Biznes i praca intuicją...

18 listopada 2015   Ilona Bałdyga
Czy wiesz, że w pracy i biznesie intuicja sprawdza się lepiej niż logika?
Jak "szósty zmysł" wspiera podejmowanie decyzji w pracy i w biznesie?
Czy próbowałeś/próbowałaś wcześniej spojrzeć co pokazuje Twoja intuicja na temat Twoich celów, planów, decyzji, zamierzeń dotyczących rozwoju zawodowego lub rozwoju Twojego biznesu?

Na tym warsztacie coachingowo-artystycznym połączymy to co racjonalne z tym co irracjonalne, czyli pracę prawej półkuli z pracą lewej pókuli.

Jeśli:
- jesteś w punkcie zwrotnym
- przed Tobą wyzwanie związane z pracą lub Twoim biznesem
- czujesz, że czas na podjęcie decyzji

to przyjdź na warsztat.

Podczas warsztatu uczestnicy: dowiedzą się jak intuicja wspiera racjonalne działania oraz podejmowanie decyzji w biznesie i w pracy, a także będą pracować coachingowo nad wybranym przez siebie tematem/problemem i przeanalizują swoją obecną sytuację, rozważą możliwe opcje jej zmiany lub rozwoju, przygotują plan działania dotyczący swojego tematu.
A ponadto zobaczą i poczują co powie im o nich i ich problemie intuicja w temacie nad którym będą pracować podczas malowania obrazu metodą intuicyjną.

Po warsztacie wyjdziesz z:
- wiedzą o swoich zasobach, szansach, opcjach i planem działania na najbliższy czas
- umiejętnością spojrzenia na Twoje problemy z innej perspektywy - intuicyjnej i abstrakcyjnej, dzięki czemu poszerzysz kreatywne spojrzenie na Twoje sprawy i może znajdziesz rozwiązania i odpowiedzi, których racjonalny umysł nie jest w stanie znaleźć
- obrazem, który będzie Ci przypominał o Twoich odkryciach z naszego warsztatu

Ilona Bałdyga - certyfikowany coach CoachWise, Coaching Przedsiębiorczości, Coaching w Biznesie. Współinicjatorka projektu Coaching Project Club mającego na celu m.in. podnoszenie kompetencji i umiejętności biznesowych i warsztatowych coachów oraz wspieranie przedsiębiorców.


Szczegóły pod linkiem

Biznes i praca intuicją malowane

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj