Design Learning

Warszawa
25 maja 2016 18:00-21:00

Joanna Stanilewicz
Dla kogo?

Dla tych, dla których nauka i rozwój są ważne. Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej o sobie.

Idea warsztatów jest taka, aby przyjrzeć się różnych aspektom nastawienia do nauki.
I ją dalej zaprojektować! We właściwym kierunku i czasie…W różnych celach przez Was określonych...Przede wszystkim, aby spojrzeć na to, czy obecna praca pokrywa się z obszarami Waszych zainteresowań? Czy obecne studia są właściwym wyborem? Jakie macie trudności w uczeniu się? Może obudzi się w Was wiecznie ciekawe dziecko, które patrzy na świat świeżymi oczami?

Ukończona szkoła jest dla niektórych wspomnieniem koszmaru, który się kiedyś skończył, dla innych natomiast – miejscem umożliwiającym zdobycie kwalifikacji, aby dostać pracę. Na rozwój prawdziwych pasji bardzo często nie ma miejsca w kalendarzu, ani w głowie.

Przyjdź i zobacz, ile możesz się jeszcze nauczyć! I zobaczyć, że jest to jeden z elementów budowania szczęśliwego życia.

Opinie uczestników:

„Prowadzone w profesjonalnej, ale zarazem ciepłej i przyjaznej atmosferze warsztaty. Czas refleksji, potrzebnego dystansu w obecności kogoś doświadczonego i kompetentnego. Cenny czas!”

„Czteromodułowe szkolenie Design Learning pozwoliło mi odkryć i zrozumieć strefy życia zawodowego i prywatnego w których teraz jestem oraz dzięki niemu zaplanowałam i przełamałam swoje bariery odnośnie przyszłej drogi zawodowej.
Podczas warsztatu opracowałam materiały, które cały czas aktualizuję w oparciu o metody, jakie poznałam na szkoleniu. Dzięki temu widzę efekty poświęconego czasu.
Bardzo dziękuję Joannie za cenne uwagi, wsparcie merytoryczne oraz miłą atmosferę”.

Prowadzenie spotkania:
Joanna Stanilewicz – coach CoachWise, psychoterapeuta

Cena spotkania – 70,00 PLN gotówką lub przelewem na konto: 27 1140 2004 0000 3602 4372 7894.

Jest możliwość wystawienia faktury.

Obowiązują zapisy na adres: joanna.stanilewicz@wp.pl

FB: Coach-Twój Partner w Rozwoju,
FB: Zdrowa dusza, zdrowa psychika, zdrowe ciało
FB: Apertum Quadrum

https://web.facebook.com/events/275431006128502/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj