Magdalena Fiałkowska-Kern

Popularność: 204
Bardzo dobry coach (31)
Czy zdarzyło Ci się odczuwać stres przed wystąpieniem publicznym? Czy nie lubisz publicznych prezentacji? Czy zależy Ci na dobrym odbiorze Twoich słuchaczy? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak, zapraszam Cię na wspólną podróż. Pracuję jako trener mówców TEDxWarsaw oraz Head of Speakers TEDxZurich. Pomagam również m.in. prawnikom, wokalistom, aktorom, wykładowcom i ludziom z biznesu w przygotowaniu się do ich przemówień przed setkami ludzi na publiczności, a także w prowadzeniu spotkań czy prezentacji. Od 10 roku życia zajmuję się muzyką. Wiem z autopsji jak stresujące może być prezentowanie się szerszemu gronu odbiorców. Pierwsze kroki na scenie były dla mnie bardzo trudne. Uczyłam się w I oraz II stopniu szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli i wokalistyki jazzowe. Grałam i śpiewałam na wielu koncertach, festiwalach i warsztatach. Od 2013 roku występowałam jako jedyna Polka w musicalu o Kubie. Przez wiele lat pracowałam nad opanowaniem tremy. W ostatnim czasie udzieliłam niezliczonej ilości wywiadów, co tylko jeszcze bardziej mi uświadomiło, jak dużo daje pewność siebie przez kamerami i umiejętności autoprezentacji. Bazując na swoim doświadczeniu i mając świadomość jak wygląda występowanie przed publicznością jestem w stanie adekwatnie dobrać narzędzia i metody coachingu, które będą wspierać Twój rozwój. Ukończyłam psychologię na SWPS. Jestem akredytowanym coachem ICF na poziomie PCC, prowadzę swoje dwie firmy. Dzięki połączeniu swojego doświadczenia biznesowego i muzycznego potrafię przeprowadzić Cię przez proces zmiany w wymarzonym kierunku.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego:
+48 570 088 300
kontakt@sztukawystapien.pl
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Do Magdy zgłosiłem się w momencie gdy miałem pewne problemy osobiste i bardzo niską samoocenę. Po kilku spotkaniach moje problemy częściowo zniknęły a ja zyskałem ogromną pewność siebie i całkowicie zmieniłem swoje zachowania oraz spojrzenie na świat. Polecam w 100%!!!
30 czerwca 2019 Piotr - Programista
Bardzo dobry coach
Magda pomogła mi przygotować się do wystąpienia na salonie TEDx w Katowicach. Pracowałyśmy wspólnie zarówno na sposobem prezentacji jak i jej merytoryczną zawartością, tak by wystąpienie miało odpowiedni flow i utrzymało uwagę widzów na odpowiednim poziomie. Dzięki uwagom Magdy wiedziałam na co zwrócić uwagę, jak pracować nad stresem, jak kontrolować czas, jak pracować głosem i emocjami. Polecam wszystkim, którzy pracują nad udoskonalaniem swoich wystąpień publicznych.
6 maja 2019 Magda - blogerka, marketingowczyni
Bardzo dobry coach
Magda pokazała mi masę ćwiczeń związanych z dykcją, umiejętnościami przemawiania publicznego i prezencją. Bardzo szybko rozpoznała mój poziom oraz najbardziej efektywne ćwiczenia, które umożliwią mi skuteczne przekazywanie swoich argumentów oraz prezentację.
29 kwietnia 2019 Izabela - Innovation Associate
Bardzo dobry coach
Wybór jednej drogi nie oznacza rezygnacji z innych, ale chcieć przejść wszystkimi ścieżkami naraz, to nie pokonać żadnej. Dzięki Magdzie, wybór okazał się trochę łatwiejszy ;) Magda to nie tylko wspierający i motywujący coach. To przede wszystkim niesamowita kobieta, która wszelkie lekcje i zmiany zaczyna od siebie, a takich ludzi mieć wokół siebie to ogromny dar. Chodząca inspiracja ;) Magdo, raz jeszcze dziękuję Ci za nasze spotkania i Twój czas..
20 kwietnia 2019 Justyna - Szukająca swojej drogi
Bardzo dobry coach
Magda wprowadziła mnie do świata coachingu. Nigdy wcześniej nie myślałem, że rozmowa może przynieść tak dużo dobrego. Pomogła mi zrozumieć, że niepotrzebnie się obwiniałem za wszystkie winy świata... Rozmowy z nią dają ogromną dawkę motywacji i napędzają. Dzięki niej skupiłem się tylko na tym co tak naprawdę jest dla mnie ważne w moim życiu prywatnym i zawodowym. Polecam każdemu i jestem przekonany, że jeszcze nie raz będę miał przyjemność porozmawiać z Magdą!
15 kwietnia 2019 Jakub - fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Panią Magdalenę Fialkowska jako profesjonalnego coacha poleciła mi bliska przyjaciółka. Podczas trwajacych ponad rok co tygodniowych sesji dotyczacych coachingu biznesowego i osobistego Pani Magdalena dala się poznać jako wysoce profesjonalny i doświadczony coach, który z partnerskim podejściem pozwolił mi samej dokonać bardzo rzetelnej oceny sytuacji i ich rozwiązań z jakimi przyszło mi się mierzyć w życiu zawodowym i osobistym. Każde nasze spotkanie odbywało się w zgodzie z najwyższym standardem etycznym i było efektywna odpowiedzią na czasami pełne wyzwań potrzeby wynikające z mojego kalendarza biznesowego. Doświadczenie mojej współpracy z Panią Magda swiadczy o doskonałej umiejętności wyjątkowego łączenia przez Panią Magdę Jej solidnego warsztatu merytorycznego i własnych doświadczeń biznesowych w formie rzetelnej odpowiedzi na potrzeby Jej klienta i Jej najwyższe zaangażowanie. W oparciu o moje osobiste doświadczenia polecam współpracę z Panią Magdalena jako profesjonalnym coachem posiadającym zdolność umiejętnego łączenia uniwersalnych wartości i praw ludzkich z nowoczesnymi rozwiązaniami w pełni odpowiadającymi dynamicznie zmieniającym się potrzebom środowiska biznesowego. Jestem przekonana, ze coaching biznesowy, życiowy i kariery z Panią Magdalena pozwolił mi na postawienie kamieni milowych pod fundamenty dalszego rozwoju osobistego. Szczerze polecam.
14 kwietnia 2019 Luiza - Dyrektor ds. Zarządzania Ryzykiem
Bardzo dobry coach
Odbyłam z Magdą 4 sesje, każda była bardzo konstruktywna i rzetelna. Magda proponowała rozwiązaywanie problemów na bieżąco i pomogła mi w wykonaniu trudnych dla mnie ćwiczeń. Przy tym jest osobą otwartą i sympatyczną, przy której można poczuć się swobodnie.
14 kwietnia 2019 Beata - artystka
Bardzo dobry coach
Magda pokazała mi (pomimo mojego lekkiego uprzedzenia do coachingu), że coachowanie naprawdę może mieć sens. Jej konkretne rady i pytania pomogły mi ułożyć sobie w głowie parę ważnych spraw związanych z pracą. Podjęte działania już zaczynają przynosić efekty. Oprócz tego Magda jest przemiłą, zabawną i kontaktową osobą, przy której czas płynie bardzo szybko.
7 kwietnia 2019 Magda - Aktywistka Społeczna
Bardzo dobry coach
Magda potrafi zadawać pytania naprowadzające, które pomagają usystematyzować cele krótkookresowe, ale również długookresowe oraz nastawiają na dalsze działanie. Z drugiej strony to ja również zadawałam mnóstwo pytań i Magda zawsze z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem udzielała mi pewnych wskazówek, które już wykorzystałam w pracy nad sobą. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieć możliwość porozmawiania!
2 kwietnia 2019 Magda - Konsultant w korporacji globalnej, Studentka
Bardzo dobry coach
Magdalena podczas każdego spotkania wykazywała się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Po mimo jej bijącej otwartości i ciepła w każdym momencie zachowywała profesjonalizm. Wszystkie narzędzia których używała we współpracy ze mną pomagały mi przejść przez cały proces. Po każdej sesji byłam w jakiś sposób odmieniona i nastawiona na działanie. Bardzo polecam Magdę ze względu na jej umiejętności i to jaką jest osobą. Godną zaufania i otwartą.
29 marca 2019 Ewelina - Psycholog
Bardzo dobry coach
Podejmując się rozmowy z Magdą bałam się, co mnie czeka bo dla mnie to bardzo nowe doświadczenie, jeżeli chodzi o rozmowę ze 100% coachem. Po chwili jednak już wiedziałam, że poznałam wspaniałą, ciepłą i inteligentną osobę, która wie co robi. Magda potrafi wyciągnąć z człowieka wszystko co pozytywne i ukierunkować zagubione myśli tak, by wiedziało się co chce się osiągnąć. Uważam, że jest super coachem, godnym polecenia i znajdzie pomoc/rozwiązanie dla każdego. To co we mnie zostanie po sesjach to na pewno jej uśmiech, który nie schodził jej z twarzy podczas ciągłej rozmowy i pozytywne nastawienie. Bardzo polecam Magdę jako coacha! :)
26 marca 2019 Aleksandra - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pani Magda jest bardzo konkretnym i analitycznym coachem. Można swobodnie porozmawiać o każdym obszarze trudności życiowych i sobie to poukładać. Rozmawiałyśmy i o relacjach i o pracy i o haterach w internecie i o sposobach spędzania walnego czasu... Stawiane przez Nią przewrotne pytania pozwalają zobaczyć wiele sytuacji z innej strony, co jest rozwijające. Dzięki temu dochodzi się do konkretnych rozwiązań, które wcześniej pozostawały nieosiągalne. Panią Magdę cechuje też duża elastyczność i brak nacisku na klienta - co jest rzadkością. Szczerze polecam!
25 września 2018 Magda - Dyrektor Administracji
Bardzo dobry coach
Moja wspolpraca z Magda trwa od ponad roku. Cenie sobie, swobode i mozliwosc spotkan w duzych odstepach czasowych bez wymusznego planu sesji coachingowych. W moim przypadku dalo mi to przestrzen do refleksji i podjecia decyzji o zmianach zyciowych w moim tempie. Udalo mi sie pokonac lek przed podejmowaniem trudnych decyzji i tak oto przeprowadzilam sie do Danii, mieszkam ze swoim partnerem i pracuje w innej branzy niz dotychczas. Udalo mi sie pogodzi cele osobiste z kariara i przeprowadzka, co jest nielada wyzwaniem. Otworzylam sie na nowe mozliwosci i inny sposob myslenia. Dosc czesto w chwilach podjecia decyzji dla mnie trudnych uzywam narzedzi, ktrore pokazala mi Magda. Wiem, ze gdy znajde sie na zakrecie to razem mozemy znalezc rozwiazanie. Szczerosc i dociekliwosc w rozumieniu drugiej osoby i jej toku myslenia zarazem jak elementy empati to cechy, ktore wyrozniaja Magde na tle innych spesjalistow w coachingu.
17 lipca 2018 Kamila - Associate Project Manager
Bardzo dobry coach
Z Magdą współpracuje ponad pół roku. Potrafi celnym pytaniem zmusić do myślenia i otworzyć oczy. Bardzo sobie cenię tę godzinę w tygodniu, kiedy mogę w 100% skupić się na rozwiązywaniu problemów, zastanowieniem się co dalej i czego tak na prawdę chcę. Świetna sprawa zarówno dla życia prywatnego jak i biznesu, który cały czas z wielką pomocą Magdy i jej doświadczenia (nie tylko coachingowego, ale też biznesowego!) się rozwija.
29 kwietnia 2018 Wojciech - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Sesje z Magdą są jak rozmowa z samą sobą – z odbiciem w lustrze, zadającym pytania, które nigdy wcześniej nie padły, których bałyśmy się zadać w obawie przed odpowiedzią. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam co jest dla mnie tak naprawdę ważne, ustaliłam priorytety i odcięłam się od spraw, które blokowały mnie przed pójściem do przodu. Śmiało mogę powiedzieć, że Magda pchnęła mnie do realizacji największego marzenia w moim życiu. Co ważne, Magda to nie tylko świetny coach, ale również przesympatyczna dziewczyna, w której towarzystwie miło wypić lemoniadę :)
10 kwietnia 2018 Karolina - specjalista ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Kiedy byłam w trudnym momencie swojego życia i nie wiedziałam co ze sobą począć zdecydowałam się na coaching. Co prawda na początku byłam sceptycznie nastawiona do całego tego rozwoju osobistego i coachingu oraz mało przekonana. Akurat byłam świeżo upieczoną mamą, bez pracy i pomysłu na siebie. Z racji tego, że mieszkam w innym mieście zdecydowałam sie na sejse przez skypa. Ze spotkania na spotkanie byłam coraz bardziej pewna siebie, świadoma (nie wiedziałam nawet, że tylu rzeczy nie wiem!) i odkrywałam czego tak na prawdę chcę od życia. Magda zrobiła mi 8 sesji, po których dotarłam do tego, co chcę robić i jak chcę, żeby wyglądało moje życie. W opiekę nad moją małą włączyłam innych członków rodziny oraz nianię, a sama realizuję się we własnym biznesie. Czasami jest ciężko, ale w końcu czuję spokój i szczęście. Polecam każdego Magdę jako coacha.
1 kwietnia 2018 Zofia - Mama, przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pracowałem z Magdą nad swoimi wystąpieniami publicznymi. Od zawsze odczuwałem strasnzą tremę, a po awansie byłem zmuszony do częstego przemawiania, prowadzenia spotkań etc. Dostałem dobre narzędzia do samodzielnego pracy, dużo dał mi feedback i trafne pytania. Czułem się challengowany na coachingu i przez to rosłem w siłę. W dalszym ciągu pracuję nad sobą, ale odczuwam o wiele większy komfort przemawiając do swojego teamu.
27 luty 2018 Mirosław - Team leader
Bardzo dobry coach
z Panią Magdą odbyłem jedną sesję- miałem problem decyzyjny, szybko poszło. Znalazłem odpowiedź na swoje pytanie i aktualnie pracuję w nowej branży. Wahałem się z podjęciem decyzji, jestem bardzo zadowolony ze swojej sytuacji zawodowej.
3 luty 2018 Adam - manager
Bardzo dobry coach
Cześć, chciałam Ci napisać, że bardzo wiele mi dają sesje z Tobą. Przestaję oceniać ludzi i negować wszystko, zaczynam się skupiać na sobie jak dobrze coś rozwiązać i od razu przekierowuję myśli na pozytywne rzeczy, albo wysuwam wnioski wobec swoich zachowań;) Więcej rzeczy chce mi się robić i staram się robić coś z automatu zamiast zastanawiać się czy mi się chce. Dziękuję
28 stycznia 2018 Sylwia - menedżer fitness clubu
Bardzo dobry coach
Podczas naszych sesji Magda dała mi poczucie bezpieczeństwa oraz okazała szacunek i elastyczność. Jej narzędzia są kreatywne i nieszablonowe. Mimo, że Magda jest bardzo interesującą i charyzmatyczną osobą (co można zaobserwować przy bliższym poznaniu i sposobie ubierania), nie „przytłacza” tym klienta. Energia, którą ma stymuluje do działania.
12 stycznia 2018 Kamila - menedżer sprzedaży
Bardzo dobry coach
Po tym jak zdecydowałam się na sesje coachingowe u Magdy, w moim życiu zaobserwowałam wiele pozytywnych zmian. Dzięki naszym spotkaniem poprawiłam swoje umiejętności w zakresie zarządzania czasem, ustalania priorytetów i efektywnego radzenia sobie ze sprawami przychodzącymi. W efekcie udało mi się pozyskać nowe kontrakty i zwiększyć obroty firmy. Oprócz zagadnień życia zawodowego na naszych spotkaniach wypłynęły sprawy prywatne i z pracy nad nimi cieszę się równie mocno. Magda to bardzo pozytywna, mądra i ciepła osoba, spotkania z nią dają dużą motywację do działania, napawają optymizmem, a dzięki proponowanym przez nią praktycznym ćwiczeniom i metodom, łatwiej jest przejść przez stopniowy proces zmiany własnych zachowań i sposobu myślenia.
7 stycznia 2018 Sylwia - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Magda jest bardzo konkretna i konstruktywna w pomocy, do tego wyjątkowo kreatywna oraz tworzy bardzo naturalną i sprzyjającą pracy atmosferę. Zdecydowałam się na sesje, bo potrzebowałam uporządkować swoje plany na przyszłość w kontekście ambicji i możliwości rozwoju. Sesje pomogły mi w szybkim tempie uświadomić sobie czego tak naprawdę chcę. Z Magdą przeszłam przez awans, w tym stresujące i nowe dla mnie, obowiązki managera. Sesje pomogły mi też w poukładaniu relacji międzyludzkich, które stanowią tak naprawdę podstawę funkcjonowania w biznesie,
6 stycznia 2018 Magda - Audytor międzynarodowy
Bardzo dobry coach
Kiedy zaczynałem sesje z Magdą byłem technikiem. Już wtedy wiedziałem czego chcę, ale wydawało mi się, że zawsze mam ``pod górkę``. Magda pokazał mi to, co jak się okazało zawsze wiedziałem, tylko nie byłem świadomy tego jak to jest proste. Osiągnąłem zamierzony cel, a teraz dążę do kolejnego. Dzięki, Magda
6 stycznia 2018 Rafał - kierownik techniczny
Bardzo dobry coach
Sesja coachingu z Magdą spowodowała, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam, takie jak wewnętrzne negatywne ograniczające przekonania. Pomogła mi uporać sie z nimi i tym samym zaczac realizowac cele z optymizmem i wiara w sukces. Cieszę się ze spotkan poniewaz Magda zawsze byla pelna zrozumienia i konstruktywnie podchodziła to przedstawionego problemu. Czego równiez mnie nauczyła. Uświadomiła mi równiez moje mocne strony i pokazała jak je wykorzystywać. Serdecznie polecam!
4 stycznia 2018 Aleksandra - projektantka mody
Bardzo dobry coach
Pierwszy raz korzystałam z usług coachingu właśnie u Magdy i jestem z niego bardzo zadowolona. Od pewnego czasu interesowałam się takimi tematami jak myślenie strategiczne, zarządzanie czasem czy wyznaczenie celów. Sesje pomogły mi znaleźć praktyczne sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji w życiu oraz wyrobić nową perspektywę na wyzwania życiowe i moje zachowania. Czasami trudno zrobić to samemu, bo już masz stale nawyki i wtedy potrzebujesz pomocy profesjonalisty. Sesje były doskonałym narzędziem rozwoju osobistego i jestem za nie wdzięczna Magdzie. Bardzo polecam!
5 sierpnia 2016 Ekaterina - Lektorka
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Magdą zaczęliśmy od efektywniejszego zarządzania czasem. Szybko jednak głównym tematem stały się moje prawdziwe potrzeby. Coś co na początku wydawało się dla mnie ważne, zeszło na dalszy plan. Z kolei sprawy, które od dawna czekały na półce, odkurzyłem i rozpatruje na nowo. Kwestie, które poruszyliśmy wciąż krążą w mojej głowie jak planety wokół słońca. Nareszcie mój poziom motywacji wskoczył na wyższy poziom! Dzięki serdeczne :)
2 czerwca 2016 Marcin - Trener osobisty
Bardzo dobry coach
Magda to nie jest coach, który rozpieszcza. Ok, możesz wypłakać się w jej rękaw, ale tylko po to, by z lekkością ruszyć do działania. Zaraża dobrą energią, mobilizacją i dyscypliną. Wspiera, ale także wymaga. Uczy, ale nie uzależnia od własnych technik postępowania. Podsuwa warsztat narzędzi i podpowiada jak z niego korzystać na swój własny sposób. Samodzielność – to najważniejsze co zyskałam dzięki pracy z Magdą. Wiem już, że nie ma sensu zatrzymywać się w trudnych sytuacjach, lepiej szukać “swojego” wyjścia. Dzięki Magdzie wiem jak je znaleźć.
17 stycznia 2016 Katarzyna - PR Manager
Bardzo dobry coach
Mam bardzo pochłaniającą pracę, prowadzę własną firmę, do tego pasje jak psie zaprzęgi, kolarstwo, taniec. To wszystko sprawiało że się czasem w tym gubiłem, nie byłem w stanie wszystkiego pogodzić, za dużo obowiązków sprawiało, że nie mogłem się z niczym wyrobić i byłem notorycznie przemęczony. Spotkania z Magdą zdecydowanie pomogły mi poukładać i usystematyzować działanie, ustalić świadomie priorytety, znaleźć czas na odpoczynek. Magda dała mi narzędzia do planowania i organizacji czasu. Zdecydowanie polecam :)
14 stycznia 2016 Marek - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
W trakcie performance coachingu nauczyłem się kontrolować czas podczas swoich wystąpień publicznych, a także panować nad tremą i przekazywać zwięźle informacje. Zawsze mogłem liczyć na szczery feedback. Magda stworzyła mi przestrzeń, w której mogłem bez stresu pracować. Coaching oprócz polepszenia twardych umiejętności, pozwolił mi także na zastanowienie się nad tym jak w przyszłości rozwijać swoje kompetencje samodzielnie. Efekty coachingu są widoczne zarówno na sali rozpraw, jak i w kontakcie z klientami.
20 listopada 2015 Michał - radca prawny
Bardzo dobry coach
Jestem pod ogromnym wrażeniem sesji coachingowych, które prowadziła Magdalena. Nasze spotkania zaowocowały podjęciem ogromnych zmian w moim życiu. Coach Magda jest sympatyczna, otwarta, daje poczucie bezpieczeństwa, wzbudza zaufanie, a zarazem jest dociekliwa, co sprawia, że na dany problem można spojrzeć z różnych perspektyw. Z czystym sumieniem polecam Magdę jako coacha.
9 listopada 2015 Magda - Specjalista ds. rekrutacji
Bardzo dobry coach
Magda to coach, który swoimi pytaniami trafia w sedno. Podczas sesji czułam się bezpiecznie i komfortowo. Odbyłyśmy razem 8 sesji, które mnie odmieniły. Widzę ogromną zmianę w swoim zachowaniu i postrzeganiu siebie oraz świata. Podczas naszych spotkań Magda żywo reagowała na to co mówię i proponowała ćwiczenia, które mi bardzo pomagały. Mogę z pełną świadomością polecić ją jako coacha. Dziękuję :)
14 października 2015 Agnieszka - menedżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

5 języków miłości- jak pielęgnować związek i sprawić by był szczęśliwy?
18 luty 2019
Dlaczego tak często po ślubie coś zaczyna się psuć? Czy po magicznych dwóch latach miłość musi się skończyć? Dlaczego według badań CBOS aż 44% małżenstw kończy się rozwodem? Czynników, które na to wpływają jest wiele i nie ma jednej recepty na udany związek, ale na pewno 5 języków miłości może pomóc. Koncepcja Gary’ego Champan’a zakłada, że każdy z nas wyraża miłość w jeden z 5 sposób. Jeśli sposoby te różnią się między partnerami może powstać poczucie, że jesteśmy niekochani. Ona nie mówi mi, że mnie kocha, a on nie naprawił tego zlewu juz od miesiąca! Takie małe urazy czy frustracje rosną czasami latami i moga spowodować w pewnym momencie wybuch. Jakie są te tajemnicze języki miłości i jak to ma się do rzeczywistości
9 time-hacków, czyli sposoby na zarządzanie czasem
10 stycznia 2018
Czy zdarza ci się nie zdążyć zrobić wszystkiego, co sobie zaplanowałeś? Czy odkładasz wszystko na ostatnią chwilę? Jesteś mistrzem deadlinów? Często mówisz, że chcesz, żeby doba miała 48h, bo nie wyrabiasz się ze wszystkim w 24h? Czy zastanawiasz się czasem jak lepiej się zorganizować? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „tak” oznacza to, że ten artykuł jest dla ciebi
Jak formułować cel w coachingu?
8 stycznia 2018
Istnieje kilka bardzo ważnych zasad, jak określać cel. dzięki zastosowaniu się do tych reguł będziemy mieć większą skuteczność i wzrosną nasze szanse na zrealizowanie założonych planów.
Kamikadze w kasku oczekiwań
8 kwietnia 2016
Robimy projekcje przyszłości, określamy co, jak i kto powinien robić, żebyśmy byli szczęśliwi. Piszemy sobie scenariusz na życie, nie uwzględniając faktu, że mamy jedynie wpływ tylko na siebie. Jesteśmy sami dla siebie kamikadze, dla naszej wolności i szczęści
Co nas kręci, co nas podnieca
14 stycznia 2016
Jak znaleźć swoje powołanie? Jak odkryć jaka praca będzie dla mnie najlepsza? Czy zdarzyło Ci się kiedyś nie wiedzieć co chcesz robić, co lubisz, co sprawia Ci przyjemność? Wielu z nas boryka się z dylematem: jaką pracę podjąć, żeby czuć satysfakcję i wstawać do niej rano z przyjemności
Struś, który patrzy w niebo
14 października 2015
Przeważnie zmiana wynika z konieczności- tracimy pracę, opuszcza nas partner, umiera ktoś ważny, gubimy sens życia. Wielokrotnie przyparci do muru, kiedy z hukiem uderzamy o dno, kiedy jest tak źle, że gorzej być nie może dochodzimy do punktu zwrotnego. Wszystkie znane nam do tej pory schematy życia nie działają, więc musimy coś zmienić, bo nie mamy już nic do stracenia