Warsztaty: Budowanie równowagi życiowej

Łódź
Od 5 grudnia 2015 do 6 grudnia 2015 9.00 - 16.00

Barbara Kędzia
Zrób sobie lub komuś bliskiemu Twojemu sercu prezent Mikołajkowy.

Oto opis warsztatów:

Żyjemy w pośpiechu, wciąż starając się sprostać szybkiemu tempu życia codziennego. Mamy wiele ról życiowych i często spełniamy oczekiwania innych.Czujemy czasami, że „coś jest nie tak” i czegoś nam brakuje, ale nie mamy czasu zastanowić się jaka zmiana przyniosłaby nam spełnienie.

Wydaje się, że nie można nic zmienić?

Można.

Ważne pytania brzmią: CO chcesz zmienić? JAK można to zmienić? Od czego ZACZĄĆ?

Równowaga życiowa to nie tylko równowaga między pracą, a życiem prywatnym. To również równowaga między byciem dla innych, a byciem dla siebie, między braniem, a dawaniem, między sferą wewnętrzną i zewnętrzną, między rolami, jakie pełnimy w życiu codziennym, a także między relacjami. Nasze życie ma wiele obszarów - a każdy ważny.

Wzmocnij się! Naucz się budować i utrzymywać równowagę, realizując się w życiu. Rób to, co dla Ciebie ważne.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo, a oczekiwać innych rezultatów" Albert Einstein

Plan na warsztaty, czyli co będziemy robić:

1. Określimy obszary życia - zdiagnozujemy w których obszarach mamy równowagę, a w których nie i jakie są powody zakłóceń.
2. Poznamy czym jest dla nas równowaga i jakie będziemy mieli z niej korzyści. - Po czym poznasz, że ją posiadasz, że osiągnęłaś/osiągnąłeś swój cel? Co jest tym celem?
3. Przyjrzymy się temu co daje nam energię, a co ją nam zabiera - zrobimy interesujące ćwiczenie, którego wyniki dadzą nam większy wgląd w siebie.
4. Uświadomimy sobie jaki jest nasz styl podejmowania decyzji, w jaki sposób się wykształcił i jak nim kierować, aby podejmować lepsze dla nas decyzje.
5. Nauczymy się ustalania celów w oparciu o własne wartości i dążenia.
6. Poszerzymy swoją perspektywę i poznamy konkretne kroki i nowe możliwości.
7. Stworzymy indywidualne plany działania w kierunku większej satysfakcji z życia.


Celem warsztatów jest wzmocnienie, podniesienie samoświadomości, zainspirowanie oraz zmotywowanie do wprowadzenia trwałych zmian.

W czasie zajęć będziemy robić wiele praktycznych ćwiczeń,
dzięki którym będziesz działać.

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chcą kreować swoją rzeczywistość, chcą od życia więcej. - Więcej radości, spokoju, spełnienia, samorealizacji w najważniejszych obszarach. Poukładaj sfery, które są dla Ciebie ważne. Żyj pełnią życia!

Trenerka stwarza atmosferę zaufania oraz otwartości, aktywizuje uczestników oraz zachęca do indywidualnej pracy nad własnym rozwojem w kierunku uzyskania równowagi w życiu.

Termin:
sobota 5.12.2015 od 9.00 do 16.00 i niedziela 6.12.2015 od 9.00 do 16.00
W trakcie zajęć godzinna przerwa na lunch.

Inwestycja: 350 zł,

Zapisy: basked@wp.pl, miejsce rezerwuje zaliczka w wysokości 100 zł wpłacona do 30 listopada 2015 ( numer konta do wpłaty zostanie przesłany w mailu )
Dla osób, które dokonają pełnej wpłaty do 27.11 - cena wynosi 290 zł
Tel. 697 769 304,


Prowadzi Barbara Kędzia: doświadczony Coach oraz Trener Rozwoju Osobistego. Posiada kompetencje w obszarze przeprowadzenia osoby przez zmianę. Uważa, że ważne jest kreowanie życia według własnego scenariusza. Specjalizuje się we wzmacnianiu poczucia wpływu, asertywności, a także w budowaniu planu własnego rozwoju, budowaniu relacji, skutecznej komunikacji, podnoszeniu efektywności osobistej. Wspiera ludzi w poszukiwaniu rozwiązań i dokonywaniu najlepszych dla nich świadomych wyborów.
Posiada certyfikację ACC International Coach Federation (ICF). Prowadzi prywatną praktykę http://coachinglodz.pl/ .

Warsztaty: Budowanie równowagi życiowej - KREUJ SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj