"90 Days challenge" - Coaching za darmo

cała Polska
Od 14 maja 2014 do 17 maja 2014

Radoslaw Bielecki
Zapewne znane jest Ci, tak jak wielu osobom z Twojego otoczenia uczucie zmęczenia, rezygnacji lub braku wiary, jakie bardzo często pojawia się w czasie dążenia do osiągnięcia zaplanowanego celu.

To oczywiste i naturalne – Twój cel jest dla Ciebie zawsze nowym wyzwaniem, a droga do niego wymaga pracy, konsekwencji i niejednokrotnie wyrzeczeń.

Co zrobisz z negatywnym uczuciem, jakie się pojawiło i ze stanem jaki ono wywołuje …

Czy poddasz mu się i tym samym odpuścisz dotychczasowe starania; czy też konsekwentnie pomimo przeciwności będziesz zmierzać do celu.

Sam proces wyboru i podjęcia decyzji jest dość długi. Co ciekawe, jak pokazują badania czas ten umożliwia Ci w sposób naturalny, bezpieczny i wytłumaczalny oddalenie się od Twojego celu.

Jak sama dobrze wiesz i widzisz czas nie jest sprzymierzeńcem w tego typu sytuacjach.

Dlatego właśnie już dziś możesz skorzystać z mocnego i stabilnego wsparcia naszych doświadczonych coachów. Dzięki otrzymanemu wsparciu będziesz mogła skorygować nieskuteczne zachowania, wydobyć z siebie motywację do dalszego działania oraz zaplanować strategię i kolejne kroki zmierzając do osiągnięcia swojego celu.

Tym samym stanie się on dla Ciebie jeszcze bliższy, a Ty zyskasz jeszcze większą motywację do jego osiągnięcia.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z sesji coachingowych w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Już teraz mamy dla Ciebie dwie bardzo, bardzo, bardzo ważne informacje:

Jeżeli jesteś uczestniczką programu Better Skinny You – Lepsza Szczuplejsza Ty lub zamierzasz właśnie nią zostać, to pamiętaj, że z chwilą przystąpienia do programu otrzymujesz niewiarygodny 55 % rabat na każdą godzinna sesję coachingową (niezależnie od przedmiotu sesji) - wtedy inwestycja w Twoją przyszłosć wynosi Cię tylko 180 zł.
Jeżeli zaś przystąpisz do rekomendowanego programu Better Skinny You - "90 Days challenge" - "Lepsza szczuplejsza Ty w 90 dni" to oprócz ww. rabatu otrzymujesz jedną pełną 60 minutową sesję coachingową zupełnie za darmo – do wykorzystania w ciągu 90 dni od dnia przystąpienia do programu.

Możesz stać w miejscu i nic nie robić lub już dziś wykorzystać wyjątkową możliwość i z dużą skutecznością osiągać swoje cele będąc Better Skinny YouPrzypomnę Ci, czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem – Już dziś umów się na swoją pierwszą sesję coachingową.

To proste …

Radosław Ryszard Bielecki

http://www.bsyou.pl/coaching/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj