiada niesamowity zmysł, dzięki czemu dostrzegał nawet najdrobniejsze elementy mojej pracy, które - jak się okazywało - miały istotny wpływ na efekty moich sesji. Tak szczegółowe informacje zwrotne pozwalały na dopracowanie całego procesu coachingu, co zdecydowanie wpływa na jeszcze większą swobodę i pewność wykonywanej przeze mnie pracy coacha. Łukaszu - dziękuję!
15 luty 2015 Damian - coach i trener
Bardzo dobry coach
Łukasz to pełen zaangażowania, subtelny i empatyczny Coach. To również znakomity Mentor- Coach, pod okiem którego, miałam przyjemność rozwijać i doskonalić kluczowe umiejętności coachingowe. Jego atutem jest także wszechstronna wiedza oraz bogate doświadczenie. To wszystko, w połączeniu z predyspozycjami osobistymi, czyni Łukasza nietuzinkowym Coachem oraz Mentorem.
15 luty 2015 Justyna - Coach, właściciel firmy handlowej
Bardzo dobry coach
Pan Łukasz rozumie jakie cele należy osiągnąć przez coaching. Jest osobą kompetentną, potrafi słuchać i zadaje trafne pytania. Stosowane przez Pana Łukasza narzędzia coachingowe pomagają odkryć nieuswiadomiony potencjał oraz lepiej zrozumieć samego siebie. Coaching przyczynił się także do podjęcia konkretnych działań i utrzymania konsekwencji w ich realizacji. Pan Łukasz świetnie motywuje i buduje wiarę we własne siły. Jest empatyczny oraz szybko budzi zaufanie. Buduje pewną interpersonalną więź z klientem, która pozwala na łatwiejszy dostęp do istoty problemu. Dzięki niemu stałam się pewna siebie, odważna, odnoszę sukcesy i wreszcie potrafię cieszyć się każdym dniem.
13 luty 2015 Kasia - inspektor
Bardzo dobry coach
Łukasz jest osobą o dużej empatii. W sposób wyjątkowo skuteczny diagnozuje i nazywa problemy i efektywnie wspiera w procesie budowania własnej świadomości i tego, nad czym przede wszystkim trzeba pracować. W tych procesach Łukasz wykazuje się dużym zaangażowaniem. Jest przy tym nie tyle coachem co partnerem, który uważnie słucha ale też wymaga. Znam Łukasz od wielu lat i widzę jego ścieżkę rozwoju jako coacha. Obserwuję stały progres, który przekłada się też na jego wizerunek i odbiór u Klientów. Wszystkim tym, którzy potrzebują coś zmienić w swoim życiu, odnaleźć w nim cel, gorąco polecam Łukasza.
6 luty 2015 Marek - Business Development Manager
Bardzo dobry coach
Poprosiłam Łukasza o coaching, będąc przekonana, że stanę się zapamiętanym na całe życie przykładem: "są ludzie, którym nie można pomóc"... tym bardziej, że w samą ideę kompletnie nie wierzyłam. Jakże zaskakujące były moje wrażenia już w trakcie pierwszej sesji. A efekty? Dzięki Łukaszowi odnalazłam siebie, a przede wszystkim pozwoliłam innym by mnie odnaleźli... zaczęłam kochać - i siebie i życie, którym (już dziś wiem) to JA kieruję. Dziękuję! :)
5 luty 2015 Agnieszka - Asystentka/Anglista
Bardzo dobry coach
Konkretny, rzetelny, sympatyczny, świetny rozmówca, mentor, inspirator z ogromnym poczuciem empatii i humoru:). Twardo stąpający po ziemi. Robi pyszną kawę:) i zmienia ludzkie życia - to nie anons do rubryki matrymonialnej, a krótka charakterystyka Łukasza jako coacha i mentora. :-) Zdecydowanie polecam Łukasza każdemu, kto chce wreszcie zmienić coś w swoim życiu, czy to zawodowym, czy prywatnym. Jako coach jest niesamowicie uważnym i empatycznym słuchaczem z niezwykle cenną umiejętnością zadawania odpowiednich pytań w odpowiednim momencie. Jeśli ktoś szuka coacha, który wyzwoli w nim energię do działania (a nie tylko do myślenia o nich), to Łukasz jest strzałem w dziesiątkę. Polecam!
5 luty 2015 Ela - Handlowiec/Coach
Bardzo dobry coach
Coaching z Łukaszem przynosi świetne efekty. Potrafi doskonale kierować rozmową. Precyzyjnie zadaje pytania i w skupieniu słucha odpowiedzi. Wie kiedy się nie odzywać. Serdecznie polecam zarówno jako coacha jak i superwizora do coachingu !
4 luty 2015 Paweł - Coach / Trener
Bardzo dobry coach
Łukasz jest świetnym specjalistą w tym, co robi. Jest bardzo uważny, rzetelny, ma jednocześnie duży dystans do siebie i bezcenne poczucie humoru :-) W pracy z nim poczułam od razu bezpieczeństwo, przestrzeń (jestem gadułą ;-)), wsparcie i ogromną motywację do pracy nad sobą i do działania. Dzięki sesjom Łukasza udało mi się w krótkim czasie zrobić bardzo duże postępy. Wiem, że wiele z tego, co osiągnęłam dzisiaj zawodowo zawdzięczam właśnie jemu. Bycie coachem to dla niego coś więcej niż tylko praca. To pasja i naturalny dar :-) Gorąco polecam.
24 stycznia 2015 Kasia - tłumacz
Bardzo dobry coach
Łukasz to wspaniały coach oraz mentor, dzięki niemu moje życie bardzo się zmieniło. Widać, że jest bardzo doświadczony i wie jak pracować z każdym klientem. Doskonale wywnioskował czego dotyczy mój problem, po czym naprowadził mnie na drogę jak skutecznie go rozwiązać. Każdemu polecam współpracę z Łukaszem, praca z nim to przyjemność.
28 grudnia 2014 Magdalena - Klient
Bardzo dobry coach
Pełne zaangażowanie i chęć pomocy połączone z dużym doświadczeniem i wiedzą to chyba największe zalety Łukasza. Przy tym bardzo duże pokłady empatii i pozytywnej energii, którą bardzo łatwo się zarazić :) Pełen profesjonalizm zarówno w coachingu osobistym jak i w prowadzeniu warsztatów dla grup. Szczerze polecam.
25 grudnia 2014 Agnieszka - Bankowiec
Bardzo dobry coach
Mentor - wyrozumiały, cierpliwy, rzeczowy, konstruktywny -przekazujący najlepszy feedback jaki można sobie wyobrazić. Coach - profesjonalny, empatyczny, najlepszy - z jego wsparciem osiągnięcie wyznaczonego celu to tylko kwestia czasu. Partner biznesowy - poruszy niebo i ziemię (a jak zajdzie potrzeba to i do piekła zejdzie) żeby wesprzeć przedsięwzięcie i dotrzymać zobowiązań. W związku z tym, że pracuję z Łukaszem na wielu płaszczyznach zawodowych - szczerze polecam skorzystanie z jego doświadczenia każdemu! :)
5 listopada 2014 Joanna - dietetyk
Bardzo dobry coach
Łukasz to niezwykle życzliwa osoba z dużym sercem do ludzi. Jestem świadkiem tego jak uczy innych coachów warsztatu i jestem pod dużym wrażeniem jego cierpliwości, uważności i zaangażowania w to co robi. Znam wielu coachów i z radością mogę polecić Łukasza jako osobę wybitną w tym co robi.
30 października 2014 Anna - członek zarządu
Bardzo dobry coach
Coach poświęca bardzo dużo uwagi klientowi, przede wszystkich słucha i doradza, nic nie narzuca. Najważniejsze jest to, że zawsze można na Pana Łukasza liczyć. Nawet po spotkaniu coachingowym doradza mailowo, śledzi ścieżkę kariery, prawdziwy mistrz coachingu i potwierdzam ekspert w Swej dziedzinie. Sama wezmę przykład z pana Łukasza i z Jego pracowitości. Jeśli szukasz pracy, masz kilka ścieżek wyboru Ten Coach z 100% pewnością bardzo dobrze Tobie doradzi.
15 stycznia 2014 Anna - Fizjoterapeutka
Bardzo dobry coach
Jeszcze nie tak dawno temu byłem przytłoczony życiem. W pracy i w życiu prywatnym... lepiej nie mówić. Spotkałem się z Łukaszem i powiedziałem na naszym pierwszym spotkaniu, że muszę zmienić swoje życie, że mam tego dość, że chcę się poczuć jak należy. Nie wiem, czego się spodziewałem, ale uwierzyłem, że się uda. Tamten Henryk już nie istnieje. Nowy Henryk jest pewny siebie, zna własną wartość, ma swoje zdanie i potrafi go bronić, ma przyjaciół i normalne życie w domu i w pracy. Dziękuję Ci Łukaszu.
29 stycznia 2013 Henryk - pan swojego losu
Bardzo dobry coach
Pan Łukasz Wieczorek świetnie sprawdził się w pracy z moimi sprzedawcami. Po 2 spotkaniach sprzedaż wzrosła o kilkanaście procent, ludzie są bardziej zmotywowani i zadowoleni! Skłoniło mnie to do spróbowania coachingu osobiście i nie zawiodłem się! Pan Łukasz przepracował ze mną wiele spraw w kilku obszarach i mogę śmiało napisać, że nareszcie zmieniłem dobre chęci w czyny i robię to, na co miałem ochotę i to, co musiało wreszcie zostać zrobione. Bardzo, bardzo polecam!
28 stycznia 2013 Jakub - właściciel firmy handlowej
Bardzo dobry coach
Dzięki coachingowi z Łukaszem został zapoczątkowany proces zmian w moim życiu, który trwa nadal. Polecam Łukasza wszystkim, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś ciekawego o sobie i zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Łukasz to Coach ale i Mentor. Robi to z ogromnym zaangażowaniem i z pasją. Efeketem spotkań było uświadomienie posiadania zdolności, które w pełni wykorzystywane pozwoliły mi zdecydowanie poprawić samoocenę i zewnętrzną skuteczność działania. Poświęcony czas i pokonane opory wewnętrzne były świetną inwestycją, która obecnie przynosi znakomite efekty:)Z przyjemnością polecam
28 stycznia 2013 Magdalena - Koordynator ds rozwoju pracowników
Bardzo dobry coach
Pozornie krótki, choć intensywny kontakt z Łukaszem swobodnie pozwala mi powiedzieć, że zalicza się do tej grupy świadomych coachów. Duża rzetelność, profesjonalne podejście,umiejętność zostawiania przestrzeni tak ważnej w procesie coachingowym. Łukasza cechuje poukładanie i terminowość, przy tym jest po prostu miłym człowiekiem:)
25 stycznia 2013 Agnieszka - Klient indywidualny/korporacja
Bardzo dobry coach
Łukasz, to osoba obdarzona wielką empatią, potrafiąca doskonale zdiagnozować problem i skutecznie wspierać w procesie samouświadamiania. Robi to z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Uważny i wymagający, doskonale potrafi stworzyć atmosferę zaufania i partnerstwa. Polecam Łukasza, jako profesjonalnego coacha, wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.
8 stycznia 2013 Monika - Klient
Bardzo dobry coach
Wspólpracowaam z wieloma coachami i otatecznie zostalam przy panu Lukaszu. Proces coachingowy, który prowadzi pan Lukasz jest pelniejszy, bardziej angażujący, glębszy... Dzięki temu osiągnęlam już na prawdę wiele zarówno zawodowo, jaki osobiście. Samego pana Lukasza i jego pracę można podsumować jednym cytatem "Bylo cymbalistów wielu, ale żaden z nich nie śmial zagrać przy Jankielu...". Szczerze polecam!
26 grudnia 2012 Karolina - Dyrektor Biura Szkoleń
Bardzo dobry coach
Łukasz Wieczorek współpracując z naszą firmą wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie coachingu, a także wiedzą na temat zarządzania. Jest osobą energiczną, komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakty interpersonalne, a także świetnie dostosowującą się do potrzeb i wymagań Klienta. Jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w swoją pracę. POLECAM!
20 grudnia 2012 Angelika - Specjalista HRBP/Coach
Bardzo dobry coach
Łukasz jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie. Mam przyjemność pracować z nim indywidualnie oraz przy prowadzeniu warsztatów z coachingu dla moich menedżerów. Wszystko można określić dwoma słowami – efektywność i profesjonalizm.
19 grudnia 2012 Paweł - Dyrektor Zarządzajacy
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność współpracować z Łukaszem przy projekcie współfinansowanym z funduszy UE.Jest osobą bardzo profesjonalną i doświadczoną. Zawsze stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Polecam do współpracy.
14 grudnia 2012 Monika - Specjalista/Coach
Bardzo dobry coach
Łukasz to świetny fachowiec- kompetentny, rzetelnie podchodzi do swojej pracy, zawsze można na niego liczyć. Z dużym poczuciem humoru pomoże rozwiązać każdy problem. Pracowaliśmy zarówno w obszarze biznes jak i life coachingu. Serdecznie polecam :)
14 grudnia 2012 Aleksandra - członek zarządu (międzynarodowa korporacja)
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Kiedy pracownik jest wąskim gardłem, a praca dla kogoś przykrą koniecznością?
18 kwietnia 2016
Najczęstsze pytania, które zadaje sobie bez mała każdy pracodawca i większość ludzi pracujących w mniejszych i większych firmach, dotyczą tego w jaki sposób sprawić, żeby pracownicy dobrze wykonywali swoje obowiązki, a pracodawca z kolei stwarzał warunki pracy, które pozwolą na uśmiech i zaangażowanie
6 powodów dla których warto mieć pasję
7 marca 2016
Wielu z nas posiada w życiu pasje, hobby, czy za-interesowania. Niektóre pojawiają się już we wcze-snych latach, inne odkrywamy dużo później. Jedne trwają bez mała przez całe życie, drugie są jak in-tensywny rozbłysk – szybko się pojawiają i równie szybko gasną. Ile osobowości, tyle sposobów reali-zacji pasji. Jest ich nieskończona liczba i można je odnaleźć wszędzie i we wszystkim. Trzeba tylko chcieć
Jak odnaleźć swoją drogę zawodową, kiedy praca staje się koszmarem?
31 października 2015
Jestem na zakręcie, wypaliłam się, przestałem się rozwijać, muszę coś zrobić ze swoją pracą, mój szef, to idiota...
Pani Coach, panie Coachu – budzimy się!
28 sierpnia 2015
W ostatnim czasie coaching stał się bardzo popularnym tematem, na który pisze się wiele artykułów, czy to ogólnie o coachingu, czy o wyjątkowo rzucających się w oczy coachach i pseudocoachach...
21. Przystanek Woodstock a przekonania i stereotypy
10 sierpnia 2015
Przekonania i stereotypy – wszyscy je mamy, wszyscy je tworzymy lub przejmujemy od innych. Mówiąc jak najprościej się da, stereotypy pozwalają naszym mózgom nie zwariować bo upraszczają rzeczywistość
Zasady i dylematy w pracy coacha
17 stycznia 2013
Wspólnie z Małgorzatą Sidor-Rządkowską i kilkunastoma znanymi Polskimi coachami, przygotowaliśmy propozycję książkową w której mówimy o etyce w zawodzie coacha i odpowiadamy na najczęściej spotykane w trakcie naszej pracy dylematy etyczne. Książka nosi tytuł "Profesjonalny caoching - Zasady i dylematy etyczne w pracy coacha" i została wydana przez Oficynę (Wolters Kluwer). Zachęcam do lektury wszystkich zainteresowanych coachingiem, coachów i menedżerów. Poza blogiem o coachingu, jest to mój debiut wydawniczy, tym bardziej zapraszam Was do komentowania :) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4142278471659&set=a.1313634637331.2042985.1124629273&type=1&relevant_count=1&ref=nf
Znaczenie wartości w naszym życiu, a coaching
16 stycznia 2013
Dlaczego akurat postanowiłem poruszyć temat wartości? Przedstawię za moment całą listę i za chwilę się nią z Wami podzielę, to co jednak jest najważniejsze dla mnie i procesu coachingowego, a w rezultacie dla moich Klientów, to to, że dzięki ustaleniu hierarchii wartości danego człowieka, możemy gładko przejść do ustalania celów. Wielu ludzi dąży przez trwające latami etapy swojego życia, do osiągnięcia danego celu. Przykłądowo, całymi latami ktoś zbiera środki, żeby kupić wymarzony samochód sportowy. A kiedy już się to udaje, to okazuje się, że kupno było tylko celem samym w sobie, ale nie wniosło nic do życia i nie spowodowało w nim zmian, nie uszczęśliwiło tej osoby w najmniejszym stopniu. Skaldowie śpiewali - "...nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go...", w innym kontekście, ale można to przełożyć na wszystkie pozostałe dziedziny życia. Pozwolę się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Jaki jest sens poświęcania się i podporządkowania życia danemu celowi, skoro nie odniesie to wpływu na jego dalszy przebieg ? Ważne jest więc, żeby określać cele na bazie swoich wartości.
Czym kierować się przy wyborze coacha dla siebie ?
8 stycznia 2013
Każdy, kto rozważa podjęcie procesu coachingowego, zadawał sobie takie pytanie. Słyszałem je wielokrotnie wszędzie tam, gdzie pojawiały się osoby zainteresowane coachingiem. Podczas tych rozmów zwykle wymieniane były dwie zmienne - cena usługi coachingowej, która wydawała się być krytyczna oraz "chemia". Gdyby się jednak głębiej zastanowić, tych obszarów, które warto wziąć pod uwagę jst więcej. Szczególnie w dzisiejszym świecie, w którym wiele osób reklamuje się i sprzedaje jako cochowie. Bazując na swoich doświadczeniach w świecie coachów, szkół coachingu i osób szukających wsparcia, pokusiłem się o wzięcie pod uwagę jeszcze innych czynników, które mam nadzieję, że będą Wam pomocne w dokonaniu właściwego wyboru.