Ilona Bałdyga

Popularność: 396
Bardzo dobry coach (3)
Pracuję według standardów i zgodnie z kodeksem etycznym ICF. Jestem certyfikowanym coachem CoachWise. Mam wieloletnie doświadczenie w biznesie na stanowiskach eksperckich i menadżerskich. Jestem współinicjatorka projektu Coaching Project Club mającego na celu m.in. podnoszenie kompetencji i umiejętności biznesowych i warsztatowych coachów oraz wspieranie przedsiębiorców. www.coachingprojectclub.wordpress.com
Kontakt
tel. +48 722 043 553
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje z Iloną były dla mnie ogromnym wsparciem w procesie zmiany, który przechodziłam. Dzięki pracy z nią, stworzyłam swoją ścieżkę rozwoju zawodowego i odważyłam się na podjęcie decyzji, które bez sesji z nią nie byłby możliwe! Ilona jest konkretna, rzetelna, odpowiedzialna, empatyczna i niezwykle sympatyczna. Potrafi motywować do działania i refleksji. Bardzo dziękuję :)
16 stycznia 2016 Anna Góral - doradczyni zawodowa, trnerka
Bardzo dobry coach
Sesje z Iloną zaczęłam w momencie, w którym zaczęłam planować otworzenie własnej działalności. Miałam wizję, marzenia, tysiąc myśli na minutę, nadzieję, a jednocześnie wiele obaw, niepewności, czasem zbyt dużo pomysłów na raz. I choć wiem, że należy skupiać się na tym co ważne i dobre, to jakoś czasem ciężko odnieść to do siebie. I właśnie podczas sesji z Iloną przypominałam to sobie na nowo, miałam okazję spojrzeć na swoją sytuację niejako z boku, zweryfikować swoje wizje i porządnie się przygotować do całego przedsięwzięcia. Utwierdziłam się też w przekonaniu, że idę w dobrym kierunku. Nabrałam też więcej odwagi do działania. Co szczególnie cenne to fakt, że Ilona jest bardzo "ludzka" i widać, że angażuje się w proces. Jest sympatyczna, a jednocześnie konkretna. Świetne połączenie! To był czas nie tylko rozwoju, ale i czas dobrze spędzony, w którym czułam się ważna. Polecam Ilonę serdecznie!
5 października 2015 Basia - Psychodietetyk
Bardzo dobry coach
Ostatnio miałam przyjemność skorzystać z niecodziennej sesji coachingowej, opartej na malowaniu intuicyjnym. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tą metodą, dlatego tym bardziej byłam ciekawa co ona wniesie, jak zadziała. Sesja rozpoczęła się normalnie, po czym dostałam płótno, farby, pędzel i zaczęłam "tworzyć" ;) Jak sama nazwa wskazuje, malowanie powinno być intuicyjne, z jak najmniejszą ingerencją logicznego myślenia. Dopiero, gdy wyłączmy swój analityczny umysł i dopuścimy do głosu emocje i zmysły, zaczyna dziać się magia i wszystko staje się jasne, konkretne, oczywiste. To z pewnością narzędzie do pracy na głębszych poziomach, pozwala ono zajrzeć w zakamarki podświadomości i wydobyć prawdę. Wszystko ma tu znaczenie, każda linia, kolor farby..i wszystko jest niepowtarzalne, unikalne dla danej osoby i danej chwili. Odkrycia, które się pojawiają w trakcie pracy, są bezcenne. Nie wspominając oczywiście, że to przy okazji świetna zabawa! A Ilonka - super! Fachowo zbadała temat i towarzyszyła mi podczas całego procesu, stworzyła komfortowe warunki do mojej pracy nad sobą, swoją postawą dawała oparcie i stwarzała poczucie bezpieczeństwa. Nie ingerowała, gdy to nie było konieczne, dawała mi dużo przestrzeni, ale cały czas była obecna i wspomagała trafnymi pytaniami, gdy widziała, że w danym momencie tego potrzebuję. To było piękne, wartościowe i bardzo ciekawe doświadczenie. Dziękuję Ilonko!
13 lipca 2015 Małgorzata Rokicka - Trener & Coach w firmie Soft Leadership
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj