Szkolenie ze sztuki wystąpień publicznyc

Warszawa
20 stycznia 2016 18:00-21:00

Magdalena Fiałkowska-Kern
Czy zdarzyło Ci się bardzo stresować podczas jakiejś prezentacji? Czy zapomniałeś kiedyś tekstu lub nie powiedziałeś wszystkiego w obawie przed reakcją innych? A może chcesz zwiększyć swoją pewność siebie podczas wystąpień publicznych? Jeżeli chcesz poznać metody na radzenie sobie z tremą i zwiększyć swoją pewność siebie podczas prezentacji to ten warsztat jest dla Ciebie!

Od czasów dzieciństwa wszyscy bez wyjątku musimy występować publicznie, począwszy od przestawień na dzień babci w przedszkolu, przez branie do odpowiedzi i występy na szkolnych akademiach, egzaminy ustne na studiach, a skończywszy na prezentacjach swojego projektu przed pracownikami w Twojej firmie. Nie pozwól by stres przejmował nad Tobą kontrolę, Ty stań się panem tej sytuacji! Stań odważnie na mównicy i wyraź się, niech lęk przed wystąpieniami publicznymi odejdzie w niepamięć.

Podczas warsztatu:

-Dowiesz się gdzie leży przyczyna w lęku przed wystąpieniami publicznymi

-Poznasz techniki i metody, które pozwolą Ci wypracować w sobie spokój podczas wystąpień publicznych, a także będziesz mieć okazję by je poćwiczyć

-Dostaniesz kompendium wiedzy i cennych wskazówek, które potem będziesz mógł systematycznie wdrażać w życie.

http://www.meetpro.pl/events/meetpro-warszawa-20-01-2016/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj