Diet&Health Nutrition Essentials

Warszawa
Od 3 października 2015 do 4 października 2015 9:00 - 17:00

Łukasz Wieczorek
Diet & Health Coach - Nutrition Essentials - Kluczowe elementy dietetyki i żywienia w coachingu - to dwudniowe szkolenie w trakcie którego uczestnicy mogą zapoznać się z najważniejszymi pojęciami w dietetyce oraz zastosować wiedzę żywieniową w kontekście coachingu. W trakcie szkolenia przekazywane są kluczowe elementy dotyczące żywności i żywienia człowieka, a także przedstawiane są zasady działania branży dietetycznej i użycie tej wiedzy w coachingu.
Szkolenie podzielone jest na dwie części - wykładową i warsztatową. W części warsztatowej uczestnicy w praktyce wykorzystają wcześniej otrzymaną wiedzę dotyczącą zasad układania jadłospisów.
W trakcie szkolenia można również rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące dietetyki, zweryfikować posiadaną do tej pory wiedzę, zaplanować wykorzystanie jej w dalszej pracy z klientem w procesie diet coachingu. Udział w Diet & Health Coach - Nutrition Essentials pozwala posmakować rzetelnej wiedzy żywieniowej i poszerza perspektywę pracy coacha w diet coachingu z wymaganym minimum wiedzy w temacie odżywiania się. Wiedza ta umożliwi również zastosowanie mentoringu w kluczowych momentach procesu diet & health coachingu, aby w porę zareagować, jeśli cel klienta zadziała destrukcyjnie na jego zdrowie.
Czy będąc coachem specjalizującym się w coachingu dietetycznym i zdrowia czujesz, że powinieneś zdobyć profesjonalną wiedzę dietetyczną? Gubisz się w ogromnych pokładach wiedzy żywieniowej dostępnej w Internecie, gdzie artykuły wzajemnie się wykluczają? Chciałbyś być sam sobie strażnikiem wagi?
Zapraszamy na jedyne szkolenie dające podstawy dietetyczne osobom działającym w coachingu.

Diet&Health Nutrition Essentials

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj