Reputacja - jak budować wiarygodność

9 grudnia 2015   Ilona Bałdyga
,,Ethos to twoja osobista wiarygodność, wiara jaką inni pokładają w twojej kompetencji i spójności wewnętrznej. To zaufanie, którym emanujesz”
Stephen R. Covey

Niezależnie od tego czy pracujesz na etacie czy też prowadzisz własny biznes lub właśnie masz go w planach warto wiedzieć co i jak wpływa na Twoją reputację, skąd ona się bierze, jak można świadomie ją budować.

Dziś reputacja jest istotna tak dla osób, które pragną budować spójną i zgodną ze sobą ścieżkę zawodową, jak i dla osób tworzących własne biznesy i je rozwijających.

Zapewne nie korzystasz z usług i produktów firm, które mają złą reputację, a w jaki sposób Ty możesz budować swoją reputację i jaką dużą wagę przywiązujesz do budowania reputacji Twojej i Twojej firmy?

Podczas warsztatu zastanowimy się nad tym:
- Co to jest reputacja?
- Jak ona się ma do marki osobistej i wizerunku?
- Jak budować reputację i po co? Jak radzić sobie z ryzykiem reputacyjnym?

Po warsztacie będziesz mieć mapę własnej reputacji z drogowskazami działania - będziesz wiedzieć co i kto wpływa na budowanie twojej reputacji, jak możesz uczciwie i świadomie ją budować i o nią dbać.

Prowadząca: Ilona Bałdyga - certyfikowany coach CoachWise. Pracuje zgodnie ze standardami i kodeksem etycznym ICF. Współinicjatorka projektu Coaching Project Club mającego na celu m.in. podnoszenie kompetencji i umiejętności biznesowych i warsztatowych coachów oraz wspieranie przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów.

Reputacja - jak budować Twoją wiarygodność

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj