Motywacja - zajęcia

Łódź
26 listopada 2015 17:30 - 19:00

Joanna Wieczorek
Dzisiejszy świat hołduje zasadzie instant (MB). Może dlatego ,ze jednak - można motywować w błyskawiczny sposób? Owszem, i to skutecznie. Metoda błyskawicznej motywacji, dr Michael V. Pantalon zrodziła się w warunkach, w których nie ma szans na długie rozmowy o przyszłości, a jednak wynik tych motywacyjnych zabiegów może zaważyć na całym życiu zrezygnowanego.

Brakuje Tobie motywacji w działaniu?
...
Masz w związku z tym brakiem poczucie bezradności I frustracji? Ogarnia cię złość ?
„Musisz coś" zrobić ...a to nie działa ?
Czesto wchodzisz w tego typu „zakręt" - tracisz zapał i znów jesteś w punkcie wyjścia?

Kiedy jeden człowiek namawia do czegoś drugą osobę, jego wysiłki z góry skazane są na niepowodzenie – dzieje się tak, ponieważ stosuje strategię „kup i zrób” - a ta nie działa! strategia „kup i zrób” prawie nigdy nie jest skuteczna! Nacisk wywołuje opór, tzw. prawo reaktancji psychologicznej.

-> ludzie podejmują działanie tylko wtedy, gdy sami uświadomią sobie, dlaczego czegoś chcą !

-> Motywacja Błyskawiczna sprawia, rozważa- dlaczego chcemy czegoś dokonaćZapraszam na zajęcia. Nie trać czasu - Przyjdź ze swoim tematem do pracy.

WAŻNE

Proszę o potwierdzenie swojej obecności - z powodu specyfiki pracy ,liczba miejsc jest ograniczona.
Inwestycja 30 zł.

Gdzie?
Rzgowska 17A bud. A , pok. 122 w WSIiU

Joanna Wieczorek : trener /coach
Tel.513-751-697


O twórcy metody: Dr Michael V. Pantalon pracownik naukowy Uniwersytetu Yale, trener w dziedzinie motywacji, konsultant, terapeuta. Jest autorem licznych artykułów w najbardziej prestiżowych czasopismach naukowych na świecie. Wyniki swoich prac prezentował na krajowych i międzynarodowych konferencjach.Skuteczność metody potwierdzona w ponad 100 krajach na świecie.

https://www.facebook.com/events/1654960514762712/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj