Barbara Kędzia

Popularność: 1997
Bardzo dobry coach (84)
Doświadczony Coach (2010), międzynarodowa akredytacja PCC ICF http://coachLodz.com.pl/ Sesje indywidualne - stacjonarne odbywają się w zaciszu mojego gabinetu w Łodzi (elastyczne godziny). Osoby z daleka zapraszam na on-line.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Płock, Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Zakończyłem właśnie fascynujący cykl 15 sesji coachingowych, które rozpocząłem z konkretnym wyzwaniem związanym z prowadzeniem prezentacji. Już na drugim spotkaniu, uświadomiłem sobie, że kluczowym aspektem, nad którym powinienem pracować, jest pewność siebie. Basię mogę uznać za niezastąpioną przewodniczkę, która wprowadziła mnie w proces stopniowego rozwoju. Basia stosowała metodę krok po kroku, stawiając pytania, które skłoniły mnie do refleksji i zrozumienia samego siebie. Zdobyte umiejętności nie tylko poprawiły moje wystąpienia publiczne, ale także wpłynęły korzystnie na inne aspekty mojego życia. Co więcej, Basia stworzyła otoczenie, w którym mogłem swobodnie dzielić się swoimi myślami i obawami. Jej anegdoty, które przytaczała były nie tylko ciekawe, ale również pozwalały spojrzeć na otaczający mnie świat z zupełnie innej perspektywy. Rozmowy z nią były bardzo profesjonalne, ale również pełne empatii. Sesje były dla mnie skutecznym narzędziem rozwoju oraz inspirującym doświadczeniem życiowym. Teraz, po zakończeniu procesu, mam chęć do rozwijania tych nowo odkrytych aspektów na własną rękę. To dla mnie narzędzia do skutecznego prezentowania jak również cenne spostrzeżenia, które mogę zastosować w wielu obszarach mojego życia. Jestem wdzięczny za tę inspirującą podróż rozwoju osobistego i jestem pewien, że zdobyte doświadczenia stanowią solidną podstawę dla dalszych wyzwań. Dziękuję Ci Basiu...
8 stycznia 2024 Kuba - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Moje spotkania z Basią rozpoczęły się w sierpniu 2022 r. i trwały do lutego 2023 r., cały proces zajął więc około pół roku. Spotkania odbywały się przeważnie co 2-3 tygodnie, a moim celem było wzmocnienie asertywności. Podczas każdej sesji Basia zadawała mi trafne pytania odnośnie opisywanych przeze mnie problematycznych momentów. Pytania te bardzo pomagały ukierunkować sposób myślenia na właściwe tory. Każda sesja była mocno skupiona na moich odczuciach i emocjach, które towarzyszą mi podczas trudnych dla mnie rozmów lub sytuacji w życiu. Podczas każdego spotkania czułam, że Basia mnie wspiera, z uwagą traktuje każde moje słowo i zwraca uwagę na postępy, które robię. Ćwiczyła ze mną również reakcje, które powinnam wypracować, aby dawać sobie radę z sytuacjami, w których wielokrotnie czułam się niekomfortowo. Efekty procesu coachingowego pojawiły się u mnie dość szybko – już po kilku spotkaniach widziałam różnicę i dalej dostrzegam pomocne zmiany, jakie coaching we mnie wywołał. Spotkania z Basią polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu, a nie jest pewien, czy coaching to dla niego właściwa droga.
20 marca 2023 Agata - farmaceutka
Bardzo dobry coach
Mój proces coachingowy trwał od marca 2022 do stycznia 2023. Podejmując decyzję o uczestnictwie w procesie, głównymi moimi celami były: praca nad asertywnością, pogłębienie wiary w siebie, czuć swoją wartość, uczyć innych szacunku do mnie. Dzięki spotkaniom z Basią, okazało się, że we mnie to wszystko było...ale musiałam to wyciągnąć z dna szuflad. Dziś jestem bardziej pewna siebie, wierzę w swoje możliwości, wierzę w siebie, nie boję się powiedzieć „nie”. Uwierzyłam, że jestem silną kobietą i jestem dobrym człowiekiem. Spotkania te też nauczyły mnie zadbania o czas tylko dla siebie. Udział w procesie to była jedna z lepszych moich decyzji życiowych. Basia to bardzo ciepły, empatyczny, profesjonalny coach. Basia idealnie potrafi dotrzeć do dna problemów, do tego co w nas siedzi i co nas truje i niszczy od środka, co nie pozwala nam wierzyć w siebie. Pamiętam jedno z pierwszych spotkań, gdzie musiałam podać moje dobre cechy. Nie potrafiłam, nie wierzyłam, że takie są. Basia w umiejętny sposób wyciągnęła to ze mnie i wypisała na tablicy cały arkusz moich dobrych cech. Były łzy….Dziś widzę te cechy i jestem z nich bardzo dumna. Dziękuję Basiu za piękną drogę do „lepszej mnie”.
26 luty 2023 Kasia - Prezes Fundacji
Bardzo dobry coach
Całkiem niedawno zakończyłem proces coachingowy w wymiarze 10 sesji u Pani Barbary Kędzi. Głównym celem ,który chciałem osiągnąć decydując się na udział w procesie coachingowym, było nauczenie z skutecznej komunikacji i wzmocnienie pewności siebie. Brakowało mi zarówno doświadczenia w komunikacji w sferze zawodowej, jak i prywatnej, nie potrafiłem także umiejętnie wyeksponować swoich mocnych stron i często nie potrafię stawiać granic w kontaktach z innymi ludźmi, przez co często czułem się nietraktowany na równi z innymi. W trakcie procesu coachingowego Pani Basia nauczyła mnie przede wszystkim czym, jest coaching i wskazała mi moje wewnętrzne zasoby, a także pokazała mi niezbędne narzędzia, które mogłem wykorzystać w swoim procesie rozwoju i praca nad lepszą wersja samego siebie. Dzięki Pani Coach nauczyłem się jak skutecznie komunikować się z ludźmi, w jaki sposób stawiać granice i jak kreować swój wizerunek w firmie i w kontaktach biznesowych. Pani Basia to niezwykle ciepłą i życzliwą osobą, ale jednocześnie wymagająca osoba, która potrafi zarówno słuchać, jak i zadawać odpowiednie pytania, tak by dotrzeć do źródła problemu i pokazać, jakie narzędzia wybrać z naszej magicznej skrzyneczki by problem się wyzwaniem a jego rozwiązanie stworzyło nowe możliwości. Dzięki temu procesowi i Pani Coach wzmocniłem pewność siebie, nauczyłem się i dalej chce uczyć komunikacji z ludźmi oraz pracować nad sobą, gdyż rozwój osobisty powinien być konsekwentną i systematyczną pracą nad samym sobą, właśnie tego nauczyła, mnie Pani Basia i choć przyznaje, nie było się łatwo otworzyć i zaufać to cierpliwość i życzliwość Pani Coach sprawiły, że udało mi się pokonać swoje bardzo mocne mechanizmy obronne. Dlatego szczerze, z całego serca polecam udział w takich procesach coachingowych każdemu, kto, chce osiągnąć w życiu progres, pracować nad sobą i zobaczyć ile rzeczy jest w zasięgu naszych możliwości, gdy nauczymy się korzystać z naszych zasobów.
22 luty 2023 Grzegorz - specjalista ds.pracy hybrydowej
Bardzo dobry coach
Mój proces odbyłem w okresie od kwietnia do września 2022 roku. Przyszedłem wzmocnić swoje kompetencje w zakresie liderowania organizacji pozarządowej. W trakcie procesu skupiliśmy się na zarządzaniu emocjami, asertywności i pewności siebie wyznaczając sobie cele w tym zakresie. Basia słucha aktywnie i czyta między wierszami. Towarzyszy w podróży. Jest przygotowana. Tworzy przyjazną atmosferę nie pozbawioną jednak akcentów trenerskich czyli wymagań. Jest jak lustro w którym zobaczysz pozytywną prawdę o sobie bez kokieterii i narcyzmu. Jest profesjonalistką. Cieszę się, że mogłem odbyć to szkolenie. Czuje i myślę pozytywnie o sobie i moim otoczeniu realizując zadania, którą Sobie wyznaczyliśmy osiągając założone cele. To był coaching zmiany, zmiany myślenia i poznania swoich możliwości. Zostałem wyposażony w narzędzia do rozwoju oraz poznałem moje zasoby i kompetencje. Pokój i radość to kolejne słowa, które opisują moje odczucia po kursie. Jeszcze kiedyś wrócę. Dziękuję.
23 października 2022 Szymon - Śpiewak/prezes NGO
Bardzo dobry coach
Cudowny człowiek. Prawdziwy profesjonalista - rozumiejący, słuchający. Potrafi wyjątkowo trafnie wyciągać wnioski, a jednak całkowicie podąża za klientem. Jest szczera ale nie narzuca się. Potrafi świetnie motywować. Dzięki niej rozwinęłam skrzydła i ukorzeniłam się. Dziękuję z całego serca
17 października 2022 Katarzyna Król -
Bardzo dobry coach
Od zawsze ceniłam ludzi, którzy potrafią inspirować w różnych aspektach życia, potrafią podążać za rozmówcą, są uważni na innych i okazują ludziom zrozumienie, przy czym są autentyczni, potrafią swoim życiem pokazać, że robią to co mówią, żyją w zgodzie ze swoimi ideałami- taka właśnie jest Basia. Miałam okazję spotykać się z nią przez 8 miesięcy i uważam, ten czas za świetną inwestycję w siebie. Założyłam, że będę pracowała nad zarządzaniem sobą w czasie, planowaniem i hierarchizacją działań, a okazało się, że przy okazji pracowałam nad osiągnięciem równowagi w życiu. Od 16 lat prowadzę m.in. szkolenia z kompetencji "miękkich" i uważam, że potrafię rzetelnie ocenić profesjonalizm osób które prowadząc tego typu działania-oceniam Basię jako niezwykle efektywnego coacha który dzięki wielkiemu doświadczeniu pomoże nawet najbardziej opornym jednostkom:) W końcu czuję, że panuję nad proporcjami czasu pracy i życia prywatnego, ustaliłam czemu wcześniej nie umiałam być efektywna. Gdy myślę o coachingu widzę siebie w nowym, lepszy wydaniu.
9 sierpnia 2022 Ewa - dyrektor zarządzający, szkoleniowiec
Bardzo dobry coach
Moim celem coachingowym była praca nad wzmocnieniem asertywności, nad zarządzaniem emocjami i konsekwencją, obecnie odczuwam w tych trzech obszarach znaczną poprawę. Wcześniej brakowało mi poczucia wpływu na własne życie. Coaching poszerzył moją perspektywę na interesujący mnie świat ludzkich emocji i zachowań, jestem spokojna i swobodna w kontaktach z innymi. Mam poczucie, że dzięki sesjom z Basią zajęłam się ważnymi a zaniedbywanymi dotąd obszarami, na przykład zdrowiem, ogólnie pojętym dbaniem o siebie. Zwiększyła się moja wewnętrzna otwartość. Jestem teraz bardziej świadoma swoich potrzeb i żyję bardziej w zgodzie ze sobą. Z Basią szybko nawiązałam dobry kontakt, jest coachem wnikliwym, empatycznym, otwartym i wyrozumiałym. Z pasją wspiera w rozwoju, dodatkowo udziela wielu praktycznych wskazówek. Dzięki temu, że jest konsekwentna, nie straciłyśmy ani na chwilę z oczu moich celów coachingowych. Ma duże poczucie humoru i pogodę ducha. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy są zainteresowani poprawą jakości życia.
5 sierpnia 2022 Katarzyna - specjalistka ds. edukacji i administracji
Bardzo dobry coach
Mój coaching trwał od września 2021 do maja 2022. Postanowiłam spotkać się z Basią wierząc, że pomoże mi w zbudowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie. Brak tych cech skutecznie hamował mnie w rozwoju zawodowym. Teraz czuję się tak samo ważna jak inni i i małymi krokami robię postępy zawodowe. Uważam Basię za bardzo wartościową osobę i tym samym godnego polecenia coacha. Cieszę się, że mogłyśmy się poznać. To co zostało powiedziane na spotkaniach, jest dalej ze mną i pomaga w chwilach słabości.
4 sierpnia 2022 Iza - specjalista
Bardzo dobry coach
Odbyłam proces coachingowy trwający od października 2021 do kwietnia 2022. Moim celem było polepszenie kompetencji menadżerskich - społecznych. Podczas procesu Basia pomogła mi uporządkować wiele rzeczy, zadawała bardzo trafne pytania, które ukierunkowywały mnie i uświadamiały czego czuję, że mi potrzeba, co bym chciała zmienić. Potrafiła dostroić sposób przekazywania wiedzy do moich indwydiualnych potrzeb i rozmawiać w najbardziej trafiającym do mnie języku. Dzięki niej czuję się bardziej kompetentna w obszarach, nad którymi prcowałyśmy. Dostałam solidne podwaliny pod dalszy rozwój.
13 czerwca 2022 Karolina - Prezes
Bardzo dobry coach
Baaaardzo POLECAM! Potrzebowałam coacha, który pomoże mi „rozbroić” mój problem na czynniki pierwsze i niejako wyciągnie ze mnie rozwiązanie które tkwi tak naprawdę w każdym z nas. Na pozór prosta sprawa ale samemu się tego nie zrobi i kropka. Moim obszarem do pracy był lęk, stres, haos, który czułam w życiu codziennym a nie mogłam samodzielnie dotrzeć do siebie tak głęboko, żeby temu zaradzić. Trylion głęboko zakorzenionych, szkodliwych przekonań też nie pomagał;) Kiedyś słyszałam mądre zdanie: „Póki czegoś nie poznamy to nie możemy tym zarządzać” i to jest święta prawda. Oczywiście w trakcie procesu wyszły różne kwiatki świadczące, że nie męczy mnie to co mi się wydaje, że męczy;) Potrzebowałam diagnozy i sprecyzowania co mogę z tym zrobić. Rozwiązania, rzecz jasna, nie dostałam od Basi;)– to ona wyciągnęła to ze mnie i robi to bezbłędnie! Zrobiłam ogromne postępy – nie tylko wg Basi ale sama bardzo tak czuję;) Jestem bardziej pewna siebie, jasno wiem nad czym mam pracować i ogólnie jakoś wszystko zaczęło się w życiu układać;) Dziękuję Basiu za mega profesjonalizm, uważność, atmosferę skupienia, poważne traktowanie mojego problemu i elastyczne terminy;)
26 maja 2022 Ola - właściciel firmy - obrót nieruchomościami
Bardzo dobry coach
Mój proces coachingowy trwał od marca 2021 do kwietnia 2022. Celem procesu było podniesienie poziomu mojej asertywności i pewności siebie. Zależało mi na wzmocnieniu swoich zasobów, aby odważyć się na wprowadzenie zmian w moim życiu zawodowym i prywatnych, tak aby zagościła w nim równowaga. Każde spotkanie z Basią było niezwykle inspirujące i otwierające. W czasie trwania procesu udało mi się nie tylko odważyć się na zmianę pracy, ale również zbudować równowagę życiową. Czuję się dużo pewniej, mam pełną świadomość, że to ja decyduję o swoim życiu. Sesje z Basią charakteryzowały się pełnym profesjonalizmem, ale były też pełne ciepła i empatii. A anegdoty przekazywane przez Basię zawsze trafiały w samo sedno i idealnie obrazowały omawiane przez nas tematy (Basia to prawdziwa skarbnica wiedzy i doświadczenia). Jestem pod ogromnym wrażeniem jak dużo udało mi się przepracować pod opieką Basi. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić rozpoczęcie cudownej podróży odkrywania siebie pod czujnym okiem Basi.
22 kwietnia 2022 Joanna - Manager
Bardzo dobry coach
W swoim procesie skupiłam się na wzmocnieniu siebie w roli pracownika oraz na przygotowaniu do zmian życiowo-zawodowych. Podczas coachingu utwierdziłam się w przekonaniu co jest dla mnie ważne i czym pragnę zajmować się w życiu. Każde spotkanie z Basią było inspiracją do dalszego rozwoju, odkrywania siebie na nowo i stawania się pewniejszą siebie kobietą. Basia przeprowadziła mnie przez proces podczas którego spojrzałam z uznaniem na swoją osobę, ale również na to, co mogę zaoferować przyszłym pracodawcom. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że czuję się wzmocniona. Jestem wdzięczna za 100% profesjonalizmu, ale przede wszystkim za zaangażowanie i empatię, jakie Basia wkłada w podejście do klienta. Dzięki temu odkryłam jak wiele już mam i co jest moim obszarem do rozwoju, a wszystko to przebiegało w serdecznej, pełnej zaufania atmosferze. Bardzo dziękuję Basiu.
19 kwietnia 2022 Monika - pracownik fundacji
Bardzo dobry coach
Miałam okazję i niebywałą przyjemność już po raz drugi uczestniczyć w procesie coachingowym z Basią (obecnie 10 sesji). Celem mojego ostatniego procesu było określenie kierunku zawodowego na najbliższy rok. Proces ten oprócz rozwiania moich wątpliwości i podjęcia decyzji (jak mi się wydawało bardzo trudnych) dotyczących mojego życia zawodowego i zarządzania firmą dotyczył również powrotu do działalności artystycznej i uprawiania sztuki. Tu pojawiły się również kluczowe pytania: "Jak chcę żyć?" i "Na co chcę przeznaczyć swoją energię?" Coaching z Basią pozwolił mi wyznaczyć konkretny cel, uświadomił co daje mi prawdziwą satysfakcję, spełnienie i jakie są moje priorytety. Z Jej pomocą ten proces był bardzo inspirujący i dał prawdziwą moc. Odkryłam to, co tak naprawdę każdy w nas już w sobie ma: pewność, sprawczość i to, że kiedy podejmujemy szczerą wewnętrzną decyzję wszystko na zewnątrz sprzyja realizacji naszego planu, często nawet zupełnie bez wysiłku i bez naszego udziału! Dzięki pomocy Basi mogłam obserwować jakie rzeczy są lub nie, a jakimi je widziałam. Ostatecznie odkryłam, że to jedynie moje, wypracowane przez lata przekonania blokują mnie w rozwoju i realizacji marzeń. Cały proces sprawił, że czuję się teraz bardzo pewnie, wiem czego chcę, realizuję cele i wiem, że popełniane błędy to nieocenione doświadczenia, które pozwalają mi się uczyć i rozwijać. Basia podczas sesji tworzy ciepłą, bezpieczną i przyjacielską przestrzeń do odkrywania najciemniejszych zakamarków umysłu osoby z którą pracuje. Każda sesja z Basią to pełne znaczenia spotkanie z osobą, która potrafi słuchać, wspaniale prowadzić i inspirować do zmian oraz pracy nad sobą. Z całą odpowiedzialnością i ogromną wdzięcznością polecam pracę z tą wspaniałą kobietą!
9 marca 2022 Ada - Prezeska fundacji / artystka plastyczka
Bardzo dobry coach
Mój coaching z Basią rozpoczęłam w listopadzie 2020 i trwał on 14 sesji. Basię wybrałam po wnikliwym studiowaniu opinii na Internecie i komentarzy. Już od pierwszego spotkania Basia bardzo ujęła mnie swoim spokojem i profesjonalizmem. Zadawała bardzo dobre pytania, zmuszające do myślenia. Na coaching zdecydowałam się ze względu na sytuację w pracy - bardzo toksycznych współpracowników i wiele zamieszania w związku z być-nie być mojej firmy. Chciałam nauczyć się radzenia sobie z niepewnością oraz jak rozmawiać, stawiać granicę pracownikom, którzy są toksyczni. Okazało się, że przy okazji ćwiczenia w definiowanie celów pojawiły się u mnie również inne obszary, które wymagały pracy. Dzięki coachingowi z Basią, stałam się pewniejsza siebie, nie boję się mówić "nie" oraz mówić otwarcie czego potrzebuję - na pewno jeszcze sporo pracy przede mną ale mam już podstawy. Lepiej radzę sobie w identyfikowaniu mojego wewnętrznego krytyka i próbuję go zwalczać. Basia pomogła mi również skupić się na moich wartościach i rozpoznaniu co jest dla mnie w życiu ważne i czego nie chciałabym stracić. Również ćwiczenie dotyczące czego tak naprawdę chcę w mojej karierze było niesamowicie ważne i przełomowe w odkryciu co mną kieruje. Z czystym sercem polecam każdemu coaching z Basią - myślę, że nawet jeśli ktoś myśli, że wszystko jest w porządku, to są takie obszary w nas, że czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, że potrzebujemy małej pomocy w nadaniu kierunku, zrozumieniu itp. Wiem, że mam dużo pracy przed sobą, ale cieszę się, że teraz mam narzędzia i wiem jak sobie radzić z problemami w pracy, które są i na pewno będą w przyszłości. Dziękuję i polecam każdemu!
25 listopada 2021 Ania - HR
Bardzo dobry coach
Celem coachingu było podniesienie poziomu mojej asertywności. Praca z coachem pomogła mi zrozumieć czym dokładnie jest asertywność i jak mogę ją w sobie wzmacniać. Dzięki otrzymanym wskazówkom, nauczyłam się jak radzić sobie w kłopotliwych dla mnie sytuacjach. Po odbytej serii spotkań czuję się lepszą wersją siebie oraz jestem zmotywowana do dalszej pracy nad sobą.
14 czerwca 2021 Julia - studentka
Bardzo dobry coach
Mój proces coachingowy trwał od czerwca 2020 do lutego 2021. Moim celem było wzmocnienie siebie, nauczenie się asertywności, znalezienie swoich wartości, zrozumienie, dlaczego w pewnych sytuacjach lub w obecności pewnych osób zachowuję się tak, a nie inaczej. Dodatkowo ważnym celem mojego procesu było przeprowadzenie w moim odczuciu trudnej rozmowy, która mogła wpłynąć na moje życie. Wszystkie cele osiągnąłem. Uważam, że jestem silniejszą osobą. Zacząłem konfrontować się z ludźmi, nie unikam konfliktów, trudnych rozmów. Odkryłem swoje wartości, lepiej rozumiem siebie, przez co lepiej też rozumiem innych. Otoczenie zaczęło mnie postrzegać inaczej. Nie boję się podejmować własnych decyzji, zwłaszcza wtedy, gdy wiem, że otoczenie będzie je krytykować. A trudną w moim odczuciu rozmowę przeszedłem bez problemu. Jednym słowem nastąpiła przemiana z chłopca w mężczyznę. Wszystko to odbyło się dzięki Basi, która jest osobą mocno zaangażowaną w proces swojego podopiecznego. Słucha uważnie, pomaga wyciągnąć na zewnątrz to, co czasami jest trudno ogarnąć słowami. Jest bardzo wspierająca, kibicuje, cieszy się z sukcesów, doradza. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Zawsze tryska energią. Polecam z całego serca.
26 maja 2021 Michał - Programista
Bardzo dobry coach
Mój proces coachingowi trwał od maja do grudnia 2020. Postawiałam sobie za cel dokonanie zmian w życiu zawodowym. Potrzebowałam motywacji do pracy nad sobą czy zdobycia większej pewności siebie. Uwierzyłam w swoje możliwości, „odkurzyłam” swoje mocne strony, predyspozycje. Wiem, że najgorsza jest bezczynność. Po procesie, dostrzegam szereg pozytywnych zmian w moim życiu i w moim otoczeniu. Żałuję, że wcześniej nie zainteresowałam się coachingiem. Dzięki Basi, jestem uśmiechnięta, szczęśliwa z głową pełną pomysłów, których realizacja na pewno mi się powiedzie.
2 luty 2021 Kamila - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Sesje pozwoliły mi na zbliżenie się do osiągnięcia moich celów, a więc pozwoliły na wypracowanie w sobie umiejętności panowania nad emocjami i wskazały drogę do efektywnego kreowania własnego wizerunku. Dzięki spotkaniom spojrzałam na swoje relacje z innymi ludźmi z nowej perspektywy i miałam okazję skonsultować to, w jaki sposób wprowadzać zmiany do swojego życia. Poruszyłyśmy wiele aspektów – do tej pory dla mnie trudnych do zrozumienia - szczególnie w kontekście moich własnych zachowań i reakcji. Każde spotkanie było miłą, przyjacielską rozmową, a atmosfera przynosiła na myśl spotkanie dawnych znajomych, co było dla mnie szczególnie istotne – mogłam bez skrępowania opowiadać o swoim życiu. Basia jest osobą bardzo empatyczną, pełną wyrozumiałości, bezpośrednią, ale przede wszystkim jest wspaniałym słuchaczem; dzięki temu idealnie dopasowała do mnie narzędzia i metody pracy. Dzięki sesjom staję się bardziej opanowaną osobą, co poprawia moją pewność siebie. Na pewno będę kierować się w życiu radami, które otrzymałam podczas spotkań coachingowych.
25 stycznia 2021 Kamila - Studentka
Bardzo dobry coach
Pewien czas temu zakończyłam cykl spotkań coachingowych z Basią. Z pewnością nie żałuję czasu przeznaczonego na samorozwój pod opieką tak profesjonalnej, pełnej wyrozumiałości i empatii osoby. Nasze sesje odbywały się on-line, choć nie było to wcale mankamentem - wręcz przeciwnie, mogłam się poczuć, jakby do ucha szeptał mi sprzyjający duszek! ;)
1 grudnia 2020 Ada - edukatorka
Bardzo dobry coach
Do wizyty u Basi dojrzewałam kilka lat. Zdecydowałam się na pierwsze spotkanie w bardzo trudnym dla mnie czasie - gdy zaczęłam tracić wiarę w ludzi, w ich szczere intencje i kiedy zwątpiłam w to, że uczciwość i lojalność wobec drugiego człowieka w tych czasach mają jakiekolwiek znaczenie. Był to moment gdy zdałam sobie sprawę, że coraz bardziej uwiera mnie otaczająca rzeczywistość i muszę coś z tym zrobić. Tak oto rozpoczęła się moja najpiękniejsza podróż, która trwa do dziś - podróż w głąb siebie i w zgodzie ze sobą. Nasze sesje, trwające od grudnia 2019 do czerwca 2020 r. mogę określić jako półroczny „remanent w głowie”. Okazało się, że „prawdy życiowe” wpojone mi od dzieciństwa przez rodziców i otoczenie, które wydawały się niepodważalnymi zasadami panującymi na tym świecie - wcale nimi nie są! Uświadomiłam sobie, że poczucie własnej wartości i pewność siebie wcale nie muszą oznaczać arogancji, a życzliwość - braku asertywności. WOW! Zgłosiłam się do Basi ze stu procentowym przekonaniem, że chcę „coś” zmienić w swoim życiu. Nie byłam jednak świadoma tego, że tą decyzją zaczynam właśnie zmieniać je całe. Wspólne spotkania i rozmowy otworzyły przede mną nowe drzwi. Drzwi w nieznane. Dodały mi odwagi i wiary we własne siły aby iść przed siebie coraz to pewniejszym krokiem i czerpać z „nowego” świata to co dla mnie najlepsze – bo przecież na to zasługuję! Niesamowite uczucie! Każdemu, kto czuje potrzebę zmian polecam Basię jako coacha. Proces coachingowy z powodu sytuacji związanej z koronawirusem częściowo odbywałam on-line. Niezależnie od formy naszych sesji Basia tworzyła niezwykle życzliwą atmosferę. Jest profesjonalistką - konkretna i stanowcza, stale czuwa nad tym aby realizować wyznaczony cel, ale jest przy tym także ciepłą osobą. Dziękuję Ci Basiu za ogromne wsparcie w poszukiwaniach mojej własnej drogi do szczęścia!
3 listopada 2020 Ania - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
W zeszłym tygodniu skończyłam proces coachingowy, który prowadziła i monitorowała Basia. Moja przygoda z coachingiem trwała od marca do września 2020, przypadła na okres pandemicznej izolacji. W związku z tym większą część "spotkań" odbyłyśmy telefonicznie. Taka forma pracy nie przeszkodziła w budowaniu przestrzeni do otwarcia się i dialogu. Coaching rozpoczęłam w kontekście prowadzenia fundacji, z myślą o poprawieniu umiejętności zarządzania. Finalnie skupiłyśmy się na innych obszarach, bliższych mojemu codziennemu funkcjonowaniu. Proces przyniósł kilka pozytywnych zmian. Odkryłam nową perspektywę w drodze do własnego rozwoju, zmierzyłam się ze swoimi starymi przekonaniami, które w pewnym stopniu mnie blokowały. W dążeniu do tych zmian może pomóc jedynie tak cierpliwy i wyrozumiały coach, jakim jest Basia. Nie ocenia, nie krytykuje, w zamian wysłucha, zada pomocne pytanie i doda otuchy. Jest to niezwykle budujący proces, warty zainwestowania czasu, tym bardziej, że inwestuje się w samego siebie.
7 października 2020 Karolina - koordynator
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Basi podczas pandemicznego lockdownu. Z objawami wypalenia zawodowego. Miałyśmy rozmawiać o ścieżce zawodowej, ale coś innego okazało się ważniejsze, palące, „pod skórą”. Zajęłyśmy się granicami, asertywnością, poczuciem własnej wartości. Basia słuchała. Cudownie empatycznie. Zadawała pytania, nie nadużywając ich. Oszczędzała słowa. Czasem to była jedna wypowiedź, wskazanie ważnego punktu. Mówiła wtedy: „Tu cię zatrzymam”. I to zawsze było ważne miejsce. Zatrzymanie w nim wiązało się czasem z rozpoznaniem fundamentalnego problemu, a czasem z odkryciem własnego potencjału. Moment iluminacji. Potem zawsze szłam do przodu. Sesje z Basią uwalniają, zmieniają człowieka na lepsze. Są wspierające, wzbogacające, naprawdę cenne. Wcześniej nie miałam zbyt dobrego zdania o coachingu. Basia pokazała mi jak skuteczna jest to metoda do pracy z własnymi ograniczeniami i szkodliwymi przekonaniami. Do dziś czuję olbrzymią wdzięczność. Mam też nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Bo też zwyczajnie tęsknię za tą wspaniałą, pełną mocy, inspirującą kobietą, która tak zręcznie potrafi towarzyszyć innym w procesie przemiany.
11 września 2020 Ola - filmoznawczyni
Bardzo dobry coach
Pierwsza sesja coachingowa była prezentem urodzinowym od męża. Niesamowite jak najbliżsi potrafią słuchać i usłyszeć. Od jakiegoś czasu czułam, że czegoś mi brakuje, że stoję w miejscu, chciałam postępować według swoich zasad a nie potrafiłam, brak mi było pewności siebie. Proces coachingowy trwał od września 2019 do kwietnia 2020. Z każdą kolejną sesją otwierałam się i zobaczyłam, że zmiany są możliwe, zobaczyłam coś więcej .Teraz czuje, że jestem w innym miejscu. Uwierzyłam w siebie, jestem bardziej asertywna, ułożyłam pewne relacje na nowo, a przede wszystkim polubiłam siebie. Dziękuję Basi za wsparcie, za mądrość, niesamowite kompetencje oraz za bycie ze mną w tym moim rozwoju. Ps.Dziękuję mężowi, bo dzięki niemu zrobiłam pierwszy krok.
9 sierpnia 2020 Ania - st.laborantka
Bardzo dobry coach
Trafiłem do Basi w trudnym okresie bo w dobie koronawirusa – moja sesja coachingowa trwała od marca do lipca 2020. Odbyłem w sumie 10 sesji. Przez pandemię tylko 3 ostatnie spotkania mogły odbyć się na zasadzie osobistej sesji – w reszcie pomagała nam technologia – video czat i rozmowa telefoniczna za pośrednictwem smartfona. Nie oznacza to, że coaching był mniej skuteczny wręcz przeciwnie. Trafiłem na coaching w okresie kiedy dowiedziałem się o konieczności zmiany pracy z przekonaniem, że uda mi się wzmocnić pewność siebie i poznać ideę coachingu – był to bowiem mój pierwszy raz. Odkryłem w sobie wiele pozytywnych cech i mocne strony mojej osobowości a to dzięki profesjonalizmowi i podejściu coacha, który wykonuje swój zawód z pasją i wielkim zaangażowaniem i nic na sesji nie dzieje się przypadkiem – choć metody początkowo wydają się niekonwencjonalne. Dzisiaj z całą stanowczością mogę powiedzieć, że jestem zupełnie innym człowiekiem – silniejszym i pewniejszym siebie. Jeśli ktoś się wacha naprawdę warto – możecie tylko zyskać. Basiu dziękuje.
16 lipca 2020 Adam - Specjalista ds. e-commerce
Bardzo dobry coach
Odbyłam proces coachingowi z Basią w ilości 12 sesji od maja 2019 do stycznia 2020. Przychodząc do Basi czułam, że żyję w dużym chaosie organizacyjnym i chcę to zmienić. Jako współwłaścicielka firmy oraz żona i matka czułam, że nieustannie gonię własny ogon, ciągle jest coś do zrobienia a ja nawet nie bardzo potrafię odpoczywać. Chciałam stać się osobą lepiej zorganizowaną, odzyskać kontrolę i radość z życia. Potrzebowałam również wsparcia w rozwoju niektórych kompetencji managerskich. Basia pracowała ze mną z dużą delikatnością i spokojem, swoimi przemyślanymi pytaniami pomogła mi odkryć moje zasoby i mocne strony, poszerzyć świadomość w wielu obszarach. Zmiany w mojej głowie, które rozpoczynały się w jej gabinecie, potem postępowały dalej. Te spotkania były dla mnie inspiracją do dalszego szukania rozwiązań, do mojego osobistego rozwoju. Myślę, że proces mojej zmiany wciąż trwa. W każdym razie polecam Basię jako profesjonalnego coacha, który pomaga poszerzać świadomość i uruchomić proces zmiany. A to wszystko z kojącym spokojem i uśmiechem na twarzy.
9 luty 2020 Ania - Menadżer
Bardzo dobry coach
Mój proces coachingowy trwał od marca 2019 do września 2019. W tym czasie odbyłam 13 sesji z coachem Basią Kędzia. Problemem, z którym chciałam się zmierzyć był brak pewności siebie połączony z brakiem asertywności, zwłaszcza na gruncie zawodowym. Dla mnie mój problem był wielki jak słoń. A jak wiadomo słonia najłatwiej zjeść po kawałku. Tak samo mój problem, który stał się celem coachingu, Basia podzieliła na elementy składowe. Następnie, na kolejnych spotkaniach pracowałyśmy nad tymi elementami. Basia nakierowywała mnie na właściwe sposoby zachowania, abym małymi kroczkami, stopniowo osiągnęła trwałą zmianę swoich reakcji, zachowań i nawyków. Z każdej sesji wychodziłam naładowana pozytywną energią i siłą do działania. Basia jest bardzo ciepłą osobą i stwarza podczas sesji przyjacielską atmosferę. Basia nie ocenia i nie krytykuje, ale jednocześnie potrafi człowiekiem „potrząsnąć”, żeby spojrzał na siebie z innej perspektywy. Dzięki odbytemu coachingowi wiem, że cokolwiek się zdarzy, poradzę sobie. Gorąco polecam coacha Basię Kędzia każdemu, kto potrzebuje zwiększyć swoją samoocenę i pewność siebie.
31 stycznia 2020 ANNA - księgowa
Bardzo dobry coach
Do Basi trafilam na zakręcie życia, można to tak ująć. Coś mi się zawaliło, coś skończyło. Potrzebowałam motywacji, odzyskania wiary w siebie. Odbudowanie, A może nawet zbudowania na nowo siebie, akceptacji. Mój proces trwał od maja do grudnia . Razem 12 cudownych , bardzo twórczych spotkań. Należę do osób, które trudno zawierają nowe znajomości. Ciężko mi o sobie opowiadac. Ale z Basią, no cóż nie było tego problemu. Jest bardzo ciepła i otwarta. Potrafi stworzyć cudowną atmosferę do pracy. To był dla mnie owocny czas. Dużo się o sobie dowiedziałam. Często zaskakujących rzeczy. Nie zawsze chciałam to usłyszec, ale nie żałuję żadnych wypowiedzianych między nami słów. Jestem teraz inną osobę. Inaczej patrzę na swiat. Wiem , ze dam sobie radę ze wszystkim sama. Dziękuję Ci Basiu za to. Każdy kto ma wątpliwości, kto nie wierzy w siebie powinnien trafić pod skrzydła Basi. Świat dzięki temu będzie tęczowy.
28 stycznia 2020 Asia - Ksìęgowa
Bardzo dobry coach
Mój proces trwał od sierpnia 2018 do maja 2019. Potrzebowałam wzmocnić się, spojrzeć na siebie i swoje dotychczasowe życie z dystansu. Moje poczucie własnej wartości kulało. Moje poczucie sprawczości praktycznie nie istniało. Jako młoda osoba nie przepadałam za sobą, w głowie brzmiały negatywy, w ciele piętrzyło się dużo nieprzyjemnych emocji. Potrzebowałam popracować nad pewnością siebie. Z Basią zaczęłam zauważać i rozumieć co się we mnie dzieje i dlaczego. Basia pomogła mi przejrzeć, zauważyć moją wartość, zacząć lubić i doceniać siebie. To były wielkie odkrycia dla mnie, intensywny i czasem trudny czas. Bardzo dużo rozmawiałyśmy. Basia potrafi cudownie słuchać i rozumieć człowieka. Jej dobra energia i celne przykłady czy ćwiczenia otwierały mi coraz szerzej oczy. Jej wsparcie było dla mnie ogromna podporą i iskrą do działania. W trakcie procesu poznałam swoją siłę, odwagę, ciepło. Nauczyłam się, że najważniejsza jest MOJA dobra relacja z samą sobą. Od tego zaczyna się wszystko, wtedy można dawać dobro dalej. Z całego serca polecam spotkania z Basią! Kocha ludzi, a praca to jej pasja. Pięknie Ci Basiu dziękuję.
12 stycznia 2020 Marta - zawód medyczny
Bardzo dobry coach
Mój coaching trwał od stycznia 2019 do czerwca 2019. Były to dla mnie miesiące intensywnej pracy nad sobą. Miałam możliwość spojrzenia na siebie z dystansu i doceniania własnych możliwości i potencjału. Spotkania z Basią były dla mnie niesamowitym zastrzykiem energii do działania, pozwalały poukładać plany życiowe, ustawić priorytety, przyjrzeć się z bliska obszarom które wymagają pracy. Cały proces dał mi ogromnie dużo wiedzy o sobie, swoich możliwościach i zasobach. Moim celem z jakim zaczynałam cały coaching była umiejętność łączenia pracy w domu z życiem rodzinnym oraz właściwa organizacja swojej pracy. Wiem jednak i czuję, że wyniosłam z niego o wiele więcej niż to. Był to dla mnie czas głębokiego spojrzenia w siebie. Basia jako coach jest wspaniałym słuchaczem potrafiącym zawsze celnie podsumować to co słyszy, wyakcentować to, co czasami dla nas samych jest ukryte i nieczytelne, swoimi pytaniami motywuje do naprawdę głębokiego spojrzenia w siebie.
23 sierpnia 2019 Kamila - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Odbyłam proces coachingowy trwający od listopada 2018 do czerwca 2019. Rozpoczęłam proces z nadzieją,że będę szczęśliwsza,pełniejsza, pewniejsza siebie. Coaching przyniósł mi wgląd w siebie, poznałam obszary do rozwoju i własne zasoby. Mam wrażenie,że spotkanie z Basią jest zwieńczeniem mojej walki o siebie. Pierwsze spotkanie było zaskoczeniem, było połączeniem doświadczenia, dojrzałości życiowej, metod pracy i niesamowicie normalnego, ciepłego podejścia. Odkryłam czym jest praca nad sobą. Uwolniłam się od niepokoju i niepewności.Jestem znacznie spokojniejsza, nie wybucham złością. Coaching dał mi wsparcie i nauczył oparcia w sobie. Dziękuję.
15 lipca 2019 Ewa - Zawód medyczny
Bardzo dobry coach
Przyszedłem do Basi, bo przede mną była trudna do podjęcia decyzja w związku z moją pracą. Decyzja, której konsekwencje przechodzą przez wszystkie rejony mojego życia - moją rodzinę, pracę, pasję, finanse, itd. Wspólnie zdecydowaliśmy, że Basia pomoże mi obejrzeć te decyzję z różnych stron, pomoże poszerzyć moje pole widzenia. Dowiedziałem się o sobie paru nowych rzeczy, dzięki Basi sięgnąłem wgłąb siebie, uświadomiłem sobie, co jest dla mnie ważne, w czym jestem mocny, a gdzie mam braki. Co ważne, nie skończyło się tylko na poszerzeniu mojej wiedzy, ale faktycznie zmieniłem się. I co chyba najważniejsze, ta zmiana ciągle zachodzi, nawet jak już zakończyliśmy proces, i nie przychodzę do Basi. Widzę, jak podejmuję inne decyzję, jak powoli, ale nieustająco, zmienia się moja praca, pasja, rodzina, finanse. Jak siła tej zmiany rośnie. Więc czy Basia jest dobrym coachem? Tak, jest super coachem.
13 lipca 2019 Łukasz - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Basia bardzo pomogla mi w mojej pracy nad sobą. Przeszłam u niej proces coachingowy obejmujący 12 sesji i trwający do kwietnia 2019. Moim celem bylo odnalezienie rownowagi w moim zyciu, zwlaszcza pomiedzy praca a zyciem prywatnym. W czasie tych 12 miesiecy zmienilam swoje zycie. Jestem teraz szczesliwsza i bardziej spelniona. Wprawdzie inaczej niz sie spodziewalam... Zmienilam pracy i choc nie mam jej mniej i czasu na inne sprawy nie przybylo, czuje sie lepiej i mam wiecej energii na wszystko. To nie stalo sie przypadkowo....
27 czerwca 2019 Agnieszka - Menadżer PR
Bardzo dobry coach
Cóż mogę napisać...? Basia to bardzo dobry coach, osoba, która naprowadza na właściwe tory myślenia. Z Basią pracowałam od pażdziernika 2018 do maja 2019r, od pierwszej do ostatniej sesji coraz bardziej poznawałam siebie, to kim, jaka jestem, co mnie nakręca w życiu i dlaczego nie jestem taka jak wszyscy. Dzięki Basi zrozumiałam to, co chcę osiągnąć - nie biegiem byle zdobyć cel i z głowy a sesje z Basią to była wspinaczka na szczyt poznania samej siebie i tego, co chcę od siebie i innych, co jest dla mnie ważne, dlaczego chcę pójść drogą swojej pasji a nie drogą stereotypów i co chcę przekazać innym ludziom. Basia pomogła mi zrozumieć, że poświęcając się dla innych, nie mając z tego nic w zamian, zapomniałam o sobie i o tym, czego ja chcę. Nie obyło się bez trudnych rozmów czy emocji a to pokazało moją autentyczność, że ciężko pracuję nad sobą by coś zmienić, dojść do ładu ze sobą i być bardziej asertywną wobec innych. Basia odkryła we mnie na nowo ten płomień, który ktoś we mnie gasił. Dzięki Basi wiem, że chcę pójść własną ścieżką, doświadczać własnego życia i wykorzystać je tak, jak ja chcę i nie żałować, że się czegoś nie spróbowało. Dzięki sesjom coachingowym z Basią czułam się rozumiana i wspierana i dzisiaj mogę każdemu poradzić: Życie to nie maraton do przebiegnięcia w drodze do "mieć", życie to żmudna wspinaczka do tego by "być". Ludzie, przestańcie bać się własnego cienia i róbcie to, co kochacie, nawet kiedy inni rzucają wam przeszkody pod nogi. Nie bądźcie kimś kiedy nie potraficie być najpierw sobą. Jak to kiedyś A. Einstein powiedział: "Aby stać się kimś, najpierw trzeba nauczyć się być sobą". Pracując z Basią wiem, że każdy mur, każdy płot jest do przeskoczenia, tylko czasem potrzebna jest dobra drabina, która pozwoli na ten płot wejść. Jeżeli macie mętlik w głowie, nie wiecie jak sobie poradzić z własnym JA, polecam wam Basię, bo dzięki niej odzyskałam zapał do mojej pasji jaką jest fotografia ta przyrodniczo-krajobrazowa(jako ciekawość świata) i portretowa(pokazywanie emocji, prawdziwości człowieka bez przeróbek w photoshopie) a także artystyczna(zwykłe przedmioty wcale nie muszą wyglądać zwyczajnie). Basia pomogła mi dojść do mojej własnej życiowej decyzji w tym, że to ja kieruję własnym życiem i chcę je przejść tak a nie inaczej. Basia cały czas mnie wspiera i jest moją mentorką, wiem, że mogę zawsze poprosić o pomoc jeśli z czymś sobie nie będę dawała rady. Czy warto było pójść do Basi na coaching?? Taaaaak!!! Basiu dzięki wielkie, biorę się za siebie i za mojego kręcioła choć czasem nie mam już sił :-)
10 czerwca 2019 Agata - W drodze do bycia Fotografką
Bardzo dobry coach
W pewnym momencie życia zawodowego zauważyłam, że to, co robię, nie do końca jest ze mną spójne. Coś mnie uwierało, męczyło. Do Basi zwróciłam się z prośbą o pomoc w znalezieniu swojego miejsca w życiu zawodowym oraz odkryciu, czego od niego wymagam.. Nasz współpraca trwająca od stycznia do maja 2019 roku zakończyła się odnalezieniem przeze mnie swojej drogi oraz rozpoczęciem działania w kierunku jej realizacji. Basia jest coachem nieoceniającym i bardzo wspierającym. Dzięki niej wzmocniłam pewność siebie, asertywność i odkryłam swoje prawdziwe wartości. Nareszcie czuję, że to Ja siedzę za sterami :)
3 czerwca 2019 Martyna - HR-owiec
Bardzo dobry coach
Uważam, że Basia jest bardzo dobrym coachem. Jest uważnym słuchaczem, co sprawia, że opowiadanie o różnych nurtujących kwestiach jest łatwiejsze. Ma w sobie dużo ciepła i wyrozumiałości. I co najważniejsze - nie ocenia. Jest pełna pomysłów i podchodzi do każdego indywidualnie. Potrafi tak prowadzić i ukierunkować rozmowę, aby zbadać kluczowe kwestie, jednocześnie nie tracąc czasu na te nieistotne. Odbyłam proces coachingowy w wymiarze 11 sesji w okresie luty-czerwiec 2018. Sesje z Basią dodały mi pewności siebie, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Wyposażyły w narzędzia, które już nieraz przydały się w podejmowaniu i realizowaniu życiowych wyzwań. Potwierdziły, że dobra komunikacja może zdziałać cuda. Pokazały jak ważne jest respektowanie cudzych, jak i własnych granic. Dodały odwagi, żeby asertywnie starać się o to, co dla mnie ważne. Sprawiły, że poczułam lekkość i spokój :) Chętnym na pozytywne życiowe zmiany z całego serca polecam Basię! :)
13 maja 2019 Elżbieta - pracownik opieki zdrowotnej
Bardzo dobry coach
Co było przed coachingiem z Basią: Chaos. Jedna wielka niewiadoma: co dalej mam robić w życiu, w jakim miejscu jestem, czego chcę a czego nie. Wiedziałam, że potrzebuję wzmocnienia. Nie wiedziałam do końca tylko jakiego wzmocnienia potrzebuję: czy szukać terapii, czy wystarczy mi coaching? Czy on będzie kluczem do otworzenia drzwi przed którymi stałam i nie byłam pewna co jest za nimi? Jak trafiłam na coaching do Basi: Basię poleciała mi osoba która była na jej szkoleniu. Dostałam info: fajna babka. Dobrze prowadzi szkolenia. Idź, zobacz co Ci powie. Pomyślałam: jestem na takim etapie, że nie mam w sumie nic do stracenia a mogę tylko zyskać. Strach przed tym spotkaniem był: WIELKI. Ogromnie się bałam. Krytyk wewnętrzny miał wówczas dobre pole do popisu. Jednak silniejsze było poczucie, że muszę w końcu zrobić coś dla siebie, że to jest właśnie ten moment. TEN MOMENT W ŻYCIU, pozwolił mi po raz pierwszy wyjść na spotkanie z coachingiem. Z czym poszłam: Przyszłam do Basi, jak m się wydawało, z wieloma sprawami. Wszystkie moje tematy wyglądały jak kłębek sznurka. Szarego, brzydkiego sznurka na dodatek zasupłanego w różnych miejscach. Wiedziałam, że tam na końcu tego sznurkowego kłębka są jakieś inne kolory. Tam gdzieś na jego końcu, którego nie widzę, jestem inna, Ja. Tam jest ten drugi koniec mnie, którego w tej chwili nie widzę a z którym potrzebuję nawiązać kontakt. Tylko jak tam mam trafić? Jak mam wydobyć te kolory będące na jego końcu. Jak mam się uwolnić z tego zasupłania? Co dał mi coaching z Basią: Basia pomogła mi uchwycić sedno sprawy. Budowanie Pewności Siebie. To było TO! To był klucz do szerokiego otwarcia drzwi. Powoli, ten szary, zasupłany sznurek zaczęłam rozwiązywać. Szarość zaczęła przybierać inne barwy. Pojawiły się w końcu kolory! Kolory życia. Zaczęłam powoli inaczej patrzeć na świat, na ludzi. Zaczęłam uczyć się nowych reakcji na stare zachowania. Zaczęłam budować nową, lepszą wersję siebie samej!. Dzięki pytaniom jakie Basia mi zadawała, mogłam głębiej przeanalizować swoje zachowania, wyciągać z nich wnioski. Ważnym aspektem, który bardzo dobrze na mnie zadziałał w pracy coachingowej a który Basia świetnie dostrzegła, była praca poprzez obraz. Przeszłam pełen proces coachingowy, czyli 12 sesji. Zakończyłam całość w marcu 2019. Coaching okazał się dla mnie rewelacyjną metodą na UWOLNIENIE. Uwolnienie się od starych schematów w jakich tkwiłam, uwolnienie potencjału i kreatywności jakie były we mnie, ale ukryłam je przed sobą i światem tak głęboko, że zapomniałam zupełnie o nich. Uwolnienie wszelkich emocji. Coaching, pozwolił mi szeroko otworzyć drzwi za którymi biegnie ścieżka dalszego rozwoju własnego. Jestem pod głębokim, pozytywnym wrażeniem tej metody i pod wrażeniem pracy Basi w roli coacha. Zaskakująco świetna w tym co robi! A gwarantuje wszystkim, że wykonuje swoją pracę z prawdziwą pasją. Słowa Basi, które mi powtarzała: Jak już coś zobaczysz, to nie odzobaczysz, zapamiętam do końca życia. Basiu dziękuję! Polecam!
11 maja 2019 Ewa - wolny strzelec
Bardzo dobry coach
Zdecydowałem się na wsparcie coachowe na zasadzie impulsu. Czułem że w pracy (managerskie stanowisko) nie idzie mi tak jak powinno. Zbyt dużo prywatnego czasu poświęcałem na pracę, pracownicy zarzucali mnie drobnymi sprawami itp Dużo nerwów, dużo palonych papierosów …. W wyszukiwarce wpisałem „Coatch Łódź”. Wśród wyświetlanych stron pojawiło się zdjęcie Basi, która na zdjęcie robi wrażenie ciepłej, zaufanej osoby. Skontaktowałem się i od razu umówiliśmy termin pierwszego spotkania. Tak rozpocząłem proces Coatchingu, który trwał od maja 2018 do marca 2019 roku. Basia swą pełną entuzjazmu postawą, ciepłem pomogła mi przepracować i zmienić pewne moje przekonania, którymi dotychczas kierowałem się w pracy z ludźmi. Z owymi problemami, wcześniej próbowałem radzić sobie na własną rękę, kupując internetowe kursy, czytając książki, oglądając szkolenia Online, podczas których pieczołowicie robiłem notatki. Ale dziś wiem że ten sposób jest niewydajny. Każdy z nas jest inny, inaczej ukształtowany, indywidualnie postrzega rzeczywistość, ma inny styl pracy. Zagadnienia poruszane w onlinowych szkoleniach, czy kursach, nie są dostosowane do indywidualnego toku myślenia. Tak naprawdę, dopiero praca z drugą osobą (Basią), poprzez „kopanie” do skutku, pozwala przyjrzeć się problemowym kwestią wielowymiarowo i poszukać rozwiązania. Atmosfera pracy z Basią obfitowała w przyjazność, ciepło, zaufanie. W towarzystwie Coatcha czułem się bezpiecznie, co pozwalało mi się odblokować; mówić bez wstydu, nieśmiałości o rzeczach których nikomu bym nigdy nie powiedział. Taka podejście wpływało na efektywność sesji. Dzięki procesowi zyskałem dystans, spokój, zacząłem dbać o „higienę psychiczną” włączając w wolny czas sport rekreacyjny (aktywne spędzanie czasu) Gorąco polecam.
17 marca 2019 Adam - Kierownik Działu
Bardzo dobry coach
Zdecydowałem się na kontakt z Basią w momencie, gdy poczułem, że coś muszę zmienić w swoim życiu, poukładać myśli i zmierzyć się z obawami. Ostatecznie odbyliśmy 13 sesji w okresie od października 2017 do maja 2018 roku. Zwrócenie się do Basi o pomoc i wsparcie było bardzo dobrą decyzją. Spotkania coachingowe pozwoliły mi uporządkować swoje myśli, marzenia i cele, upewnić się jakie wartości są dla mnie ważne a jakie mniej istotne. To wszystko było możliwe dzięki wspólnej pracy. Basia posiada niezwykły dar zadawania trafnych pytań, które zmuszają do refleksji i zmierzenia się ze swoimi myślami, blokadami i lękami. Jest jak dobry przyjaciel, który potrafi wysłuchać, zachęcić do zastanowienia się i zmobilizować do samodzielnego znalezienia najlepszych dla nas rozwiązań. Dodatkowo, dobrze dobrane ćwiczenia pomagają zwizualizować nasz aktualne położenie i stan w jakim chcielibyśmy się znaleźć docelowo. Jeśli też czujesz, że znalazłeś się na rozstaju dróg i nie wiesz, którą ścieżką podążać - skontaktuj się z Basią - jestem pewien, że swoim wsparciem i zaangażowaniem, pomoże Ci odnaleźć w sobie ten właściwy kierunek życia :)
22 października 2018 Błażej - programista
Bardzo dobry coach
Rok temu podjęłam decyzję o zmianie pracy. Aby zmierzyć się z tym wyzwaniem potrzebowałam wsparcia osoby, która pomoże mi odbudować moje poczucie wartości, nauczy dystansu do siebie i asertywności w kontaktach z innymi ludźmi. Spotkania z Basią Kędzia rozpoczęłam we wrześniu 2017 i zakończyłam w maju 208 roku. W czasie 12 sesji pracy z Basią zyskałam odwagę, aby zaakceptować siebie i własne życie oraz walczyć z zachowaniem zasad dyplomacji o siebie w kontaktach z innymi ludźmi. Basia jest wspaniałym coachem – przewodnikiem. U jej boku czułam się bezpiecznie i mogłam bez skrępowania dzielić się moimi przemyśleniami. Basia uważnie słucha i stara się zrozumieć - bez oceniania. W czasie spotkań i codziennego treningu już poza gabinetem odkryłam, że mam prawo do życia i pracy w swoim tempie, a przede wszystkim nie muszę się tłumaczyć z moich wyborów. Zmieniłam pracę, buduję nowe relacje i reaguję od razu lub po krótkim czasie na sytuacje, w których czuję się niekomfortowo. Jestem dla siebie bardziej życzliwa, więcej sobie odpuszczam i daję sobie prawo do przyjemności. Staram się być swoim przyjacielem.
30 września 2018 Beata - pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Do Basi trafiłam będąc na tak zwanym życiowym rozdrożu po dokonaniu niezwykle znaczących zmian w swoim życiu. Miałam wielkie plany w głowie, a jednocześnie haos i masę wynikających z tego rozterek. Zaskoczeniem okazało się dla mnie, że każde spotkanie z moim Coachem było znaczące i miało konkretne przełożenie na moje odczucia. Po każdej sesji czułam jak zmienia mi się myślenie odnośnie trudnych dla mnie spraw. Basia w tajemniczy, znany tylko sobie sposób zamieniała po kolei moje ciężkie nastawienie na rozmaite problemy życiowe w piórka:) Zmiana myślenia naprawdę zmienia rzeczywistość. Basiu bardzo Ci dziękuję, jesteś wyjątkowym człowiekiem!
17 września 2018 Marzena - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Do Basi trafiłam w bardzo trudnym dla siebie momencie, a wręcz po kilkumiesięcznych bezowocnych poszukiwaniach odpowieniej dla siebie pomocy. Odbyłam proces coachingowy w wymiarze 12 sesji w okresie luty 2017 - grudzień 2017. Był to trudny, ale i bardzo owocny zarazem proces. Kompetencja, ciepło i zaangażowanie Basi pomogły mi na nowo otworzyć się i zaufać. W dodaku Basia potrafi perfekcyjnie cierpliwie i ze zrozumieniem słuchać, a potem zadawać odpowienie pytania, które "zmuszją" do chwili zastanowienia się, a nie natychmiastowej odpowiedzi . Basia przede wszystkim nie ocenia. Wszystko, co powyżej - sprawiło, że na nowo zaczęłam się lubić i akceptować swoje niedoskonałości. Troszkę zwolniłam tempo i pozwoliłam sobie na bycie nieperfekcyjną wersją mnie. Sesje mijały bardzo szybko i pozostawiały niedosyt i głód pracy na sobą w celu chociażby sprawdzenia, czy wszystko działa...U mnie rozbudziły apetyt na więcej.. i tak chociażby po kilkuetniej pracy w jednym miejscu zamarzyła mi się zmiana. Basia wspierała mnie na każdym kroku i praca z Nią dała mi siłę na podjęcie ryzyka.. i tak zostałam pracownikiem, który organizuje, zarządza, a co najlepsze lubi swoją pracę i spotyka się z sympatią ze strony innych! Dzięki Basi zaczęłam wierzyć, że marzenia są naprawdę możliwe do spełnienia, a tylko od nas zależy czy je spełnimy. Polecam Basię wszystkim tym, którzy tak jak ja jakiś czas temu znaleźli się na rozstaju dróg i zwątpili w siebie dzięki wydarzeniom w życiu lub osobom, które im podcięły skrzydła.
12 września 2018 Justyna - specjalista ds administracyjnych
Bardzo dobry coach
Z Basia spotkalam sie w 2014. W tym czasie nie zaliczylam pierwszego roku studiow magisterskich. Nie wiedzialam co chce robic w zyciu, nie wierzylam w siebie i swoje umiejetnosci. Mialam wielkie problemy z nauka angielskiego co rowniez poruszalysmy w naszych rozmowach. Ze spotkanie na spotkanie czulam sie bardziej pewna siebie i zmotywowana do dzialania. Postanowilam wyjechac do Londynu i w przeciagu 1,5 roku zostalam Managerem jednego z sieci sklepow, majac 8 osobowy team pod soba. Niedawno udalo mi sie dostac do duzej firmy logistycznej! (kierunek moich studiow). Basia jest swietnym coachem i bardzo sie ze pomogla mi odkryc wiare w siebie i motywacje do dzialania!
11 września 2018 Paulina Zambrowicz -
Bardzo dobry coach
20 lat pracy w korporacji po początkowej euforii przerodziło się w zniechęcenie i brak poczucia sensu kontynuacji. Szukałam coacha, który stanie u mojego boku i nie jak przyjaciel pocieszy i pomoże podjąć decyzje, ale wesprze swoim obiektywizmem i wiedzą. 12 spotkań z Basią Kędzia między lipcem'17 a styczniem'18 zmusiło mnie do ciężkiej pracy nad sobą. Z Jej udziałem przekułam chaos w drogę do celu. Jestem dziś człowiekiem, którym przez te 20 lat zapomniałam jak być. Nie tylko pracuję, ale też funkcjonuję inaczej. Polecam wszystkim, którzy z różnych przyczyn dochodzą w swoim życiu do ściany. Dobry coach to szansa na odzyskanie odwagi panowania nad własnym życiem.
27 luty 2018 Agnieszka - przedstawiciel medyczny
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Basi w momencie, kiedy poczułam, że chcę coś zmienić w swoim życiu. Pomimo, że wiele osiągnęłam, to jednak brakowało mi zdecydowania i pewności siebie, a czasami czułam się zagubiona i mało asertywna w dzisiejszym zwariowanym świecie. Po odbyciu 12 sesji, w okresie od listopada 2016 roku do czerwca 2017, moje życie naprawdę się zmieniło. Obecnie jestem 4 miesiące po coachingu i nadal trzymam, wypracowany podczas sesji, kierunek rozwoju. Dzięki procesowi uwierzyłam w siebie i swoje możliwości, i to co do tej pory wydawało mi się niemożliwe, stało się możliwe, a Basia świetnie wypełniła rolę coacha. Warto było zrobić coś dla siebie, zwłaszcza z pomocą tak wspaniałego trenera, jak Basia:)
20 listopada 2017 Marzena - Biolog
Bardzo dobry coach
Funkcjonowanie w dzisiejszym świecie to ciągła gonitwa. Kolejne role, ambicje, zadania. Sesje coachingowe są dobrym sposobem na zatrzymanie się w tym biegu i przyjrzenie sobie, na co często brak czasu. Ja dzięki spotkaniom miałam szansę na poznanie samej siebie - zrozumienie kim jestem, co tak naprawdę jest dla mnie ważne, gdzie chcę podążać. Dzięki umiejętnemu moderowaniu sesji przez coacha dotknięte zostają tematy, z którymi sami często nie mamy odwagi się mierzyć. Dzięki procesowi coachingowemu lepiej poznałam siebie, nazwałam obszary, które wymagają pracy - stworzyłam koncepcję tego jak chcę nad nimi pracować. Zdecydowanie poszerzyłam również wiedzę z zakresu komunikacji oraz uzyskałam większą samoświadomość w tej dziedzinie. Efektem tego jest większa pewność siebie i otwartość na nowe wyzwania.
7 listopada 2017 Joanna - Manager
Bardzo dobry coach
Ze spotkań z Basią korzystałem od czerwca do listopada 2016 roku, dziś byłem na sesji przypominającej. Bardzo owocna współpraca, Basia jest bardzo sympatyczną osobą i świetnym coachem, doskonale wie co robi i w stu procentach jest oddana swojej pracy. Podczas procesu dowiedziałem się bardzo wiele o sobie jak i również "nauczyłem się siebie". Proces pomógł mi w opanowaniu swojego życia, a przede wszystkim porywczego i wybuchowego charakteru, co mocno rzutuje na moje relacje z ludźmi, podejmowane decyzje i ogólne samopoczucie. Nauczyłem się logicznie myśleć, Polecam wszystkim, Dziękuję bardzo Basiu
19 kwietnia 2017 Tomasz - szef kuchni
Bardzo dobry coach
W procesie coachingu byłam od kwietnia do listopada 2016. Kiedy trafiłam do Basi byłam rozbita i zagubiona. Praca z Basią pomogła mi zrozumieć, a co najważniejsze zaakceptować i polubić siebie. Basia jest niezwykle ciepłą i wspierającą osobą, choć gdy trzeba potrafi "postawić do pionu" :) Sesje z Basią polecam wszystkim, którzy nie mogą odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości.
2 stycznia 2017 Agnieszka - dietetyk
Bardzo dobry coach
Sesje z Basią to najlepsza rzecz, jaką można zrobić, kiedy czujemy, że pragniemy zmian. Basia jest bardzo konsekwentnym i zaangażowanym coachem. Przychodząc do niej nie miałam wizji, celów ani pomysłu, co dalej robić. Teraz po trzech miesiącach od zakończenia procesu coachingowego wiem, czego chce a na co się nie zgadzam i potrafię to wyrazić. Basia pomogła mi zbudować od początku moje poczucie własnej wartości i pewność siebie. Dzięki tym zmianom na nowo rozpoczęłam pracę nad wizją mojej firmy, mam określone konkretne cele i po raz pierwszy od dawna uparcie do ich spełnienia dążę. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że jestem z siebie dumna. Czas od grudnia 2015 do lipca 2016 zapamiętam, jako okres ciężkiej, mozolnej pracy, ale również moment, w którym po prostu rozpoczęłam wszystko od nowa i jest mi z tym bardzo dobrze  Od Basi bije życzliwość, doświadczenie i siła, która potrafi skutecznie porwać do walki i się nie poddawać. Basiu…… dziękuje
19 grudnia 2016 Mariola - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Zmagając się z troskami i problemami jakie pojawiły się w moim życiu, czułam potrzebę zmiany swojego podjejścia do życia i spojrzenia na nie z innej perspektywy. Jeden z moich znajomych powiedział mi o coachingu. Po zagłębienieniu się w temacie zdecydowałam się na odbycie procesu coachingowego, w wymiarze 13 sesji (od listopada 2015 do czerwca 2016 r.) Dzięki któremu zrozumiałam jakie są moje wady i zalety, jak je zaakceptować oraz jak z nimi żyć. Uświadomiłam sobie co sprawia mi największą trudność oraz jak sobie z tym radzić. Dziś wiem jak wykorzystać swój potencjał. Cieszę się że w mojej przemianie towarzyszyła mi Basia - pełna zaangażowania, profesjonalizmu oraz dająca mnóstwo pozytywnej energii. Dziękuję Ci Basiu, że pomogłaś mi znaleźć ten właściwy kierunek. Chciałabym dodać, iż opinę piszę po kilku miesiącach od zakończenia procesu.
8 grudnia 2016 Honorata - Specjalista ds. Technicznych
Bardzo dobry coach
W ubiegłym roku podjęłam decyzję o rozpoczęciu procesu coachingowego. Było w moim życiu kilka spraw, które nie bardzo umiałam poukładać, brakowało motywacji, porządku, refleksji. Do wyboru coacha podeszłam poważnie, wierząc, że tylko właściwa osoba jest w stanie naprowadzić mnie na właściwe tory. Na Basię Kędzia natrafiłam w internecie. Po długiej i przesympatycznej rozmowie telefonicznej wiedziałam, że znalazłam odpowiedniego coacha. Basia urzekła mnie swoim ciepłem oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściem. Sesje rozpoczęłam w październiku 2015 r., zaś zakończyłam w czerwcu 2016 r. Mój proces coachingowy obejmował łącznie 12 sesji, podczas których krok po kroku, pod czujnym okiem Basi, zaglądałam coraz bardziej w głąb siebie, przerabiając kolejne, często niełatwe tematy. Referencje te piszę kilka miesięcy po zakończeniu procesu coachingowego. Ta perspektywa czasowa tylko upewniła mnie w przekonaniu, że coaching zaowocował u mnie świetnymi rezultatami. Spotkania z Basią dały mi świeże spojrzenie na otaczające mnie sprawy, a także nowe, łaskawsze spojrzenie na mnie samą. Uważam Basię za świetnego coacha – jest osobą życzliwą, dociekliwą, spostrzegawczą, wrażliwą, ale też umie „przycisnąć”, kiedy trzeba. Spotkania wymagają poniekąd wysiłku, nie jest to rozmowa o niczym, pełna szumnie brzmiących frazesów – trzeba naprawdę zajrzeć głęboko w siebie, co niekiedy nie jest proste czy przyjemne. Basia potrafi jednak w taki sposób prowadzić rozmowę i rzucać światło na pewne kwestie, że człowiek (często ze zdumieniem) dociera do sedna sprawy. Basia jest dużym wsparciem i prawdziwym przewodnikiem w procesie zmiany. Z czystym sumieniem polecam spotkania z Basią wszystkim osobom, które chciałyby wprowadzić w swoim życiu zmiany, ale nie do końca wiedzą, jak się za to zabrać. Spotkania z Basią dużo mnie nauczyły, wiedzę tę wykorzystuję w codziennym życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Jestem o niebo lepiej zorganizowana, coraz lepiej panuję nad swoim czasem oraz emocjami. Przekonałam się, że potrafię być konsekwentna i osiągać zamierzone cele. Dziękuję Ci, Basiu, bo dzięki Tobie żyje się o wiele lżej – a nawet z cięższymi chwilami łatwiej sobie poradzić. :)
17 października 2016 Natalia - prawnik
Bardzo dobry coach
W pewnym momencie swojego życia, mając poczucie, że tkwię w martwym punkcie i nie mam wystarczającej odwagi do zmiany swojej sytuacji, postanowiłam poszukać pomocy u profesjonalisty. Wybrałam coaching, o którym niewiele wiedziałam, lecz Basia już na samym początku rzetelnie wyjaśniła na czym polega proces i czego można się spodziewać. Okazało się, że właśnie takiej pomocy potrzebuję. W trakcie 13 sesji pracowałyśmy nad zwiększeniem mojej pewności siebie i poczucia własnej wartości, akceptacją siebie, wzmocnieniem odwagi potrzebnej w przeróżnych sytuacjach oraz radzeniem sobie w kontaktach z ludźmi, a także nad sferą zawodową. Basia jest bardzo ciepłą i przyjazną osobą, można się przy niej czuć swobodnie, w trakcie sesji stwarza atmosferę zaufania. Jednocześnie jest bardzo kompetentnym i doświadczonym coachem, potrafiącym zadawać trafne pytania i wyróżniającym się dużą intuicją. Sposób w jaki prowadziła sesje sprawiał, że wychodziłam z nich z nową wiedzą o sobie, nowymi przemyśleniami oraz zastrzykiem energii do pracy nad sobą. Z każdą kolejną sesją zauważałam zmiany, choćby niewielkie. A po procesie z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że cel jakim był rozwój osobisty został osiągnięty. Zmieniła się moja samoocena, odkryłam w sobie wiele pozytywnych cech, znalazłam odwagę i moc do działania. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą swojego życia, pamiętaj: zmiany bywają bolesne, lecz najbardziej bolesne jest tkwienie w miejscu, w którym jest nam niewygodnie.
31 sierpnia 2016 Ewa - magister farmacji
Bardzo dobry coach
W październiku 2014 spotkałam się z Barbarą Kędzia w celu przeprowadzenia procesu coachingowego. W tym czasie zdradzałam oznaki przemęczenia i zniechęcenia do dalszej pracy nad celem, który założyłam sobie cztery lata wcześniej, a który wydał mi się bardzo trudny lub wręcz niemożliwy do zrealizowania. Umówiłyśmy się na dwanaście sesji. Na pierwszej z nich, zaczęłyśmy precyzować i wyznaczać cel, nad którym miałyśmy się skoncentrować podczas pozostałych sesji. Został on szybko rozpoznany i określony. W trakcie procesu kolejno podejmowałyśmy zagadnienia takie jak: rozpoznanie potrzeb oraz zasobów, budowanie potencjału i autorytetu. Oddzielne sesje poświęciłyśmy zagadnieniom takim jak wyznaczanie granic oraz konsekwencja i determinacja, które stały się słowem-kluczem do osiągnięcia sukcesu. W trakcie procesu nasze sesje zaczęły przynosić efekty, a moja praca nabierała coraz szybszego tempa. Cel mój osiągnęłam w październiku 2015 i przerósł on moje dotychczasowe oczekiwania. Barbara Kędzia jest coachem skutecznym, trafnie diagnozującym prawdziwe potrzeby swoich podopiecznych. Poza kompetencjami, cechuje ją silne poczucie intuicji. Mimo wrodzonej wrażliwości i empatii, potrafi zachować "zimną krew", nie zbaczając z głównego tematu jakim jest pełna koncentracja nad wyznaczonym celem. Sesje z Barbarą pozwoliły mi: osiągnąć wyznaczony cel, zdać sobie sprawę z własnego potencjału, rozpoznać silne cechy mojej osobowości, pomocne w zarządzaniu zasobami ludzkimi, odnaleźć w sobie lidera, wyjść poza własne stwierdzenia samoograniczające. Słowo "konsekwencja" weszło na stałe do mojego słownika. Podczas wspólnej pracy ciekawym spostrzeżeniem było dla mnie, że zmiany na które jesteśmy otwarci, nie muszą zachodzić w naszym życiu gwałtownie i mogą być skutecznie osiągane "metodą małych kroków". Cykl dwunastu spotkań znacznie podniósł moje poczucie własnej wartości, kompetencji, oraz uświadomił pozytywne cechy predestynujące mnie do wykonywania ukochanego zawodu. Jestem wdzięczna Barbarze za czas i uwagę poświęcone mojej osobie. Kilka miesięcy po zakończeniu procesu, postanowiłam wrócić do mojego coacha na kolejny proces w związku z nowym celem. Proces trwa, a ja rozwijam się i idę do przodu.
9 lipca 2016 Agnieszka - reżyser
Bardzo dobry coach
Będąc na zakręcie swojego życia prywatnego i zawodowego, widząc świat w ciemnych barwach, mocno sceptycznie nastawiony do wszelkiego rodzaju działań coachingowych, zdecydowałem się przełamać i spróbować poszukać wsparcia z zewnątrz. W lipcu 2015 roku zaczęła się „przygoda”, w której przewodnikiem była Barbara Kędzia. Cykl 12 spotkań, trwający do stycznia 2016 roku, rozpoczął się sesją, na której zostały jasno ustalone zasady współpracy. Wszystko transparentne dla obu stron, przedstawione w profesjonalny sposób, bez cienia wątpliwości. Moim celem realizowanym podczas procesu było odbudowanie pozytywnego spojrzenia na świat, ludzi, relacje; takie spojrzenie na nowo na otaczającą mnie rzeczywistość, żeby wróciła radość i pozytywne myślenie – zarówno w sferze życia prywatnego jak i zawodowego. Dzięki sesjom z Basią zacząłem zauważać, że każda sytuacja może zostać przedstawiona/przeanalizowana na co najmniej kilka różnych sposobów; że istnieją różne perspektywy, w ramach których możemy dostrzec coś nowego, innego, czasami mocno zaskakującego. Z każdego spotkania wychodziłem z przemyśleniami, wnioskami, mocniejszy i coraz bardziej przekonany, że podjąłem słuszną decyzję. Dzięki profesjonalnemu podejściu Basi, ogromnej wiedzy i zaangażowaniu, cel naszych spotkań został osiągnięty. W chwili obecnej, 4 miesiące po zakończeniu procesu, moje postrzeganie otaczającego świata na tyle się zmieniło, moje relacje z ludźmi na tyle nabrały pozytywnych wartości, że nie wyobrażam sobie, że można żyć inaczej. Z pełnym przekonaniem polecam Barbarę Kędzia jako coacha – przewodnika, gdyż poza pełnym profesjonalizmem jest osobą ciepłą, otwartą, życzliwą, wzbudzającą pełne zaufanie, a sesje z nią przynoszą realne efekty.
28 czerwca 2016 Tomasz - Manager
Bardzo dobry coach
W terminie maj - grudzień 2015r. odbyłam niesamowitą wyprawę pełną zaskakujących odkryć! Towarzyszyła mi Basia Kędzia, dzięki której w trakcie kolejnych 12 sesji, w ramach określonej na pierwszych spotkaniach mapy potrzeb, konsekwentnie brnęłyśmy przez rafy przekonań, przyzwyczajeń i błędnych wyobrażeń stanowczo posuwając się w kierunku sukcesu. Dla mnie najważniejszą uzyskaną wartością jest to, że ten proces coachingowy zmusił mnie do szczerości ze sobą - odkryłam swoje mocne strony o których nie miałam pojęcia a jednocześnie musiałam porzucić wyobrażenia o sobie które nijak mają się do rzeczywistości... Dzięki naszej współpracy odkryłam i zaakceptowałam, że nie jestem gorsza od innych, zrozumiałam, że nie ma nic złego w dbaniu o swoje interesy. Teraz łatwiej mi dyskutować na forum, prezentować własne opinie i przekonywać do swoich racji. Efektywniej też wyznaczam i pilnuję swoich granic, staram się też bardziej uważać by nie przekraczać czyichś. Więcej osiągam i jestem bardziej zadowolona postępując w mniej agresywny sposób. Widzę, że budzę większy szacunek otoczenia i skutecznie buduję osobistą markę - na czym bardzo mi zależało kiedy przystępowałam do procesu coachingowego.
1 kwietnia 2016 Anna - Kierownik Finansowy
Bardzo dobry coach
Do udziału w sesjach coachingu skłoniła mnie potrzeba zmian w relacjach ze współpracownikami przejawiającymi roszczeniowy charakter. Wiedziałam co chcę zmienić, nie wiedziałam jak to zrobić. Wielokrotnie podejmowałam samodzielne próby, ale nie przynosiły oczekiwanego efektu – teoria a praktyka. Kiedy podjęłam decyzję o udziale w sesjach coachingowych szukałam warsztatów prowadzonych przez osobę ciepłą i pogodną a jednocześnie konkretną i wymagającą.. Intuicyjnie wybrałam Barbarę. Ne pomyliłam się. To osoba kompetentna, serdeczna i stanowcza, zaangażowana w swoją pracę czyli taka jakiej szukałam. Spotkania z Basią uświadomiły mi moje mocne i słabe strony, pomogły przemyśleć i uporządkować wiele kłopotliwych spraw, otrzymałam konkretne, praktyczne wskazówki i rozwiązania. Udział w sesjach pomógł mi zmienić schematy działania, wzmocnił moje poczucie pewności siebie, szczególnie w konfrontacjach, które sprawiały mi najwięcej problemów. Zmiana mojego zachowania spowodowała również zmianę w postawach osób w moim otoczeniu. Z przyjemnością obserwuję jak poprawiają się relacje w moim zespole a ja realizuję założone cele. Tym samym potwierdza się powiedzenie – chcesz zmienić innych, zacznij od siebie!
11 stycznia 2016 Aleksandra - Manager
Bardzo dobry coach
W maju 2015 roku zdecydowałam, że potrzebuję zmiany w swoim życiu. Wiedziałam, że jest to możliwe, ale zupełnie nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Czułam, że sama sobie z tym nie poradzę. Podczas umawiania pierwszego spotkania, powiedziałam, że potrzebne jest mi wsparcie. Na kolejnych 12 spotkaniach Barbara Kędzia bardzo dobrze o to zadbała, czułam, że naprawdę nie jestem sama za co ogromnie dziękuję. Dzięki naszym spotkaniom, stałam się pewniejsza siebie, asertywna i przede wszystkim poczułam, że odzyskałam moc i jestem szczęśliwsza. W pracy radzę sobie dużo lepiej i jest to potwierdzane przez otaczające mnie środowisko. Ludzie bardziej mnie szanują i liczą sie z moim zdaniem, co dla kobiety w branży budowlanej, w której pracuję, nie jest oczywiste. Dodatkowo wiem, że mam większą kontrolę nad swoim życiem. Na pierwszym naszym spotkaniu omówiłyśmy zasady współpracy. Wszystko jasno i bardzo profesjonalnie. Wiedziałam z czym się wiąże proces i co mnie będzie czekać tzn. łatwo nie będzie. Barbara Kędzia wykazała się nie tylko ogromem potrzebnej wiedzy, ale również prawdziwą chęcią pomocy. Cieszę się, że mogłyśmy się spotkać i że to Basi powierzyłam moje wątpliwości. Doskonale czuję jaka jest różnica pomiędzy mną w zeszłym roku, a teraz. Dzięki procesowi wiem, że co by się nie działo w życiu zawsze znajdzie się jakaś możliwość i sposobność by odzyskać grunt pod nogami. Należy tylko się nie poddawać, pracować nad sobą i cierpliwie czekać. Życzę sobie i innym częściej w życiu takich przewodników i ludzi jak Barbara Kędzia.
5 stycznia 2016 Ania - Inżynier budowy
Dobry coach
Do Basi trafiłam w takim momencie życia, gdy nie radziłam sobie z otaczającą rzeczywistością. Czarna dziura,otchłań, w którą spadamy i nie wiemy jak się z niej wydostać. Co zrobić? Do pierwszych sesji podchodziłam sceptycznie. Zastanawiałam się czy te spotkania pomogą. Pomogły!!! Szybciej niż się spodziewałam. Wystarczyło jedno słowo, jedno zdanie które zadziałało i którego się teraz trzymam. Sesje z Basią sprawiły, ze poczułam grunt pod nogami. Zbudowała we mnie poczucie własnej wartości i poprawiła wiarę we własne możliwości.Po procesie coachingu wyszłam ze świadomością, ze mogę wszystko. Dziękuję! wrzesień - listopad 2015 - Agnieszka
17 listopada 2015 Agnieszka - kiedyś przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Coach Barbara Kędzia to profesjonalistka. Moje uznanie i szacunek wzbudzają jej wysokie kompetencje. Jest osobą dyskretną, konsekwentną, darzącą ludzi szacunkiem. Z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością zachęcam Państwa do współpracy z doświadczonym Coachem oraz Trenerem Rozwoju Osobistego p. Barbarą Kędzia. W terminie luty – wrzesień 2015 r. byłam uczestnikiem 11 sesji procesu coachingu, które prowadziła Barbara Kędzia. Do procesu przystąpiłam sceptycznie, byłam pełna wątpliwości. Znajdowałam się wówczas w trudnej (i jak mi się zdawało nie możliwej do zmienienia) sytuacji zawodowej, która również negatywnie wpływała na moje życie osobiste. Moim celem realizowanym podczas procesu było wzmocnienie umiejętności lidera, umiejętności skutecznej komunikacyjnych na płaszczyźnie zawodowej oraz zwiększenie asertywności w kontaktach służbowych . Proces coachingu pod kierunkiem p. Barbary Kędzia przyniósł mi 100% realizacji celu głównego. Był niezwykle satysfakcjonujący, momentami wymagający, ale nade wszystko twórczy. Na wszystkie pytania, które podczas sesji postawił mi coach lub które postawiłam sobie sama, samodzielnie wypracowałam własną odpowiedź. Podczas sesji pod kierunkiem Barbary spojrzałam na siebie i swoje otoczenie zawodowe z wielu nowych perspektyw. Dostrzegłam sprawy i rozwiązania, których wcześniej nie dostrzegałam. Podczas całego procesu czułam wsparcie ze strony coacha w tworzeniu własnego planu rozwoju. Nasza współpraca była dla mnie bardzo satysfakcjonująca i efektywna. Poszczególne sesje przynosiły natychmiastowe rezultaty w sferze zawodowej. Moja praca w trakcie procesu była dostrzegana przez moich współpracowników. Rozwiązałam problemy interpersonalne w dziale. Wyznaczyłam ponownie kierunki działania. Współpracownicy, którzy nie wiedzieli, że przystąpiłam do procesu coachingu kierowali do mnie pytania : „Ewo co zrobiłaś, że jesteś tak pełna inwencji, tak spokojna przy realizacji spraw zawodowych? Co się zmieniło? Jak odzyskałaś swoją pewność siebie? Nie straciłaś entuzjazmu, zapanowałaś nad problemami. Ewo, błyszczysz, jak to robisz?”. Nabrałam ponownie zaufania do swoich kompetencji. Nie obawiam się zmian, lecz ich oczekuję. Procesowi coachingu towarzyszyły również wartości dodane np. umiejętność relaksu, skupienia i panowania nad emocjami. Osiągnęłam swój cel. Wiem, że „moje oczy” będą otwierały się szerzej i szerzej. Nigdy już ich nie zamknę! Dziękuję Ci Basiu!
13 października 2015 Ewa - Kierownik Działu IN w WBP
Bardzo dobry coach
Na coaching poszłam, bo czułam, że jest wiele rzeczy we mnie i w otoczeniu, które mi się nie podobają. Chciałam zmienić siebie. Zmieniłam. Basia pomogła mi spojrzeć na mnie "od środka" i uświadomiła mi, że "tam" wcale nie jest tak źle.. Basia dała mi wskazówki co robić, by nowe myślenie o sobie zostało we mnie na stałe. Dziękuję Ci Basiu, że przez te 11 sesji (bo tyle trwał proces coachingowy) byłaś czujna i pracowałaś ze mną nad moją zmianą.
14 sierpnia 2015 Urszula - Menedżer Działu Kontroli Jakości
Bardzo dobry coach
Na proces coachingu wysłałam cały zespoł po tym jak widziałam u siebie efekty działania Basi. Zadając, czasem dziwne, pytania Basia nakierowuje na odnalezienie w sobie rozwiązań. Bardzo ciepła osoba. Ten proces to tak na prawdę cięzka praca ale opłaca się, efekty są i w życiu zawodowym i prywatnym.
2 czerwca 2015 Hania - Kierownik działu
Bardzo dobry coach
Basia jest profesjonalistką. Stwarza klimat do bezstresowej rozmowy pozwalającej skupić się na problemach i je rozwiązywać.Jest zaangażowana w to co robi i potrafi zdziałać cuda :)Proces coachingowy otrzymałam jako możliwość rozwoju w ramach firmy, nie do końca czując potrzebę uczestnictwa. Jednak po spotkaniach z Basią bardzo zmieniło się moje podejście do życia. Teraz patrząc z innej perspektywy wiem że proces coachingowy jest niezbędnym procesem w dążeniu do rozwoju osobistego.
20 maja 2015 Agata - Finance - Senior GL Specialist
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Basią spowodowało duże zmiany w moim osobistym życiu, jak i zawodowym. Jest wspaniałą osobą, ciepłą, spokojną,wzbudzającą zaufanie. Dziękuję Ci Basiu za sesję, dziś wiem że to dzięki Twojemu zaangażowaniu we wskazaniu mi drogi dojdę do celu. Polecam coaching z Basią panująca podczas sesji atmosfera, umiejętność słuchania pozwala na mądrą analizę problemów.Jak wiemy to połowa sukcesu. Zdecydowanie polecam,dziękuje Ci Basiu.
17 luty 2015 Sylwia - Pracownik socjalny
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Basią pozwoliły mi spojrzeć na różne sprawy z innej perspektywy. Poprawiła się moja samoocena i wiara w swoje możliwości co w rezultacie przełożyło się na osiąganie zamierzonych celów w życiu zawodowym. Jako coach Basia w pełni angażuje się w spotkania. Potrafi słuchać i zadawać pytania, które nakłaniają do głębszego zastanowienia się nad sobą i wyciągania wniosków. Po sesji wychodzi się ze świadomością, że można wszystko:)
10 stycznia 2015 Sylwia - stylistka
Bardzo dobry coach
Basia pomaga w spełnieniu marzeń i sprawia, że stają się możliwe do osiągnięcia. To mądra i ciepła osoba, ale przede wszystkim bardzo skuteczna. Pomogła mi zobaczyć jak dużo można zrobić, jeśli się tylko uwierzy, że jest to możliwe. Celem naszego procesu coachingowego było przygotowanie się do otwarcia firmy - udało się szybciej niż myślałam. Basia dała mi motor do działania w bardzo trudnym życiowym momencie. Świetny coach o ogromnym zaangażowaniu - całym sercem polecam każdemu.
29 listopada 2014 Magda - Fotograf
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam sesje z Basią. Jest profesjonalistką, która po wstępnej rozmowie w bardzo przejrzysty sposób omawia warunki współpracy, a następnie z sesji na sesję realizuje plan bardzo konsekwentnie, co prowadzi do pozytywnych rezultatów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Barbarą. Sesje odbywają się w komfortowych bardzo przytulnych warunkach, dzięki czemu można się zrelaksować i pracować nad ważnym dla nas tematem. Zaangażowany, pogodny i profesjonalny coach. Serdecznie polecam!
17 listopada 2014 Maja - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Skorzystałam u Basi z jednokrotnej sesji interwencyjnej. Basia pomogła mi przygotować się do ważnej rozmowy o charakterze zawodowym. Dzięki temu, że stworzyła świetną atmosferę czułam się jak na spotkaniu z dobrą koleżanką. Zadając proste pytania pomogła mi dojść (co jest ważne nie naprowadzając mnie) do odpowiedzi których nie potrafiłam udzielić sobie samodzielnie. Basia to osoba która wspaniale potrafi się wczuć w daną sytuację, tratuje człowieka bez zbędnego dystansu co pomaga się otworzyć (nie czujesz, że dopiero co Ją poznałeś/łaś). To kobieta kompetentna, znająca się na tym czym się zajmuje, konkretna, nie odbiega od tematu, nie wdaje się w zbędne opowiadanie historii. Sesja z Basią wzbogaciła mnie o nowe doświadczenia, pomogła mi uporządkować cele i plany do których skrupulatnie dążę odhaczając punk po punkcie. Jestem bardzo zadowolona. Basiu, jesteś wielka :) Polecam serdecznie.
12 sierpnia 2014 Angelika - policjantka
Bardzo dobry coach
Spotkania z Basią pomogły mi uświadomić sobie co muszę zrobić, aby zdobyć to, czego mi teraz najbardziej potrzeba. Cenię ją bardzo za spokój, opanowanie, ciepło i profesjonalizm. Nigdy nie czułam się tak silna i pewna zmian, które planuję przeprowadzić. Polecam spotkania z Basią, każdemu kto wiem, że chce coś w życiu zmienić, ale potrzebuje silnego, a jednocześnie życzliwego wsparcia.
5 lipca 2014 Basia - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Dzięki ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu Basi, poczułam motywację do działania i realizowania własnych pragnień. Z każdego spotkania wynosiłam wiedzę o sobie, stawałam się bogatsza i silniejsza. Basia to profesjonalny coach, która potrafi uważnie słuchać i wierzy w mój sukces. Polecam tę osobę jako coacha. Wiem, że coaching zmienia moje życie ku lepszemu. To świetna metoda , dla tych, dla których których ważny jest rozwój osobisty i chcą od życia więcej.
17 grudnia 2013 Paulina - handlowiec
Bardzo dobry coach
Basia sprawiła, że poczułam grunt pod nogami; jej ciepły głos i umiejętność słuchania dał mi poczucie bezpieczeństwa i bezgraniczne zaufanie; Będę wracać do spotkań nie tylko myślami
20 listopada 2013 Monika - HR Specialist
Bardzo dobry coach
Basia jest wspaniała. Dzięki jej życzliwemu nastawieniu sesje coachingowe stają się przyjemnością, która w dodatku niesie za sobą wiele innych korzyści takich jak budowanie poczucia własnej wartości oraz wiara w to, że wiele problemów jesteśmy w stanie rozwiązać sami. Dzięki niej, znów wierze...
19 listopada 2013 Kinga - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom z Basią zacząłem zauważać szczegóły które wcześniej mi umykały, okazywało się że istnieją sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji, co więcej sposoby te znajdowałem sam – pojawiały się one jako wynik naszych rozmów a w konfrontacji z rzeczywistością okazywały się trafione. Basia tak umiejętnie prowadziła rozmowę, że pozwalało to w atmosferze analizy i zastanowienia dochodzić do pewnych wniosków. Z każdego spotkania wychodziłem z czymś, mocniejszy, z planem. Dzięki profesjonalnemu podejściu Basi, ogromnej wiedzy i zaangażowaniu cel naszych spotkań został zrealizowany. Szczerze polecam Basię.
18 listopada 2013 Tomek - Kierownik Produkcji
Bardzo dobry coach
Basia jasno definiuje umowę coachingową, trafnie reaguje podczas całej sesji, dokładnie wie,rozumie i komunikuje jakie cele mają być osiągnięte dzięki spotkaniu. Wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Coaching z Basią był dla mnie skuteczny. Mam poczucie satysfakcji ze zdefiniowanych wniosków dotyczących mojego rozwoju osobistego.
18 listopada 2013 Agnieszka - Ekspert systemu informatycznego
Bardzo dobry coach
Basia jest niesłychanie ciepłą osobą, która w pełni angażuje się w proces coachingu. Zapewnia komfort psychiczny podczas sesji, dzięki czemu coaching staje się bardziej efektywny. Zadając trafne pytania, pomaga w odkrywaniu i rozwiązywaniu problemów, które, choć bardzo istotne, zwykle w wirze codziennych obowiązków, spychane są na dalszy plan. Dzięki sesjom coachingowym z Basią, uświadomiłam sobie, co w moim życiu jest najważniejsze, do czego chce dążyć i w którym kierunku będę się rozwijać – bez samoświadomości żaden rozwój nie jest możliwy. Serdecznie polecam Basię jako coacha.
16 września 2013 Kasia - Kierownik ds. Personalnych i Administracji
Bardzo dobry coach
Basia to niezwykle ciepła osoba, z którą chce się podzielić swoimi problemami i przemyśleniami. Basia trafnymi pytaniami prowadzi klienta do wniosków zmieniających sposób myślenia, zmieniających życie. Zdecydowanie polecam!!!
17 lipca 2013 Kasia - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Basia dzięki swojej niezwykłej umiejętności słuchania, trafnym pytaniom, sprawiła że spojrzałam na pewne tematy z innej perspektywy. Uświadomiłam sobie swoje potrzeby i zmieniłam podejście do wielu spraw. Czuję się dużo silniejsza i wiem, że w moich rękach jest moja przyszłość. Dziękuję i gorąco polecam innym :)
10 lipca 2013 Agnieszka - Purchasing Manager
Bardzo dobry coach
Jeżeli życie wystawiło Cię mocno na próbę i nie umiesz obiektywnie spojrzeć na możliwość rozwiązań z boku - zapraszam do Basi. Wesprze Cię w każdej chwili, jeśli będzie to tylko możliwe. To ona sprawiła, że moje emocje płyną po linii prostej ;) choć mam trudną sytuację i rozwiązanie rozciągnie się w przestrzeni czasu - to wiem, jak działać. Wspaniale, że wśród ludzi, istot ziemskich, są Anioły - Basiu, wiesz przecież DZIĘKUJĘ! Twoja zasługa w tym, że umiem nazwać, to co się ze mną dzieje, że wiem jak dążyć do osiągnięcia mojego celu. Małymi krokami do przodu idę po szczęście! ;););)
24 czerwca 2013 Ewelina - Manager, Instrustor wew. szkoleń miękkich
Bardzo dobry coach
Basia jest bardzo kompetentnym coachem. Od pierwszego spotkania nie czuje się skrępowania. Basia jest bardzo ciepłą, otwartą i pozytywną osobą. Nie ważne jaki zawód prezentujesz i kim jesteś, pytania są skierowane bezpośrednio właśnie do Ciebie, co pozwala odkryć swój potencjał. Miła i domowa atmosfera podczas spotkań pozwala otworzyć się, pobudzić swój umysł i odkryć nowe możliwości, których wcześniej do siebie nawet nie dopuszczałaś. Spotkania z Basią są motorem do dalszych działań. Można uzyskać pomoc na każdym polu czy to zawodowym czy też prywatnym. Dzięki Basi moje pomysły i marzenia zawodowe stały się realne. Dziękuję. Szczerze polecam!!! :D
12 czerwca 2013 Renata - architekt krajobrazu
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam coaching z Basią. Świętnie zna ludzką naturę. Swobodna atmosfera podczas spotkania, umiejętność słuchania Basi oraz Jej duże zaangażowanie umożliwiły bezstresową analizę problemów i wątpliwości. Niby zwykła rozmowa a wiele rozjaśniła mi w głowie. Po coachingu z Basią wiele „problemów” przestało być „problemami” :)
22 maja 2013 Ewelina - Kierownik Oddziału
Bardzo dobry coach
Basia jest świetnym specjalistą. Niesamowite zaangażowanie i atmosfera podczas sesji sprawiają, że chcesz tam wracać. Zawsze uśmiechnięta i przyjacielska, przygotowana na każde spotkanie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam!
30 stycznia 2013 Magda - Key Account Customer Service
Bardzo dobry coach
Świetny coach - zaangażowana, kompetentna, a na dodatek wprowadza dużo, dużo optymizmu w życie klienta :-). Umie słuchać i zadawać właściwe pytania otwierające. Dla mnie była to jedna z lepszych inwestycji w realizację moich planów na przyszłość. Zdecydowanie polecam każdemu.
13 stycznia 2013 Dawid - freelancer
Bardzo dobry coach
Barbara jako coach jest przede wszystkim przyjacielem, którym pomógł mi odnaleźć właściwą drogę i kierunek. Nie miałem kontaktu z innymi coachami, ale nie potrzebuję już szukać. Wiem, że jak będę znowu zagubiony, to zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie fachowca. Jest to osoba wyjątkowa, która ma do tego dar i na pewno wie jak to robić. Przede wszystkim moje życie prywatne jest bardziej stabilne. Realizuję swoje cele, tak jak ustaliłem to z moim coachem. Mam więcej pewności siebie, robię to co mówię i dotrzymuję słowa. Czuję się z tym o wiele lepiej. Tak mogę powiedzieć, że wziąłem sprawy w swoje ręce.
2 stycznia 2013 Sławomir - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Basia w zaciszu swojego gabinetu, pytanie po pytaniu prowadzi cię do odkrycia w sobie nieuświadomionych wartości i mocy, które sprawiają, że... działasz. Spróbuj i Ty. Zadziałaj:) Bardzo polecam:)
9 października 2012 Karolina - lekarz dentysta
Bardzo dobry coach
Basia jest świetnym coachem ponieważ całym sercem angażuje się w to co robi. Chęć pomocy połączona z wiedzą i kompetencjami sprawia, że to co wydawało się niedostępnym szczytem staje się małym pagórkiem :)
6 września 2012 Joanna - dziennikarka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj