Radoslaw Bielecki

Popularność: 1004
Bardzo dobry coach (1)
Jestem coachem, ekonomistą behawioralnym, mediatorem sądowym, certyfikowanym trenerem biznesu i rozwoju osobistego. Mam za sobą wieloletnią praktykę zawodową na wyższych stanowiskach menadżerskich. Co pozwoliło mi w praktyce aktywnie stosować coachingowy styl zarządzania. Pracuję zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. W swojej codziennej pracy pobudzam ludzi do działania, do wyznaczania kolejnych celów oraz do ich skutecznego osiągania. Dzięki posiadanej praktyce i nieustannemu rozwojowi z dużym powodzeniem prowadzę szkolenia oraz sesje coachingowe obejmujące Life coaching, Biznes coaching, Executive coaching. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: - komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej - postaw ludzkich związanych z wpływaniem na procesy decyzyjne (aktywizacja procesów zakupu i sprzedaży) - "Jak kupuje mózg Klienta 2.0" - skutecznych wystąpień i prezentacji publicznych, - rozpoznawania i stosowania technik wywierania wpływu oraz technik negocjacyjnych, - psychologii skutecznego wyznaczania i osiągania celów, Jestem pasjonatem aktywności fizycznej pozwalającej zebrać siły na kolejny dzień i na osiągnięcie kolejnego celu – tenis, nurkowanie, narty, rower górski. Moim mottem jest: Życie jest dla Ciebie – Life is for You. To ogromna przyjemność pracować jako trener, coach i widzieć zadowolonych Klientów, którzy osiągają swoje cele.
Kontakt
696-092-111
rbielecki@lify24.pl
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Opole, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Motto
Skup się na działaniach - Nie na ograniczeniach !!!

Opinie

Bardzo dobry coach
Kompetentny, pobudzający do działania i znajdowania rozwiązań, których bez jego pomocy nie byłabym w stanie dostrzec. Błyskotliwy, empatyczny i mądry człowiek potrafiący wydobyć nieznane mi pokłady wiedzy. Polecam jako znakomitego fachowca w dziedzinie Business and Life Coachingu.
10 września 2013 Renata - Key Account Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

PAWIE PIÓRO
14 stycznia 2015
W swojej codziennej pracy z Klientami prowadząc sesje coachingowe w ramach dynamiki procesu jako coachowie posługujemy się różnego rodzaju narzędziami.
Sesje coachingowe za darmo – kto może sobie na to pozwolić …
22 lipca 2014
Ostatnio coraz częściej widzi się informacje typu pierwsza sesja coachingowa za darmo lub na pierwszej sesji płacisz tylko za kawę. Czy to naprawdę się opłaca ...?
Kiedy i jak często w Twoim życiu pojawia się nagroda ...
9 września 2013
Czy zasługujesz na nagrodę za osiągnięcie kolejnego swojego celu ...
Mała refleksja o rzece ... czyli dokąd chcesz dopłynąć w swoim życiu
26 sierpnia 2013
Mała refleksja o rzece ... czyli dokąd chcesz dopłynąć w swoim życiu
Dzień Twoich Celów
10 sierpnia 2013
Czy zadawałaś lub zadawałeś sobie kiedykolwiek pytanie: Jak obrać surowe jajko … Tak naprawdę dobrze wiesz, że nie obierzesz surowego jajka i w żadnym, w żadnym przypadku nie jest to możliwe. Ale czy chciałabyś lub chciałbyś, aby tak też było z Twoimi celami, aby ich osiągnięcie i zrealizowanie przez Ciebie również nie było możliwe … Właśnie z myślą o Tobie stworzony został Dzień Twoich Celów.
Szczęście osobiste - stopnie na które warto wejść
21 lipca 2013
Parę słów o szczęściu osobistym i o przyszłości z tym związanej. Szczęście osobiste – stopnie na które warto wejść, czyli co zrobić ze swoim związkiem w sytuacji kryzysu. Na pewno nie stać w miejscu. Czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem
Być w drodze, czy stać w miejscu …
18 czerwca 2013
Zwykły niezwykły dzień Być w drodze, czy stać w miejscu … Ile razy w swoim życiu zastanawiałaś lub zastanawiałeś się nad tym co takiego może przynieść Ci ten jeden, kolejny dzień Twojego życia, to przecież tylko jeden dzień
Twój obecny związek jest dobry czy zły ... Zapewnia Ci rozwój czy hamowanie ...
15 czerwca 2013
Twój obecny związek jest dobry czy zły ... Zapewnia Ci rozwój czy hamowanie ...
Czy i jak zakończyć związek ...
3 maja 2013
Zgodzisz się na pewno, że udane życie w związku z drugim człowiekiem nie jest czymś prostym, łatwym i oczywistym.
Jaki jest właściwy moment do wyznaczenia celów i wykorzystania zasobów
6 marca 2013
Ludzie zastanawiają się kiedy jest ten właściwy moment do wyznaczania celów i wykorzystania zasobów
Jak żyć lepiej w 3 miesiące
3 marca 2013
Lepsze życie w 3 miesiące Czy naprawdę za 1 miesiąc, 1 rok, 5 lat chcesz robić to, co robisz w tej chwili, żyć tak jak żyjesz teraz i posiadać to, co już masz?
Określanie celów w procesie szkolenia
13 luty 2013
Z pewnością zgodzisz się ze mną, iż każdy człowiek podejmujący jakiekolwiek działanie ma w tym jakiś cel. A jak jest z celami trenera i calami uczestników szkolenia?
Zmiana osobista jak tego dokonać
3 luty 2013
Zupełnie nowe szkolenie
Czy masz już plan swojego sukcesu?
17 grudnia 2012
Artykuł opublikowany na stronie http://centrumkreacji.com/?p=7208 stanowiący część metodologii Lify24
Właściwa komunikacja podstawą kreowania Twoich relacji osobistych, zawodowych i wizerunku.
3 grudnia 2012
Jak często problemy ze wzajemną komunikacją z drugim człowiekiem sprawiają, że nie osiągasz tego czego chcesz ... Artykuł odnoszący się do metodologii Lify24 zamieszczony na portalu http://centrumkreacji.com/?p=7028
lify24 - strategia i metodologia skutecznego działania
11 listopada 2012
Lify24 to unikalna na rynku polskim strategia i metodologia szkoleń indywidualnych i grupowych oraz sesji coachingowych, dzięki którym będziesz w stanienie nie tylko skutecznie wyznaczać i osiągać swoje własne cele w życiu prywatnym i zawodowym, ale również przeprowadzać z wielkim powodzeniem proces wszelkich zmian w obu tych aspektach swojego życia, oraz rozpoznawać stosowane techniki wywierania wpływu i techniki manipulacji. http://www.lify24.pl
Zyskaj swobodę wystąpień w szerszym gronie. Czyli o minimalizowaniu tremy i skutecznych sposobach oswajania się z publicznością
8 listopada 2012
Krótki opis tego jak można zyskać swobodę przy wystąpieniach publicznych.
Skuteczne wyznaczane i osiąganie celów
4 listopada 2012
Na pewno wielokrotnie w swoim życiu zastanawiałeś lub zastanawiałaś się nad tym Dlaczego nie osiągasz zaplanowanych celów Co sprawia, że tylko nieliczni osiągają cele i to z reguły osiągają więcej niż sobie zaplanowali W jaki sposób powinienem lub powinnam ustalić cele, aby zaprogramować się na ich realizację
Postaw na siebie, czyli jak wprowadzić skuteczną zmianę osobistą i zacząć tworzyć własną markę?
2 listopada 2012
Artykuł opublikowany na stronie internetowej http://centrumkreacji.com/?p=5380 Postaw na siebie, czyli jak wprowadzić skuteczną zmianę osobistą i zacząć tworzyć własną markę?
Wywiad - Metoda lify 24 – w ciągu miesiąca zaczniesz zmienić całe swoje życie.
28 października 2012
Zapraszam do przeczytania wywiadu udzielonego portalowi centrumkreacji.com : Metoda lify 24 – w ciągu miesiąca zaczniesz zmienić całe swoje życie.
Rozwiązywanie problemów w ramach Skutecznego osiągania celów
2 października 2012
Rozwiązywanie problemów w ramach Skutecznego osiągania celów Problem z celem, nagradzaniem, opuszczeniem strefy komfortu Pozdrawiam Radosław R. Bielecki www.lify24.pl
Wyznaczanie i osiąganie celów - zapisywanie czyli 2 krok do dokonania zmian
12 września 2012
Zapisywanie wyznaczanych i zakładanych celów to strategiczny krok do dokonania zmian w swoim życiu osobistym i zawodowym.
Pocztówka z przyszłości
5 września 2012
Pocztówka z przyszłości - czyli 1 krok do dokonania zmian
Zmiana osobista jak tego dokonać
20 sierpnia 2012
Naucz się już dziś dokonywać zmian w swoim własnym życiu - odpowiedz sobie na pytanie: Czy za 10 lat chcę aby moje życie wyglądało tak jak teraz …”
„Naucz się skutecznie stosować i rozpoznawać techniki negocjacyjne oraz techniki wywierania wpływu…”
11 sierpnia 2012
Czy zastanawiałeś lub zastanawiałaś się nad tym jak skutecznie rozpoznawać i stosować techniki wywierania wpływu oraz techniki negocjacyjne w swoim codziennym życiu i swojej codziennej pracy. Dzięki udziałowi właśnie w tym szkoleniu nie tylko nauczysz się, w jaki spo­sób sku­tecz­nie komu­nikować się i wpły­wać na innych po to, aby osią­gać pożą­dane cele, ale również nauczysz się przeciwdziałać sytuacjom odwrotnym, w których to Ty jesteś obiektem oddziaływania. Co więcej zaraz po ukończeniu szkolenia będziesz mógł lub mogła skutecznie stosować nabytą wiedzę w praktyce. Pozwoli Ci to na szybkie osiąganie założonych rezultatów i dużą oszczędność czasu oraz pieniędzy.
Szkolenia LIFY - Life is for You (Życie jest dla Ciebie)
22 lipca 2012
„Czy Ty też chcesz w końcu coś zmienić w swoim życiu, ale obawiasz się tego …”
Już od teraz zupełnie nowy format szkoleń we Wrocławiu
16 lipca 2012
„Czy Ty też szukając miłości i szczęścia chcesz tworzyć i kształtować pozytywne relacji z innymi ludźmi …”
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom